اجتماعی وب‌گاه فرارو

اجتماعی وب‌گاه فرارو

پلمب 40 فروشگاه عرضه‌کننده لباس نامتعارف در تهران

بیش از 40 واحد صنفی متخلف به دلیل فروش لباس‌های نامتعارف پلمب شدند. به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ این واحد‌های صنفی اقدام به عرضه و فروش لباس‌های نامتعارف نظیر مانتو‌های نامناسب و... کرده بودند.

روایت زندگی در خانه‌هایی 25 و 35 متری در تهران

یک مشاور املاک می‌گوید: خانواده‌ها اتفاقا بیشتر طالب حضور در خانه‌های کم‌متراژند. در این چند روز برای خانواده‌های سه نفری بسیاری خانه کم‌متراژ، 40، 50 یا حتی 30 متری پیدا کردیم. در این دوره و زمانه اگر بتوانی خانه بخری شده حتی یک متر در یک متر باید بخری. اتفاقا خانه‌های کم‌متراژ، چون ارزان‌تر تمام می‌شوند، سریع خریداری می‌شوند، مثل قدیم هم اول رهن نمی‌دهند یا اجاره، طرف ترجیح می‌دهد...

قیمت هر پست اینستاگرامی شاخ‌های اینستاگرامی چند میلیون است؟

شاخ‌های مشهورتر اینستاگرامی هزینه‌های چند برابری و هنگفتی را برای تبلیغات خود لحاظ کرده‌اند تا جایی که مدیر برنامه ع. ص به عنوان یکی دیگر از شاخ‌های اینستاگرامی مشهور از قیمت‌های نجومی برای این منظور خبر داد و گفت: " هزینه استوری 15 ثانیه‌ای از برند متقاضی، 5 میلیون و 500 هزار تومان است که 15 تا 550 هزار بار دیده می‌شود. "

روایتی عجیب از زندان تهران بزرگ؛ از سرو گوشت تا مشروب!

همه زندانیا، برای سیگار کشیدن باید برن توی محوطه هواخوری، ولی توی واحد 1 و 4، توی واحد سیگار می‌کشن و مصرف علنی مواد مخدر دارن؛ هر ساعت از روز که بری می‌بینی. فقط واسه تزریق، خودشونو یه گوشه قایم می‌کنن. زد و بند مواد مخدر توی واحد 1 و 4، یه جور درآمده واسه زندانیا. اونجا، هم تزریق هست، هم سرنگ هست، هم تزریق مشترک هست. توی واحد 1 و 4، همه زندانیا مسلحن؛ شمشیر، تیزی، چاقو، هرجور بخوای...

کرونا دومین اداره بوکان را هم به تعطیلی کشاند

شیوع کرونا در بین کارمندان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بوکان این اداره را به مدت یک هفته تعطیل کرد.

احتمال فروریختن ساختمان سابق وزارت بهداشت

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با طرح این پرسش که آیا باید منتظر فرو ریختن ساختمان قدیم وزارت بهداشت هم باشیم و بعدا جلسه برگزار کنیم گفت: این ساختمان احتمال فرو ریختن دارد و در صورت وقوع حادثه حداقل 600 نفر کشته بر جای خواهد گذاشت.

دادستان ایلام گفت: در پی دریافت فیلمی از همشهریان عزیز که برگزاری یک تجمع با اجرای موسیقی خیابانی بدون رعایت الزامات فرهنگی و بهداشتی انجام شده بود، افراد مرتبط دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

دستگیری عوامل آتش سوزی بوستان نهج البلاغه

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی گفت: صبح امروز هفدهم تیرماه متهم اصلی پرونده آتش سوزی پارک نهج البلاغه در مخفیگاهش در حوالی خیابان ستارخان با هماهنگی‌های قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و هر 3 متهم به بزه ارتکابی با همکاری یکدیگر اعتراف و علت آن را خودنمایی اعلام کردند.

آمار کرونا امروز 17 تیر 99؛ 200 جان‌باخته کرونا در 24 ساعت گذشته / 19 استان در شرایط قرمز و هشدار

متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 200 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 11 هزار و 931 نفر رسید. همچنین استان‌های تهران، اصفهان، مازندران، گلستان، البرز، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، همدان، زنجان و اردبیل در وضعیت هشدار قرار دارند.

دلم نمی‌خواست با چنین تاوان سنگینی حرف‌هایم را جدی بگیرند / کسی حرف ما را گوش نکرد

دلم نمی‌خواست مردم با چنین تاوانی عرایض من را جدی بگیرند. روزی که تمنا و خواهش می‌کردم، شاید برای برخی‌ها این هشدار‌ها زیاده‌گویی بود، اما اصلا دلم نمی‌خواست اثبات عرایض ما با تاوانی چنین سنگین و مرگ‌هایی چنین تلخ برای مردم بروز کند. امیدوارم این حرف‌ها را جدی بگیرند و در آینده نزدیک با همدلی و وفاق و رعایت پروتکل‌ها بتوانیم این مرحله سنگین را پشت سر بگذاریم.

نماینده دادستان: فردی به نام محمد انوشه وظیفه شناسایی طعمه در شبکه طبری را داشت

در یکی از موارد فردی به انوشه وصل می‌شود و با انوشه نزد بازپرس می‌روند. انوشه در چند مرحله نزد بازپرس می‌رود و در مرحله اول می‌گوید طبری سلام رساند. من از طرف طبری مأموریت دارم در این پرونده مساعدت کنید.

گزارشی تکان‌دهنده از قاچاق سوخت در مرز پاکستان

پسربچه‌ها از 12-10سالگی بعد از خواندن آخرین صفحات کتاب‌های ابتدایی، روی صندلی تویوتا‌ها برای شاگردی می‌نشینند. شیشه پاک می‌کنند، تعویض لاستیک‌ها را به عهده می‌گیرند، گالن‌ها را جابه‌جا می‌کنند و ترس تیراندازی و سوختن در آتش بنزین را به جان می‌خرند برای 20تا 30هزار تومان.

ماجرای هولناک از شکنجه‌های معتادان در کمپ مخوف

با حضور تیم جنایی در سالن کمپ اعتیاد، پلیس با جسد پسر 31 ساله در حالی مواجه شد که مورد شکنجه قرارگرفته بود. بررسی‌ها نشان می‌داد کمپ در اختیار دو برادر به‌نام‌های بابک و بهرام است. دو برادر در تحقیقات اولیه مدعی شدند که پسر جوانی، روز قبل یعنی 14 تیر در کمپ پذیرش شده است و قبل از پذیرش این جراحات را داشته است. اما بازپرس جنایی و متخصصان پزشکی قانونی با مشاهده زخم‌های روی بدن پسر جوان،...

(تصویر) کوچک‌ترین گوشتخوار جهان در خوزستان دیده شد

نوعی از راسو که کوچکترین گونه از راسته گوشت‌خواران در دنیاست و گاهی به خاطر اندازه کوچکش با موش‌ها اشتباه گرفته می‌شود در خوزستان دیده شد.

تکذیب فیلم منتسب به نوه آیت الله مکارم شیرازی

دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در اطلاعیه‌ای، انتساب ادعاهای مطرح شده به وی در فیلمی با نام حجاب را تکذیب کرد.