فرهنگی خبرگزاری تسنیم

فرهنگی خبرگزاری تسنیم

خانواده شهید حسن طهرانی مقدم با صدور بیانیه‌ای از مردم ایران خواستند تا با مشارکت حداکثری در انتخابات، موجب اقتدار اسلام و یأس دشمنان شوند.

تفکر غرب‌گرا در باورشان این نکته نهفته است که غربی‌ها قدرت دارند، بمب اتم و هسته‌ای دارند، قدرت اقتصادی و سیاسی و نظامی دارند، پس ما مجبوریم مقابل آنها کوتاه بیاییم تا به ما اجازه حیات دهند، تصور اشتباهی است.

تصویر اسپایک لی که رییس هیأت داوران جشنواره فیلم کن را بر عهده دارد، در پوستر هفتادوچهارمین جشنواره فیلم کن جای گرفت.

برنامه مصباح شبکه قرآن برای روز انتخابات ویژه‌برنامه‌ای را از ساعات آغازین رأی‌گیری تا پایان فرصت انتخابات به روی آنتن می‌برد.

صدا و سیما برای اولین بار، گزارش لحظه به لحظه از انتخابات را با رابط ناشنوایان به صورت زنده از شبکه سلامت روی آنتن می‌رود.

فصل دوم برنامه تلویزیونی "چی‌چی" با معرفی کتاب، بازی، اسباب‌بازی و محصولات فرهنگی ایرانی با تغییرات کلی در ساختار و محتوا روی آنتن شبکه کودک می‌رود.

نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت که حضور حداکثری مردم در انتخابات مرزهای امنیتی کشور را تقویت خواهد کرد و به رئیس جمهوری رأی خواهیم داد که مجاهد و جهادگر و فدایی اسلام و مردم باشد.

هرکسی که از وضع موجود، ناراضی است، در این «حس» به خطا نرفته، اما هرگز نباید تصور کند که این «انتقاد» و «مخالفت» را باید از طریق «قهر سیاسی» بیان کند، در غیر این صورت، چه‌بسا وضع موجود، تداوم یابد و حتی بر حجم دشواری‌ها افزوده شود.

تمرین سرود «دریای آرامش» با حضور عبدالرضا هلالی در تگیه‌گاه آقا مرتضی علی (ع) برگزار شد.

تشکل‌های گوناگون روحانیت و حوزه‌های علمیه شیعه و سنی در حمایت از آیت‌الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اتفاق نظر دارند.

مردم میان هزینه‌ای که بابت حفظ نظام می‌پردازند با هزینه‌هایی که بابت ناکارآمدی برخی مدیران متحمل می‌شوند، فرق می‌گذارند و از انتخابات دلسرد نمی‌شوند.

مجمع تولیدکنندگان نوشت‌افزار ایرانی با انتشار بیانیه‌ای ضمن دعوت مردم به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، بر تاثیر انتخاب اصلح بر سرعت بخشیدن به چرخ تولید تاکید کرد.

جمعی از شاعران، نویسندگان و هنرمندان با دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات، بر اهمیت این حضور تأکید کردند.

شهید مدافع حرم حمیدرضا اسداللهی در خصوص حضور در انتخابات می‌گفت: «مهمتر از انتخاب این آقا و اون آقا، مشارکت در انتخابات است.»

در هشت سال دفاع مقدس، پشتیبانی و مهندسی توانست راه را برای پیشروی رزمندگانی که دلاورانه پیش می‌رفتند، هموار و گسترده کند و این امر به‌طورقطع جز با ابتکارات و فناوری‌های علمی سنگر سازان بی سنگر محقق نمی‌شد.

چیزی به اذان نمانده بود که صدای هواپیما آمد. با فرودگاه تماس گرفت. جواب دادند دو فروند هواپیمای سی -130 از تهران آمده‌است.