یک‌شنبه 5 تیر 1401

اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

عادل فردوسی پور که برای تهیه برنامه فوتبال 360 و مصاحبه با مهدی طارمی به جنوب کشور رفته، در ساحل با مهدی طارمی عکس یادگاری گرفت.

گزارش میدانی از روند پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به متقاضیان بیانگر این است که با گذشت چهار هفته از دستور دولت بر انجام این کار بانک‌ها می‌گویند بخشنامه‌ای دریافت نکرده‌اند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت را تصویب کردند.

سازمان هواشناسی با اشاره به استقرار هوای گرم در کشور از ورود توده گردوخاک تشکیل‌شده روی کشور عراق به مرزهای غربی خبر داد و برای 12 استان هشدار صادر کرد.

دبیر شورای نگهبان گفت: عمده مشکل مردم، مسئله معیشت است و وضعیت گرانی‌ها برای مردمی که درآمد کمی دارند یا درآمدی ندارند، معضلی است که باید برای آن راه حلی جستجو کرد.

اقتصادنیوز: برخی از معامله گران می گفتند مسائل حساس هسته ای هنوز حل نشده است. به عقیده این دسته از بازیگران ارزی آنچه باید حل و فصل شود، مسائل «مربوط به اجرا، ضمانت‌ها، وضعیت سپاه پاسداران» است.

رییس جمهور با تاکید بر اینکه دلیل گران شدن کالاها برای مردم روشن شود، از تدوین لایحه ای خبر داد که برخی افزایش قیمت ها سال بعد انجام شود تا قیمت کالاها امسال افزایش نیابد.

وقتی پدرم متوجه شد که از حسابش پول برداشت کردم، به‌قدری با من بدرفتاری و توهین و تحقیرم کرد که همان موقع نقشه قتلش را کشیدم و وقتی به مادرم گفتم او هم قبول کرد با من همکاری کند.

برند، درواقع نمادی است که محصول یا خدمات منحصر به فرد را به مردم می شناساند و آن ها را از دیگر محصولات و خدمات، متمایز می کند.

سفیر ژاپن به همراه هیاتی از این سفارتخانه در جلسه علنی امروز مجلس به عنوان مهمان حضور یافت.

یک مکانیک با انتشار ویدیویی از تجهیزات خودرو پژو پارس بی کیفیتی و مقاوم نبودن این خودرو در برابر تصادفات احتمالی نشان داد.

نماینده سابق مجلس گفت: الان آمریکا در شرایطی است که حاضر است بالاترین حد مقدور امتیازات را به ایران بدهد و ایران باید از این فرصت استفاده و مذاکرات را احیا کند.

بخشی از معامله گران باور دارند که هراس از حباب سکه موجب شد که کمی معامله گران از موقعیت خرید عقب نشینی کنند.

مسعود مردانی، عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: انتقال کرونا از روی سطوح کمرنگ است و اسپری ضدغفونی کننده رو کنار بزارید. شستن دست با آب و صابون برای همه لازم است.

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با حسین امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران در محل وزارت امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار تصویری متفاوت برداشته شده که در ادامه می‌بینید.

تش تقی‌پور بازیگر قدیمی که همیشه او را با لهجه شیرین آذری در فیلم و سریال‌ها می‌بینیم این روزها از وضعیت صداوسیما گله‌مند است و باور دارد که در تلویزیون کار به کاردان سپرده نمی‌شود.