آموزشی خبرگزاری ایرنا

آموزشی خبرگزاری ایرنا

صید بیش از 20 هزار تن ماهی کیلکا در سال 99

تهران - ایرنا - مدیرکل امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران از صید 20 هزار و 53 تن ماهی کیلکا در سال 99 از دریای خزر خبر داد و گفت که از این میزان 71 درصد سهم استان مازندران و 29 درصد سهم استان گیلان بوده است.

سفیر صلح و سلامت در ایرنا مرکز سنندج نهال کاشت

سنندج - ایرنا - کرامت عزیززاده سفیر صلح و سلامت اهل آستارا که با هدف تقدیر از مدافعان سلامت، ایرانگردی با دوچرخه را آغاز کرده است بعد از رسیدن به استان کردستان روز دوشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا در سنندج یک نهال کاشت.

صفر سهم خراسان شمالی از گردش مالی صنایع بزرگ

بجنورد - ایرنا - استان خراسان شمالی با داشتن واحدهای بزرگی چون پتروشیمی، سیمان؛ آلومینا و فولاد رتبه دهم استان های کشور را در برخورداری از واحدهای بزرگ صنعتی داراست که گردش مالی این واحدهای بزرگ در سال معادل 50 هزار میلیارد ریال برآورد می شود.

استاندار: شمار شعبه های اخذ رای گیلان 10 درصد افزایش یافت

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با اشاره به اهمیت حفظ سلامت مردم و نیز ضرورت توجه به رعایت توصیه های بهداشتی و مراقبتی، از انجام تمهیدات لازم برای تأمین سلامت رأی‌دهندگان و افزایش 10 درصدی شعبه های اخذ رأی در انتخابات پیش رو خبر داد.

امام جمعه سمنان: روابط‌عمومی‌ها بیانگر خدمات دولت ومطالبات مردمی باشند

سمنان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی مانند آینه‌ای باید خدمات دولت را منعکس کنند و مطالبات مردمی را به گوش مسوولان برسانند.

ضرورت برخورد با گران‌فروشی جوجه یک‌روزه برای متعادل شدن بازار مرغ

تهران - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور از افزایش روزافزون قیمت جوجه یک‌روزه خبرداد و گفت: انتظار می‌رود برای متعادل شدن نرخ‌ها با فروشندگان جوجه یکروزه برخورد قانونی شود.

557 هزار نفر از روستاییان کرمانشاه زیرپوشش بیمه سلامت هستند

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: از جمعیت 2 میلیون نفری استان کرمانشاه 557 هزار نفر زیرپوشش (بیمه روستاییان) بیمه سلامت هستند.

آزادی قدس شریف آرزوی همه مسلمانان است

قصرشیرین - ایرنا - امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: آزادی قدس شریف آرزوی همه مسلمانان جهان است و امید داریم این مهم بزودی میسر و محقق شود.

مهلت 2 هفته‌ای برای تعیین تکلیف طرح‌های سرمایه‌گذاری در خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - دستگاه‌های اجرایی برای تعیین تکلیف زمین‌های ویژه طرح‌های سرمایه‌گذاری و پاسخ به استعلام‌های مربوطه در خراسان جنوبی 2 هفته مهلت دارند تا بروکراسی اداری برای سرمایه‌گذاران به حداقل برسد.

سند 26 واحد آموزشی به آموزش و پرورش شهر تهران منتقل شد

تهران - ایرنا - معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: 26 واحد آموزشی با استفاده از ظرفیت اوراق خزانه و با همکاری سازمان برنامه و بودجه خریداری و اسناد آنها به آموزش و پرورش منتقل شد.

استاندار: کرمان پایلوت روابط عمومی کارآمد شود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: این استان پایلوت ارتقا و روابط عمومی کارآمد در بخش های مختلف شود زیرا روابط عمومی‌ها در این خصوص می‌توانند نقشی موثر در رسیدن به اهداف دستگاه‌ها ایفا کنند.

محوطه‌های باستانی پیش از تاریخ در ششتمد خراسان رضوی شناسایی شد

سبزوار - ایرنا - یک کارشناس و پژوهشگر باستان‌شناسی در سبزوار گفت: سه سایت باستانی پیش از تاریخ، مربوط به دوران پارینه سنگی میانه، در شهرستان ششتمد خراسان رضوی شناسایی شد.

شیخ الازهر خطاب به غرب: سیاست دوگانه درباره فلسطین را متوقف کنید

تهران - ایرنا - احمد الطیب شیخ الازهر در توئیتی که به 15 زبان زنده دنیا و از جمله فارسی منتشر کرد، خواستار حمایت جامعه جهانی از مردم مظلوم فلسطین و پایان یافتن سیاست استاندارد دوگانه درباره این کشور شد.

عملیات آبخیزداری موجب کاهش 70 درصدی حجم سیلاب می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: اجرای عملیات آبخیزداری در یک هکتار موجب ذخیره سازی 530 متر مکعب آب و کاهش 70 درصدی حجم سیلاب می شود.

کارشناس فوتبال: تیم شهید قندی یزد توانایی شکست پاس همدان را دارد

یزد - ایرنا - کارشناس فوتبال استان یزد گفت: تیم شهید قندی از لحاظ فنی و آمادگی بازیکنان جوان و با تجریه‌ای که در اختیار دارد توانایی شکست دادن تیم پاس همدان را دارد.

امدادگران گیلان 4 مصدوم حادثه ترافیکی را از دره نجات دادند

رشت - ایرنا - مدیرعامل هلال احمر گیلان از امدادرسانی به چهار مصدوم یک حادثه ترافیکی و یافتن پیکر یک بانو از رودخانه سفیدرود در دو ماموریت جداگانه از سوی این جمعیت خبر داد.