سیاسی خبرگزاری ایرنا

سیاسی خبرگزاری ایرنا

عکس‌های پر زرق و برق کودکان در صفحه‌های اینستاگرامی را همه دیده‌ایم و حتی خیلی‌هایمان، آن‌ها را دنبال می‌کنیم و با خانواده‌هایشان، احساس نزدیکی داریم. خنده و گریه و حتی خصوصی‌ترین لحظه‌های این بچه‌ها را می‌بینیم و آن‌ها را لایک می‌کنیم.

امنیت اجاره‌ای نمی‌تواند تضمین کننده امنیت و حقوق ملت‌ها باشد

تهران - ایرنا - دبیر ستاد حقوق بشر با تاکید بر اینکه صیانت از حقوق بشر صرفا در پرتو دکترین امنیت درون‌زا امکان‌پذیر است، گفت: امنیت اجاره‌ای نمی‌تواند تضمین کننده امنیت و حقوق ملت‌ها باشد.

چرخ هیچ واحد تولیدی نباید به دلیل مشکل بانکی متوقف شود

کرمانشاه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: بانک‌ها در صورت تملک قانونی یک واحد تولیدی، مکلفند بلافاصله آن را به مزایده بگذارند و بفروشند و این فرآیند باید به گونه‌ای انجام شود که سبب توقف چرخ تولید آن واحد و بیکاری کارگران نشود.

مفهوم «چهاردیواری اختیاری» مصداقی در زندگی آپارتمانی ندارد

تهران - ایرنا - معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران با تاکید بر لزوم آموزش در راستای ترویج فرهنگ آپارتمان‌نشینی گفت: مفهوم «چهاردیواری اختیاری» مصداقی در زندگی آپارتمانی ندارد.

ضرورت تحول دیجیتال و هوشمندسازی در بخش صنایع معدنی

تهران - ایرنا - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به افزایش رقابت در حوزه‌های مختلف اقتصادی، بر نیاز بخش معدن و صنایع معدنی به تکنولوژی‌های نوین و ضرورت تحول دیجیتال و هوشمند سازی در بخش صنایع معدنی تاکید کرد.

شرکت نکردن در جلسات شورای فرهنگ عمومی در ارزشیابی مدیر اثرگذار است

تهران - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: عدم شرکت مدیران دستگاه‌ها در جلسات شورای فرهنگی عمومی، در ارزشیابی سالانه آنان اثرگذار است.

سرتیپ صباحی فرد: سربازان سرپنجه‌های کارآمد نیروهای مسلح هستند

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان این که خوشایندسازی محیط خدمتی از اساسی‌ترین اولویت های فرماندهان است، گفت: سرباران سرپنجه های کارآمد نیروهای مسلح هستند و از دوران دفاع مقدس تاکنون نقش‌های بی‌بدیل و اسطوره‌ای بسیاری را آفریدند.

799 نفر از کارکنان شهرداری‌های قزوین در آزمون تبدیل وضعیت شرکت می‌کنند

قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری قزوین گفت: 799 نفر از کارکنان شهرداری‌های این استان در آزمون تبدیل وضعیت شرکتی به قرارداد کار معین شرکت می‌کنند.

ربیعی: دولت به دنبال برگزاری انتخاباتی شایسته و حداکثری است

تهران - ایرنا - سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت با بی‌طرفی کامل فقط به دنبال انتخاباتی شایسته ایران و حداکثری است، گفت: تمام ارکان شورای اطلاع رسانی دولت در تهران و استان‌ها باید در ایام پیش رو در خصوص تبیین و اطلاع رسانی از عملکرد 8 ساله دولت اهتمام داشته باشند.

دادستان میبد از تشکیل ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی خبر داد

یزد - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب میبد با اشاره به در پیش بودن انتخابات، از تشکیل ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم در شهرستان خبر داد و گفت: رعایت قوانین در این حوزه تحت نظارت است و با متخلفان برخورد می شود.

روسیه حملات به اماکن غیرنظامی در فلسطین را محکوم کرد

مسکو - ایرنا - سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو حملات به اماکن غیرنظامی در فلسطین را محکوم می کند.

اجحاف بزرگ هلندی‌ها در حق ستاره ایرانی

تهران - ایرنا - رضا قوچان‌نژاد با وجود آمار فوق‌العاده‌ای که در تیم زووله داشت هیچ‌وقت نتوانست آن‌گونه که باید و شاید به میدان برود و بازی کند.

وضعیت جوی و دریایی بوشهر آرام پیش‌بینی شد

بوشهر - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: تا اوایل روز چهارشنبه در اغلب ساعت‌ها شرایط جوی و دریایی این استان آرام پیش‌بینی می‌شود.

طبیعت ایران قربانی سیاست‌های کلان است

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر ضرورت اصلاح سیاست های کلان کشور گفت: طبیعت ایران قربانی سیاست‌های کلان است و متخصصان کشور بابت سکوت خود، برابر تاریخ باید پاسخگو باشند.

نگاه سیاسی در احراز صلاحیت‌ها وجود ندارد

تهران - ایرنا - رییس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران گفت: نگاه سیاسی در احراز صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شرو روستا وجود ندارد.

آب و برق تمامی مناطق زلزله زده خراسان شمالی وصل شد

بجنورد - ایرنا - معاون اداره کل مدیریت بحران خراسان شمالی گفت: آب، برق و گاز تمامی مناطق زلزله زده جنوب این استان که بر اثر زلزله نخستین ساعات بامداد امروز (دوشنبه) قطع شده بود تا ظهر وصل شد.