یک‌شنبه 5 تیر 1401

فرهنگی

فرهنگی

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: کتاب «اصناف تصنیف: پژوهشی تاریخی - تحلیلی در باب فرم‌های موسیقی ایرانی_ اسلامی از قرن سوم تا قرن چهاردهم» با تالیف امین هراتی توسط نشر خُنیاگر منتشر شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امامی گفت: یکی از بزرگترین ماموریت‌های کارگروه شورای فرهنگ عمومی کشور، حمایت و تامین پوشش برتر یعنی چادر بوده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آمار مبتلایان و جان‌باختگان کرونا هر روز افزایش می‌یافت و تعداد مسافران و گردشگران به صفر رسید، اما با گسترش واکسیناسیون عمومی و صدور مجدد روادید مسافران خارجی در دولت سیزدهم، چرخ‌های صنعت گردشگری بعد از توقف دو ساله، دوباره به حرکت در آمد.

خبرگزاری تسنیم

یکی از پرستاران جانبازان شیمیایی دفاع مقدس گفت: تجربه ما در مواجهه با مجروحان شیمیایی، همانند کرونا، ناشناخته بود و کار مداوا را با مشکل روبرو می‌کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

عاطفی ملکی‌جو در نشست نقد و بررسی کتاب «گریه نکن آقای گاو» گفت: یک تصویرگر همواره باید خردسال بماند تا بتواند در دل داستان‌ها برود.

وب‌گاه الف

معاون نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری از مخالفت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با دریافت نرخ دلاری بلیت هواپیما از مسافران خارجی و پیگیری جدی این موضوع خبر داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

کتاب «فلسفه تمدن اسلامی؛ چیستی، مبانی و مراحل» اثر سید علیرضا واسعی است که در پژوهشکده اسلام تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تهیه و به همت نشر این پژوهشگاه در 325 صفحه منتشر شد.

خبرگزاری مهر

شیرین زارع‌پور گفت: در روایت داستانی مستند باید امانت‌داری شود. مستند صرف نوشتن برای من سخت است اما وقتی داستان وارد شود کار برای من راحت‌تر است.

وب‌گاه مشرق نیوز

کتاب «خادم گلدسته‌ها» مجموعه اشعاری کودکانه در وصف حضرت رضا (ع) صبح امروز در حرم مطهر رضوی با حضور شاعر و جمعی از کودکان رونمایی شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

کتاب پناهم باش مجموعه‌ای از روایت های واقعی انسان هایی است. که مواجهه ای نزدیک با موضوع سقط جنین عمدی داشته اند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - جایی هست و زمانی، که از همه زمان و همه مکان‌ها، جداست. جایی دگر و زمانی دگر.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، ویژه‌برنامه ماجرای بهشتی در 5 قسمت 50 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه سوم سیما تهیه شده است. هر قسمت شامل سرمقاله، گفتگو با مهمان و صحبت‌های منتخبی از شهید بهشتی است که به تناسب هر قسمت از میان ساعت‌ها آرشیو گفتگو‌های منتشر نشده ایشان انتخاب شده است. شهید بهشتی و مسئله‌سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، شهید بهشتی و مسئله ولایت‌فقیه، شهید بهشتی و مسئله بنی‌صدر،...