چهارشنبه 19 مرداد 1401

حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه ایرانی در ارمنستان

خبرگزاری دانشجو مشاهده در مرجع
حمایت صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه ایرانی در ارمنستان

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فرصت ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه تا دهم تیرماه سال 1401 است. علاقه‌مندان جهت حضور در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت اطلاعات بیشتر با شماره 5-02188540252 و 09197308082 تماس بگیرند. این نمایشگاه دائمی به شرکت‌های دانش‌بنیان فرصتی یک ساله برای ارائه محصولات و توانمندی‌های خود می‌دهد....

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فرصت ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه تا دهم تیرماه سال 1401 است. علاقه‌مندان جهت حضور در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت اطلاعات بیشتر با شماره 5-02188540252 و 09197308082 تماس بگیرند.

این نمایشگاه دائمی به شرکت‌های دانش‌بنیان فرصتی یک ساله برای ارائه محصولات و توانمندی‌های خود می‌دهد. شرکت‌های دانش‌بنیان که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند از امکاناتی همچون ارتباط با بازار ارمنستان و اتحادیه اوراسیا، بازاریابی و فروش، تبلیغ محصولات، استفاده از فضای کار اختصاصی و اشتراکی، ملاقات‌های تجاری دوجانبه و چندجانبه، ارائه راهکار‌های حقوقی، مالی و اقتصادی، تسهیل در ارتباطات میان تامین‌کننده و خریدار و دریافت خدمات صادراتی از کارگزار بهره‌مند می‌شوند. گفتنی است کارگزار این برنامه شرکت پارس رستاک است.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.