سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

اجتماعی خبرگزاری تسنیم

اجتماعی خبرگزاری تسنیم

تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از کانون اصلاح و تربیت استان تهران دیدن کردند. این برنامه در راستای دستورات رئیس قوه قضائیه انجام شد.

محسنی‌اژه‌ای کوشیده تا در مقام ریاست بر قوه قضائیه عملکردی مردمی، عقلانیت‌محور و تخصص‌گرایانه را در دستور کارِ خود و مجموعه‌اش حاکم سازد.

اقدام کانون‌های وکلادر انشتار آگهی آزمون وکالت 1400 تنها یک روز قبل از اجرایی شدن قانون تسهیل صدور مجوزها، واکنش تند مرکز وکلای قوه قضائیه را در پی داشت.

زورگیران مسلحی که اقدام به سرقت مسلحانه از یک خانم در شهریار کرده بودند، روز گذشته به صحنه جرم انتقال داده شدند.

در پی اخلال و توقف فعالیت برخی از اتوبوس‌های B.R.T در شهر تهران، تعدادی از اتوبوس‌های متعلق به فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای خدمت‌رسانی به شهروندان تهرانی به کار گرفته شدند.

رئیس انجمن گوارش و کبد ایران با بیان این که ابتلا به سرطان روده به دلیل مصرف فست‌فود در ایران و جهان رو به افزایش است، گفت: افراد بالای 50 سال می‌توانند به طور رایگان غربالگری سرطان روده بزرگ انجام دهند.

وزیر بهداشت گفت: مشکل ما، برخی شرکت‌هایی هستند که با رانت می‌خواهند واد عرصه سلامت شوند، برخی شرکت‌ها فقط به دنبال رانت ارز ترجیحی هستند.

با توجه به آغاز هفته میراث فرهنگی، معاونت میراث فرهنگی هدف از برگزاری هفته میراث فرهنگی را ارتقای دانش و سواد میراثی جامعه، معرفی بهتر و بیشتر میراث فرهنگی از طریق رسانه‌ها، جلب همکاری بیشتر نخبگان و انجمن‌ها و تشکل‌های مردم نهاد بیان کرد.

شهردار تهران در آئین تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران گفت: همه ما مکلف هستیم اسباب و الزامات خدمت به مردم را فراهم کنیم.

تفاهم‌نامه جدید همکاری چهار ساله بین ستاد اجرایی فرمان امام و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در حوزه‌های مختلف به امضا رسید.

فرمانده قرارگاه امین پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف 2 هزار و 700 تُن انواع کالای احتکار شده در 24 ساعت اخیر خبر داد.

مدیر باغ وحش ارم، آخرین وضعیت شیر نر 3 ساله در باغ وحش ارم را تشریح کرد.

جزئیات برنامه‌های مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در هفته میراث فرهنگی اعلام شد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه‌روز گذشته را اعلام کرد.

سرپرست آموزش و پرورش منطقه 14 از برگزاری دیدارهای مردمی در مساجد به منظور آگاهی از مشکلات خانواده‌ها و پیگیری برای حل آنها خبر داد.

آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان تختی، منجر به حبس زن مُسن پشت در بسته و میان دود و آتش شد.