یک‌شنبه 16 بهمن 1401

فرهنگی

فرهنگی

خبرگزاری تسنیم

فصل دوم مجموعه «بچه زرنگ» در 10 قسمت برای پخش در دهه سوم ماه مبارک رمضان 1402 تولید می‌شود.

وب‌گاه فرارو

ناحیه چشم بخشی از صورت است که به گفته اکثر متخصصان، همیشه باید دوز اضافی از مراقبت روزانه را دریافت کند؛ چراکه به طور طبیعی نازک‌تر است، کلاژن کمتری تولید می‌کند و حاوی رگ‌های خونی کوچک‌تری است.

خبرگزاری تسنیم

برخورد با عوامل و دست‌اندکاران تولید برنامه‌های مهم و مؤثر شبکه پرس‌تی‌وی در خارج از مرزهای ایران نظیر برنامه فلسطین محرمانه‌زدایی نیز به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - این که فیلمساز بتواند در نخستین اثر سینمایی خود به سراغ یک مضمون اجتماعی برود؛ قصه اش در ستایش جایگاه خانواده باشد و در روایت بتواند تقابل سه نسل را به تصویر بکشد، یک دستاورد ارزشمند تلقی می شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آنچه که بیشتر از او به یاد دارند، فایل صوتی گفت‌وگویش با محمدرضا پهلوی است. شخصیتی که شاه دل خوشی از او نداشت و دموکرات‌های آمریکا خواهان او بودند. علی امینی، یکی از نخست‌وزیران پس از کودتای 28 مرداد است.

خبرگزاری تسنیم

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره موافقت رهبری با عفو برخی از زندانیان حوادث اخیر گفت: خیلی خوشحالم که خانواده‌هایی امروز خوشحال می‌شوند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: موضوع صنایع‌دستی باید در سینما تقویت شود و از کارگردانان در جشنواره فجر صنایع‌دستی برای تعامل بیشتر دعوت کنیم.

خبرگزاری تسنیم

حجت الاسلام شیخ الاسلامی گفت: حضرت زینب (س) نشان داد اگر اقتضائات جامعه بطلبد و فضای سبک زندگی در حال انحراف باشد، زنان باید ورود کرده و از موضع دین مطالبه‌گری کنند تا زندگی انسان‌ها به اصل خود بازگردد.

وب‌گاه فرارو

هیچگاه نوزاد را با شیشه شیر در بستر نگذارید یا شیشه پر از نوشیدنی‌های شیرین به او ندهد. پستانک کودک را در چیز شیرینی مانند شکر یا عسل فرو نبرید.

خبرگزاری تسنیم

مراسم صبح وفات حضرت زینب سلام الله علیها با سخنرانی شیخ حسین انصاریان و مداحی سید مجید بنی‌فاطمه برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

نمایشگاه "حسن روح‌الامین" در موزه هنرهای شرقی مسکو به همت رایزنی فرهنگی ایران در روسیه برگزار شد.

خبرگزاری ایرنا

شهر ری - ایرنا - مراسم سوگواری و عزاداری وفات شهادت گونه حضرت زینب سلام الله علیها در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام برگزار شد

وب‌گاه خبر آنلاین

فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی هر کدام با موسیقی متن یا تیتراژ انتهایی خاطرات زیادی را در اذهان مردم زنده می‌کنند؛ اما اکنون نزدیک به دو دهه است که شاهد اثر ماندگار چندانی در بخش موسیقی متن فیلم‌های سینمایی و حتی سریال‌های پرمخاطب نیستیم.

وب‌گاه مشرق نیوز

بهره مندی از ادبیات غنی ایرانی و مفاهیم بلندی که در آن پنهان و پیداست، یکی از راه هایی است که می تواند سینمای ایران را در عرصه متن و محتوا، از بن بست برهاند و در جهان، به صدر نشاند.

وب‌گاه مشرق نیوز

مکرمه شوشتری، غلامرضا طریقی، زهرا کاردانی، احمد دهقان و رضا امیرخانی هم روایت‌هایی از پدرهایشان خواندند که جدا از روایت احمد دهقان که مایه‌های طنز اجتماعی داشت، بقیه روایت‌ها، چشم حضار را خیس کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بهره مندی از ادبیات غنی ایرانی و مفاهیم بلندی که در آن پنهان و پیداست، یکی از راه هایی است که می تواند سینمای ایران را در عرصه متن و محتوا، از بن بست برهاند و در جهان، به صدر نشاند.