پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

فرهنگی وب‌گاه خبر آنلاین

فرهنگی وب‌گاه خبر آنلاین

رضا شفیعی‌جم ماجرای حرکت تحسین برانگیز دو جوان افغانستانی را که گوشی او را پیدا کرده بودند، شرح داد.

هانیه توسلی به اینکه برخی از نام و عکس‌های او در فضای مجازی سوءاستفاده می‌کنند، اعتراض کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در پی پخش تصاویر و صوت سران منافقین در برخی شبکه‌های رسانه ملی، کاربران فضای مجازی با داغ کردن هشتگ #مرگ_بر_منافق نسبت به رهبر انقلاب ابراز علاقه کردند.

ایرنا نوشت: رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از فروش 443 هزار نسخه کتاب در مدت چهار روز گذشته خبر داد.

ایسنا نوشت: آیت الله العظمی صافی گلپایگانی امروز برای آزمایشات پزشکی به بیمارستان مراجعه کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، درباره انتشار سیناپس فیلم‌های این دوره توضیح داد.

خبرگزاری صداوسیما نوشت: معاون توسعه و فناوری رسانه ملی درباره هک کردن برخی شبکه های رسانه ملی گفت: به نظر می رسد اتفاق رخ داده اتفاق ساده ای نیست و کار پیچیده ای است که کسانی که صاحب این فناوری هستند می توانند از عامل ها (فکتورها) و امکاناتی که خودشان از قبل در نظر گرفتند، بهره برداری کنند و به برخی زیرساخت ها صدمه بزنند.

فارس نوشت: گروهی دقایقی قبل تلاش کردند تا چند شبکه صدا و سیما را هک کنند.

ایسنا نوشت: محمد بحرانی درباره علت غیبت جناب‌خان در برنامه «خندوانه» توضیح داد.

پس از انتقادی که خبرگزاری ایرنا از سریال «پلاک 13» انجام داد شبکه سه سیما نتوانست از انتقاد درباره سریال کم بیننده و ناموفق‌ش، عبور کند و در برنامه «سلام صبح‌بخیر» حمله‌ای به این خبرگزاری انجام داد.

علی کاظمی که با شخصیت بگوری در «شب‌های برره» به شهرت رسید، از راهنمایی‌های مهران مدیری برای در آوردن این نقش گفت.

پدرام کریمی، مجری «سریالیست»، در برنامه این هفته خود، در گفت‌وگو با پدر کمند و سپند امیرسلیمانی، با آثار نوستالژیک این هنرمند پیشکسوت، خاطره‌بازی خواهد کرد.

گروه کمدی سه کله‌پوک که کارشان را از تئاتر آغاز کرده و سپس در سینما و تلویزیون ادامه دادند، با این‌که چند بار دچار تغییر در گروه بازیگری شدند، ولی به مدت چند دهه در اوج قرار داشتند. شبکه پنج سیما، در یک مستند، سکانس‌هایی از کمدی کلاسیک «سه کله‌پوک» به کارگردانی برادران فارلی را، روی آنتن خواهد برد.

ده نکته مهم درباره موضوع فقهای شیعه در دوران غیبت

مخاطبان رادیو صبا، این هفته در برنامه «ترین‌ها»، بهترین بازیگر کمدی متولد دهه 50 را از بین سعید آقاخانی، مهران احمدی، بهنام تشکر، محسن تنابنده، یوسف تیموری، امیر جعفری، پژمان جمشیدی، رامبد جوان، جواد رضویان، رضا شفیعی جم، علی صادقی، مجید صالحی، مهران غفوریان، هادی کاظمی، احمد مهرانفر و محمدرضا هدایتی، انتخاب خواهند کرد.

حسین صفری، معاون اجرایی دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، اعلام کرد مرسولاتی که استانداردهای بسته‌بندی در آن‌ها رعایت نشده باشد و ناشران از پاکت کاهی برای دسته‌بندی استفاده کنند، به ناشران عودت داده خواهد شد. او تاکید کرد این امر موجب می‌شود تا مرسولات نمایشگاه مجازی کتاب تهران با تاخیر به دست مردم برسد.