سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

اقتصادی خبرگزاری دانا

اقتصادی خبرگزاری دانا

مرتضی نوربخش یکی از بال‌های روابط عمومی‌ها را حوزه رسانه دانست و گفت: در راستای جهاد تبیین رسانه‌ها نقش اساسی دارند.

به گفته مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد، محموله های مرغ موجود در بازار شهرهای کهگیلویه و بویراحمد، تولید مرغداری های این استان است.

رشیدی با اشاره به برگزاری 10 یادواره شهدا، گفت: 60 عنوان برنامه همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در لرستان اجرا می‌شود.

همین که ماه اول از فصل زیبای بهار را سپری می‌کنیم، توت فرنگی کردستان با رنگ سرخ زیبایش در بازار میوه فروشان خودنمایی می‌کند؛ طلای سرخی که اولین زاییده خود را تا 5 روز دیگر به نمایش می‌گذارد و امروزه یکی از مطرح‌ترین استان‌ها در کشت این میوه قلب رنگ است.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 از برگزاری نشست هیأت رئیسه این کمیسیون با رئیس قوه قضائیه، مدیران و معاونان وی در دستگاه قضایی خبر داد.

ویدئویی از بیانات آیت‌الله فاطمی‌نیا درباره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را مشاهده کنید.

رئیس مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی ضمن اعلام آغاز تفکیک حساب‌های تجاری و شخصی از خرداد ماه سالجاری، جزئیات این اقدام را نیز تشریح کرد.

طوفان گرد و غبار شدید، استانهای مختلف عراق را در هم نوردید.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: علاوه بر مدل های رایج تامین مالی در کشور باید به سمت شیوه های نوین تامین مالی حرکت کنیم.

سجادی فر گفت: دولت سیزدهم با تصمیم شجاعانه و هوشمندانه حذف ارز 4200 تومانی و اختصاص منابع حاصله، برای مردم گامی ارزشمند در توزیع عادلانه ثروت در کشور برداشته است؛ که نتیجه آن مقابله با فقر مطلق در کشور است.

معلم فداکار الموتی که هر روز مسیر قزوین تا روستای فانفین الموت را برای تدریس طی می‌کرد در مسیر مدرسه بر اثر سانحه درگذشت.

رئیس فدراسیون تنیس گفت: حضور وزیر ورزش و جوانان در اختتامیه هفته نخست تور جهانی تنیس J3 دلگرمی جامعه تنیس بود.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی 24 ساعت اخیر 368 بیمار جدید کووید 19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 8 بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.

سید محمد رضا هاشمی گفت: در حوزه کالاهای اساسی در استان، در بحث مرغ، تخم مرغ، روغن، شکر و آرد مشکل و کمبودی وجود ندارد، اولویت کار ما تامین آرد برای خبازی ها بود که با اقدامات مناسب صورت گرفته است.

آخوندی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد گفت: سیزدهین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و سومین نمایشگاه تخصصی زیلو، زیور، حصیر و دست بافته های سنتی با 250غرفه از تاریخ26لغایت30اردیبهشت در یزد برگزار خواهد شد.

وزنه بردار کهگیلویه و بویراحمدی پس از مهاجرت خود و کشف حجاب، به دنبال رسیدن به آرزوهایی است که خیال می کند با کشف حجاب و مهاجرت می تواند به آن دست پیدا کند.