جمعه 7 مهر 1402

آموزشی وب‌گاه عصر ایران

آموزشی وب‌گاه عصر ایران

گنجاندن مقدار زیادی سبزیجات در رژیم غذایی، نقش مؤثری در کاهش وزن دارد. مطالعات نشان می‌دهد که افزایش مصرف سبزیجات منجر به کاهش وزن قابل توجهی در افراد سالم می‌شود و هم‌چنین به کاهش خطر چاقی کمک می‌کند. سبزیجات مملو از ویتامین‌های مغذی، مواد معدنی و فیبر هستند و به طور کلی کالری کمی دارند؛ که همین موضوع، این گروه غذایی را به یک میان‌وعده عالی برای افرادی تبدیل می‌کند که به دنبال کاهش...

کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه درحالی پیشنهاد دولت برای نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی براساس میانگین 5 سال آخر خدمت را رد کرده و ملاک محاسبه حقوق بازنشستگی را قانون فعلی یعنی میانگین دو سال آخر خدمت در نظر گرفته است که معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی می‌گوید: این موضوع همت نمایندگان مجلس را می‌طلبد تا «ضریبی از حداقل دستمزد» برای کل دوره، مبنای محاسبه حقوق بازنشستگی قرار گیرد./...

یک هفته بعد از بازی النصر و پرسپولیس، می‌شود بدون هیجان و تاثیر شبکه‌های اجتماعی در مورد این بازی و آمدن رونالدو به ایران حرف زد.

فیصل بن فرحان، وزیر امور خارجه عربستان شنبه شب در سخنانی گفت که «ما مجددا با هرگونه اقدام یکجانبه‌ای را که مانع حل مسئله فلسطین شود، مخالفت می‌کنیم».

وزیر علوم با بیان اینکه سال تحصیلی دانشگاه ها از سوم مهر شروع می‌شود، خاطر نشان کرد: سال تحصیلی ورودی های جدید دوره کارشناسی دانشگاه ها به دلیل اینکه دانشجو معلمانی که از طریق آموزش و پرورش قرار است پذیرفته شوند باید از نظر صلاحیت‌های علمی و گزینشی مورد بررسی قرار بگیرند و این امر نیاز به زمان داشت در نتیجه سال تحصیلی این نو دانشجویان از هفته سوم مهر آغاز می‌شود.

نیمه شب گذشته یکی از انبارهای پلاستیک مربوط به باتری سازی وابسته به سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع در محدوده میدان نوبنیاد دچار آتش سوزی شد که توسط آتش نشانان مهار شده است.

این تصاویر ضبط شده از روح دوچرخه سوار، به سرعت در فضای مجازی منتشر شده است و مردم محلی را به تکاپو انداخت تا راز شبح‌آلود این دوچرخه متحرک را توضیح دهند.

به دنبال افزایش غلظت ذرات گرد و غبار و تصمیمات اتخاذ شده در راستای جلوگیری از آسیب به‌سلامت ساکنان منطقه، برخی ادارات منطقه سیستان شامل پنج شهرستان زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون تعطیل شدند.

نمایندگان مجلس مصوب کردند که کنکور سال‌های 1403، 1404 و 1405 به روال سال‌های قبل از کنکور 1402 برگزار و تا کنکور سال 1406، معدل در آزمون سراسری تأثیر نداشته باشد.

اگر هوش مصنوعی را در میدان دموکراسی به کار گیریم، ظرف 10 سال آینده اکوسیستم‌های اطلاعاتی ما، تصمیم‌گیری‌های دموکراتیک را بهبود می‌بخشند.

در تعطیلات پیش رو، تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 29 شهریور الی ساعت 6 صبح روز دوشنبه 3 مهر از جاده های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران - سمنان - مشهد محور‌های قوچان - مشهد، سبزوار - مشهد و تربت حیدریه - مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.

شماری از کارشناسان شهادت دادند که در درون بدن یکی از اجساد «تخم های دارای جنین» وجود دارد و هر دو جسد نیز دارای ایمپلنت‌های ساخته شده از فلزات بسیار کمیاب مانند اسمیوم و کادمیوم هستند.

زمانی که جبهه پایداری، سنگر‌های کابینه را یکی‌یکی فتح می‌کرد، بسیاری تصور می‌کردند، دامنه اثرگذاری‌های این طیف تندرو قرار است، تنها وزارتخانه‌های سودآور حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی را در بر بگیرد، اما در پایان عمر دو ساله دولت، مشخص شده که مهم‌ترین پروژه تعریف شده جبهه پایداری قرار است در دانشگاه‌ها عملیاتی شود. دیروز برخی فعالان سیاسی خبر دادند که اعضای جبهه پایداری در حال وارد آوردن...

بدین ترتیب، پهپاد شاهد -136 علاوه بر پسرعموهای یمنی (وعید) و روسی (شمعدانی -2)، پسرعموی چینی (گل‌آفتابگردان) نیز دارد.

تمامی مشمولان خدمت سربازی دارای سه فرزند و بیشتر و مشمولان بالای 35سال دارای دو فرزند از خدمت سربازی معاف می‌شوند. این پیشنهاد پس از تصویب در صحن علنی و طی تشریفات قانونی، اجرا خواهد شد.

کارنامه به‌عنوان پلتفرم خدمات آنلاین خودرو، با استفاده از به‌روزترین داده‌های آماری و معاملاتی بازارخودرو، اطلاعات اختصاصی خودرو شما را در صفحه «خودرو تخصص ماست» ارائه می‌کند.