پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

اجتماعی خبرگزاری میزان

اجتماعی خبرگزاری میزان

امکان کنترل واکسیناسیون و قرنطینه افراد از امروز در اپلیکیشن ماسک برای عموم مردم، اصناف و مشاغل فراهم شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتشار پیامی در فضای مجازی ضمن اشاره به افزایش موارد بستری و سرپایی از ورود کشور به پیک ششم کرونا خبر داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون بخش تعاون نتواسته به جایگاه واقعی خود در اقتصاد کشور برسد، از این رو، در این وزارت مردم قصد داریم دوره‌ای جدید را در بخش تعاون رقم بزنیم.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به 130 میلیون و 412 هزار و 787 دُز رسید.

روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا 7 بهمن ماه را اعلام کرد.

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده در کشور، یک سوم از مردم ایران به سندروم متابولیک مبتلا هستند.

رییس انستیتو پاستور ایران با اشاره به تولیدات واکسن انستیتو پاستور ایران گفت: تا اوایل دی ماه انستیتو پاستور ایران بر اساس تعهداتی که به وزارت بهداشت داشت، 15 میلیون دز واکسن تولید کرد که 8 میلیون دز آن تحویل وزارت بهداشت شده است و 7 میلیون دز آن در انبار‌های انستیتو پاستور ایران موجود و آماده تحویل می‌باشد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: اگر می‌خواهید در هوای برفی تصادف نکنید فاصله را با خودروی مقابل بیشتر حفظ کنید.

سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های راهور تهران بزرگ از واژگونی سواری پژو 405 در بزرگراه مدرس رمپ خروجی همت به غرب پس از برخورد شدید با جداول و گاردریل میانی این بزرگراه خبر داد.

مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از واژگونی یک دستگاه کامیونت پس از در آمدن چرخ سمت چپ آن در بزرگراه شهید لشکری به شرق بعد از بلوار آذر 5 و مصدوم شدن راننده از ناحیه کمر خبر داد.

بر اساس نرخنامه جدید سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، تازه‌ترین قیمت‌های سبزیجات و صیفی‌جات در میادین میوه و تره بار تهران اعلام شد.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (7 بهمن ماه) با رشد ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده‌ها طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق برقراری وضعیت قابل قبول مورد انتظار است.

یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید سواری پژو با گاردریل‌های بزرگراه آزادگان به غرب بعد از پل کاظمی و ورود به فضای سبز این محدوده و فوت راننده 28 ساله آن بر اثر شدت جراحات وارده پس از این تصادف خبر داد.

وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران، پنج‌شنبه هفتم بهمن ماه 1400 خلوت گزارش شده است.

معاون اسبق متوسطه آموزش و پرورش گفت: با افزایش سهم سوابق تحصیلی قدری به سمت جهت گیری عدالت محورانه حرکت خواهیم کرد چرا که اجازه داده ایم این رقابت‌ها در زمین نسبتا برابری انجام شود.