سه‌شنبه 5 مهر 1401

اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادی وب‌گاه اقتصاد نیوز

ترکیب تیم ملی فوتبال کشورمان برای بازی دوستانه با سنگال اعلام شد.

نتایج اولیه همه پرسی الحاق برخی مناطق اوکراین به روسیه: 98 درصد به نفع پیوستن به روسیه رأی داده‌اند.

ترکیب تیم ملی فوتبال کشورمان برای بازی دوستانه با سنگال اعلام شد.

برخی منابع خبری از حمله سایبری به شهرداری شهر کان فرانسه خبر دادند.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به صورت تلفنی گفتگو کرد.

در پی سرنگونی یک پهپاد در منطقه سبز بغداد، آژیرهای خطر در سفارت آمریکا به صدا درآمدند.

طبق آمار اعلام شده توسط وزارت صمت در پنج ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در مجموع تولید انواع خودروها بین 5.7 تا 147.1 درصد رشد یافته است.

دمیتری پسکوف سخنگوی کرملین روز سه شنبه اعلام کرد رئیس جمهوری روسیه به همتای ترک خود گفته مسکو آماده مذاکره با اوکراین است، اما با توجه به تغییر اوضاع، شرایط آنها نیز تغییر می کند.

: حسین امیرعبداللهیان در خصوص دیدارهای روز گذشته خود با همتایانی از چند کشور در حاشیه هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل توییت زد.

در لیست آپارتمان‌هایی که برای اقامت موقت و روزانه در تهران پیشنهاد شده‌اند آپارتمان‌هایی که دست کمی از این هتل های 5 ستاره ندارند نیز وجود دارد که اقامت هر شب در آنها تا 3 میلیون و 500 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح امروز سه‌شنبه به ریاست سید ابراهیم رئیسی تشکیل جلسه داد و به بررسی و تصمیم‌گیری درباره مهمترین مسائل اقتصادی روز پرداخت.

انجمن پزشکان ایرانی آمریکا با انتشار یک اطلاعیه مطبوعاتی، اعلام کرد که از شروین مرتضوی، رئیس انجمن پزشکان ایرانی آمریکا، به دلیل دیدار با ابراهیم رئیسی خواسته شده تا استعفا دهد.

شیر محمد عباس استانکزی از حاکمان جدید کابل خواست تا مدارس را برای دختران مقطع متوسطه بازگشایی کنند.

هم زمان با سفر رییس جمهور به نیویورک، بخش صدور کارت ملی ایرانیان مقیم آمریکا توسط دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن راه اندازی شد.