اجتماعی وب‌گاه فرارو

اجتماعی وب‌گاه فرارو

پیش‌بینی گرمای 42 درجه‌ای در استان تهران

مدیر کل هواشناسی استان تهران گفت: بیشینه دمای هوای امروز تهران 37 درجه و کمینه دما به 25 درجه سانتیگراد خواهد رسید و برای جمعه 28 خرداد، دمای 38 درجه‌ای در تهران پیش‌بینی می‌شود.

کشف 50 ماینر از سردخانه‌ای در نازی‌آباد

کارشناسان ارزش ماینرها را هفت میلیارد ریال برآورد کردند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

آمار کرونا در ایران امروز پنجشنبه 27 خرداد 1400

اکنون مجموع بیماران کووید19 در کشور به سه میلیون و 70 هزار و 426 نفر رسیده است. متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 139 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 82 هزار و 619 نفر رسید.

بزرگ ترین محموله واکسن کرونا وارد ایران شد

تعداد واکسن‌هایی که از طریق جمعیت هلال احمر وارد شده است به 4 میلیون و 500 هزار دوز واکسن رسیده است.

آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونا در 27 خرداد 1400

بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده توسط نرم افزار ماسک، برخی استان‌های کشور با بهبود شرایط بار دیگر در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفتند.

افزایش واکسن‌های ایرانی کرونا در هفته‌های آتی

وزیر بهداشت گفت: امروز در اوج تنگنا‌ها به 6 کشور دارای تکنولوژی ساخت واکسن کرونا پیوستیم؛ آیندگان خواهند فهمید که در یکسال راه 20 ساله را پیمودیم و این زیرساخت چه قدر می‌تواند جمهوری اسلامی ایران را در مقابل دراز کردن دست به سمت بیگانگان حفظ کند.

آلایندگی ازن وضعیت هوای تهران را نارنجی کرد

کیفیت هوای پایتخت امروز / پنجشنبه / از لحاظ غلظت آلایندگی ازن با شاخص لحظه ای 104 در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس از جمله کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی قرار گرفت.

بزرگترین محموله واکسن در راه تهران

سخنگوی جمعیت هلال‌احمر گفت: تاکنون جمعیت هلال احمر در سه مرحله به ترتیب 400 هزار، یک میلیون و یک میلیون دز واکسن را خریداری و به ایران منتقل کرده است که در این مرحله دو میلیون دز واکسن خریداری و به ایران منتقل خواهد کرد.

پیش بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا جمعه 28 خرداد 1400

آسمان تهران فردا پنج شنبه 27 خرداد ماه 1400 صاف با حداکثر دمای 37 درجه سانتی گراد و حداکثر دمای 38 پیش‌بینی می‌شود. آلودگی هوای پایتخت برای فردا در وضعیت زرد قرار دارد.

ماجرای حسن لیلا

اگر کسی حسن صدایش می‌زد، جواب نمی‌داد باید می‌گفتی حسن لیلا. اول‌ها فرز و چابک مثل قرقی از این سر چهارراه تا آن سر را روزی صد بار، دویست بار می‌رفت و نرفته ته خیابان بود. اگر روزی یا شبی پول متاعش جور نمی‌شد تا دیر وقت می‌ماند، می‌ماند و به هر شکلی که بود، جنسش را می‌فروخت تا جنسش جور شود.

ویدیویی زیرخاکی از همایون شجریان در دوران جوانی

ویدیویی قدیمی از همایون شجریان در دوران جوانی در فضای مجازی منتشر شده است.

تهران ناآرام

به تازگی حسین شهیدزاده مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرده که وضعیت آلودگی صوتی در محیط‌های شهری بحرانی است. به گفته او آلودگی صوتی ناشی از وسایل نقلیه موتوری، فعالیت‌های ساختمانی و عملیات عمرانی از عمده‌ترین دلایل آلودگی صوتی در شهر‌ها هستند.

لاکچری‌ترین حمام‌های دنیا با امکانات VIP + تصاویر

با لاکچری‌ترین و پر هزینه‌ترین سرویس‌های حمام در سراسر جهان در این گزارش آشنا شوید.

جزئیات لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان

سازمان تأمین اجتماعی مکلف است بر اساس مقررات مصوب هیأت امنا از محل کلیه منابع خود نسبت به متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران خود اقدام نماید. مستمری حداقل بگیران سازمان تأمین اجتماعی با 30 سال سنوات بیمه پردازی نباید از حقوق حداقل بگیران بازنشستگان کشوری که 30 سال سابقه بیمه‌پردازی دارند، کمتر باشد.

آمار مبتلایان به کرونا در ایران امروز چهارشنبه 26 خرداد 1400

از دیروز تا امروز 26 خرداد 1400 و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، 10 هزار و 487 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که هزار و 315 نفر از آن‌ها بستری شدند.

مینو محرز: اثربخشی واکسن کووبرکت بیشتر از سینوفارم چینی است

مینو محرز گفت: در حال حاضر تعدادی دوز از کووبرکت ایران موجود است و تا آخر خرداد حدود 2 تا 3 میلیون دز دیگر برای واکسیناسیون تحویل می‌شود و سپس از یک تا دو ماه آینده در کارخانه اصلی به صورت ماهانه چندمیلیون دز از این واکسن تولید خواهد شد.