فرهنگی

فرهنگی

خبرگزاری تسنیم

سردار آسودی گفت: اگر کسی بخواهد خون آنها را پایمال کند قطعا نابود خواهد شد؛ چراکه آنها مردان واقعی و خلیفه الله بر روی زمین بودند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کتاب ««کمک‌های فلسفه» اثر جان سلرز با ترجمه شهاب الدین عباسی، در نشر صدای معاصر منتشر شد.

خبرگزاری تسنیم

قیمت کاغذ تحریر در بازار آزاد با افزایش 50 هزار تومانی مواجه شده است، افزایش قیمتی که به نظر می‌رسد تا مهرماه وبازگشایی مدارس ادامه‌دار باشد.

خبرگزاری تسنیم

شهیدموحد دانش گفت: مسئله این است که هرکدام از ما در قبال خون این شهیدان مسئولیت داریم.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

حدیث پیامبر اکرم (ص) درباره جایگاه روز مباهله را در این گزارش بخوانید.

چرا تلویزیون می‌خواهد مجانی برنامه ضبط کند؟
خبرگزاری ایسنا

رضا عمرانی، بازیگر نمایش‌های رادیویی علت ریزش مخاطبان رادیو را چنین عنوان می کند: «شنونده های رادیو به شدت ریزش کرده و دلیلش هم عدم اطمینان مخاطب به رادیو است.»

سفر به عتبات در دهه اول محرم / لغو ویزا اعزام به کربلا را تسهیل می‌کند؟
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، حدود یک هفته تا آغاز ماه محرم و عزاداری سیدالشهدا (ع) باقی مانده و در حالی که بسیاری از عاشقان حسینی در انتظار برقراری سفر به عتبات و تشرف به زیارت امام حسین (ع) به ویژه در دهه اول محرم هستند، هنوز وضعیت اعزام زائران به عتبات مشخص نیست. زمان برقراری سفر عتبات مشخص نیست حتی علیرضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت هم از زمان دقیق برقراری اعزام‌های...

یک پا در کودکی، یک پا در بزرگسالی
خبرگزاری ایسنا

حمیدرضا شاه‌آبادی با بیان‌که یک پای نوجوانان در کودکی است و یک پا در بزرگسالی می‌گوید: به هیچ‌وجه نباید کودکان و نوجوانان را از مواجهه با دنیای بزرگسالی دور بدانیم، این یک ضرورت است که بچه‌ها به تدریج باید تمامی واقعیت‌ها را بشناسند و خودشان را برای مواجهه با آن‌ها آماده کنند.

چند پرسش از معاون هنری؛ از مجسمه های شهری تا واکسن هنرمندان
خبرگزاری ایسنا

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ضرورت واکسیناسیون هنرمندان با توجه به آمار بالای مرگ و میر در بین این قشر، خاطرنشان کرد: «منطق و انسانیت حکم می‌کند افرادی که بیشتر در معرض خطر هستند، زودتر واکسینه شوند و گروه‌هایی که فعالیت های گروهی دارند و یا در ارتباط نزدیک با مردم و مخاطبان هستند مانند هنرمندان هم از این نگاه دور نیستند.»

خبرگزاری تسنیم

زمانی که بزرگان مسیحیان بعد از ماجرای مباهله به حقانیت رسالت پیامبر (ص) یقین کردند، باز هم ایمان نیاوردند تا مبادا موقعیت و ثروت خود را از دست بدهند.

خبرگزاری ایسنا

همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی صنایع دستی ایران، بیست و پنج مکان در شهر اصفهان به نام رشته های صنایع دستی کشورمان ثبت شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مسئول روابط عمومی ارشا اقدسی، آخرین وضعیت این هنرمند بدلکار در بیمارستان را تشریح کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در این گزارش با یکی از جاذبه‌های گردشگری استان خراسان شمالی آشنا شوید.