جمعه 11 فروردین 1402

آموزشی وب‌گاه عصر ایران

آموزشی وب‌گاه عصر ایران

این زیردریایی بدون سرنشین توانایی ایجاد یک سونامی رادیواکتیوی در دریا برای از بین بردن دشمنان را دارد.

بدر المطوع با 196 از کویت و سو چین آن از مالزی با 195 دوم و سوم هستند.

سفیر ایران با اعلام این موضوع نوشت: روابط ایران و عربستان به عنوان دو کشور تاثیرگذار و مهم جهان اسلام در منطقه غرب آسیا می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد روندی جدید و نقشی افزاینده در خدمت به منافع کشورها و ملت‌های منطقه باشد.

این محکومان20 نفر آقا و دو نفر خانم به اتهام حمل مواد مخدر، روز دوشنبه، 29اسفند ماه، از طریق یکی مرزهای خاکی کشور، تحویل یگان بدرقه متهمان وزارت دادگستری شدند.

سفرا و نمایندگان 12 کشور حوزه نوروز، عصر دوشنبه به وقت محلی بر سر سفره هفت سینی که نمایندگی ایران در مقر سازمان ملل متحد چیده بود، گرد هم آمدند تا این عید باستانی را جشن بگیرند.

با جابه‌جایی یک ساعته زمان، هنگام طلوع خورشید ساعت 6 صبح شده که موجب افزایش طول روز در انتهای آن می‌شود، یعنی غروب خورشید به جای ساعت 7:30 عصر به 8:30 عصر انتقال پیدا می‌کند.

چهارشنبه هفته گذشته هم دانش‌آموزان دو مدرسه شهرستان فردیس مسموم شدند.

اگرچه هیچ روابط رسمی بین عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی وجود ندارد؛ اما گزارش‌ها حاکی از افزایش روابط تجاری و اقتصادی بین بخش خصوصی دو طرف است. این در مورد روابط امنیتی بین دو طرف نیز صدق می‌کند.

تعدادی از دانش آموزان در منطقه اسلام‌آباد کرج احساس مسمومیت کردند.

آزمایشاتی روی ترکیباتی که در محیط پیدا کرده‌اند، انجام شده که هنوز نتایجش نهایی نشده است، اما مسلم است که مسمومیت‌های ایجاد شده خفیف است و خداراشکر به مرگ منجر نشده و بیشتر از نوع استنشاقی است.

«طرح ایجاد مرکزی برای مرجعیت علمی برای مقابله با تهدیدات زیستی» مراحل قانونی خود را در مجلس طی می‌کند و معتقدم که ما به مرکز یا قرارگاهی برای این کار نیاز داریم، چرا که بیوتروریسم و تهدیدات زیستی هر لحظه ممکن است علیه کشوری به کار گرفته شود.

اکنون حدود 29 نفر از دانش‌آموز به بیمارستان انتقال پیدا کردند و با توجه به علائم، درمان‌های لازم انجام شده است.

اگر کسی فکر می‌کند تنها با مذاکره با آمریکا، کدخدا مشکلات‌مان را حل می‌کند، تفکر طاغوتی دارد؛ امروز هزاران سانتریفیوژ در حرکت است و آمریکا هیچ غلطی نکرده است.

قرص ها درون انار و گوجه فرنگی های پلاستیکی جاسازی شده بود.