جمعه 4 اسفند 1402

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

فرهنگی وب‌گاه عصر ایران

خلاصه بازی ملوان - استقلال در چارچوب لیگ برتر ایران 1402/03

تیم فوتبال استقلال در دیداری خارج از خانه مقابل ملوان بندر انزلی به یک امتیاز بسنده کرد.

در این ویدئو، یاد می‌گیریم که به راحتی با مواد دور ریختنی و بطری نوشابه وسایل به درد بخور بسازیم.

کامبوجا از تخمیر چای سیاه با استفاده از مخمر و قند حاصل می‌شود. کامبوجا پس از تخمیر سرشار از پروبیوتیک، اسید استیک و آنتی‌اکسیدان می‌شود که تمام اینها برای سلامت بدن مفیدند.

در ویدئو ببینید عملیات ترمیم خط لوله گاز در بروجن آغاز شد.

طبق آمار رسمی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، ورزشکاران مازندرانی با کسب یک چهارم مدال‌های کاروان ایران شامل سه طلای انفرادی و یک طلای تیمی، هفت نقره و 2 برنز از بازی های آسیایی هانگژو، این استان را در صدر استان‌های مدال‌آور کشور از المپیک آسیایی 2022 قرار دادند.

نشست خبری پیش از بازی تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و الهلال عربستان روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه از ساعت 16 در محل هتل آسمان اصفهان برگزار خواهد شد. ابتدا سرمربی و بازیکن تیم الهلال و سپس سپاهان در نشست حاضر خواهند شد.

ویدیویی از لحظه وحشتناک انفجار در یک پمپ گاز در ساری و خسارات وارده به خودرو‌های حاضر در جایگاه را، ببینید.

خودرو و منزل رهبر معظم انقلاب را در دوران تبعید ایشان در ایرانشهر مشاهده میفرمائید.

‌مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره میزان بارش‌ها در سال زراعی جاری گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی (مهر 1402) تا 13 بهمن، 60.5 میلی‌متر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 97.7 میلی‌متر بود، بنابراین بارش سال جاری 38 درصد کمتر از سال گذشته است.

زنبور عسل تا جایی که امکان دارد از نیش خود استفاده نمی‌کند. با این حال نمای نزدیک از نحوه عملکرد نیش زنبور عسل را ببینید.

مدیاتک تخفیف ویژه‌ای برای تراشه‌ی دیمنسیتی 9400 به سامسونگ پیشنهاد کرده است.

در حین بازرسی از خودرو ناگهان یک سواری پژو پارس که اسکورت محموله بوده با سرعت زیاد و به صورت عمدی به سرتیپ دوم کوروش بازیار برخورد و وی را به شدت مجروح می‌کند و متواری می‌شود. سرتیپ دوم کوروش بازیار به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌کند.

خلاصه بازی آاس رم 4 - کالیاری 0 در چارچوب رقابت‌های سری آ ایتالیا 2023/24

برای معدود فلسطینی‌هایی که باقی مانده‌اند و تعداد بسیار بیشتری از آنها که آواره شده‌اند و به امید بازگشت هستند، فرهنگ و تاریخ به خاطره‌ای تنزل یافته است.

سردار جلیلیان خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد و هدف ما از اجرای این طرح آرامش و امنیت اجتماعی شهروندان است.