اقتصادی خبرگزاری میزان

اقتصادی خبرگزاری میزان

امروز آخرین مهلت اعتراض متقاضیان دریافت بسته معیشتی

متقاضیان دریافت بسته معیشتی که یارانه نقدی دریافت نمی‌کنند، تا پایان امروز مهلت دارند تا در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت نام کنند.

تابلوی دلار پس از تحریم‌های جدید به کدام سمت خواهد بود؟

با گذشته بیش از 10 روز از اعمال تحریم‌های جدید آمریکا نرخ دلار کمترین افزایش را داشته و روزهای اخیر روند نزولی به خود گرفته است.

آغاز شمارش معکوس برای برخورد با صادرکنندگان متخلف

امروز طبق اطلاعیه بانک مرکزی آخرین فرصت برای بازگشت ارز صادراتی سال 97 است و تفاوت صادرکننده واقعی و دلالان در این میدان مشخص می‌شود.

قیمت آپارتمان نوساز در مناطق مختلف تهران

برای خرید واحد مسکونی 95 متری نوساز در نیرو هوایی خیابان دماوند به سرمایه یک میلیارد و 300 میلیون تومانی نیاز است.

واردات 10 تن سرد کننده کانتینر‌های سردخانه‌دار

بر اساس آمار گمرک در یک ماهه نخست امسال 10 تن دستگاه‌های سرد کننده مخصوص نصب بر روی کانتینر‌های سردخانه‌دار و اتاق‌های یخچالی روی خودرو وارد ایران شده است.

امسال کارگران چقدر عیدی می گیرند؟

رئیس کانون انجمن صنفی کارگران گفت: حداقل عیدی کارگران به میزان 60 روز از دستمزد آن‌ها برابر با 3 میلیون و 33 هزار تومان است.

مقایسه خودرو پیکاپ و دنا

در این مطلب به بررسی خودرو پیکاپ ایران خودرو دیزل و دنا از لحاظ قدرت و سایر خدمات خواهیم پرداخت.

مصرف گاز در کشور رکورد زد / گندم در مسیر خودکفایی / اما و اگر‌های تولید موبایل ایرانی / سکه کاهشی شد

طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص ریزش قیمت دلار، خودکفایی در تولید گندم، قیمت طلا، سکه و وضعیت تولید تلفن همراه ایرانی در خبرگزاری میزان منتشر شده است

عملیات بازار باز سدی در برابر سیلاب نقدینگی

کارشناس پولی و بانکی گفت: بانک مرکزی از عملیات بازار باز در راستای کنترل حجم نقدینگی و حجم اعتبارات کلان کشور بهره می‌گیرد.

تداوم تولید بی وقفه گاز در پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از تلاش بی وقفه و آمادگی این شرکت برای تأمین گاز مصرفی زمستانی خبر داد.

مردم نگران سهمیه بنزین خود نباشند

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: در صورت اجرای روش صحیح سوختگیری با کارت سوخت شخصی، سوختگیری به همان میزان مورد نیاز، بدون هیچگونه کسرسهمیه ای قابل انجام است.

تجهیزات آب و برق در مسیر بومی سازی

مدیرعامل ساتکاب گفت: تاکنون بیش از30 شرکت دانش‌بنیان کالا‌های مورد نیاز صنعت آب و برق را بومی‌سازی کردند که این موضوع باعث افزایش کیفیت کالا و کاهش قیمت محصولات شده است.

حضور نمایندگانی از بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی در مناطق سیل زده

وزیر راه و شهرسازی گفت: نمایندگان بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی جهت تسریع در جبران خسارت‌های ناشی از سیل در این مناطق مستقر می‌شوند تا برای همه منازل خسارت‌دیده پرونده تشکیل دهند و برای ساخت و تعمیر آن‌ها اقدام شود.

18 پرواز در فرودگاه تبریز کنسل شد / مشکلی در خصوص پذیرش پرواز‌ها نداریم

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی گفت: مشکلی در خصوص پذیرش پرواز‌ها نداریم، اما با توجه به این که صبح امروز فرودگاه مهرآباد با مشکل کمبود دید مواجه شده بود، 18 پرواز ورودی از این فرودگاه تاکنون باطل شده اند.

خسارت 740 میلیارد تومانی بخش کشاورزی سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون میزان خسارات وارده به زیربخش‌های کشاورزی این استان 740 میلیارد تومان برآورد شده است.

ادعای وجود سم آفلاتوکسین در شیرخام کذب است

معاون دامپزشکی با رد ادعای وجود سم آفلاتوکسین در شیرخام مصرفی صنایع لبنی کشور، گفت: در مراکز جمع آوری شیر در چارچوب ضوابط بهداشتی دامپزشکی، کنترل‌های تخصصی بهداشتی صورت می‌گیرد.