ورزشی خبرگزاری ایرنا

ورزشی خبرگزاری ایرنا

23 دانش‌آموز مازندرانی به مرحله نیمه‌نهایی المپیاد علمی کشور راه یافتند

ساری - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از راهیابی 23 نفر از دانش‌آموزان استان به مرحله نیمه نهایی المپیاد دانش‌آموزی کشور خبر داد.

معاون هلال‌احمر کشور: واکسن آنفلوآنزای مورد نیاز مردم را تامین می‌کنیم

یزد - ایرنا - معاون پشتیبانی و منابع انسانی هلال احمر کشور گفت: با تمام توان در حال تامین و واردات واکسن آنفلوآنزا هستیم و تا یک ماه آینده حجم بسیار زیادی از آن به کشور وارد می‌شود.

نزدیک به سه هزار میلیارد تومان برای اشتغال خرد سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است

زاهدان - ایرنا - دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت گفت: 2 هزارو 725 میلیارد تومان در اواخر دولت یازدهم و دوازدهم برای اشتغال خرد سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

آمریکا پنج مقام ونزوئلا را تحریم کرد

تهران - ایرنا - وزارت خزانه‌داری آمریکا پنج مقام ونزوئلایی را به بهانه همکاری برای ابقای دولت قانونی این کشور تحریم کرد.

بادامچیان: دفاع مقدس هنوز ادامه دارد

تهران - ایرنا - دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دفاع مقدس هنوز در جبهه‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در برابر شبیخون فرهنگی و تهاجمات سیاسی و تحریم‌های اقتصادی ادامه دارد که مسلما پیروزی از آن مدافعان ارزش گرا است.

گوترش: جهان در مسیری خطرناک در حرکت است

تهران - ایرنا - دبیرکل سازمان ملل در سخنرانی افتتاحیه هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل با اشاره به برخی بحران ها و خشونت های جاری در جهان، هشدار داد که جهان در مسیری خطرناک درحال حرکت است.

معاون استاندار: سازمان‌های خدمت رسان به متخلفان ساخت و ساز خدمات ندهند

تبریز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجانشرقی با اشاره به رویکرد کشورهای مختلف در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و جرم انگاری چنین اقداماتی عنوان کرد: دستگاه‌های خدمات رسان باید هیچ خدماتی به افراد متخلف در ساخت و سازهای غیرمجاز ارائه نکنند.

سرپرست شهرداری مهاباد انتخاب و معرفی شد

مهاباد - ایرنا - فرماندار مهاباد گفت: "کریم محمدنژاد" از سوی استانداری آذربایجان‌غربی به عنوان سرپرست شهرداری مهاباد انتخاب و معرفی شد.

آرامش در بازار تلفن همراه با اجرای طرح رجیستری

تهران - ایرنا - رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی گفت: با در نظر گرفتن نسبت عرضه و تقاضایی که در بازار گوشی همراه وجود دارد، اگر بانک مرکزی و مرکز جامع تجارت، ارز مناسب برای این کار را تخصیص دهند شرکت‌ها آمادگی واردات سریع موبایل را دارند.

فروشی نان کیلویی در نانوایی های لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: واحدهای نانوایی در استان ملزم به فروش نان کیلویی براساس قیمت تعیین شده هستند.

تقدیر امام جمعه گرگان از دانش‌آموزان نخبه گلستانی

گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان از 2 دانش آموز این شهرستان که در کنکور سراسری امسال در رشته تجربی رتبه تک رقمی کسب کرده‌اند قدردانی کرد.

کشف بسته مشکوک به بمب در پارلمان آلمان

تهران - ایرنا - پلیس آلمان از کشف یک بسته مشکوک که برای یکی از نمایندگان حزب سوسیال دموکرات ارسال شده بوده، در ساختمان پارلمان این کشور خبر داد.

استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت، 371 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد، مردم این استان 30 هزار ایثارگر شامل 9 هزار و 800 شهید، 19 هزار جانباز و 17 و 500 آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. همچنین تقدیم 850 زن شهیده، 1550 بانوی جانباز و 750 شهید زیر 15 سال از سندهای افتخار مردم این استان است، رتبه اول زنان جانباز کشور و دومین استان که بیشترین تعداد زنان شهیده را تقدیم انقلاب اسلامی...

بسیج یک رویکرد برای اداره کشورها در شرایط بسیار سخت و بحرانی است

تهران - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه معتقدم بسیج یک سازمان نیست بلکه یک رویکرد و روش برای اداره کشورها در شرایط بسیار سخت و بحرانی است، خاطرنشان کرد: بسیجی یک نفر زیر بیرق یک دستگاه نیست بلکه فردی است که خود را برای فدا کردن، فنا شدن و برون رفت کشور و مردم از روزهای سخت، آماده کرده است.

بانک‌ها پروانه بهره‌برداری از معادن را به عنوان وثیقه بپذیرند

تهران - ایرنا - رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران خواستار پذیرش پروانه بهره‌برداری از معادن به عنوان وثیقه قابل قبول از سوی نظام بانکی شد تا دغدغه فعالان معدنی برطرف شود.

روزهای سخت کرونایی در انتظار مردم ایران

استان‌ها - ایرنا - افزایش آمار مبتلایان و فوتی های کرونا در روزهای گذشته بار دیگر موجی از نگرانی ها را در اولین روز پائیز هزار رنگ به همراه داشته به ویژه اینکه با سرد شدن هوا این ویروس مرگبار جولان بیشتری برای اعلام حضور پیدا می‌کند.