شنبه 29 اردیبهشت 1403

ورزشی وب‌گاه تابناک

ورزشی وب‌گاه تابناک

حبیبی‌نژاد که با غلبه بر سه بوکسور قزاقستانی راهی فینال شده بود، برابر "مهدینوف" ازبکستانی قرار گرفت و این حریف را نیز مقهور تکنیک خود کرد و طلایی شد.

مهدی حاج‌موسایی، محمدحسین یزدانی و آرین سلیمی 3 مدال طلا، علی خوش‌روش، مهران برخورداری و ملیکا میرحسینی 3 مدال نقره، ابوالفضل زندی، متین رضایی و سعیده نصیری هم 3 مدال برنز کسب کردند.

نمی‌توان کناره‌گیری از کمیته داوران را پایان مطالبه جامعه فوتبال از افشاریان و مهدی تاج دانست و پشت این استعفا، نمی توان جایگاه هیات رئیسه را حفظ کرد. این بازی به آخر خط رسیده و افشاریان باید تا اعلام رای قضایی، کلیه فعالیت‌ها در فوتبال را ترک کند.

پانل یوفا حساب های صدها باشگاهی را که واجد شرایط رقابت های اروپایی آن هستند، در یک سیستم نظارت مالی که زمانی به نام «فیر پلی مالی» شناخته می شد، تجزیه و تحلیل می کند

بعد از پنهان‌کردن سفر دوم و عجیب رئیس والیبال ایران به عمان در فاصله یک هفته، حالا این فدراسیون طی شش روز اخیر در حال اختفای واقعیت در مورد دلیل عدم همراهی مرادی در سفر تیم ملی به برزیل بوده است! آیا کسی خبر دارد نایب‌رئیس کجاست؟ اگر او بازداشت نیست، چرا خودش را به لیگ ملت‌ها نرسانده؟

النصر در این مسابقه می‌توانست با زدن گل دوم یا حتی سوم خیال خود راحت کند اما مهاجمین این تیم خصوصاً کریستیانو رونالدو در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودند. رونالدو دو موقعیت خوب گلزنی را به راحتی از دست داد.