اجتماعی خبرگزاری تسنیم

اجتماعی خبرگزاری تسنیم

جدول زمانی آموزش تلویزیونی دروس دانش‌آموزان برای روز شنبه 22 آذر 99 اعلام شد.

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام آخرین آمار بیماران مبتلا به کرونا در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته 232 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به بازگشت سهمیه 40 لیتر سوخت معلولان از دی ماه از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: قطع سهمیه سوخت این افراد از ابتدا و همزمان با روز جهانی معلولان کار اشتباهی بود.

طرح "جوانی جمعیت" در کمیسیون مشترک مجلس در فرصت یک ماهه بررسی خود به سر می‌برد، در حالی که سال به سال فرصت استفاده از ظرفیت‌های جمعیتی را از دست می‌دهیم، افزایش سطح کارآمدی برخی مواد و رفع اشکالات طرح می‌تواند به تکمیل و اثرگذاری بیشتر آن کمک کند.

سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به کاهش هفت درصدی اهدای خون در هشت ماهه نخست امسال نسبت به مشابه سال قبل گفت: تنها 2 درصد از بهبود یافتگان از بیماری کرونا جهت اهدای پلاسما به مراکز انتقال خون مراجعه کرده اند که آمار بسیار پایینی است.

مدیرکل دفتر بودجه وزارت آموزش و پرورش درباره تخصیص اعتبارات فعالیت‌های مربوط به امور کیفیت بخشی و عدالت آموزشی توضیحاتی داد.

فاز دوم پروژه "بزرگراه شهید نجفی رستگار" شامل مسیرهای تندرو در بخش حدفاصل پل تقاطع خیابان شهید مزینانی تا بزرگراه امام رضا (ع) مورد بهره‌برداری آزمایشی قرار گرفت.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از واژگونی مرگبار تریلر در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت رفاه، زمان واریز سرانه 100 هزار تومانی کمک معیشتی به حساب 29 میلیون و 700 هزار نفر از افراد مشمول را اعلام کرد.

طبق آخرین آمار جهانی شب گذشته کشور آمریکا با ثبت 217 هزار مبتلای جدید، به مجموع 16 میلیون و 39 هزار مبتلا رسید.

روح‌الله زم در حالب خود را فعال رسانه‌ای معرفی می‌کرد که اقداماتش از جمله تحریک علنی به آشوب و شورش و پیام دادن به مسئول میز براندازی ایران در کنگره آمریکا اجازه تصور پوششی بودن فعالیت رسانه‌ای را هم نمی‌دهد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: هیچ‌گونه مانع قانونی برای افزایش مجدد حقوق کارگران پیش از پایان سال جاری وجود ندارد.

درپی شیوع ویروس کرونا در جهان، جاذبه‌های گردشگری جاده‌ای به دلیل پایین بودن ضریب خطرشان به عنوان مقاصد گردشگری پرطرفدار برای گردشگران انتخاب می‌شوند.

مدیرکل محیط زیست استان مازندران ضمن هشدار نسبت به احتمال شیوع مجدد "آنفولوآنزای حاد پرندگان" در تالاب‌های سطح این استان، از روستاییان خواست که از رهاسازی غازها و اردک‌ها در مزرعه و تالاب‌ها به طور جدی خودداری کنند.

جدول زمانی آموزش تلویزیونی دروس دانش‌آموزان و روز جمعه 21 آذر 99 اعلام‌شد.

وزیر بهداشت گفت: اگرچه از دست دادن حتی یک شهروند در هر منطقه از جهان برای ما سخت است اما خوشحالم که در یکی دو هفته اخیر، شاهد کاهش بیش از 40 درصدی موارد فوت روزانه بیماران مبتلا به کرونا هستیم.