یک‌شنبه 5 تیر 1401

ورزشی خبرگزاری مهر

ورزشی خبرگزاری مهر

نقل و انتقالات تابستانی نشان دهنده کوچ دسته جمعی بازیکنان چند تیم برای ادامه فوتبال با پیراهن تیمی جدید است.

تیم بسکتبال دختران نوجوان ایران دومین دیدار خود در مسابقات دسته B آسیا را با پیروزی برابر لبنان به پایان رساند.

نه تنها ضعف فدراسیون فوتبال در فراهم کردن بازی تدارکاتی برای تیم ملی فوتسال که حتی ضعف برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم می‌تواند شرایط ایران را در جام ملت‌های آسیا بحرانی کند.

تیم بسکتبال ایران نوین نتیجه دومین دیدار خود در تورنمنت بین‌المللی ارمنستان را برابر تیم ملی این کشور واگذار کرد.

اهواز - فولاد خوزستان، دومین بازیکن را از تیم فوتبال پرسپولیس تهران جذب کرد.

مشهد سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: یک روز در هفته پیست دوچرخه‌سواری ثامن در اختیار بانوان ورزشکار دوچرخه‌سوار در مشهد قرار می‌گیرد.

تیم ملی هندبال ساحلی ایران با پیروزی برابر آرژانتین یک گام دیگر به کسب عنوان نهم مسابقات قهرمانی جهان نزدیک شد.

مرحله نهایی رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو نوجوانان در گروه پسران با شناخت نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان به پایان رسید.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش به انتقاد از رفتار رئیس فدراسیون کشتی در مجمع این فدراسیون پرداخت و گفت: آقای دبیر یک ساعت حرف زد و اجازه نداد ما هم صحبت کنیم.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: گزارش های فدراسیون نشان می‌دهد که در این عرصه کار شده و کشتی در حال بازگشتن به روزهای اوج گذشته خود است.

خرید جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به آرزوی خود رسیدم و با تیم بزرگ پرسپولیس قرارداد بستم.

آخرین دیدار از هفته دوم رقابتهای لیگ ملت‌های والیبال برای تیم ملی کشورمان با پیروزی برابر تیم کانادا به پایان رسید.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال عضو هیات مدیره باشگاه استقلال را به منظور ارائه توضیحات در خصوص موضوعات مطرح شده در روزهای اخیر فراخواند.

رشت - معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به کمبود حامی مالی در حوزه ورزش بانوان، گفت: این مهم ترین دغدغه در این بخش است.

عضو مجمع فدراسیون کشتی اعلام کرد اساسنامه فدراسیون بصورت مستقل و مورد تأیید وزارت ورزش وقت، کمیته ملی المپیک، اتحادیه جهانی و کمیته بین المللی المپیک (IOC) است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به افتخارآفرینی های ملی پوشان بوکس کشورمان به ویژه پیشکسوتان این رشته اظهار داشت: همواره قدردان زحمات بزرگان بوکس هستیم.