اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

کرونا تا چه زمانی در ایران می‌ماند؟

اقتصاد نیوز: معاون وزیر بهداشت بابیان این‌که اوج شیوع ویروس کرونا در استان‌های سفید هنوز اتفاق نیفتاده است گفت: استانی عاری از ویروس کرونا در کشور نداریم.

گزینه نظامی آمریکا علیه ایران کپک زده است

اقتصاد نیوز: سخنگوی وزارت خارجه ایران خطاب به برایان هوک گفت: گزینه نظامی روی میز آمریکایی ها گزینه کپک زده ای است که سال هاست روی میز روسای جمهور متوهم آمریکا خاک می خورد.

شیوع مجدد ویروس کرونا، پزشکان و پرستاران را بر آن داشت تا از مردم درخواست کنند در مکان‌های عمومی ماسک بزنند.

نحوه نامگذاری و تیپ‌بندی محصولات جدید سایپا اعلام شد

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل گروه خودروسازی سایپا گفت: در راستای ایجاد تحول در فرآیندهای عملیاتی و معماری برند محصولات، سایپا برای نخستین بار روند نامگذاری و تیپ‌بندی محصولات خود را یکسان‌سازی و ساختارمند کرد تا مشتریان گرانقدر هنگام انتخاب محصول مورد نظر خود نسبت به وضعیت خودرو و ویژگی‌های آن مطلع باشند.

هشدار فرانسه به رژیم صهیونیستی

«ژان ایو لودریان» وزیر امور خارجه فرانسه گفت: هرگونه الحاق کرانه باختری نقض قوانین بین المللی است و تبعاتی به همراه خواهد داشت.

اقتصادنیوز: شورای امنیت با اجماع آرای اعضا امروز (چهارشنبه) قطعنامه آتش‌بس جهانی را به منظور تمرکز روی مقابله با شیوع کرونا تصویب کرد.

اقتصادنیوز:‌مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در غم از دست دادن برادرش به سوگ نشست.

اقتصادنیوز:‌رئیس دفتر رئیس‌جمهوری با اشاره به انزوای ایالات متحده آمریکا در جلسه روز سه شنبه شورای امنیت سازمان ملل متحد اظهار کرد: تکرار تجربه انزوای دو سال پیش ترامپ برای پمپئو نشانه‌ای بزرگ برای معارضان برجام است، اگر انصاف پیشه کنند.

اقتصادنیوز: معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از اعمال محدودیت ها در استان های قرمز کرونا خبر داد.

اقتصادنیوز:‌سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تشدید نظارت‌ها و اقدامات پیشگیرانه این سازمان به منظور اطمینان از اجرای صحیح مقررات و پروتکل‌های مصوب بهداشتی در بخش حمل و نقل هوایی خبر داد.

استفاده از ماسک در بانک‌ها از 15 تیرماه الزامی است

اقتصادنیوز:‌دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی گفت: استفاده از ماسک در بانک‌ها برای کارکنان ومراجعه کنندگان از 15 تیر99 الزامیست.

مهم‌ترین اخبار سیاسی امروز «اقتصادنیوز»| از «نظر رهبری درباره دادگاه طبری‌ها» تا «افتضاح توئیتری ترامپ»

اقتصادنیوز؛ عناوین و خلاصه پربیننده‌ترین خبرهای سیاسی «اقتصادنیوز» امروز 10 تیرماه 1399 را در ادامه بخوانید.

اقتصادنیوز: وزیر خارجه آمریکا بار دیگر این کشور را به عنوان یکی از مشارکت‌کنندگان قطعنامه 2231 دانست و در عین حال اعتراف کرد حرکت به سمت فرایند ماشه، دشوار و پیچیده خواهد بود.

جزئیات افزایش قیمت کالاها در چند ماه اخیر + جدول

اقتصادنیوز: گزارش‌های رسمی از این حکایت دارد که در سه ماه ابتدایی شیوع ویروس کرونا، تحت تاثیر تبعان این ویروس قیمت‌ها از 24.5 تا 27 درصد افزایش یافته است.

اقتصادنیوز:‌شاید این ضرب المثل را شنیده باشید که مصرف یک سیب در روز شما را از پزشک بی‌نیاز می کند. شاید خنده‌دار به نظر برسد زیرا ممکن است سیب را به عنوان یک ماده غذایی برتر با فواید سلامت منحصر به فرد در نظر نگیرید.

پیام تسلیت مقام‌معظم رهبری درپی جان‌باختن تعدادی از شهروندان در آتش‌سوزی کلینیک سینا

اقتصادنیوز: درپی حادثه‌ی بسیار تلخ آتش‌سوزی در یکی از مراکز درمانی تهران که به جان‌باختن جمعی از شهروندان انجامید، آیت الله سیدعلی خامنه‌ای مقام معظم رهبری با صدور پیام تسلیتی، دستگاه‌های مسئول را موظف کردند ضمن بررسی موضوع، تدابیر لازم را برای کاستن از آسیبها و خسارتها بکار گیرند.