یک‌شنبه 5 تیر 1401

آغاز مذاکره برای تمدید قراردادها / نقل‌و‌انتقالات استقلال؛ جلسه با صادقی و جذب 3 خارجی (زنده)

وب‌گاه ورزش سه مشاهده در مرجع
آغاز مذاکره برای تمدید قراردادها / نقل‌و‌انتقالات استقلال؛ جلسه با صادقی و جذب 3 خارجی (زنده)

باشگاه استقلال قصد دارد تا به صورت جدی وارد بازار نقل و انتقالات شده و برای جذب نفرات جدید رایزنی های خود را آغاز کند.

به گزارش "ورزش سه"، چهارده روز از صدور بیانیه استقلال مبنی بر موافقت با جدایی فرهاد مجیدی می گذرد. سرمربی آبی پوشان، تهران را به مقصد دبی ترک کرد و هدایت اتحاد کلباء را برعهده گرفت و در این مدت مدیران باشگاه با گزینه های متعدد وارد مذاکره شدند که تا به امروز بی نتیجه بوده است.

مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه اعلام کرد که در هفته پیش رو تکلیف نیمکت آبی ها مشخص خواهد شد و باید سرانجام چه کسی به عنوان جانشین مجیدی انتخاب خواهد شد.

در این بخش قصد داریم آخرین اخبار رسمی و شایعاتی که در فضای مجازی پیرامون باشگاه استقلال منتشر می شود را به سمع و نظر شما برسانیم. با ما همراه باشید.

جمعه 27 خرداد:

13:14 -شایعات: نخستین تماس ها با وریا غفوری جهت تمدید قرارداد با استقلال برقرار شده است.

12:50 - شایعات: سعید صادقی بهترین پاسور لیگ برتر در فصل گذشته ممکن است طی روزهای آتی مذاکرات جدی خود را برای حضور در استقلال انجام دهد.

12:35 - موثق: از شب گذشته برخی تماس ها از سوی مدیران باشگاه استقلال با بعضی از بازیکنان برای تمدید قرارداد انجام شده و باید دید مذاکرات طرفین چه نتیجه ای در پی خواهد داشت.

12:20 - شایعات: گفته می شود که مدیران استقلال در دبی و کشور امارات، در حال انجام مذاکرات با چند گزینه خارجی هستند و قرار است تا اواسط هفته تکلیف سرمربی خارجی آبی ها مشخص شود. در صورتی که مذاکرات به بن بست بخورد، آنگاه آجورلو به سراغ گزینه های داخلی می رود.

12:00 - رسمی: فعلا استارت حضور استقلال در بازار نقل و انتقالات با جذب رسمی سجاد شهباززاده رقم خورده است. مهاجم 32 ساله ای که برای سومین بار به جمع آبی های پایتخت بازگشت و باید دید که این بار عملکرد او چگونه خواهد بود.

آغاز مذاکره برای تمدید قراردادها / نقل‌و‌انتقالات استقلال؛ جلسه با صادقی و جذب 3 خارجی (زنده) 2