سه‌شنبه 11 بهمن 1401

اجتماعی وب‌گاه منیبان

اجتماعی وب‌گاه منیبان

سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از کمک رسانی خیرین به زلزله زدگان خوی خبر داد.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه ترافیک در تهران کشنده است، گفت: برای سال آینده 2 هزار دستگاه اتوبوس مستقیم خریداری می‌کنیم و این علاوه بر سهم وزارت کشور است.

یوسف نوری گفت: در طرح جدید شروع سال تحصیلی، زمان آموزش بر اساس ساعات مناطق مختلف تنظیم می شود.

مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارش برف و باران در جاده‌های تهران و 16 استان دیگر خبر داد و اعلام‌کرد: ترافیک مسیرهای ورود به تهران نیز به دلیل بارش باران سنگین است.

روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای تهران نسبت به بارش باران، برف و سیلابی شدن رودخانه‌های استان در روز‌های پیش رو هشدار داد و اعلام کرد: تردد و اسکان موقت در اطراف رودخانه‌ها ممنوع و شهروندان باید مراقب باشند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از توافق با ایران خودرو برای ورود خودروی تارا به خطوط تاکسیرانی پایتخت خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور، از آماده باش امدادگران در پی احتمال سیل در تهران خبر داد.

فرمانده انتظامی سابق تهران بزرگ از کاهش 9 درصدی جرایم در پایتخت خبرداد.

سامانه بارشی از (دوشنبه) تا روز چهارشنبه هفته جاری بخش قابل توجهی از کشور از جمله مناطق غرب، جنوب غرب، شمال غرب، مرکز، شمال و شرق را فرا می‌گیرد.

گفت: در بحث رتبه‌بندی مدارس غیردولتی در حال تعیین مصداق‌ها هستیم و 5 رتبه هم پیش‌بینی شده است؛ ضمن اینکه با یک گروه کارشناسی بیرون از آموزش و پرورش هم جلساتی داشتیم.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به ادعای انفسال از خدمت گفت: معلمی سنواتش حساب نشده، رفته دیوان عالی شکایت کرده و نمی‌داند رای‌اش چه بوده و می‌گویند وزیر انفصال از خدمت شده، در حالی که شکایت زیاد است و آن حکم اجرا شده، اما گزارشش را ندادند، حالا آن را رسانه‌ای کرده‌اند و القا می‌کنند که فساد سیستمی است و دستاوردهای ما، نمایشی هستند.

سازمان هواشناسی طی اطلاعیه هایی از ورود سامانه بارشی به کشور و تقویت آن خبر داد و نسبت به بارش سنگین برف و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار صادر کرد.

معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: اقلام ارسالی از 13 استان کشور در حال ارسال به آذربایجان غربی و شهرستان خوی است.

شهردار تهران از راه‌اندازی دهکده‌های سلامت توسط شهرداری تهران در پایتخت خبر داد و گفت: در چند نقطه از تهران راه‌اندازی دهکده‌های سلامت در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم این مجموعه‌ها را در چند نقطه خوش آب و هوای تهران ایجاد کنیم.

معاون آموزشی وزارت بهداشت از برگزاری آزمون دستیاری در اردیبهشت سال 1402 خبر داد.

محمودزاده با بیان اینکه مشارکتی که در این طرح شده است، مشارکتی چندوجهی بوده و مشارکت مالی نیست، گفت: کسانی که احساس می‌کنند در مدارس هیات امنایی از خانواده‌ها وجهی گرفته می‌شود اشتباه فکر می‌کنند. هیات امنایی شدن مدارس برای تغییر در نوع مدیریت این مدارس در جهت اجرایی شدن سند تحول بنیادین است.