سیاسی وب‌گاه فرارو

سیاسی وب‌گاه فرارو

(عکس) خیابان پنجشیر در تهران

شهرداری منطقه سه طبق مصوبه شورای شهر تهران تعدادی از کوچه‌های خیابان دکتر مصدق (نفت سابق) در نزدیکی بلوار میرداماد را به نام شهر‌هایی از افغانستان تغییر داده است.

جنجال فرار از «جلبوع»!

«عدم وجود عدالت در نظام قضایی و زندان‌های رژیم اسرائیل موجب می‌شود تا کلیه اسرای فلسطینی هیچ شانس و گزینه‌ای الا فرار از زندان‌های این رژیم را پیش روی خود نبینند. امری که نه یک تخلف، بلکه یک حق برای آن‌ها است».

مجری «صبح بخیر ایران» روی تخت بیمارستان

محمد رحمان نظام اسلامی چندی است به دلیل بیماری در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده و تحت مداوا قرار گرفته است.

تحریم‌ها؛ عینت و ذهنیت جامعه

همانگونه که در سطور فوق گفته شد تحریم‌ها آثار عینی سوءی داشته است. جامعه شناسان و کارشناسان فرهنگی برای جامعه روح زنده متصور هستند که در حال حرکت و پویایست؛ و این روح زنده متاثر از عوامل بیرونی و شرایط و واقعیت‌های مادی و عینی نیز می‌باشد؛ از این رو آسیب مسائل و مشکلات عینی تحریم‌ها بر ذهنیت و روح جامعه و بر ایستار‌ها ذهنی مردم تاثیرات به مراتب مخرب‌تر دارد.

(تصاویر) شرکت بشار اسد در نماز عید قربان حمص

رئیس جمهور سوریه نماز عید قربان را در مسجدی در حمص به امامت مدیر اوقاف حمص به جا آورد.

ادعای فیسبوک: حمله هکرهای ایرانی به نظامیان آمریکایی

گفته می‌شود که این هکرها از وبسایت‌های جعلی نیز برای سرقت اطلاعات و ورود به سیستم پروفایل کاربران همچنین دسترسی به حساب‌ها و ایمیل‌های شخصی و شرکتی آنها استفاده می‌کردند.

بورل: جهان تا سال 2023 بر کرونا غلبه نخواهد کرد

جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: با گذشت یک سال و نیم از شیوع همه‌گیری کووید -19، اروپا در آستانه خروج از این بحران بهداشتی قرار دارد، اما وضعیت در آمریکای جنوبی، آفریقا و هند همچنان دشوار و وخیم است.

واعظی: اراده دولت انتقال آرام قدرت به رئیس‌جمهور منتخب است

واعظی در توئیتی نوشت: همدلی و تعامل مهم ترین نیاز کشور است و خودمان هم در همان مسیر قدم بر میداریم.

شهرزاد کمالزاده، در بیمارستان بستری شد

شهرزاد کمالزاده گفت: از روز‌های اولیه بستری شدنم خیلی بهترم همچنین روحیه و حال خوبی دارم، اما لازم است از همه مردم خوب بخواهم که برای من دعا کنند تا بتوانم زودتر سلامتی خودم را به دست بیاورم و امیدوارم همه در سلامتی کامل باشند.

انتخابات ریاست جمهوری و انتظارات ما

جمهوری اسلامی ایران در حوزه سیاست خارجی با مذاکرات مجدد و طولانی برجام در تکاپو است و چنانچه در این روز‌های پایانی، دولت روحانی نتواند مذاکرات موفق و اثربخشی را به سرانجام برساند، قاعدتا دولت آتی هم بخش زیادی از انرژی اولیه خود را صرف مذاکرات و روابط خارجی خواهد کرد.

(تصاویر) خسارات حمله بامداد امروز اسرائیل به غزه

نوار غزه برای نخستین بار پس از برقراری آتش بس میان رژیم صهیونیستی و جنبش حماس هدف حملات هوایی اسرائیل قرار گرفت.

هشدار مشاور وزیر کشور به شعار‌ها و کنش‌های غیرمتعارف قومی در انتخابات 1400

مشاور وزیر کشور پافشاری بر مطالبات اقوام و اقشار اجتماعی در فرایند انتخاباتی در قالب برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی را دارای چارچوب‌هایی دانست که عدم توجه به آن‌ها ممکن است موجب بروز خسارت جدی در پیوند‌های ملی شود.

جریان چهارم؛ اصولگرایان اصلاح‌طلب

اکنون لزوم ایجاد هوشمندانه جریان چهارم در جامعه بیشتر از هر زمان احساس می‌شود. اگر تا پیش از این در کشور با جریانات اصولگرایی و اصلاح طلبی و بعد‌ها با جریان سوم که بر اساس نفی دو جریان اول روبرو بودیم زین پس باید در جهت شکل دهی و پرورش جریان چهارم با مختصات درست اصولگرایی به میدان آمده و هر آنچه که با جمهوریت، اسلامیت و ایرانیت هم خوانی نداشته و گاها بر خلاف آنهاست را کنار گذاشته و...

کمپین‌های انتخاباتی منطبق با هندسه شخصیت و روانکاوی

با استفاده از مفهوم "هندسه شخصیت" می‌توان در حوزه‌هایی نظیر اخلاقیات، سیاست، اقتصاد و جامعه شناسی وارد شد و شباهت‌های هندسی و فضایی موجود را مورد نگاشت و تحلیل قرار داد؛ مفاهیمی نوپا و سرگردان که شاید پاسخ و جواب نیستند، ولی توانایی تغییر صورت مساله و باز تعریف مشکل را دارند.

توضیح دادستانی درباره خرابکاری در پالایشگاه تهران

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری خاطرنشان کرد: آتش به طور کامل مهار شده است و خطر سرایت به مخازن گاز مایع و بنزین کاملا رفع شده است.