پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

ورزشی خبرگزاری ایرنا

ورزشی خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان در پی صعود تیم ملی فوتبال به بازی های جام جهانی 2022 قطر را تبریک گفت.

گنبدکاووس - ایرنا - رییس هیات سوارکاری گنبدکاووس گفت: باتوجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر شرایط نامساعد جوی، بارش باران و برودت هوا برای فردا جمعه هشت بهمن، برگزاری روز دوم هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه - زمستانه این شهرستان به تعویق افتاد.

یزد - ایرنا - برد شیرین تیم ملی فوتبال ایران در برابر عراق در مسابقه مقدماتی جام جهانی 2022 میلادی قطر باعث شد که هواداران یزدی این رشته ورزشی در خیابان های تعدادی از شهرها به ابراز احساسات وشادی پرداختند.

تهران - ایرنا - کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در حال حاضر یک از بهترین نسل‌های تاریخ فوتبال کشورمان را داریم که بازیکنان جوان بسیار خوبی هم به تیم اضافه شده‌اند.

تهران - ایرنا - هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازیکنان و کادرفنی با تمام سختی‌ها جنگیدند و ثمره آن شادی مردم بود که از همه‌چیز مهم‌تر است.

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به صعود تاریخی تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی گفت: ما صعود کردیم و بردیم اما فراموش نکنیم اسطوره‌های اصلی این سرزمین خانواده معظم شهدا و جانبازانی هستند که این برد و موفقیت را به همه آنها هدیه می‌کنیم.

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی فوتبال عراق گفت: با اینکه من کره‌جنوبی را ترجیح می‌دهم اما بدون شک تیم ملی فوتبال ایران بهترین تیم حال حاضر آسیاست و زودتر از دیگر تیم‌ها به جام‌جهانی صعود کرد.

تهران - ایرنا - خبرگزاری معتبر رویترز نوشت: گل مهدی طارمی ایرانِ دراگان اسکوچیچ را به جام جهانی قطر رساند.

یزد - ایرنا - تیم فوتبال نوجوانان زیر16 سال توان ایساتیس یزد پنجشنبه شب در دیدار خانگی با نتیجه یک بر صفر بر تیم ستاره‌ساز بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی غلبه کرد.

تهران - ایرنا - هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: با جان و دل جنگیدیم و توانستیم صعود تاریخی را تجربه کنیم.

تهران - ایرنا - باشگاه پورتو در پستی در فضای مجازی نوشت: مهدی طارمی نویسنده گل پیروزی مقابل عراق شد که این گل ایران را به جام جهانی 2022 قطر رساند.

تهران - ایرنا - مدافع تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2022 قطر گفت: این برد و صعود تقدیم و مبارک مردم ایران باشد.

تهران - ایرنا - کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم بتوانیم در جام جهانی موفق شویم و امروز هم در دیدار مقابل عراق صعود تاریخی را شاهد بودیم.

تهران - ایرنا - صفحه رسمی فدراسیون جهانی فوتبال در توئیتر خود تصویری بسیار جالب از بزرگان فوتبال به مناسبت ششمین صعود تیم ملی به جام‌جهانی انتشار داد.

تهران - ایرنا - ملی پوش عراق و هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره نتیجه بازی این تیم برابر ایران گفت: امشب بازی را واگذار کردیم اما ناامید نیستیم و با تلاش بیشتر سعی می کنیم به جام جهانی برویم.

تهران - ایرنا - بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: حضور در جام جهانی لذت بخش است و خوشحالم این اتفاق زیبا شکل گرفت.