یک‌شنبه 5 تیر 1401

ورزشی خبرگزاری دانا

ورزشی خبرگزاری دانا

سرویس بزرگ نمایش انلاین فیلم و سریال دیروز دور دوم اخراج کارمندانش را اغاز کرد.

وزیر امور خارجه در گفت وگو با همتای اماراتی خود، حضور رژیم اشغالگر قدس در منطقه را موجب بی‌ثباتی و ناامنی و عامل ترور و خرابکاری در کل منطقه دانست.

حسن زاده رئیس منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان بویراحمد از مهار اتش سوزی در منطقه دره علی کاکان خبر داد.

در حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و سردار بردی محمداف 9 سند همکاری و بیانیه مشترک بین ایران و ترکمنستان به امضا رسید.

مدیر کل سازمان حج و زیارت استان زنجان گفت: شبهاتی که در برخی از رسانه‌های استان مبنی بر دخالت نمایندگان استان زنجان در انتخاب عوامل اجرایی حج تمتع سال جاری وجود دارد، بی اساس است.

در پایان رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان و در گروه دختران، 61 تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند.

قناعت با بیان اینکه درخواست میشود اعتبارات بیشتری به خراسان جنوبی داده شود، گفت: حداقل یک هزار و حداکثر دو هزار میلیارد تومان اعتبار به جمع اعتبارات سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی افزوده شود.

رییس فدراسیون تیر و کمان گفت: هر چند برنامه‌هایی برای تاخیر برگزاری انتخابات وجود داشت اما وزارت ورزش مصمم به برگزاری انتخابات بود.

قهرمان کشتی کشور گفت: آقای سوپرمن کشتی دوست دارد همه بله قربان گوی او باشند.

آیین اختتامیه همایش جلوه‌های جهادی شهیدان آقا مهدی باکری و حاج قاسم سلیمانی در مدیریت شهری، صبح امروز در سالن همایش‌های خاوران برگزار شد.

حسین معروفی گفت: روحانیون در دفاع مقدس فقط مبلغ نبودند بلکه سخت ترین مسئولیت ها بر عهده آنها بود زیرا این قشر امانت دار ترین انسان ها بودند و در کنار مبلغی رزمنده ای بودند که آر پی جی به دوش از حریم ایران اسلامی و آل الله دفاع کردند آنها شهید شدند مفقود شدند، جانشان را تقدیم کردند این حقیقت روحانیت ما است.

آزمون کارشناسی ارشد طبق برنامه‌ریزی قبلی در تمامی حوزه‌ها برگزار می‌شود.

حجت الاسلام نصیرایی گفت: دولت و مجلس انقلابی تکلیف محور است و همواره منافع مردم و مصلحت کشور را بر منافع زودگذر جناحی و سیاسی ترجیح داده لذا تصمیم شجاعانه‌ای برای جراحی اقتصادی و اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حرکت‌های جهادی را می‌توانیم یک فناوری هوشمندانه اجتماعی بدانیم، گفت: با استفاده از این روش می‌توانیم به بروکراسی فشل، سخت و غیرانقلابی که در نظام اداری و اقتصادی وجود دارد، پشت پا بزنیم.

سهیلا منصوریان به عنوان سرپرست جدید هیئت ووشو منطقه آزاد کیش منصوب شد.

بعد از پایان ماه رمضان و تمام شدن سریال های مناسبتی سیما، گویا هنوز نوبت به پخش سریال «87 متر» عیاری نرسیده و ادامه پخش «برف بی صدا می بارد» شبکه سه نیز با ابهاماتی مواجه شده است.