سه‌شنبه 5 مهر 1401

اجتماعی خبرگزاری مهر

اجتماعی خبرگزاری مهر

اهواز - وزیر آموزش و پرورش گفت: تاکنون 840 هزار معلم اطلاعات خود را در سامانه رتبه بندی وارد کرده اند و فرآیند رتبه بندی در حال طی کردن مراحل پایانی است.

ایران چه زمانی با اخبار خوب و تصاویر مناسب از جاذبه های گردشگری سرتیتر اخبار رسانه های جهان می‌شود؟ این سوال فعالان گردشگری همزمان با روز جهانی گردشگری و درگیری‌های اخیر است.

اصفهان - کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: پدیده جوی خاصی تا هفته دوم مهر ماه در استان نخواهیم داشت.

شهرکرد - سرپرست اداره‌کل محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری گفت: متخلفان شکار و صید در منطقه حفاظت شده هلن این استان دستگیر شدند.

از رساله ها و پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی که دارای شرایط مندرج در فراخوان باشند، حمایت مادی و معنوی به عمل می آید.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هم‌اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 101 یعنی در بازه ناسالم قرار دارد.

پس از پذیرش و عرضه دو واحد مسکونی شهرداری تهران در اواسط مرداد و یک ملک دیگر آن در اوایل شهریور در بازار فرعی بورس کالا، چهارمین ملک شهردای در بورس کالا پذیرش شد.

شیوع ویروس کرونا و غیرحضوری شدن آموزش مدارس در کنار تحولات سیاسی در کشور همسایه افغانستان و هجوم آوارگان افغانستانی موجب شد تا در دو سال اخیر تعداد جاماندگان از تحصیل افزایش یابد.

آبادان - وزیر آموزش و پرورش گفت: هزار و 150 میلیارد تومان اعتبار برای تغذیه رایگان دانش آموزی اختصاص یافته است و از هفته آینده روند توزیع آغاز می‌شود.

آبادان - وزیر آموزش و پرورش از توزیع 2 هزار میلیارد تومان تجهیزات اختصاصی کارگاهی در بین هنرستان های سراسر کشور خبر داد.

ردپای برخی سلبریتی ها در تحریک و دعوت مردم به آشوب به قدری نمایان است که رئیس قوه قضاییه ضمن انتقاد از این موضوع، دستور برخورد با عاملان اصلی و فرعی اغتشاشات اخیر را صادر کرد.

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور گفت: به دلیل بی‌تدبیری و تعارض منافع بعضی از افراد و روابط سیاسی ایران با کشور امارات درگذشته 3 مدرسه از 7 مدارس در امارات تعطیل شده‌اند.

اصفهان - شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز پنجم مهرماه با میانگین 136 برای چهارمین روز پیاپی در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شد.

شاهرود - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی پراید در محور میامی به سبزوار محدوده میاندشت دو فوتی و چهار مصدوم برجای گذاشت.

سمنان - جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه در پی ناآرامی‌های اخیر 155 نفر در استان دستگیر شدند، گفت: این افراد صحنه‌گردان‌های ناآرامی‌های اخیر فضای مجازی و اغتشاش بودند.

رشت - فرمانده انتظامی گیلان از شناسایی و دستگیری 15 نفر از اعضای یک شرکت هرمی در شهرستان رودسر خبر داد.