یک‌شنبه 5 تیر 1401

اجتماعی خبرگزاری مهر

اجتماعی خبرگزاری مهر

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هم‌اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 93 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از تسریع محرومیت زدایی در استان های محروم خبر داد.

اهواز - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی پنج شهرستان خوزستان فردا یکشنبه پنجم تیرماه تعطیل اعلام شد.

حسن میرکاظمی معروف به رعیت یکی از مفسدان کلان اقتصادی است که حکم 35 سال حبس او در دیوان عالی تایید و محکوم به بازگرداندن اموال شده است.

اهواز - رئیس کل دادگستری خوزستان به محکومیت 305 نفر به علت تخلفات اداری در این استان اشاره کرد و گفت: در سال گذشته 26 هزار پرونده در دادگاه‌های این استان رسیدگی و مختومه شد.

تایباد دادستان عمومی و انقلاب تایباد گفت: مصوبه رعایت سقف افزایش اجاره بهای سالیانه به کلیه واحدهای مشاور املاک ابلاغ شود.

خواف فرمانده قرارگاه شهید قاجاریان گفت: در راستای کمک به دولت و تأمین آب پایدار در مناطق روستایی، پروژه آب رسانی به روستاهای سیجاوند و برآباد خواف به بهره برداری رسید.

مشهد رئیس شورای حل اختلاف خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 246 شعبه شورای حل اختلاف در خراسان رضوی فعال که هزار و 828 نفر پرسنل و نیروی انسانی در این شعب در حال انجام خدمت هستند.

مشهد رئیس دادگستری تایباد گفت: حجم پرونده‌های ورودی به دادگاه‌های تایباد در سال قضائی گذشته 13 درصد افزایش داشته است که طلاق در صدر فهرست پرونده‌های ورودی قرار دارد.

ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در تهران و 10 استان دیگر مراکزی برای درمان، حرفه‌آموزی و اشتغال مددجویان در نظر گرفته شده است که هم اکنون در حال فعالیت هستند.

بعد از گذشت7 سال از آغاز بکار فعالیت ستاد احیای دریاچه ارومیه و با وجود هزینه کرد میلیاردی، دومین دریاچه شور دنیا به روزهای خشکیدگی سال 94 بازگشته است.

مدیریت شهری پایتخت طی 24 ساعت گذشته در تهران خدمات گوناگونی را به شهروندان ارائه داده که شهرداری مناطق در این زمینه نقش ویژه‌ای دارند، در این بسته خبری اخبار شهرداری مناطق را بخوانید.

سرپرست دادسرای مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی توضیحاتی در رابطه با محدودسازی حساب های بانکی مربوط به معاملات فردایی، ارائه کرد

طی 24 ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد که مأموران انتظامی در آن نقش آفرینی کردند، در این بسته خبری اخبار پلیسی روز را بخوانید.

مشهد مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: هفتمین دوره مسابقات ملی قرآن، عترت و نماز فرهنگیان کشور از امروز به میزبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی در مشهد برگزار می‌شود.

البرز - دادستان کل کشور گفت: قوه قضائیه تمام قد در حمایت از تولید داخلی به میدان آمده است تا بتواند از مشکلات تولیدکنندگان گره‌گشایی کند.