اجتماعی خبرگزاری میزان

اجتماعی خبرگزاری میزان

مهم‌ترین خبر‌های حوادثی که در 24 مهر ماه رخ داد

در این بسته خبری مهمترین اخبار حوادث گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز بیست وچهارم مهر ماه مشاهده می‌کنید.

باید از تحقق یادگیری در دانش آموزان مطمئن شویم

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: پس از تأمین ابزار و تجهیزات آموزشی، باید اطمینان پیدا کنیم یادگیری در دانش آموزان اتفاق افتاده است.

یزدانشهر لرزید

بعدازظهر امروز زمین لرزه ای به بزرگی 5.1 ریشتر کرمان را لرزاند و این زلزله در 15 کیلومتری یزدانشهر، 16 کیلومتری زرند و 91 کیلومتری کرمان رخ داده است.

پلیس فتا به گردانندگان سامانه‌های جعلی حمله کند

رئیس پیشین پلیس فتا تهران بزرگ گفت:، چون امکانات و توانایی لازم در مجموعه پلیس فتا وجود دارد همکارانم در پلیس فتا با یک برنامه و طرح ضربتی در اسرع وقت به گردانندگان سامانه‌های جعلی حمله کنند و تمام فعالیت‌های این باند‌ها را خنثی کنند.

بهره‌برداری از پروژه‌های مناسب‌سازی به مناسبت روز عصای سفید

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران همزمان با روز عصای سفید، از افتتاح تعدادی از پروژه‌های مناسب‌سازی شهر تهران شامل 17 محور شهری، 7 بوستان و 11 ساختمان شهرداری تهران در روز یکشنبه 25 مهرماه خبر داد.

شناسایی 25 میلیارد ریال کالای قاچاق در خیابان شوش

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 25 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک باربری در حوالی خیابان شوش خبرداد.

کشف یک قبضه سلاح جنگی به دست پلیس

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یکی از فروشندگان سلاح جنگی در فضای مجازی و کشف یک قبضه سلاح خبر داد.

بازدید مدیر عامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از خبرگزاری میزان

مدیر عامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر، ظهر امروز در خبرگزاری میزان حضور یافت.

فوت 181 بیمار کووید19 در شبانه روز گذشته در کشور

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا 24 مهر ماه 1400 را اعلام کرد.

آیا واکسن سینوفارم تنها 5 درصد ایمنی بخشی دارد؟

یک متخصص ویروس شناسی گفت: پیک ششم می‌تواند محک خوبی برای ارزیابی برنامه واکسیناسیون ما باشد.

املاک بدون سند بزرگترین مشکل محله شمیران نو

عضو شورای شهر تهران فاقد سند بودن املاک محله «شمیران نو» را ابر مشکل این محله دانسته که باعث بروز مشکلات زیادی اعم از آسیب‌های اجتماعی و ترافیکی شده است.

کمبود 100 هزار پرستار در کشور

رئیس کل سازمان نظام پرستاری، گفت: همه دستگاه‌های مسئول دولتی از جمله وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی کمبود حداقل 100 هزار پرستار را قبول دارند.

آیا مخاطب دریافت کمک‌های اهدایی هلال احمر دولت افغانستان است؟

دبیر کل و سخنگوی جمعیت هلال احمر ایران، گفت‌: جمعیت‌ها در همه دنیا با یکدیگر فعالیت و مراودات دارند در مورد افغانستان نیز این محموله‌ها به هلال احمر این کشور تحویل داده شده است.

گزارشی از یک تصمیم عجیب + تصاویر

انگار که حیف و میل کردن در وجود سازمان‌ها و دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها و هر آنچه که از بودجه عمومی و بیت المال ارتزاق می‌کند نهادینه شده و در پوست و گوشت و استخوان آن‌ها رخنه کرده است.

وضعیت حیات وحش استان تهران درحال حاضر ایده ال است

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: اولویت اصلی برای محیط زیست استان تهران درحال حاضر، پیشگیری از سرایت بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک از استان‌های همجوار است.

38 درصد جامعه پرستاری نیازمند خدمات روانشناختی هستند

معاون پرستاری وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت فعال شدن گروه‌های مددکاری و روانشناختی برای همه کارکنان نظام سلامت، گفت: حرفه پرستاری شغل سخت و پر استرسی است و پرستاران با درد و رنج مردم سروکار دارند و شیفت‌های نامتعارف و سنگین نیز بر سختی این شغل افزوده است و 38 درصد جامعه پرستاری نیازمند خدمات روانشناختی هستند.