اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

خوابیدن روی کاناپه عادت خیلی از ماهاست و به ضررهای آن هرگز فکر نمی کنیم، اما خوابیدن روی کاناپه مشکلات زیادی به وجود می آورد که در ادامه به آنها می پردازیم

گلاب از عرقیات است که از خاصیت درمانی بسیاری برخوردار است، در ادامه با تمام خواص گلاب برای زیبایی، سلامت بدن، درمان بیماری ها و تمام آنچه باید درباره گلاب بدانید آشنا خواهید شد.

انگلیس، رومانی و لیبریا در نامه ای به به اعضای شورای امنیت سازمان ملل مدعی شدند که به احتمال زیاد ایران پشت حمله به کشتی در سواحل دریای عمان بوده است.

کرونا دلتا نوع جدید و پیشرفته تر ویروس کرونا می باشد که قدرت انتقال بیشتری نسبت به کرونای معمولی دارد، اما علائم کرونا دلتا در افراد مختلف چیست؟

یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه در پنج ماه گذشته تورم بازار مسکن صفر شده است گفت: ادامه ثبات کنونی به عملکرد دولت آینده بستگی دارد اما می‌توان از دیدگاه افراد نزدیک رئیس‌جمهور برداشت کرد که به خلق پول و انبساط مالی اعتقاد دارند که اگر این برداشت درست باشد ایجاد تورم اجتناب ناپذیر خواهد بود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری جزییات ممنوعیت پروازی روز پنج شنبه را اعلام کرد.

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری گفت: قیمت بلیت هواپیما تا هفته آینده مشخص می شود.

آمریکا به دنبال این است که انگلیس در شکل دهی پاسخ به حمله ادعایی ایران به نفتکش رژیم صهیونیستی، پیش قدم شود.

قیمت دلار در مقابل برخی ارزها کاهش یافت.

ارزش ارزهای مهم دیجیتالی بار دیگر کاهش پیدا کرد.

با شروع بهترین هفته خود در سه ماه گذشته، بیت کوین برخی از دستاوردهای خود را پس داد، در حالی که برخی استراتژیست ها معتقدند این ارز همچنان به کاهش قیمت خود ادامه خواهد داد.

اکنون واکسن های مختلفی وجود دارد سوال پیش می آید که کدام یک عوارض کمتری برای ما به همراه دارد

وزارت خارجه آمریکا ا به حوادث اخیر دریای عمان واکنش نشان داد.

نمایندگان ارشد اتحادیه اروپا برای شرکت در مراسم تحلیف ریاست جمهوری که عصر پنجشنبه به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود وارد تهران شدند.

سردار شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح عملیات رسانه‌ای غربی‌ها و صهیونیست‌ها، بسترسازی برای ماجراجویی جدید است

لاهور شیخ جنگی پرونده های امنیتی و مسائل داخلی حزب اتحادیه میهنی کردستان و پسر عمویش بافل طالبانی وارد منازعه جدی در اقلیم کردستان شدند.