فرهنگی خبرگزاری تسنیم

فرهنگی خبرگزاری تسنیم

هدف و نیت سازمان تبلیغات اسلامی آن است که برای والدین و مربیان بومی شهرستان‌های استان تهران شرایطی فراهم شود تا بتوانند از دوره‌های والدگری، بهره‌مند شوند.

کتاب تاریخ شفاهی سید مسعود خاتمی با عنوان «طبیب زندان دولتو» توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر و وارد بازار نشر شد.

مراسم قرائت دعای ندبه این هفته هیأت رزمندگان اسلام کنار مزار شهید مدرس در شهرستان کاشمر برگزار خواهد شد و به‌صورت زنده از شبکه یک و رادیو زیارت پخش می‌شود.

«جهش» فیلم منتخب چین در بخش بهترین فیلم بین‌المللی معرفی شد. در این بیوگرافی ورزشی گونگ لی در نقش «لانگ پینگ» بازیکن و مربی افسانه‌ای والیبال چین حضور دارد.

پدر شهید احمدی روشن گفت: اکثر مردم، شهید فخری زاده را نمی شناختند و اینکه رژیم صهیونیستی چطور او را شناخته بود برای ما جای تعجب است.

سریال نوروزی تلویزیون به کارگردانی علی مسعودی با اضافه شدن بازیگر جدید از مرز 40 درصد تصویربرداری گذشته و در تلاشند طنز جذابی را به آنتن برسانند.

قاریان، حافظان و فعالان عرصه قرآنی کشور با آرمان‌های شهید فخری‌زاده تجدید میثاق کردند.

عبدالرضا امیراحمدی، مجری نام‌آشنای تلویزیون ضمن پیوستن به پویش کتابخوانی 2020، عموم مردم را به کتابخوانی و مطالعه تشویق کرد.

گروهی از کسانی که از یاری امام حسین (ع) در روز عاشورا ابا کرده و یا مقابل آن حضرت شمشیر کشیدند، بعدا پشیمان شده و قیام توابین را شکل دادند.

وقتی قصه‌های سریال "از سرنوشت" وارد ماجرای پولشویی و اتفاقات روز شد، مردم بیشتر دوست داشتند، یا هدایت درست کارگردان و یا جاافتادن شخصیت‌ها نقش داشته است.

کارگردان تئاتر «خاطرات خانه‌ای که...» گفت: این نمایش سعی دارد تا با نشان دادن انسان‌هایی به شدت معمولی در دفاع‌مقدس از کلیشه‌های همیشگی این فضا دور شود.

«کتاب و اندیشه» پویشی برای دعوت به کتابخوانی است که با معرفی کتاب‌های ارزشمند، آنها را در فضای مجازی نقد و بررسی می‌کند.

تلویزیون برای دو روز آخر هفته‌اش، هم فیلم‌های طنز درنظر گرفته، هم خارجی و هم به مناسبت بزرگداشت شهید مدرس، "عمارت فرنگی" را با بازی حسین محجوب پخش می‌کند.

فیلم سینمایی "یک گزارش واقعی" ساخته داریوش فرهنگ پنجشنبه از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و "نقد سینما" تصویر ترور در سینمای ایران را بررسی می‌کند.

فیلم‌تئاترهای «ابریشم» و «کوکوی گردن‌دراز» با نقش‌آفرینی نوجوانان و جوانان دارای نیازهای ویژه، به مناسبت روز جهانی معلولان اکران می‌شود.

نظرسنجی منتشر شده صدا و سیما، پرمخاطب‌ترین شبکه تلویزیونی و بخش خبری سیما را اعلام کرد که در این میان مشخص شده مردم کدام شبکه را بیشتر می‌بینند.