فرهنگی خبرگزاری تسنیم

فرهنگی خبرگزاری تسنیم

پخش با کیفیت برنامه‌های رادیو اربعین با تلاش صداوسیمای مرکز ایلام به همت اداره کل فرستنده های رادیویی در ایستگاه دهلران آغاز شد.

مراسم غبارروبی، عطر افشانی و گلباران مزار شهدا با عنوان «مهمانی لاله‌ها» طبق سنت هرساله در بیش از 19 هزار گلزار مطهر شهدا در سراسر کشور برگزار می‌شود.

شبکه استارز سریال زندگی "پریسیلا ویارئال" شهروند روزنامه‌نگار مکزیکی که در افشای فساد در این کشور نقش داشته است را می‌سازد.

شهرام کجوری با اعلام جزئیات سری جدید مدرسه تلویزیونی تأکید کرد که از فردا جشن شکوفه‌ها و روز شنبه افتتاح سومین مدرسه تلویزیونی را خواهیم داشت.

ولی الله کلامی زنجانی رجز جدیدی را به زبان ترکی منتشر کرده که با نوای محمود کریمی شنیدنی شده است.

مراسم رونمایی از کتاب‌های صوتی «گمشده دره سبز» نوشته مریم بازرگانی با صدای جهانگیر الماسی، «جشن حنابندان» نوشته محمدحسین قدمی و «مربع‌های قرمز» نوشته زینب عرفانیان با صدای ایوب آقاخانی برگزار شد.

انتشارات آستان قدس رضوی کتاب‌های جدیدی را با تخفیفات ویژه در هفته دفاع مقدس روانه بازار کرد.

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از رونمایی 12 عنوان کتاب «نشر شاهد» در هفته دفاع مقدس با همکاری «رادیو فرهنگ» خبر داد.

رئیس بنیاد شهید در یادداشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس می‌نویسد: صدام گمان نمی‌کرد در چنان ورطه‌ای گرفتار آید که ملتمسانه برای آتش‌بس دست به دامان شخصیت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی شود.

روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده با توجه به خبر دور از واقع خبرنگار یکی از رسانه‌ها، در نشست خبری این معاونت، جهت تنویر افکار عمومی اقدام به پاسخ کرد.

اسامی اعضای پذیرفته شده در پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران در حالی اعلام شد که نیمی از راه‌یافتگان اعضای نوجوان کانون پرورش فکری هستند.

ساخت سالنی در طبقه پنجم ساختمان بنیاد رودکی قرار است به گسترش فضاهای تمرینی برای ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر ملی ایران کمک کند.

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس همزمان با چهل و یکمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس از تعدادی راویان جنگ تحمیلی تجلیل کرد.

مشکل سریال‌های این روزها ضرباهنگ و تعلیق است که در کنار مفاهیم خوب و شخصیت‌پردازی اصولی، می‌توانست بیشتر به کار "در کنار پروانه‌ها" بیاید.

حضرت امام خمینی (ره) در اولین روزهای دفاع مقدس در واکنش به هجوم سراسری رژیم بعث به مرزهای غربی کشورمان سخنانی را فرمودند که شنیدن آن خالی از لطف نیست.

اصغری تهیه‌کننده تک تیرانداز درباره فروش فیلمش در سینماها بیان کرد که فعلا برای پیش‌بینی فروش فیلم زود است اما با توجه به لذت و جذابیت تماشای فیلم در سینما به حضور خانواده‌ها در سینما امیدواریم.