اجتماعی خبرگزاری میزان

اجتماعی خبرگزاری میزان

عضو دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران گفت: در طول دوسال آخر شهرداری تهران شاهد جوان‌تر شدن مدیران در شهرداری نبودیم؛ لذا آقای حناچی هیچ اعتقادی به جوانگرایی در شهرداری تهران نداشت.

کنکور امسال نشان داد که همچنان می‌توان میان رتبه و تلاش ارتباط برقرار کرد، نتایج نشان داد داوطلبان از شهر‌های کوچک علی رغم محدودیت‌ها حرفی برای گفتن داشتند.

مدیر پایگاه تاریخی الموت گفت: گاه می‌بینیم که مثلا یک حمام تاریخی تبدیل به رستوران می‌شود که این چندان با نوع ویژگی‌های چنین بنایی همخوانی ندارد. در حالی که یک حمام تاریخی ویژگی‌هایی دارد که با داشتن امکانات رفاهی مطلوب می‌تواند همان کاربری خودش را حفظ کند.

اگرچه با تعطیلی آموزش حضوری در کشور شاهد افت کیفیت آموزش در کشور هستیم، اما، تا طبیعی شدن اوضاع و مدیریت شیب بیماری با تمهیداتی، چون واکسیناسیون عمومی و الزام به رعایت سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی نمی‌توان اصرار و اجباری بر آموزش حضوری داشت.

در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوازدهم مرداد ماه مشاهده می‌کنید.

حداقل سن دریافت واکسن کرونا در سراسر کشور دو سال کاهش یافت.

در جلسه امروز اعضای شورای ششم مشهد، اعضا و روسای کمیسیون‌های مختلف مشخص شدند.

در این بسته خبری مهمترین اخبار حوادث گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوازدهم مرداد ماه مشاهده می‌کنید.

وزیر آموزش و پرورش با بیان این که پیشرفت‌هایی پایدار ترند که ریشه دار‌تر و اصیل ترند، گفت: نهاد تربیت معلم، ریشه‌ای‌ترین بنیان شکل گیری همه تحولات بزرگ در درون یک جامعه است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در بازرسی از یک انبار دپوی سوخت مواد نفتی کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند سارقان باربری‌های جنوب تهران خبر داد.

جهانبخش چهارمحالی از برخورد شدید صبح امروز سواری 206 با پژو پارس بعلت سرعت زیاد با بر جای گذاشتن 2 مصدوم در بزرگراه همت - حقانی خبر داد.

رییس منطقه 26 پلیس راهور فاتب از واژگونی سواری 206 در مسیر غرب به شرق آزادگان و مصدومیت راننده آن خبر داد.

سردار محمد حسین حمیدی از اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در روز تحلیف ریاست جمهوری در شهر تهران خبر داد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا 12 مرداد ماه 1400 را اعلام کرد.

مدیر کل دفتر تندرستی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، گفت‌: به طور میانگین در حدود 30 درصد فرهنگیان درکل کشور تا به امروز واکسینه شده اند.