پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

فرهنگی خبرگزاری دانا

فرهنگی خبرگزاری دانا

اقدامات خوب استاندار کهگیلویه و بویراحمد در فضای مجازی که می توانست در یک مسیر موفق برنامه ریزی شود اما در ادامه این موفقیت به شکل حداکثری دنبال نشد.

از روز جمعه 8 بهمن ماه و در خانه کشتی شهید صدرزاده اردوی تیم ملی کشتی آزاد برگزار می شود.

رئیس‌جمهور، یکی از کارکردهای مهم مساجد در جهان اسلام را روشنگری و جلوگیری از رشد حرکت‌های تکفیری برشمرد و گفت: رمز مسلمان بودن، ساختن خود و مسئولیت‌پذیری در قبال دیگران است.

قناعت بر لزوم پیگیری برای افزایش پروازهای استان خراسان جنوبی تأکید کرد و گفت: باید به این سمت حرکت کنیم که رقابتی بین شرکت‌های هواپیمایی کشور ایجاد کنیم تا به شرکتی که هواپیماهای آن بیشتر در استان مستقر باشد خدمات حمایتی ارائه دهیم.

عدم استقبال شهروندان قمی از واکسیناسیون کرونا این سؤال را در ذهن‌ها تداعی می‌کند که به‌راستی چه کسانی باید در زمینه اقناع‌سازی مردم وارد عمل شوند؟

با رأی اعضای شورای شهر تهران مهدی چمران امروز در صحن شورا به عنوان رئیس مجمع شرکت واحد اتوبوسرانی انتخاب شد.

نجاتگران پایگاه شهید قرقانی دولت قرین شهرستان سمیرم استان اصفهان به تصادف زنجیره‌ای در جاده شهرضا به سمیرم امدادرسانی کردند.

برخورد شدید کامیونت خاور با خودرو سواری منجر به انحراف این خودرو به سمت منزل مسکونی و ورود آن به داخل این منزل در خیابان شریعتی شد. این حادثه هیچ مصدومی نداشت.

مایک پمپئو وزیر خارجه تندرو و جنگ طلب دولت جمهوریخواه دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا با دفاع از خروج کشورش از برجام که از سوی سیاستمداران و صاحبنظران مختلف جهانی از جمله آمریکا مورد انتقاد است مدعی شد که دولت دموکرات بایدن در حال التماس برای ورود به توافق با ایران است.

اسامی کبدی کاران دعوت شده به تیم ملی جهت حضور در چهارمین اردوی آمادگی اعلام شد.

حسینعلی مقصودی از ثبت نام بیش از 35هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در چهارمحال‌وبختیاری خبر داد.

سخنرانی رهبر انقلاب به مناسبت سالگرد قیام 19 دی مردم قم دقایقی قبل آغاز شد.

سردار مولوی گفت: دنیا تشینه انعکاس ابعاد شخصیت و مکتب حاج قاسم است از این رو باید رسانه ها شخصیت این شهید را به خوبی تبیین کنند.

وجود نازنین فاطمه زهرا سلام الله علیها از وجود رسول خدا جدا نیست، او جلوه دیگری از سیره پیامبر است، پس فاطمه سلام الله علیها ادامه راه و سیره رسول خدا در همه ابعاد زندگی می باشد که می توان به بندگی خدا، تقوا، حجاب و عفاف اشاره کرد.

سرهنگ رضا دولتشاهی گفت: نمی‌توان سهم راننده در تصادفات را نادیده گرفت اما جاده‌های خوزستان نیز ایمنی لازم را ندارند.

موسوی با بیان اینکه 43 سال است که مردم ما در کف خیابان ها اثبات کردند، پای حاج قاسم ها هستند، این بصیرت مردم عزیز ما را می رساند، گفت: دشمنان نمی دانستند که از خون سردار دل ها هزاران سردار سلیمانی دیگر شکوفا می شود.