ورزشی خبرگزاری ایرنا

ورزشی خبرگزاری ایرنا

کاهش بیش از 15 درصدی بیماران بستری کرونا در کشور

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کاهش 15.2 درصدی در تعداد بیماران بستری به علت ویروس کرونا نسبت به هفته قبل، خبر داد.

استان‌های خراسان تابستان سختی از نظر تولید برق در پیش دارد

مشهد - ایرنا - مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان گفت: امسال دوره بسیار سختی برای تامین برق در تابستان خواهد بود زیرا طی دو هفته آینده وارد شرایط اوج گرمای تابستان خواهیم شد و مصرف برق در استان‌های خراسان افزایش قابل ملاحظه خواهد داشت.

حمایت از فلسطین وظیفه ای دینی و انسانی است

ارومیه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به فجایع اشغالگران رژیم صهیونیستی در فلسطین گفت: دفاع از ملت ستمدیده فلسطین در این برهه حساس، یک وظیفه دینی و انسانی در همه دنیاست.

اتحادیه اروپا به ابرازنگرانی درباره حمله اسرائیل‌به رسانه‌ها اکتفاکرد

لندن - ایرنا - سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به تخریب دفاتر رسانه‌های بین المللی در غزه توسط رژیم جنایتکار صهیونیستی، به ابراز نگرانی اکتفاء کرد و گفت: امنیت خبرنگاران و همکاران آن ها حیاتی است.

سازمان خبرنگاران بدون مرز از رژیم صهیونیستی شکایت کرد

تهران - ایرنا - «سازمان خبرنگاران بدون مرز» با احتمال اینکه حمله رژیم صهیونیستی به مقر رسانه‌ها در غزه در زمره «جنایات جنگی» قرار دارد، از این رژیم به دادگاه بین‌المللی جنایی شکایت کرد.

همدان - ایرنا - بر اساس اعلام شرکت آب منطقه‌ای استان همدان، امسال میزان بارش‌ها در این استان به طور متوسط نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 44 درصد و میزان ذخیره آب در سدهای این استان در مجموع 13 میلیون و 56 هزار متر مکعب، کاهش یافته است.

شریعتمداری: روز ارتباطات، یادمان مسیر دانایی و اعتماد مردمی است

تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را یادمان مسیر دانایی، آگاهی، اعتماد مردمی و تقویت انگیزه‌های جمعی عنوان کرد.

تولد دوباره محمود؛ شروعی بهتر از استقلال در شهر اولین‌ها

تهران - ایرنا - محمود فکری با هدایت نفت مسجدسلیمان موفق شده در سه بازی به هفت امتیاز برسد و عملکرد درخشانی داشته باشد.

پلیس بندرعباس مرسدس بنز قاچاق را توقیف کرد

بندرعباس - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران یگان امداد یک دستگاه خودروی مرسدس بنز قاچاق در میدان تره بار بندرعباس کشف کردند.

سرانه فضای سبز در شهرری به حدود 20 مترمربع رسید

شهرری - ایرنا - شهردار منطقه 20 تهران - شهرری اعلام کرد: با افزایش شمار بوستان‌های این منطقه در سال 1399 به 184 مورد، سرانه فضای سبز شهروندان شهرری به 19.94 مترمربع رسید.

تازه ترین عناوین و مطالب رسانه های البرز

کرج - ایرنا - روزنامه های پیام آشنا، پیام سپیدار، سپهر ایرانیان و دنیای اقتصادکه دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده مهمترین مطالب روز دوشنبه بیست و هفتم اردیبهشت خود را به موضوع‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اختصاص دادند.

سال گذشته 90 نسخه خطی به کتابخانه ملی اهدا شد

تهران - ایرنا - رئیس گروه فراهم آوری خطی اداره کل کتاب‌های خطی و نادر سازمان اسناد و کتابخانه ملی از اهدای 90 نسخه خطی، کتاب‌های سنگی و چاپی به این سازمان در سال گذشته خبر داد.

تحلیل تلویزیون چین از مذاکرات ایران و عربستان

تهران - ایرنا - "سی جی تی ان" تلویزیون انگلیسی زبان چین در تحلیلی به قلم «گای برتون» استاد دانشگاه وسالیوس بروکسل در در واکنش به مذاکرات ایران و عربستان آورده است اگر این مذاکرات به نتیجه برسد به نفع دوطرف است زیرا حمایت های داخلی برای دوام و اجرای آن نیز وجود دارد.

ابلاغ ثبت ملی 2 اثر فرهنگی تاریخی در شهرستان لامرد

شیراز - ایرنا - علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در نامه‌های جداگانه به استاندار فارس مراتب ثبت دو اثر فرهنگی - تاریخی را ابلاغ کرد.

مبارزه با آفات در هزار و 270 هکتار مزارع اصفهان انجام شد

اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از اجرای طرح‌های مقابله با آفات نباتی در سطح یکهزار و 270 هکتار از مزارع و باغ های در استان خبر داد.

نماینده دائم مکزیک در سازمان ملل کشتار فلسطینی ها را محکوم کرد

تهران - ایرنا - نماینده دائم مکزیک در سازمان ملل متحد ضمن ابراز تاسف از مرگ غیر نظامیان فلسطینی در درگیری‌های یک هفته اخیر، حمله رژیم صهیونیستی علیه زیرساخت‌های غیرنظامی و رسانه ای در غزه را محکوم کرد.