سیاسی خبرگزاری ایرنا

سیاسی خبرگزاری ایرنا

طرح تنفس تا زمان بهبود وضعیت جنگل‌ها ادامه می‌یابد

ساری - ایرنا - معاون امور جنگل سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: طرح تنفس تا زمان بهبود وضعیت جنگل‌ها ادامه خواهد یافت.

کلینیک انتظامی همدان بهره‌برداری شد

همدان - ایرنا - ساختمان کلینیک امام حسن‌مجتبی (ع) انتظامی استان همدان روز پنجشنبه با حضور امام جمعه، استاندار و جمعی از مسوولان بهره‌برداری شد.

فعال سیاسی: موفقیت در شورای امنیت نتیجه اعتقاد دولت به دیپلماسی بود

تهران - ایرنا - رییس دفتر سیاسی حزب توسعه ملی گفت: تداوم استراتژی تکیه بر دیپلماسی روحانی، در جریان آخرین نشست شورای امنیت سازمان ملل به‌رغم همه فعل و انفعالات و فراز و نشیب هایی که در دو سال گذشته با آن مواجه بودیم، موفقیت سیاسی بزرگ را برای کشور رقم زد.

محیط زیست بوشهر از عاملان کشتار خرگوش‌های وحشی شکایت کرد

بوشهر - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: این اداره‌کل 2 متهم به کشتار 17 راس خرگوش وحشی در این استان را شناسایی و از آنان در مرجع قضایی شکایت کرده‌است.

23 واحد آلاینده محیط زیست در اردبیل اخطاریه گرفتند

اردبیل - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست اردبیل گفت: در سه ماه اول سال جاری تعداد 23 فقره اخطاریه به واحدهای آلاینده در این شهرستان صادر شد.

اسفراین در آستانه مرحله قرمز کرونا قرار گرفت

بجنورد - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: این شهرستان به علت افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در خراسان رضوی و آمد و شد زیاد شهروندان اسفراینی به مشهد مقدس در آستانه مرحله قرمز کرونا قرار گرفته است

زادگاه شهید سلیمانی به خاستگاه گردشگران مذهبی تبدیل می‌شود

کرمان - ایرنا - نماینده مردم بافت، رابر و ارزوییه در مجلس شورای اسلامی گفت: روستای قنات ملک به عنوان زادگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به تنهایی می تواند تعداد زیادی از گردشگران مذهبی و طرفداران جبهه مقاومت را به سوی خود جذب کند.

داور دیدار پرسپولیس و شاهین؛ 50 درصد خوب، 50 درصد بد

تهران - ایرنا - «وحید کاظمی» که یکی از پرکارترین داوران لیگ نوزدهم بوده برای سومین مرتبه در این فصل برای پرسپولیس سوت می‌زند.

آزمون اروپا در اجرای قطعنامه 2231

تهران - ایرنا - تا پیش از حصول توافق برجام و خروج ناموجه امریکا از این توافق، حتی تصور آن هم دشوار بود که نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد به چنین شکست شرم‌آوری برای ایالات متحده به رغم برخورداری از حمایت نسبی سه کشور اروپایی تبدیل شود. امروز اما این ناکامی‌های پیاپی در ایجاد اجماع بین‌المللی علیه ایران به یک امر مرسوم تبدیل شده و تأیید می‌کند که چرا امریکا قادر نخواهد بود یکبار دیگر...

ناحیه صنعتی رضی مشگین‌شهر توسعه می‌یابد

اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از توسعه ناحیه صنعتی رضی شهرستان مشگین شهر در آینده نزدیک خبر داد.

گره گشایی از گره گشایان توسعه

تهران - ایرنا - در آستانه روز ملی صنعت و معدن در سالی سخت و متفاوت قرار داریم؛ سالی که در پرتو راهبرد ابلاغی جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب سخت کوشی، به‌کوشی و هم‌افزایی حداکثری همه بازیگران میدان مهم تولید و صنعت را به طور ویژه می‌طلبد.

نجات دختر 15 ساله بجنوردی از مرگ

بجنورد - ایرنا - معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بجنورد گفت: امدادگران سازمان با کمک مردم مانع پرت شدن دختر 15 ساله از طبقه ششم یک ساختمان شهر شدند و بدین ترتیب این نوجوان را از مرگ نجات دادند.

مبارزه با ملخ‌ها بدون هیچ آسیبی به مزارع و باغ‌ها در استان بوشهر پایان یافت

بوشهر - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: عملیات مبارزه با آفت ملخ صحرایی در این استان در سال جاری بدون هیچ گونه خسارتی در حوزه زراعت و باغبانی با موفقیت پایان یافت.

اصفهان - ایرنا - پیش بینی سه روز آینده وضعیت هوای استان و کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در روز پنجشنبه 12 تیر 99

حمایت از حقوق زنان یک گام مانده تا تصویب

تهران - ایرنا - با توجه به آمارهایی که در زمینه خشونت علیه زنان و نقص‌هایی که در قانون فعلی در جهت حمایت از زنان وجود دارد، معاونت رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در سال 1390 بر آن شد تا لایحه‌ای در این خصوص تنظیم کند، اما لایحه به‌دلیل دارا بودن موارد جزایی به قوه قضائیه ارسال شد و در نهایت این لایحه 53 ماده‌ای با انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضائیه و...

اصلاحات تدریجی توقع درستی است؛ نه بیشتر

تهران - ایرنا - فعال سیاسی گفت: یکی از نقدهایی که از سوی بخشی از جامعه چه در داخل کشور و چه در خارج از آن همواره گریبان جریان اصلاحات را گرفته و آنها را در مظان رویکرد انفعالی قرار می‌دهد توقعاتی است که از اصلاح‌طلبان در موقعیت‌های مختلف و بحران‌های کشور دارند. در واقع به‌نظر می‌رسد در بازه‌هایی از زمان از اصلاح‌طلبان توقع برخوردهای رادیکال وجود دارد که به گفته خود اصلاح‌طلبان این نوع...