سه‌شنبه 11 بهمن 1401

اجتماعی خبرگزاری تسنیم

اجتماعی خبرگزاری تسنیم

بارش برف باعث غیرحضوری شدن مدارس سه شهرستان استان تهران در روز چهارشنبه 12 بهمن شد.

معاون بین‌الملل و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در سفر به عراق دیدارهایی با مقامات قضائی این کشور برای تسریع در رسیدگی به پرونده ترور شهید سلیمانی و نیز توسعه همکاری‌های قضائی دو کشور انجام داد.

معاون توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی گفت: شاخصه‌های کارگروهی که رهبری دستور تشکیل آن را در دیدار اخیر با دانش بنیان‌ها را دادند کاملاً مشخص بود و این کارگروه باید دو شاخص "مقررات‌زدایی کردن و مراقبت‌زدایی نکردن" را پیگیری کند.

سخنگوی شهرداری تهران درباره بیست‌وسومین مراسم امید و افتخار شهرداری گفت: گلاریس باغ با مساحت 9800 مترمربع در محله باغ فیض افتتاح خواهد شد.

شرکت بهره‌برداری مترو و اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای جداگانه برای خدمت‌رسانی به شرکت‌کنندگان در مراسم 12 بهمن اعلام آمادگی کردند.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: درجه‌های جدید 22 شهرداری کشور از سوی وزیر کشور به استانداران ابلاغ شد.

معاون خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از آماده‌باش تمامی ماشین‌آلات تخصصی برف‌روبی در نواحی شمالی تهران خبر داد.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: متأسفانه بانک‌ها از اعطای تسهیلات به متقاضیان نوسازی بافت فرسوده که اصلی ترین محل تحقق شعار دولت در بحث مسکن است، امتناع می‌کنند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از ایجاد و اجرای "دهکده فوتبال" در شهر ورزش "بوستان ولایت" همزمان با برگزاری ایام دهه فجر خبر داد.

مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور اعلام کرد: فعالیت مدرسه مجازی ایرانیان و دریافت مبالغ ارزی برای شهریه غیرقانونی است.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: مداحان می‌توانند در مسائل اقتصادی شهرداری نقش‌آفرینی داشته باشند و موجب سالم‌سازی این حوزه باشند.

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از پیشرفت 75 درصدی عملیات اجرایی میدانگاه متروی جهاد در محدوده منطقه 6 شهرداری تهران خبر داد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از افزایش 40 درصدی مستمری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عاملان قتل پاسدار "قاسم فتح‌اللهی" در تهران خبر داد.

سرپرست ستاد آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی گفت: حمایت از پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی دانشگاه‌ها در حوزه آب، اقلیم و محیط‌زیست از ابتدای اسفندماه سال 1401 آغاز می‌شود.

بر اساس نرخنامه مصوب سازمان مدیریت میادین و میوه و تره‌بار قیمت تخم مرغ با پوسته سفید و قهوه‌ای اعلام شد.