اقتصادی وب‌گاه الف

اقتصادی وب‌گاه الف

خسارت 11هزار میلیارد دلاری کرونا به اقتصاد جهانی / 3 سال زمان برای بازگشت به قبل لازم است

دکتر عباس ملکی دانشیار سیاستگذاری انرژی - دانشگاه صنعتی شریف در گفتگویی ویدیویی با الف آخرین وضعیت بازار نفت را تشریح کرد.

قیمت انواع سکه در بازار امروز

بازار سکه امروز شاهد افزایش قیمت سکه بهار آزادی است که با رشد 2.06 درصدی به 9,700,000 (نه میلیون و هفتصد هزار) تومان رسید.

روحانی: بانک مرکزی مسئول سیاست‌های ارزی است

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت و نقش کلیدی تولید کنندگان و بازرگانان بخش خصوصی در اقتصاد کشور و جایگاه ممتاز آنان در شرایط تحریم، گفت: سیاست دولت تقویت و پشتیبانی از شرکت هایی است که در صف اول مقابله با تحریم قرار دارند و برای تامین کالاهای ضروری و مورد نیاز جامعه و مواد اولیه تولید، تلاش می کنند.

جزئیات افزایش حقوق مستمری‌بگیران با 30 و 35 سال سابقه

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ارتباط با افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی با 30 و 35 سال سابقه توضیحاتی را ارائه کرد.

افزایش قیمت پوشک پا‌به‌پای دلار

اقتصاد بازار هر روزه دستخوش تغییرات بسیاری است و این موضوع سبب شده تا معیشت خانوار با بحران‌های متعددی روبرو شود. یکی از مهم‌ترین کالاهای مورد نیاز جامعه و به‌ویژه خانواده‌هایی که فرزند نوزاد دارند، پوشک نوزاد است.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل ناکارآمدی قانون اخذ مالیات از خانه‌های خالی حدود 2.5 میلیون مسکن خالی در کشور وجود دارد، گفت: می‌توان با تکمیل سامانه املاک و اسکان بخش زیادی از این خانه‌ها را به بازار عرضه کرد.

تکلیف ذخیره کارت سوخت چه می‌شود؟

سررسید 9 ماه ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت این ماه به پایان می‌رسد اما طبق گفته سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تصمیم‌گیری برای تمدید یا عدم تمدید سقف ذخیره بنزین در جریان است.

دلار 22450 تومان شد / یورو 24550 تومان

صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، قیمت دلار را برای فروش به مردم 22 هزار و 450 تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.

قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ 22 تیر را مشاهده می‌کنید.

اظهارات وزیر اقتصاد در گفت و گویی پیرامون نحوه تأمین مالی بودجه سال 1399

برای تأمین کسری احتمالی ناشی از عدم تحقق منابع پیش‌بینی شده در بودجه، بر اساس اولویت صرفه‌جویی هزینه‌ها، افزایش درآمدهای مالیاتی، عرضه بنگاه و اموال دولتی و نهایتا انتشار اورق دولتی، پیشنهاد وزارت اقتصاد است

ممنوعیت صادرات انواع ماسک ابلاغ شد

مصوبه ستاد مقابله با کرونای وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر ممنوعیت صادرات انواع ماسک ابلاغ شد.

ایران چقدر بنزین به ونزوئلا صادر کرد؟

ایران با صادرات 238 میلیون لیتر بنزین به ونزوئلا ثابت کرد که ظرفیت بسیار زیادی در این خصوص دارد.

افزایش مبلغ وام‌های دانشجویی

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت افزایش حدود 20 تا 30 درصدی مبلغ وام‌های دانشجویی در سال جاری خبر داد و گفت: برخی وام‌ها با درصد بیشتری افزایش خواهند یافت.

وزیر راه: ودیعه مسکن یک وعده نیست

وزیر راه و شهرسازی: ودیعه مسکن یک وعده نیست، یک برنامه است و محقق خواهد شد.