آموزشی خبرگزاری مهر

آموزشی خبرگزاری مهر

خدمات جدید غیرحضوری برای دانشجویان دانشگاه پیام نور فعال شد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از فعال شدن خدمات جدید غیرحضوری برای دانشجویان در قسمت پیشخوان سامانه گلستان دانشگاه خبرداد.

جلسات دفاع به صورت مجازی برگزار شود

دانشگاه علم و صنعت در خصوص محدودیت های اعمال شده در هفته جاری، نحوه فعالیت کارکنان و حضور آنها اطلاعیه داد.

کلیات سرفصل دوره کارشناسی سیاست‌گذاری اجتماعی بررسی شد

کلیات سرفصل دوره کارشناسی سیاست‌گذاری اجتماعی در شورای تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی شد.

پیام تسلیت آیت الله رشاد در پی ترور دانشمند ایرانی

رییس شورای سیاست گذاری حوزه های علمیه تهران گفت: خبر هولناک ترور ناجوانمردانه دانشمند برجسته فیزیک هسته ای کشور دکتر محسن فخری زاده، آن هم در محدوده پایتخت کشور، بسیار بسیار نگران کننده است.

زمان برگزاری آزمون های لغو شده علوم پزشکی اعلام می شود

آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی که به دلیل محدودیت های کرونا لغو شده بود، اواخر آذر یا اوایل دی برگزار می شود.

آمار ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اعلام شد

تاکنون بیش از 12 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1399 (نوبت بیست و یکم) ثبت نام کرده اند.

فردا آخرین مهلت ثبت نام در کنکور دکتری 1400/ ثبت نام 60 هزار نفر

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت 24 فردا 9 آذر فرصت دارند در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال 1400 ثبت نام کنند.

10 آذر آخرین مهلت ثبت میهمانی و انتقال دانشجویان علوم پزشکی

دانشجویان علوم پزشکی تا 10 آذر می توانند با مراجعه به سامانه های اینترنتی ثبت نام درخواست میهمانی و انتقال در دانشگاه مبداء، درخواست خود را ثبت کنند.

بسیج اساتید دانشگاههای تهران خواستار برخورد با رژیم صهیونیستی شد

بسیج اساتید دانشگاه های تهران پیرو شهادت دانشمند هسته ای با صدور بیانیه ای اعلام کرد: از نیروهای مسلح تقاضا داریم پاسخی در خور و شایسته به این ددمنشی و خوی وحشیانه رژیم سفاک صهیونیستی بدهند.

واکنش جامعه علمی و دانشگاهی به ترور دانشمند ایرانی

جامعه دانشگاهی و علمی در واکنش به ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای ایران، این اقدام را محکوم کرده و خواستار برخورد با مسببان پیدا و پنهان این حادثه تروریستی شدند.

مجارستان برای سال تحصیلی 2022-2021 بورس تحصیلی می دهد

بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس تحصیلی در مقطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحا دکتری تخصصی) برای سال تحصیلی 2022-2021 موافقت کرد.

تخلف برخی دانشگاهها در تعطیلی بخش اداری / اعتراض دانشجویان

معاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به اعتراض برخی از دانشجویان از تعطیل شدن کامل بخش اداری برخی از دانشگاه ها گفت: دانشجویان مستندات خود در این رابطه را به وزارت علوم ارائه کنند تا پیگیری شود.

مهلت تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری فوق تخصصی تمدید شد

مهلت شرکت در تکمیل ظرفیت سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی تا 10 آذر تمدید شد.

تاکید بر استمرار راه صیادشیرازی ها، سلیمانی ها و فخری زاده ها

قم - رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با صدور پیامی گفت: شهادت محسن فخری زاده بیش از پیش کابوس جان دشمنان و بدخواهان نظام خواهد شد.

وزیر علوم ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته‌ای ایران را محکوم کرد

وزیر علوم در پی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای با صدور پیامی این ضایعه سترگ را تسلیت گفته و این اقدام کور تروریستی و خبیثانه را محکوم کرد.

کرونا روند انعقاد قراردادهای پژوهشی دانشگاهها را کند کرد

مسئول امور برنامه‌ریزی و توسعه پژوهش و فناوری دبیرخانه شورای عالی علوم تحقیقات گفت: به دلیل تشدید محدودیت های کرونایی، دانشگاه ها تعطیل شده و روند انعقاد قراردادهای پژوهشی را کند کرده است.