شنبه 22 مرداد 1401

وزارت بهداشت

وزارت بهداشت

خبرگزاری مهر

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: با توجه به شرایط فشرده ای که بر آزمون های علوم پزشکی حاکم است امکان تعویق آزمون دستیاری از اسفندماه 99 وجود ندارد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پنجاه و نهمین دوره آزمون زبان انگلیسی (MHLE) وزارت بهداشت روز پنج شنبه 20 آذر 99 برگزار می شود.

خبرگزاری ایرنا

جیرفت - ایرنا - فرماندار و رییس شورای تامین عنبرآباد با اعلام این مطلب که با برگزارکنندگان مراسم جشن و عزا برخورد جدی خواهد شد و گفت: محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان رعایت می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال 1399 مرحله تکمیل ظرفیت ندارد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل امور بیمه‌شدگان تامین اجتماعی، شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری بیمه‌شدگان این سازمان به ویژه مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

خبرگزاری ایرنا

اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: خیران استان مرکزی به منظور رفع نیازهای درمانی استان در دوران شیوع ویروس کرونا، امسال هشت میلیارد و 400 میلیون ریال به بخش سلامت کمک کردند.

خبرگزاری مهر

مدیر کل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی، شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری بیمه شدگان این سازمان به ویژه بیمه شدگانی که به کرونا مبتلا شده اند را تشریح کرد.

خبرگزاری ایسنا

مدیرکل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی، شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری بیمه شدگان این سازمان به ویژه بیمه شدگانی که به بیماری کرونا مبتلا شدند را تشریح کرد.

خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - جلسه ستاد مدیریت بحران روز چهارشنبه به حضور استاندار قم برگزار شد و در آن نسبت به وضعیت شکننده کرونا هشدار داده شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا تهران با بیان اینکه جامعه پزشکی کلی گویی در مورد درمان کرنا را نمی پذیرد، تصریح کرد، هر روش درمانی و داروی گیاهی و شیمیایی برای تایید اثربخشی بر کرونا باید مبتنی بر شواهد و مدارک علمی باشد.

خبرگزاری مهر

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال 1399 مرحله تکمیل ظرفیت ندارد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - فرماندار شمیرانات اعلام کرد: طی 4 روز اول اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های کرونایی 4 واحد صنفی در سطح این شهرستان پلمب شد.

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - مدافعان سلامت و کادر درمانی از فرآیند درمان بیماران بدحال کرونایی در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستانهای کشورمان به عنوان "ایستگاه آخر کرونا" یاد می کنند چرا که زندگی تعداد زیادی از بیماران مبتلا در این ایستگاه متوقف می‌شود.

خبرگزاری ایسنا

فرمانده قرارگاه مقدم جنوب نداجا گفت: تمامی نیروهای مسلح به آن حد از توانمندی و دانش رسیده اند که با آموزش های به روز، تقویت، جذب و پرورش نیروی انسانی متعهد و متخصص و ولایتمدار، تامین سامانه های مورد نیاز، در دریا ضمن تقویت خطوط مواصلاتی، امنیت پایداری را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ارمغان بیاورند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - صادرات به ویژه صادرات محصولات دانش‌بنیان همواره برای رشد اقتصاد کشورها مورد توجه و حمایت دولت‌ها بوده و شرکت‌های دانش‌بنیان برای ورود به این حوزه تشویق می‌شدند اما این بار شیوع ویروس کرونا صادرات محصولات شماری زیادی از این شرکت‌ها را ممنوع کرده است.

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: تردد درون شهری شبانه در مشهد در چهارمین شب اجرای طرح منع تردد شبانه حدود 85 درصد کاهش یافت.