اقتصادی خبرگزاری دانا

اقتصادی خبرگزاری دانا

نشست عربستان، مصر، امارات و بحرین با محوریت سوریه

مقامات وزارت خارجه چهار کشور عربستان، مصر، امارات و بحرین نشستی مجازی را درباره سوریه برگزار کردند.

وقوع انفجار در بغداد

منابع خبری شامگاه پنج شنبه از وقوع انفجار در منطقه الکراده در مرکز بغداد خبر دادند.

عبور از مشکلات معیشتی مدیریت جهادی می‌خواهد / لزوم تغییر روش مدیریتی برای رهایی از مشکلات اقتصادی

مجتبی احسانی با اشاره به اینکه عبور از مشکلات معیشتی با مدیریت جهادی امکان‌پذیر است گفت: عدم مدیریت صحیح بخش اقتصاد توسط مسئولان دولتی موجب شده تا شاهد فشار اقتصادی بسیار زیاد در جامعه باشیم.

تولیدات نخبگان بسیجی؛ کمک به جهش تولید و پشتوانه‌ای برای ارز ملی

با سخت‌تر شدن شرایط اقتصادی در کشور، جاده تولید هم پر پیچ و خم‌تر شده است اما جوانان نخبه بسیجی در مازندران، باز هم مثل همیشه آستین همت را بالا زده‌اند و برای افزایش بهره‌وری در حوزه کشاورزی اقدام به اختراع، ثبت و تولید محصولاتی در زمینه اتوماسیون و کنترل تجهیزات صنعتی و کشاورزی نموده‌اند.

کلنگ‌زنی ساخت 80 واحد مسکن محرومان جدید در نکا

مراسم افتتاح 10 واحد مسکن افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی به همراه کلنگ‌زنی 80 واحد مسکن محروم جدید به همت بسیج سازندگی و بنیاد مستضعفان به صورت همزمان به مناسبت هفته بسیج در شهرستان نکا برگزار شد.

افتتاح 33 واحد مسکونی مددجویان با کمک سپاه در آمل

سیاوش مسلمی گفت: 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای 33 واحد مددجویی تا کنون در آمل در نظر گرفته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته شده است.

بسیج برای استفاده از همه ظرفیت‌های کشور شکل گرفت

رضا محمدنسب گفت: هدف از تشکیل نهاد بسیج این بوده است که از همه ظرفیت‌های جامعه استفاده شود چون هر وقت از همه ظرفیت‌های جامعه استفاده کردیم آنجا پیروز بودیم.

پیشنهاد هیات رئیسه ICF برای تغییر در مواد کانوئینگ المپیک پاریس

فدراسیون جهانی کانوئینگ پس از برگزاری جلسه آنلاین هیات رئیسه یک قدم به اضافه کردن رشته اکستریم اسلالوم به المپیک نزدیک شد.

بسیج باید فعالانه و پویا در عرصه‌های مختلف حضور داشته باشد / جهادگران بسیجی اسطوره‌های گمنام هستند

استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که جهادگران بسیجی اسطوره‌های گمنام هستند، گفت: بسیج باید فعالانه و پویا در عرصه‌های مختلف حضور داشته باشد.

بی‌مدیریتی، نوع دیدگاه غلط و بی‌انگیزگی در کار باعث مشکلات امروز جامعه است

فرمانده قرارگاه امام علی (ع) گفت: باید بپذیریم که همه مشکلات تحریم نیست، بی مدیریتی، نوع دیدگاه غلط و بی‌انگیزگی در کار باعث مشکلات امروز جامعه است و حق مردم ما این گرفتاری در معیشت نیست.

سامانه بارشی فعال در کرمانشاه تا صبح دوشنبه جو منطقه را تحت تأثیر قرار می دهد

شهناز حق پرست گفت: سامانه بارشی فعال در کرمانشاه تا صبح دوشنبه جو منطقه را تحت تأثیر قرار می دهد

رویکرد بسیج سازندگی در حوزه اشتغال، تسهیلگری است نه تصدی‌گری

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس گفت: عارضه یابی تولید و اشتغال را یکی از اقدامات مهم بسیج سازندگی است که رویکرد این سازمان در حوزه اشتغال، تسهیلگری است نه تصدیگری.

بسیج، تفکر و مکتبی جهانی است / کشور نیازمند هنر مدیریت است

سردار کریمیان دبیرکل ستاد کنگره شهدای استان اردبیل با بیان اینکه تفکر بسیج امروز جهانی شده است، گفت: بسیج مانند چراغ راهی است که در فضای غبار آلود مانند مه شکن عمل می کند چراکه با رصد لحظه ای دشمنان، جریان شناسی و دشمن شناسی را در اولویت امور خود قرار داده است.

رموز ماندگاری انقلاب اسلامی

ساعدپور، تحلیلگر مسائل سیاسی و بین الملل در یادداشتی نوشت: درواقع تمام مردم درصحنه ماندند و قائله‌های کردستان، ترکمن‌صحرا، خلق عرب، خلق مسلمان، فاز نظامی منافقین و جنگ هشت‌ساله را به نفع انقلاب اسلامی تمام کردند و بعد از طوفان سهمگین رحلت امام عزیز فتنه‌های گوناگون را خنثی و یکی از رموز ماندگاری انقلاب اسلامی را در تاریخ رمزگشایی کردند.

مراسم وداع با شهدای گمنام در قم + تصاویر

همزمان با شب وفات حضرت معصومه (س) مراسم وداع با پیکر هفت شهید گمنام در هیئات رزمندگان قم برگزار شد.

سبک زندگی حضرت معصومه (س) بهترین الگو برای جامعه امروز است / جایگاه والا و خاص حضرت معصومه (س)

نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: جامعه امروز ما به شدت نیازمند اصلاح سبک زندگی است و این در حالی است که مذهب تشیع بهترین اسوه‌های فردی و اجتماعی را معرفی می‌کند که یکی از این اسوه ها حضرت معصومه (س) است که می تواند بهترین الگو برای جامعه امروز باشد.