اقتصادی وب‌گاه تابناک

اقتصادی وب‌گاه تابناک

چگونه 16 میلیارد دلار بنزین دود شد؟

طبق محاسبات تصمیم غلط دولت در حذف سهمیه‌بندی بنزین و بی اعتبار کردن کارت سوخت، همچنین هجمه غیرکارشناسی به بنزین پتروشیمی‌ها و بسترسازی برای واردات بنزین بی‌کیفیت، خسارتی معادل 16 میلیارد دلار برای کشور در پی داشته است.

این پیمانه تیتر‌هایی همچون ارزش سهام عدالت چقدر شد؟ تغییر ناچیز نرخ سکه و طلا در بازار، عقبگرد مجدد دلار در بازار جهانی، روز‌های رویایی اتریوم ادامه دارد، وام اجاره 1400 به ستاد کرونا پیشنهاد شد و توافق هند و اروپا برای احیای مذاکرات تجاری را در بر دارد.

افزایش ایمنی پژو 206 در برابر سرقت

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای افزایش ایمنی محصولات در برابر سرقت، با حذف دکمه قفل کن رودری محصول 206، مسیر دسترسی سارقان برای باز کردن درب خودرو را مسدود کرد.

کاهش قیمت تمام شده پول، به ثمر رسیدن پروژه‌ها و سر و سامان دادن به بدهی بازار بین بانکی

رئیس هیات مدیره بانک گردشگری گفت: شروع اجرای پروژه بانکداری دیجیتالی و ارائه خدمات بانکی به صورت الکترونیک، کاهش قیمت تمام شده پول، به ثمر رسیدن بسیاری از پروژه ها و ساماندهی بدهی بازار بین بانکی از مهم‌ترین دستاوردهای بانک گردشگری در سال 99 بود.

منابع کافی برای پرداخت وام ازدواج وجود دارد / طول فرآیند درخواست تا پرداخت باید یک ماهه شود

خانواده، پایهی اصلی در جامعه است. به تعبیر رهبر انقلاب، سلول اصلی در جامعه است. به این معنا که اگر سالم باشد، یعنی بدن سالم است. لازمه پیشرفت هر جامعهای، بهرهمندی از نهاد خانوادهای سالم، سرزنده و بانشاط است. بدیهی است که برای تشکیل این نهاد حیاتی در این شرایط نابسامان اقتصادی، دولتها باید کمکهای خود را در قالبهای مختلف به متقاضیان تشکیل خانواده برساند که یک مورد آن، وام ازدواج است.

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نوزدهمین روز اردیبهشت ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

نیاز کشور به پارچه مبلی و دیگر پارچه‌ها تامین شد

وزیر صمت در جریان افتتاح خط تولید پارچه‌های حلقوی بافت اعلام کرد: نیاز به پارچه مبلی و دیگر پارچه‌ها در کشور تقریبا تامین شده است.

منابع آگاه می‌گویند پس از آنکه عربستان قیمت نفت خود را کاهش داد، پالایشگاه‌های هندی اقدام به افزایش واردات نفت از این کشور کردند.

موسسه شبکه جهانی مقابله با بحران غذایی اعلام کرد که حداقل 155 میلیون نفر در جهان با بحران جدی در تامین مواد غذایی خود مواجه هستند.

سه نماد بورسی دست به افشای اطلاعات زدند

امروز مطالبی همچون قیمت لحظه‌ای دلار امروز شنبه 18 اردیبهشت 1400، ده خبر مهم برای سهامداران، ارزش پالایشی یکم 18 اردیبهشت 1400 چقدر شد؟، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 18 اردیبهشت 1400 چقدر شد؟، برنامه های آتی غگیلا چیست؟، آگهی افزایش سرمایه این دو نماد بر روی کدال رفت!، قیمت مسکن ثابت شد؛ جنب‌وجوش بالا رفت؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.