آموزشی خبرگزاری مهر

آموزشی خبرگزاری مهر

شعب آینده پژوهی در دانشگاه ها فعال شد

وزیر علوم گفت: یک کارگروه آینده‌پژوهی در حوزه آموزش عالی تشکیل شده که شعبی از آن در دانشگاهها با نگاه به آینده که به سرعت در حال تحول و گذر از وضع فعلی به وضعیت جدید است، مشغول فعالیت هستند.

مهلت ثبت نام در کنکور ارشد 1400 تمدید شد

امکان ویرایش اطلاعات و ثبت‌نام جدید برای متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 فراهم شد.

ادامه اعتراض دانشجویان آزاد به تاریخ برگزاری آزمون جامع

جمعی از دانشجویان دکتری در نامه ای به رئیس دانشگاه آزاد به دلیل اعلام دیرهنگام منابع آزمون و فرصت کوتاه برای مطالعه، خواستار تعویق برگزاری آزمون جامع دکتری شدند.

آزمون جامع دکتری دانشگاه معارف مهر 1400 برگزار می شود

دانشگاه معارف اسلامی اعلام کرد: آزمون جامع دکتری مختص دانشجویان دوره یازدهم دکتری براساس شیوه نامه جدید مهر 1400 برگزار می شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در جلسات پیش‌دفاع دکتری

مجری طرح پایش دانشگاه آزاد گفت: مهلت ثبت درخواست حضور در دومین دوره جلسات پیش‌دفاع دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فردا دوشنبه (20 اردیبهشت) به پایان می رسد.

مهلت مجدد برای ثبت نام در انتخابات شورای صنفی دانشگاه تهران

مهلت ثبت‌نام مجدد داوطلبان انتخابات شورای صنفی دانشجویی دانشگاه تهران به علت به حد نصاب نرسیدن از امروز 19 اردیبهشت آغاز می‌شود.

گرامیداشت شهدا پاسخگویی به نیاز اصلی و روز جامعه است

قم معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با اعلام آمادگی جهت همکاری با ستاد کنگره شهدای استان قم در عرصه های مختلف گفت: گرامیداشت شهدا در حقیقت پاسخگویی به نیاز اصلی و روز جامعه است.

ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه تهران تا 24 اردیبهشت ادامه دارد

مهلت ثبت‌نام و تکمیل مدارک داوطلبان پذیرش دوره‌های دکتری تخصصی استعداد درخشان (برگزیدگان علمی) دانشگاه تهران تا 24 اردیبهشت ماه سال 1400 ادامه دارد.

مبلغ زکات فطره رمضان 1400 اعلام شد

قم - دفاتر مراجع معظم تقلید، مبلغ زکات فطره ماه مبارک رمضان 1400 را اعلام کردند.

رویدادهای استارت آپی دانشگاه علمی کاربردی تثبیت و فراگیر می شود

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: رویدادهای استارت اپی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 1400 تثبیت و فراگیر می شود.

شیخ کلینی (ره) مایه افتخار شیعه و جهان اسلام

قم - استاد حوزه علمیه قم گفت: مرحوم شیخ کلینی (ره) در طول مسافرت‌ها تصویری واقعی از شیعه اهل بیت از نظر فضل و علم و تقوا در میان شیعیان و اهل سنت باقی گذاشته بود.

شرایط اجاره نامه و پرداخت وام مسکن متاهلی دانشجویان

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم شرایط دریافت وام مسکن متاهلی و شرایط اجاره نامه را اعلام کرد. اجاره‌نامه از لحاظ مکانی می‌بایست در شهر محل تحصیل یا محل سکونت دانشجو باشد.

واکسیناسیون دانشجویان مرتبط با بیماران کووید این هفته انجام شود

وزیر بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور بر ضرورت واکسیناسیون دانشجویانی که با بیماران کووید در ارتباط هستند، تاکید کرد.

آغاز ارزشیابی تاثیر پژوهش‌های انجام شده در دانشگاه‌های علوم پزشکی

برنامه ارزشیابی تاثیرات پژوهش های انجام شده در دانشگاه های علوم پزشکی کشور آغاز شد.

مهلت مجدد ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی آغاز شد

مهلت مجدد ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از امروز 19 اردیبهشت ماه آغاز شد.

بازنگری و ابلاغ 4 آیین نامه دانشجویی / کاهش درخواست انتقال به داخل

مدیرکل امور دانشجویان داخل وزارت علوم گفت: آئین نامه‌های مربوط به شورای بررسی موارد خاص بازنگری شد که با تفویض اختیار به شوراهای دانشگاهی و استانی برای اجرا ابلاغ شده است.