سه‌شنبه 5 مهر 1401

ورزشی خبرگزاری ایرنا

ورزشی خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - ترکیب تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با سنگال از سوی کارلوس کی‌روش اعلام شد.

تهران - ایرنا - فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) قیمت بلیت‌های مسابقات جام جهانی از مرحله مقدماتی تا نیمه‌نهایی را به صورت رسمی اعلام کرد.

تهران - ایرنا - مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی تاکید کرد هیچ ابلاغ رسمی درخصوص بازنشستگی محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به وزارت ورزش نرسیده است. وی همچنین وضعیت بازنشتستگی مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش را نیز تشریح کرد.

تهران - ایرنا - «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال امروز (‌سه‌شنبه) با حضور در محل تمرین تیم نوجوانان ایران خطاب به اعضای این تیم گفت: اطمینان دارم که در مسابقات مرحله مقدماتی در قرقیزستان نمایش خوبی خواهید داشت و با اقتدار راهی مرحله نهایی می‌شوید.

تهران - ایرنا - «دراگان اسکوچیچ» سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه با «رادیو ریجیکا» کرواسی گفت: این درست که جام جهانی از من گرفته شد اما نتایج و رکوردهایم در تاریخ تیم ملی فوتبال ایران برای همیشه باقی خواهد ماند.

تهران - ایرنا - سخنگوی فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: تمامی تمهیدات برای برپایی تور دوچرخه‌سواری آذربایجان فراهم شده و آماده برگزاری این رویداد هستیم. در روزهای گذشته نیز تیمی از هلند برای حضور در ایران اعلام آمادگی کرد.

تهران - ایرنا - تیم فوتبال سنگال با هدایت آلیو سیسه در 25 بازی اخیر خود تنها یک شکست را متحمل شده که آن هم مقابل تیم ملی مصر در زمان حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت این تیم بوده است.

تهران - ایرنا - روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با تکذیب شایعه اختلاف نظر در تیم ملی فوتبال، از آرامش این تیم در آستانه دیدار دوستانه برابر سنگال خبر داد.

تهران - ایرنا پیشکسوت فوتبال ایران گفت: وقتی تیم قدرتمند و ریشه داری مانند اروگوئه را شکست می‌دهیم یعنی تیم قدرتمندی داریم.

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون جودو گفت: عملکرد تیم سه نفره ایران و همچنین "حسین قمی" به‌عنوان مربی تیم کشورمان در مسابقات تاجیکستان قابل قبول بود.

تهران - ایرنا - تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی خود قبل از حضور در جام‌جهانی به مصاف سنگال خواهد رفت و کارلوس کی‌روش در این دیدار به دنبال انتقام گرفتن از این تیم خواهد بود.

تهران - ایرنا - بسته ورزشی ایرنا در چهارم مهرماه سال 1401 به آخرین تمرین تیم ملی قبل از بازی با سنگال، انتخاب شعار تیم ملی در جام جهانی 2022، مصاحبه وحید شمسایی و اخبار جذاب دیگر ورزشی پرداخته است.

تهران - ایرنا - «سجاد استکی» و «راضیه جانباز» در حال که جایی در تیم‌های ملی هندبال مردان و زنان ایران ندارند در تصمیمی عجیب و شگفت‌آور از بازی برای تیم ملی انصراف دادند تا از این طریق به اهدافی که برای خود متصور شده‌اند دست پیدا کنند.

تهران - ایرنا - «زبیر نیک‌نفس» و «سیاوش یزدانی» دو بازیکن استقلال در بازی با گل‌گهر سیرجان بدون مشکل، تیمشان را همراهی خواهند کرد.

تهران - ایرنا - به نظر می‌رسد هافبک ازبکستانی استقلال پس از مدت‌ها دوری از فهرست 18 نفره این تیم و تبعید شدن به نیمکت آبی‌ها، حالا نظر مساعد سرمربی پرتغالی را جلب کرده است.

تهران - ایرنا - در آستانه دیدار استقلال با گل گهر سیرجان، بخشی از مبالغ پیش‌قراردادهای مربیان و بازیکنان آبی‌های پایتخت پرداخت شد تا آنها با روحیه و انگیزه بیشتری به مصاف شاگردان امیر قلعه‌نویی بروند.