اجتماعی خبرگزاری میزان

اجتماعی خبرگزاری میزان

یکی از مهمترین اقدامات این‌روزهای مرکز هدایت عملیات اورژانس تهران (دیسپچ) مشاوره و انتقال بیماران مبتلا به کرونا به مراکز درمانی است.

برای یک جستجوگر نشانه‌های برجامانده از تاریخ، ایران مانند صندوقچه‌ای انباشته از هویت و نماد و رمز است که هر چه بیشتر در آن بکاود و در شناخت پیچیدگی هایش بکوشد بر حجم خیرگی اش اضافه می‌شود. شاید این میان آنچه را که در حکم مواد و مصالح برسازنده این تاریخ پر از رمز و شگفتی بتوان شناسایی کرد شیوه معماری خاص ایرانیان قدیم باشد. خصلت دین باورانه و الگوی زیستی ملهم از آن که خود را در قید بایسته‌های...

با اینکه تلاش‌های بسیاری انجام شده تا ایرادات برنامه شاد مرتفع و با کیفیت بالا در خدمت دانش آموزان باشد، همچنان برای محرومیت زدایی و دسترسی همه دانش آموزان اقداماتی در خور توجه صورت نگرفته است.

وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی به مناسبت یوم‌الله سیزدهم آبان تأکید کرد: سه خیزش برخاسته از دانش و بینش در یوم‌الله سیزدهم آبان همچون رستاخیزی نقشی شگرف در تحرک و پیشرفت انقلاب اسلامی داشته است.

در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوازدهم آبان ماه مشاهده می‌کنید.

در این بسته خبری مهمترین اخبار حوادث گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوازدهم آبان ماه مشاهده می‌کنید.

همزمان با شب میلاد حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفرصادق (ع) ویژه برنامه لیزرشو برج میلاد امشب از ساعت 19 اجرا می‌شود.

رییس پلیس راهور ناجا از استقرار ماموران در 91 نقطه از 25 استانی که محدودیت‌های ترددی کرونایی در آن‌ها اجرا شده است خبر داد و گفت: دوربین‌های جاده‌ای هم متخلفان را جریمه می‌کنند.

رییس کلانتری 130 نازی‌آباد، از دستگیری زوجی 25 ساله به دلیل خرید البسه با تراول‌های تقلبی خبر داد.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف کارگاه تولید روغن‌های تقلبی خوراکی خبر داد.

پس از اعزام دو بالگرد اطفای حریق، ارتفاعات جنگلی توسکستان در استان گلستان پس از گذشت 24 ساعت هنوز می‌سوزد و تا کنون دستکم 40 هکتار از این منطقه طعمه حریق شده است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه بخشی از موفقیت و پیشرفت در نیروی انتظامی را مدیون پیشکسوتان و بازنشستگان هستیم، گفت: بایستی از تمامی ظرفیت‌های موجود برای رفع مشکلات این عزیزان بهره ببریم و در راستای محقق شدن مطالبات مقام معظم رهبری و همچنین ستاد کل نیرو‌های مسلح در خصوص بازنشستگان اهتمام ویژه داشته باشیم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه 12 تیم برای تولید واکسن کرونا تشکیل شده است، گفت: دو گروه مدل حیوانی را طی کرده‌اند و به سمت تولید مدل انسانی می‌روند.

مجتبی شاکری گفت: درخصوص مساله مقابله با کرونا بحث مهمتر اجرای تصمیم هاست و اینکه چطور این تصمیم‌ها در جامعه اجرا شود تا به نتیجه برسد.

مابه‌التفاوت هزینه حج به زائرانی که در سال 98 به سرزمین وحی اعزام شدند، پرداخت می‌شود.

رییس پلیس پایتخت گفت: ماموران پلیس راه پایتخت در مبادی ورودی و خروجی شهر حضور دارند. هیچ خودرویی با پلاک تهران مجاز به خروج از استان نیست و تمام خودرو‌ها به داخل شهر بازگردانده می‌شوند.