دوشنبه 4 تیر 1403

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

به شما دروغ گفتند که دولت روحانی واکسن نیاورد؛ آقایان مانع می‌شدند و می‌گفتند ما واکسن داخلی تولید می‌کنیم. وقتی ما دولت را ترک کردیم 120 میلیون دوز واکس آورد بودیم، مگر واکسن خمره رنگرزی است که یک هفته بعد از خروج ما از وزارت خارجه، میلیون‌ها دوز وارد شود.

سهمیه بندی بنزین از ساعت صفر روز جمعه، 24 آبان 1398، براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، برای همه وسایل نقلیه بنزین‌سوز آغاز شد.

در حال حاضر، ناوگان جت‌های تجاری بزوس، شامل یک عدد جت Pilatus PC-24 و دو گلف استریم G650ER، به نام‌های N271DV و N758PB می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان بیان کرد: متاسفانه در آتش سوزی این بیمارستان هشت نفر جان باختند که علت فوت آنها در دست بررسی است.

با پایان یافتن دور اول حضور نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در برنامه «گفتگوی ویژه خبری»، سری دوم این برنامه هم از ساعت 22 امشب به مدت 45 دقیقه روی آنتن شبکه خبر خواهد رفت و در دومین برنامه از سری دوم، طبق ترتیب دور قبل، محمدباقر قالیباف مهمان آن خواهد بود.

زبان توکی پونا به عنوان کوچک‌ترین زبان دنیا حدود 120 تا 137 کلمه دارد و گویشگران آن معتقدند روش کارآمدی برای برقراری ارتباط است.

مصرف میوه می‌تواند سلامت شما را تقویت کند. به عنوان مثال، فیبر موجود در اکثر میوه‌ها به سلامت روده کمک می‌کند. همچنین میوه‌ها شامل ریزمغذی‌هایی مانند آنتی‌اکسیدان‌ها هستند که می‌توانند خطر ابتلا به سرطان، بیماری‌های قلبی - عروقی و حتی افسردگی را کاهش دهند.

اخراج از پروژه F-35 منجر به تاکید بیشتر توکیه بر توسعه و تولید طرح KAAN شده است که اولین پرواز خود را در فوریه 2024 با موفقیت انجام داد. اولین پرواز KAAN عملکرد نسبتاً معتدلی داشت و تنها 13 دقیقه طول کشید و طبق گزارش ها، هواپیما به ارتفاع 8,000 فوت (2,438.4 متر) و سرعت 425.9 کیلومتر در ساعت رسید.

محمد خوش چهره گفت: مسأله‌ای که الآن هست و متأسفانه مسیرش را شورای نگهبان گذاشته و کماکان شورای نگهبان مثل روش‌های قبل عمل کرده، یعنی دو جناح را عموما صدای جامعه تلقی کرده و سعی داشته از این دو جناح عناصری برای ریاست جمهوری بیایند. در حالی که فرآیند انتخابات لازم داشت یک جریان سومی باشد که اسمش را مستقل، دانشگاهی یا آکادمیک بگذارید.

رئیس جمعیت هلال‌احمر اعلام کرد: «تاکنون 11 زائر ایرانی جان خود را از دست داده‌اند و 26 زائر بستری در بیمارستان‌های عربستان داریم.»

چرا پروازهای خارجی آسمان ایران را دور می‌زنند؟

برگ تربچه خاصیت ضد تشنج داشته و برای مشکلات گوارشی مفید است.

«هرگونه نقل قولِ غیرمستند به اسناد موجود و مکتوب از بیانات و اظهار نظر‌های رهبر انقلاب و اکتفا به برداشت‌های شخصی و دریافت‌های شفاهی از بیانات ایشان و یا مسئولان دفتر معظم له فاقد اعتبار و استناد است. انتظار می‌رود همگان نسبت به این موضوع توجه لازم را داشته باشند و از تکرار آن پرهیز شود.»

جکی چان، ستاره مشهور سینمای رزمی جهان، اولین قدم‌های خود را در دنیای سینما در سن کودکی برداشت. یکی از اولین فیلم‌هایی که جکی چان در آن حضور داشت، "عشق ابدی" (1963) با نام دیگر "Eternal Love" بود. اگرچه جکی چان در این فیلم نقش کوتاهی ایفا کرد، اما این حضور نقطه شروعی برای سفری پرفراز و نشیب در دنیای سینما بود. جکی چان با پشتکار و تلاش بی‌وقفه، پله‌های ترقی را به سرعت پیمود و به یکی از...

نیاز نیست هیچ دستور خاصی روی کاغذ ردوبدل شود. همین که آن معاون وزیر در ستاد فلان کاندیدا رؤیت شود، مصداق صدها و هزاران دستور حمایت است. در این موارد حتی انتشار یک عکس نیز کفایت کرده و تکلیف را مشخص می‌کند.

رندرهای هوش مصنوعی را مشاهده می کنید.