اجتماعی خبرگزاری تسنیم

اجتماعی خبرگزاری تسنیم

روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در نامه‌ای به رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، نسبت به تبعات موج سنگین بیماری کرونا هشدار دادند‌.

رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مجوز افزایش فوق العاده ویژه معلمان براساس نظر مراجع حقوقی قابلیت اجرا ندارد، در انتظار رفع اشکالات مجوز هستیم.

آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه‌دولتی صبح روز جمعه 15 مرداد برگزار می‌شود.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.

این گزارش به بررسی رویه تصویب و محتوای مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی و ابلاغ عجولانه برخی از مواد آن قبل از اتمام دولت و تناسب آن با نظرات و مطالبات مقام معظم رهبری می‌پردازد.

طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته با ابتلای بیش از 661 هزار نفر به ویروس کرونا در سراسر جهان، شمار مبتلایان به 197 میلیون و 384 هزار نفر رسید.

سفیر ژاپن در ایران از اهدا و ارسال 1.8 میلیون دوز واکسن دیگر از ژاپن به ایران در تاریخ 8 مردادماه خبر داد.

وزیر بهداشت با بیان اینکه ما محموله‌های جدید واکسن کرونا را در راه داریم، گفت: واکسیناسیون اصحاب سینما را از هفته آینده آغاز می‌کنیم.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار جانباختگان مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته را 292 نفر اعلام کرد.

واکسیناسیون خبرنگاران علیه کرونا از صبح امروز آغاز شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه‌ای به معاون بهداشت وزارت بهداشت بر لزوم برنامه‌ریزی جهت واکسیناسیون قضات و کارمندان دادگاه‌های کشور تاکید کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جزئیات مصوبه بسته حمایتی کمک به تأمین مسکن زنان خانوار شش دهک درآمدی را تشریح کرد.

اگرچه شورای شهر تهران برای ارائه برنامه‌های گزینه‌های تصدی شهرداری تهران 4 روز زمان تعیین کرده است اما اخبار غیر رسمی حکایت از آن دارد که شانس مازیار حسینی در بین سایر گزینه‌ها بیشتر است.

صبح امروز و در آستانه عید غدیر، مسیر رفت تونل البرز در منطقه 2 آزادراه تهران شمال با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و رئیس بنیاد مستضعفان به صورت آزمایشی به بهره‌برداری رسید.

گروه استان‌ها - وزیر آموزش و پرورش از واکسینه شدن 1 میلیون و 250 هزار معلم در سراسر کشور تا پیش از آغاز سال تحصیلی خبر داد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از توزیع 4 میلیون و 440 هزار پرس غذای گرم و 220 هزار بسته معیشتی در روز عید غدیر در بین نیازمندان و ایتام سراسر کشور خبر داد.