فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

بیشتر به نظر می رسد طراحان چنین قانونی بدون توجه به نیازهای جامعه تنها به قصد محدود کردن دسترسی مردم به گردش آزاد اخبار و اطلاعات و اینترنت بین المللی طراحی شده است.

گفته می‌شود قرار است سریال «ارباب حلقه‌ها» در پنج فصل ساخته شود و احتمال ساخت دنباله‌های بیشتری برای آن نیز وجود دارد.

گزینه وزارت ارشاد کیست؟

محمدمهدی اسماعیلی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته روابط بین‌الملل از دانشکده روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه و مدرک دکترای علوم سیاسی خود را در گرایش اندیشه سیاسی از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی گرفته است.

«نئاندرتال‌» های نقاش!

تحقیقات جدید تایید کردند این آثار طی روند طبیعی ایجاد نشده و در عوض این رنگ‌ها با پرتاب شدن روی چکیده سنگ ها نقش بسته اند.

نظر پزشکان ایرانی بر این است که ارشا اقدسی چند روز دیگر باید در این حالت یعنی خواب مصنوعی باقی بماند و اگر ضریب هوشیاری بالا برود، امکان دارد که به لبنان بیایند و در آن‌جا او را عمل کنند.

مستند نامه درخواست خودرو از سوی رییس اداره محیط زیست شهرستان ارومیه نیز موجود است این در حالیست که برخی از مسوولان درخواست خودرو را انکار کرده بودند.

خواسته اول ما سرعت در واکسیناسیون است و در مرحله بعد رعایت پروتکل‌های بهداشتی که تا زمان واکسیناسیون عمومی می‌تواند تا حدود زیادی ما را نجات بدهد.

اصغر فرهادی را به عنوان یکی از شانس های شاخه بهترین کارگردانی اسکار پیش رو نیز معرفی کرده اند. تاریخ اکران «قهرمان» در آمریکا نیز هنوز مشخص نیست.

خوانش شعرهای ایرانی در جشنواره «مدلین» کلمبیا

از قاره کهن آسیا علاوه بر «علی احمد سعید ادونیس» و «محمد الأمین الکرخی»، شاعرانی از کشورهای یمن و فلسطین در این رویداد معتبر ادبی حضور دارند.

پیکر سه مرد در زمستان سال 1372 هنگام معدن کاری و خاکبرداری پیدا شد که برخی به شدت آسیب دیدند. سه جسد دیگر را سال‌های بعد در کاوش‌های باستان شناسی یافتند. آزمایش‌های سال‌یابی کربن روی این شش مرد نمکی نشان می‌دهد سه تن آن‌ها به دوران هخامنشان و دو مرد دیگر به اواخر دوران ساسانی ربط داشته‌اند.

این بار نوبت سیاه باز است توقیف شود؟

همواره یک بخشی از ذهن مخاطب پیگیر سینما و سریال درگیر این است که نکند این فیلم یا سریال هم توقیف شود یا به سد سانسور بخورد.

در جلسه امروز قرار شد که صاحبان فیلم‌های «گیسوم»، «کله پوک» و «مورچه‌خوار» قرارداد با سالن‌های سینما را به امضا برسانند.

اقدسی به هنگام ضبط صحنه‌ای مربوط به چپ شدن ماشین دچار این حادثه شد و هم اکنون در بیمارستانی در لبنان تحت درمان است

تمام هفت فیلمی که تاکنون در مجموعه «احضار» به سینما آمده است در فهرست 25 فیلم پرفروش ترسناک تاریخ سینما حضور دارند

سیر تاریخی این طرح یادآور همان اشتباهات محافظه کاران خشک مذهب‌، در مواجهه با پدیده‌های مدرنی چون رادیو، تلویزیون، سینما، ویدیو و ماهواره است و در مجلسی طرح می‌شود که نمایندگانش فاقد پشتوانه رای اکثریت مردم هستند.