جمعه 7 مهر 1402

فرهنگی

فرهنگی

وب‌گاه الف

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه انسان همیشه باید اهل محاسبه باشد افزود: در روایت داریم که هیچ دشمنی بدتر از هوای نفس نیست به همین دلیل محاسبه نفس از جمله وظایف هر روز ما است.

وب‌گاه فرارو

این مطالعه شامل 147 نفر بود که با Piqray تحت درمان قرار گرفتند. از این تعداد، بیش از 80 درصد به قند خون بالا (هیپرگلیسمی) مبتلا شدند و حدود 40 درصد به هیپرگلیسمی جدی مبتلا شدند.

خبرگزاری ایرنا

کاشان - ایرنا - معاون بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران در مکتب شهدا آموزش دیده است به همین دلیل دشمن از هیچ راهی امکان غلبه بر این ملت را ندارد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری معتقد است که قهرمان‌محوری در ساخت آثار سینمایی پرتره دفاع مقدس بویژه در تولیدات اخیر فراموش شده است و آن را نه به عنوان نقص که کاستی می‌توان در این حوزه دید.

خبرگزاری ایرنا

سنندج - ایرنا - همزمان با نخستین روز از هفته وحدت، اجتماع بزرگ ذاکران نبوی با حضور مولودی خوانان و دف نوازان، جمع زیادی از مردم و مسئولان استان کردستان در میدان آزادی سنندج برگزار شد.

خبرگزاری ایرنا

کاشان - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدا افراد قابل افتخار و الگوی واقعی جامعه و کسانی هستند که به شکل گمنام در بین مردم زندگی می کردند و در دوران زندگی هم حیات فداکارانه داشتند.

خبرگزاری ایرنا

یاسوج - ایرنا - برترین های شصت و هفتمین جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس دنا عصر امروز (پنجشنبه) طی مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یاسوج معرفی و از آنها تجلیل شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

خبرگزاری ایرنا

یاسوج - ایرنا - "محمد مهدی اسماعیلی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر پنجشنبه در قالب سفر نیمروزه میهمان استان کهگیلویه و بویراحمد بود که این سفر دستاوردهای شاخص و قابل توجهی برای استان به ارمغان آورد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: راه های رفع موانع توسعه روابط گردشگری ایران و عربستان بررسی شد.

خبرگزاری ایرنا

اهواز - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه عملیات جهادی در پهنه شمال خوزستان گفت: راه اندازی این قبیل قرارگاه‌ها علاوه بر گسترش خدمت‌رسانی در سراسر استان، تقویت امید آفرینی، فرهنگ ایثار و فداکاری در جامعه را به دنبال دارد.

وب‌گاه فرارو

نتایج تحقیق جدید نشان می‌دهد که قرار گرفتن زنان در معرض مواد شیمیایی با خطر سرطان مرتبط است.