پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

اجتماعی وب‌گاه فرارو

اجتماعی وب‌گاه فرارو

رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به اینکه هوای پایتخت برای تمام گروه‌ها در شرایط ناسالم است، گفت: با توجه به ادامه پایداری هوا و کیفیت هوا، وزارت بهداشت درخواست تشکیل کمیته اضطرار کرده است.

کمپین ساخت مدرسه 6 کلاسه زکریا بشیره در روستای ریکوکش، منطقه دشتیاری، چابهار، استان سیستان و بلوچستان توسط انجمن حامی

دیوار از ابتدای آذرماه امسال خریدوفروش زغال جنگلی را در این پلتفرم ممنوع اعلام کرده است و ابراز امیدواری کرده که سایر پلتفرم‌های نیازمندی‌ها و ارسال آگهی نیز در اقدامی مشابه، دست تخریب‌گران محیط زیست را تا آنجا که مقدور است کوتاه کنند.

این تصویر ارتفاع برف در گردنه ژالانه هورامان که به 10 متر رسیده را نشان می‌دهد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمان عزیز آموزش حضوری را جدی بگیرند تا زمان از دست رفته به واسطه شیوع کرونا جبران شود، ابراز داشت: دانش‌آموزان نیاز به آموزش حضوری و دیدار چهره به چهره با آموزگار خود هستند.

امتحانات نهایی دانش آموزان با وجود تعطیلی مدارس برخی از شهرستان های جنوب استان کرمان در تاریخ مقرر برگزار می شود.

شهردار منطقه 8 اعلام کرد: در پی انتشار کلیپی مبنی بر دریافت وجه از عوامل غیر مجاز پسماند توسط ماموران شهرداری، دستور بررسی دقیق این موضوع را به نهادهای نظارتی اعلام کرده است.

بیش از 100 میلیون نفر در دنیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. بیشتر این بیماران علائم خفیفی را تجربه کردند که نیاز به بستری پیدا نکردند؛ با وجود این، حدود 20 تا 40 درصد بیماران بعد از بهبودی از یک عفونت مزمن، هفته‌ها یا حتی ماه‌ها با عوارضی از بیماری دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تپش قلب سینوسی از عوارض شایعی است که در بیماران مبتلا به سندروم پس از کرونا، بین 4 تا 12 هفته یا بیش از 12 هفته رخ...

بر اساس آمار البرز در وقوع ازدواج رتبه سی ام کشور و در وقوع طلاق جایگاه چهارم را دارد و این موضوع ضرورت توجه مسئولان مرتبط برنامه ریزی های لازم را برای بهبود این وضعیت می طلبد.

حشمتی با بیان اینکه مقرر شد اداره کل ورزش و جوانان استان در خصوص اعلام ممنوعیت انواع فعالیت‌های ورزشی در فضای باز، پارک‌ها، بوستان‌ها و ایستگاه‌های ورزشی و نظارت بر اعمال این ممنوعیت اقدام کند، گفت: شهرداری اصفهان موظف شد نسبت به توقف فعالیت‌های عمرانی همراه با آلودگی هوا نظیر خاکبرداری و خاکریزی در مناطق 15 گانه شهر اصفهان اقدام کند.

پیام طبرسی، عضو کمیته علمی مقابله با کرونای وزارت بهداشت، آمار ابتلا به آنفلوآنزا در ماه‌های اخیر را با توجه به فصل سرما بالا نمی‌داند و می‌گوید: «بیشترین موارد ابتلا به آنفلوآنزا در سال‌جاری نوع H3N2 با خطر بیشتر برای کودکان، سالمندان و بیماران خطرناک است. هنوز آمار ابتلا به آنفلوآنزا در کشور به میزان ابتلا در سال‌های قبل از کرونا نرسیده و با توجه به این که در فصل ابتلا به این بیماری...

پاسخ استفتائاتی از دفتر مقام معظم رهبری از سوی کانال فقه و احکام رهبری منتشر شد.

رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: ترافیک در مسیر خروجی محور سوادکوه به‌صورت پرحجم است.

در ابتدا تصور می‌شد امیکرون علایم خفیفی دارد و به بستری یا مرگ نمی‌انجامد. این تصور نادرست بود. کشورهای متعددی با افزایش موارد بستری مبتلایان امیکرون مواجه هستند.