چهارشنبه 6 مهر 1401

اجتماعی وب‌گاه منیبان

اجتماعی وب‌گاه منیبان

رئیس سازمان ثبت احوال کشور بر تعویض شناسنامه‌های قدیمی تاکید کرد و درباره مدارک مورد نیاز برای تعویض شناسنامه و اخذ شناسنامه جدید توضیح داد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: قطار‌های فوق‌العاده به ایستگاه‌ها در ساعت‌های پیک ترافیک اعزام می‌شوند.

طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش، به‌منظور بهره‌گیری از توانمندی‌ها و تجارب فرهنگیان و بهره‌مندی کامل از مزایای رتبه‌بندی در حقوق بازنشستگی، استمرار خدمت کارکنان صرفاً در واحدهای آموزشی و در پست‌های آموزشی با در نظر گرفتن شرایط و ضوابط مربوط، بلامانع است.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد.

مدت اجرای طرح ترافیک تهران از امروز یک ساعت افزایش یافت.

رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش درباره فعالیت مدارس در هفته اول مهر گفت: تمام مدارس از روز شنبه دوم مهر فعالیت خود را به صورت حضوری آغاز می‌کنند و آموزش در هفته نخست مهر برقرار است‌.

وزیر آموزش و پرورش گفت: با کمبود معلم در کشور مواجهیم اما بطور فعلی با خرید خدمات و اضافه تدریس معلمان این کمبود را جبران کرده ایم.

طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از امروز تا روز دوشنبه در نوار شمالی کشور بارش باران پیش بینی می‌شود.

فرمانده انتظامی پایتخت از اجرای طرح ترافیک از اول مهرماه از ساعت 6:30 دقیقه بامداد تا ساعت 18 عصر خبر داد.

مراسم جشن غنچه‌ها امروز (چهارشنبه 30 شهریور) برای سال تحصیلی نوآموزان پیش دبستانی آغاز شد.

برای آخرین بار ساعت رسمی کشور در 31 شهریور ماه به عقب کشیده می‌شود.

سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب، آب‌گرفتگی معابر و برخورد صاعقه در 13 استان از خیزش گردوخاک در 5 استان کشور خبر داد.

زمان واریز مستمری مددجویان بهزیستی شهریور 1401 اعلام شد.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال تخصیص بودجه و سرانه دانش آموزی برای تمام مدارس کشور قبل از شروع سال تحصیلی در اختیارشان قرار می‌گیرد.

یوسف نوری ضمن اعلام اینکه 95 هزار نیرو در سال جدید به آمار معلمان رسمی افزوده می‌شود که 75 هزار نفرشان نیروی جدید هستند گفت: شمار آن دسته از همکاران که امسال به سن بازنشستگی می‌رسند، 88 هزار نفر است، ولی آنچه تاکنون مشاهده کردیم کمتر از نیمی از آن‌ها برای بازنشستگی اقدام کنند.

کارشناس هواشناسی با پیش بینی بارندگی در بخش هایی از کشور، درباره احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن رودخانه ها در جنوب شرق کشور هشدار داد.