اجتماعی وب‌گاه فرارو

اجتماعی وب‌گاه فرارو

پنج میلیون دز واکسن فردا وارد کشور می‌شود

دستیار وزیر امور خارجه گفت: از 100 میلیون دوز واکسن وعده شده تا امروز 10 میلیون دوز رسیده و فردا هم ان‌شاءالله پنج میلیون می‌رسد.

برنامه حضور دانش‌آموزان در تلویزیون و شاد مشخص شد

ساعت حضور دانش آموزان متوسطه اول در شبکه شاد از ساعت 7:45 تا 10:20 صبح، ساعت حضور دانش آموزان متوسطه دوم و هنرجویان فنی و حرفه‌ای و کاردانش از ساعت 10:30 تا 13:05 و ساعت حضور دانش آموزان دوره متوسطه در نوبت دوم از 16 تا 18: 35 دقیقه خواهد بود.

مسافران پرواز ایلیوشین به مقصد عراق؛ مردم عادی نبودند

سازمان هواپیمایی کشور درباره انتشار فیلم پرواز هواپیمای ایلیوشین به عراق اعلام کرد: این پرواز‌ها غیر تجاری است، به این معنی که بلیت فروشی انجام نمی‌شود و مردم عادی با این هواپیما‌ها جابجا نمی‌شوند.

وزارت بهداشت: هنوز از پیک پنجم عبور نکرده‌ایم

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در تجربه‌های قبلی دیدیم که گاهی یک پیک در استانی یک الی یک ماه و نیم طول می‌کشد، اما در استان دیگری تا سه ماه هم طول کشیده است. نمونه‌های این موضوع را داریم که در استان‌های بزرگ هم این شرایط بوده است.

هشدار در مورد آغاز پیک جدید کرونا در پی «افزایش 37 درصدی» مبتلایان

گزارش‌ها در روز چهارشنبه از رشد 6.7 درصدی مرگ و میر بر اثر کرونا و رشد 36.7 درصدی مبتلایان به این بیماری از اول هفته حکایت دارد.

پیش‌بینی وزش باد شدید در تهران

صبح فردا (1 مهرماه) با وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده‌ها، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت. وزش باد مؤثر در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها را فراهم خواهد کرد.

پیش‌بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا پنجشنبه 1 مهر 1400

پیش بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا1مهر1400 نشان می‌دهد آسمان صاف و آفتابی خواهد بود. دما تا 33 درجه بالا می‌رود و برای شاخص آلودگی هوا نیز وضعیت زرد پیش‌بینی می‌شود.

شهریه دانشگاه آزاد به طور میانگین 20 درصد افزایش یافت

سخنگوی دانشگاه آزاد درباره میزان افزایش شهریه علوم پزشکی‌ها گفت: شهریه گروه علوم پزشکی نسبت به گروه‌های فنی مهندس و علوم انسانی قطعا بالاتر است، ولی در مجموع شیب افزایش شهریه ملایم است.

عودت 3 هزار زائر اربعین از ایلام به استان‌های مبدا

بر اساس تصمیمات کشوری، ورود زائران به مرز مهران ممنوع بوده و پلیس از ورود تمامی زائران به پایانه مرزی شهید قاسم سلیمانی شهرستان مهران ممانعت می‌کند.

تکذیب پیدا شدن واکسن‌های فایزر معدوم شده در مهاباد

دکتر حسینی خبر پیدا شدن واکسن‌های فایزر معدوم شده در حاشیه رودخانه مهاباد را تکذیب کرد.

باز شدن نوبت‌دهی واکسن کرونا برای افراد 17 سال به بالا

سامانه بر اساس نوع واکسن تزریق شده در نوبت اول، فقط مراکزی را نمایش می‌دهد که همان نوع واکسن را تزریق می‌کنند.

آخرین خبر وزیر کشور از طرح تردد شبانه

وحیدی با اشاره به محدودیت‌های کرونایی و رفع آن‌ها هم تصریح کرد: برخی محدودیت‌هایی که می‌تواند برداشته شود به ویژه برخی مشاغل مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با زدن دو دوز واکسن این محدودیت‌ها نیز برداشته شود.

واکسن «فایزر» از بلژیک وارد خواهد شد

مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت با رد ادعای دستکاری سامانه واکسن وزارت بهداشت گفت: سامانه ما امنیت بالایی دارد و تا به امروز اتفاقی برای این سامانه رخ نداده است. قطعا می‌گویم دستکاری در این سامانه امکانپذیر نیست. اما برخی می‌توانند کارت جعلی واکسیناسیون را بفروشند.

درمان، یک کالای لاکچری برای کارگران

عضو هیئت مدیره کانون‌های شورا‌های اسلامی کار سراسر کشور گفت: بیمارستان‌ها با این بهانه که سازمان تامین اجتماعی به آن‌ها بدهکار است، دفترچه قبول نمی‌کنند و از کارگر می‌خواهند کل پول را پرداخت کند و بعد فاکتور‌ها را بگیرد و خودش به دنبال گرفتن پول درمان از بیمه برود.

زمان تغییر ساعت رسمی کشور اعلام شد

بنابه قانون تغییر ساعت رسمی ایران مصوب سال 1386، ساعت رسمی ایران هر سال در ساعت 24 روز اول فروردین ماه یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و در ساعت 24 روز سی‌ام شهریور ماه همان سال به حالت قبلی برگردانده می‌شود.