جمعه 28 مرداد 1401

3 شناور حامل قاچاق در خلیج فارس توقیف شدند

وب‌گاه اقتصاد نیوز مشاهده در مرجع
3 شناور حامل قاچاق در خلیج فارس توقیف شدند

اقتصادنیوز: فرمانده مرزبانی بوشهر گفت: مأموران پایگاه دریابانی گناوه موفق شدند با اشرافیت اطلاعاتی در اقدامی به موقع 3 فروند شناور حامل کالای قاچاق را در حوزه بندر ریگ و بندر دیلم شناسایی و توقیف کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سرهنگ یدالله شرفی فرمانده مرزبانی بوشهر ظهر امروز در جمع خبرنگاران از توقیف سه فروند شناور حامل کالای قاچاق در شمال استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: مأموران پایگاه دریابانی گناوه موفق شدند با اشرافیت اطلاعاتی در اقدامی به موقع 3 فروند شناور حامل کالای قاچاق را در حوزه بندر ریگ و بندر دیلم شناسایی و توقیف کنند.

سرهنگ شرفی ضمن اشاره به دستگیری سه قاچاقچی، ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را 34 میلیارد و 744 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: در بازدید از شناوران، سه هزار و 120 ثوب پوشاک، یک هزار و 152 لوازم آرایشی و بهداشتی، 216 عدد لوازم جانبی موبایل، 43 دستگاه لوازم برقی خانگی، چهار هزار عدد لامپ و... که فاقد مجوز قانونی بودند کشف شد.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در امر مقابله و مبارزه با کالای قاچاق، گفت: مرزبانانی این استان شبانه‌روز با دقت و هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروج کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی به طور جد برخورد می‌کنند.

3 شناور حامل قاچاق در خلیج فارس توقیف شدند 2