جمعه 4 اسفند 1402

سیاسی خبرگزاری ایرنا

سیاسی خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اسامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان‌ها منتشر شد.

تهران - ایرنا - نماینده اسنوکر کشورمان موفق شد حریف قهرمان جهان خود را شکست دهد و به دیدار نهایی راه پیدا کند.

تهران - ایرنا - ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 14 زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی از مردم خواست کارنامه و عملکرد گذشته نامزدهای انتخابات را به جای وعده‌های آینده آنها، ملاک انتخاب قرار دهند و گفت: انتخابات منطقی ترین و پرثمرترین حوزه برای تحول و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت درکشور است.

تهران - ایرنا - وزیر اقتصاد با اشاره به تجارت 55 میلیارد دلاری ایران با کشورهای همسایه در 11 ماه گذشته گفت: دولت توانسته در سیاست‌های دیپلماسی خود به شکل عملی دستاوردها و نتایج ملموسی داشته باشد.

تهران - ایرنا - رییس شورای شهر استان تهران گفت: شورای ائتلاف انقلاب اسلامی با دوستان جبهه پایداری به نتیجه مثبت و واحدی برای معرفی 30 نامزد استان تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی رسیده است.

یزد_ ایرنا - 2 طرح، روز پنجشنبه طی مراسمی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در یزد افتتاح و ساخت 2 پروژه دیگر آغاز شد.

تهران - ایرنا - سخنگوی ائتلاف فراگیر نیروهای مردمی جبهه انقلاب حذف عکس امام خمینی از لیست ائتلاف فراگیر نیروهای مردمی جبهه انقلاب را تکذیب کرد.

ساری - ایرنا - معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت برای کاهش آسیب های اجتماعی زنان روستایی برنامه دارد که بیمه اجتماعی فرزندان و اختصاص سهمیه و اعتبار خاص از جمله برنامه حمایتی دولت است.

تهران - ایرنا - این شماره نامه جمهور ویژه‌نامه‌ای است پیرامون جایگاه مجلس و انتخابات پیش‌رو که عنوان «راه عدالت‌خانه از عدالت‌خواهی می‌گذرد» در شش فصل و 232 صفحه منتشر شده است.

تهران - ایرنا - وزیر اطلاعات با بیان اینکه مردم می دانند که مشارکت در انتخابات امنیت زا است، تاکید کرد: مردم عزیزما، با مشارکت در انتخابات، انواع توطئه ها، فتنه ها و اقدامات تروریستی و دشمنان کشور را به امنیت تبدیل می نمایند ومشارکت آنها در انتخابات، بازدارندگی پایدار تولید می نمایند.

یزد_ ایرنا_ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اگر ما نتوانیم برای شما دانشجویان باهوش، بستر برای پیشرفت مهیا کنیم واقعا به کشور ظلم کردیم.

تهران - ایرنا - هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات در اطلاعیه‌ای از نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی خواست تا نمایندگان خود در شعب أخذ رأی را معرفی نمایند.

تهران - ایرنا - سرلیست فهرست انتخاباتی صدای ملت در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: حزب اعتدال توسعه، حزب کارگزاران، حزب ندای ایرانیان و حزب اعتماد ملی چهار حزبی هستند که از ما حمایت کرده و اعلام کردند از همه ظرفیت‌های خود را در اختیار خواهند گذاشت.

تهران - ایرنا - رئیس جمهور بانک مرکزی را موظف کرد در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف هزاران زوج در انتظار وام ازدواج از جمله رفع مشکل اخذ تضامین بانکی اقدام کند.

تهران - ایرنا - شماری از شخصیت‌های سیاسی و استادان دانشگاه تهران در نشست خانه گفت‌وگو در این دانشگاه ضمن تبیین عملکرد دولت سیزدهم و مجلس یازدهم، دغدغه افزایش مشارکت را موضوع و مساله همه گروه‌ها و طیف‌های سیاسی دانستند.