اجتماعی خبرگزاری میزان

اجتماعی خبرگزاری میزان

مجرمان سایبری با ارسال پیامکی حاوی ابلاغ الکترونیک قضایی (ثنا) و هدایت کاربران به لینکی جعلی از شهروندان کلاهبرداری می‌کنند.

رئیس کلانتری 168 مشیریه از دستگیری 2 سارق حرفه‌ای دوچرخه در این محله خبر داد.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی از دستگیری زوج سارق که با اجاره سه الی 4 روزه منازل نزدیک به بیمارستان، از موجرین سرقت می‌کردند، خبر داد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 84 دستگاه ماینر از یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در شهرک صنعتی "شمس آباد" به ارزش 21 میلیارد ریال خبر داد.

رئیس کلانتری 125 یوسف‌آباد از بازداشت کلاهبردار حرفه‌ای که تحت تعقیب 5 استان بود، خبر داد و گفت: این متهم بیش از 10 میلیارد ریال از مال باختگان کلاهبرداری کرده بود.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران از بازداشت کلاهبردار 30 میلیاردی اینترنتی خبر داد که با ارسال پیام به متقاضیان درج آگهی از آنان سرقت می‌کرد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا 19 اردیبهشت 1400 را اعلام کرد.

رئیس پیشین پلیس فتا تهران گفت: بهترین کاری که فعلا پلیس می‌تواند انجام دهد این است که هشدار‌های پیشگیرانه بدهد و مردم را آگاه کند که حداقل آسیب را ببینند. چون هیچ گونه دسترسی به اطلاعات یا سایت‌های مرجع فعالیت‌های مربوط به رمز ارز‌ها نه فقط برای پلیس بلکه برای کل کشور وجود ندارد.

صاعقه یک پدیده طبیعی جذاب و دیدنی، اما در عین حال بسیار خطرناک است که می‌تواند جان شما را به خطر بیاندازد، برای بسیاری از مردم سوال است که در هنگام وقوع این پدیده طبیعی چه کار‌هایی انجام دهند؟

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در هفته گذشته شاهد کاهش 16.5 درصدی موارد مثبت بستری به علت کرونا، کاهش حدود 14 درصدی در تعداد افراد فوت شده و کاهش 26 درصدی در موارد سرپایی مثبت شناسایی شده نسبت به هفته ماقبل بودیم.

آتش‌سوزی در ارتفاعات دشتستان بوشهر که صبح روز گذشته آغاز شد دقایقی پیش با همکاری مردم اطفا شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون زنان و خانواده با اشاره به دفن غریبانه متوفیان کرونا تصریح کرد: با توجه به شرایط سخت کرونا که مردم نمی‌توانند مانند گذشته برای دفن عزیزان خود مراسم بگیرند و حضور حداکثری داشته باشند، در سازمان بهشت زهرا (س) با نظم سازمانی و برنامه ریزی مناسب به بهترین شکل ممکن مناسک سوگواری انجام می‌شود و این موضوع موجب کاهش سوگ و آلام مراجعین...

سخنگوی شورای شهر به شهردار تهران در بررسی قرارداد «بام‌لند» انتقاد کرد.

رئیس نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در مورد عملکرد ایران در برابر کرونا توضیحاتی داد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران، نسبت به سبک تاریخی باز پیرایی میدان امام خمینی (ره) انتقاد کرد.

یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.