پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

آغاز ثبت‌نام مجدد در نوبت دوم کنکور از فردا

وب‌گاه مشرق نیوز مشاهده در مرجع
آغاز ثبت‌نام مجدد در نوبت دوم کنکور از فردا

معاون آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: داوطلبانی‌که موفق به ثبت‌نام در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 نشدند، از روز چهارشنبه 29 فروردین ماه تا روز پنجشنبه 30 فروردین ماه می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

به گزارش مشرق، علی صدر با اعلام این خبر گفت: با توجه به درخواست مکرر داوطلبانی‌که تا تاریخ تعیین شده به دلیل تعطیلات عید نوروز موفق به ثبت‌نام در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403نشدند، برای آخرین بار ترتیبی اتخاذ شده است که صرفا در روزهای چهارشنبه 29 فروردین و پنجشنبه 30 فروردین ماه نیز بتوانند نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند. وی خطاب به متقاضیان تأکید کرد: داوطلبان باید ضمن مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و

وی اطلاعیه‌های مذکور که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترس است، نسبت به ثبت‌نام در همین درگاه اطلاع‌رسانی اقدام کنند و این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات قابل پذیرش نخواهد بود.

معاون آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند در این مرحله امکان ویرایش اطلاعات ندارند.

آزمون نوبت دوم برای داوطلبان در روزهای پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیر ماه 1403 برگزار خواهد شد و داوطلبان باید توجه کنند که نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 روزهای پنجشنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت ماه 1403 برگزار می‌شود.