یک‌شنبه 5 تیر 1401

فرهنگی وب‌گاه خبر آنلاین

فرهنگی وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: تش تقی‌پور بازیگر قدیمی که همیشه او را با لهجه شیرین آذری در فیلم و سریال‌ها می‌بینیم این روزها از وضعیت صداوسیما گله‌مند است و باور دارد که در تلویزیون کار به کاردان سپرده نمی‌شود.

اظهارات رئیس جمهور در مصاحبه تلویزیونی دیشب، تیتر برجسته برخی روزنامه های امروز است.

علی شادمان به تازگی عکسی را کنار پانته‌آ پناهیا منتشر کرده است.

محسن کیایی با انتشار عکسی در استوری اینستاگرامش تولد هدیه تهرانی را تبریک گفت.

«کنسرت نمایش سی‌صد» کاری از سهراب پورناظری با کارگردانی امیرجدیدی، موسیقی تهمورس پورناظری و با صدای رضا بهرام و تهیه‌کنندگی حسین توتونچیان، از اول تیرماه درکاخ سعدآباد اجرای خود را آغاز کرد. شرکت «داریا همراه» به عنوان حامی در این پروژه حضور دارد.

تصاویری از اولین شب اجرای کنسرت نمایش «سی صد» کاری از سهراب پورناظری منتشر شده است که امیر جدیدی به عنوان کارگردان در این اثر نقش متفاوتی دارد.

ایرنا نوشت: آمار سه مجموعه تئاترشهر؛ تماشاخانه ایرانشهر و پردیس تئاتر شهرزاد به عنوان سالن‌های نمایشی پایتخت در حالی از فروش بیش از 12 میلیارد و 489 میلیون تومانی خبر می‌دهد که شاید در نگاه اول سهم بیشتر این فروش بر عهده بخش خصوصی باشد اما مولفه عدالت فرهنگی و قیمت پایین بلیت بخش دولتی را نباید فراموش کرد.

فیلم «19» به کارگردانی منیژه حکمت پروانه نمایش گرفت.

مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه جزئیات اعزام نمایندگان جمهوری اسلامی ایران به هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم کشور ترکیه را اعلام کرد.

مهر نوشت: محمدرضا منصوری تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شیشلیک» بیان کرد که تاکنون فهرستی بالغ بر چهل مورد اصلاحیه به فیلم وارد شده است اما مسئولان سازمان سینمایی پاسخگوی تماس عوامل نیستند.

نمایش موزیکال در دنیا، مخاطبان خاص خود را دارد و در یک دهه اخیر در ایران نیز مخاطبان خود را یافته است. آنچه که تاکنون تحت عنوان نمایش موزیکال روی صحنه رفته، اغلب با حضور بازیگران شناخته شده بوده تا بتوانند تضمین کننده گیشه نیز باشند.

تصاویری از اولین شب اجرای کنسرت نمایش سی صد کاری از سهراب پورناظری منتشر شده است.

ایسنا نوشت: یک قاضی ایتالیایی حکم داد پل هگیس کارگردان کانادایی به دلیل شکایت یک زن علیه او به اتهام تجاوز، در حبس خانگی باقی بماند.

عادل فردوسی‌پور به تازگی کتاب «مارادونا» به نویسندگی گیم بالاگه را ترجمه کرده که قرار است به زودی منتشر شود.

هدیه تهرانی، به دنبال حواشی کمپین حمایت از زنان سینماگر آزار دیده، صفحه اینستاگرام خود را بست.

دوز چهارم واکسن کرونا به همت موسسه هنرمندان پیشکسوت روز یکشنبه، 5 تیر در محل موسسه تزریق می‌شود.