اقتصادی وب‌گاه الف

اقتصادی وب‌گاه الف

تکمیل اطلاعات متقاضیان دریافت کمک ودیعه مسکن از امروز 14 مرداد آغاز شد و تا 20 مردادماه به اتمام می‌رسد.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه از حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: بر اساس اظهارات وزیر امور اقتصادی و دارایی در چهار ماهه اول سال جاری 90 هزار میلیارد تومان نقدینگی وارد بازار بورس شده است.

معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 20 مرداد یعنی هفته آینده جلسه نهایی کمیسیون اقتصادی دولت برگزار می شود و بعد از آن در کوتاهترین زمان حق مسکن کارگران نهایی می شود.

سرپرست وزارت صمت گفت: مسیر جهش تولید از 4 مسیربه ظرفیت رساندن ظرفیت‌های خالی، تکمیل طرح‌های نیمه تمام، فعال کردن و احیاء واحدهای تعطیل صنعتی و معدنی و دستیابی به فناوری‌های نوین آغاز شده است.

روحانی: کارگروه مشترک سه قوه برای رفع موانع تولید با مسئولیت معاون اول تشکیل می‌شود

رئیس‌جمهور با اشاره به بیانات رهبر معظ‌م انقلاب در روز عید قربان مبنی بر لزوم تشکیل کارگروهی برای رفع موانع تولید، گفت: این کارگروه با مسوولیت معاون اول رئیس جمهور و نمایندگان روسای قوه قضاییه و مجلس تشکیل و کار خود را شروع خواهد کرد.

محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، طی حکمی، مهندس مسعود شفیعی را به ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران منصوب کرد.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: فساد در اقتصاد ناشی از اقتصادهای نفتی و زیرزمینی است و این معضل باید اصلاح شود.

قیمت طلا 4.26 دلار کاهش یافت و 1972.72 دلار در هر اونس فروخته شد.

مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه امین از عرضه 15 درصد از سهام شرکت تأمین سرمایه امین به عنوان پنجمین شرکت تأمین سرمایه در بورس در روز چهارشنبه خبر داد.

شبکه متخلف ارزی که منجر به اتلاف سرمایه ارزی کشور شده، شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی، اعضای اصلی آن و تعدادی از مرتبطین شبکه مذکور در استان خراسان رضوی بازداشت شدند.

در پاکستان با تبدیل آفت ملخ صحرایی به کود کشاورزی در حقیقت تبدیل را به فرصت تبدیل کرده‌اند.

قرارگاهی برای ساماندهی به بازار ارز تشکیل می‌شود

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز رئیس مجلس با تیم اقتصادی دولت قرارشد با هماهنگی بین سه قوه قرارگاه تاکتیکی برای سروسامان دادن به بازار ارز و بازگشت ارز ناشی از صادرات تشکیل شود.

چین 8 میلیون بشکه نفت از ایران وارد کرد

چین طی 51 روز از اول ژوئن تا بیست و یکم جولای، حداقل 8.1 میلیون بشکه نفت از ایران وارد کرده که معادل 158823 بشکه در روز است.

حباب اوراق تسهیلات مسکن ترکید

قیمت اوراق تسهیلات مسکن در روزهای اخیر و تحت تأثیر انتشار اخباری مبنی بر احتمال ایجاد محدودیت های جدید برای این اوراق، روند نزولی در پیش گرفته و به کانال 60 هزار تومان رسیده است.

چراغ خانه‌های خالی با مالیات روشن می‌شود!

مدت طولانی است که طرح اخذ مالیات از خانه خالی دست به دست می‌شود و گویا قصد خانه دار کردن مردم را دارد.