اقتصادی وب‌گاه تابناک

اقتصادی وب‌گاه تابناک

بازدیدمدیرعامل بانک‌ملت ازشرکت لوله و ماشین‌سازی‌ایران

مدیرعامل بانک ملت همراه با عضو هیات مدیره و تعدادی از مدیران ارشد این بانک، از شرکت لوله و ماشین سازی ایران، بازدید کرد.

پیش بینی یک کارشناس از ریزش قیمت دلار

امروز مطالبی همچون شاهکاری دیگر از کارگزاری مفید، قیمت سر به سر را حدس بزنید، چرا معاملات گشان متوقف شد؟ گشان کی بازگشایی می شود؟، رویت دلار در کانال 28 هزار تومانی، میزان مشارکت در عرضه اولیه «وسپهر» چقدر بود؟، بورس تا پایان سال چگونه خواهد بود؟، بورس در مهر بهتر از شهریور خواهد بود؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.

پنهان شده در پشت اسم خصوصی

حسین سلاح ورزی

در جنگ اقتصادی به خودکفایی کامل خواهیم رسید

در حوزه قوای محرکه و توسعه موتورهای موجود قدم‌های خوبی برداشته‌ایم و در ارتقای استاندارد خودروها از اروپا چهار به اروپا پنج از هیچ کارشناس خارجی استفاده نکردیم و این یک دستاورد بزرگ در حوزه صنعت خودروی کشور تلقی می شود.

نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ به 19 هزار تومان رسیده است، گفت: عدم تامین نهاده و سرکوب قیمت از سوی دولت منجر به بحران در روزهای آینده می شود.

این پیمانه تیتر‌هایی همچون چین با نزدیک شدن به انتخابات، واردات نفت آمریکا را افزایش داد، ذخایر نفت عربستان رکورد پنج ماهه رازد، یک میلیارد دلار گواهی ارزی صادر شد، قیمت مرغ باز هم افزایش یافت و تقاضای دلار در بازار‌های جهانی بالا رفت را در بر دارد.

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سومین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

تاکسی‌های پرنده وارد ایران می‌شوند

امروز مطالبی همچون آیفون 12احتمالا 22مهرماه رونمایی خواهد شد / نخستین تاکسی‌های پرنده مهرماه وارد آسمان ایران می‌شوند / بخش‌هایی از دورکاری کارمندان اپل دائمی شد؛ در سایت «نبض فناوری» قرار گرفته است.

ایران تنها نقطه امید نجات صنعت نفت ونزوئلا

امروز مطالبی همچون اتلاف شدید انرژی نیروگاه‌های گازی کشور / ایران تنها نقطه امید نجات صنعت نفت ونزوئلا / بزرگترین شرکت نفتی آمریکا در دستان چین / ؛ در سایت «نبض انرژی» قرار گرفته است.

مدیران جهادی از هر بحرانی عبور می کنند

نمایشگاه‌های هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستاوردهای مهندسان بسیجی گروه صنعتی ایران خودرو، با حضور فرشاد مقیمی، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو و سردار بلالی، مشاور عالی فرمانده هوا فضا در محوطه پایانه ایران خودرو افتتاح شد.

وزیر اقتصاد: هیچ توصیه‌ای به فعالان بورس ندارم / کاهش ارزش سهام یک شرکت در پی اظهارات مدیرعامل / تمدید مهلت پرداخت وام‌های حمایتی کرونا / ذخایر طلای بانک‌های روسیه رکورد زد

این پیمانه تیتر‌هایی همچون بازگشت شاخص بورس به کانال یک میلیون و 600، معاملات کمتر از 500 هزار تومان سهام جز در یک صورت ممنوع شد، افت اغلب شاخص‌های سهام آسیایی، چند میلیارد یورو صادراتی به چرخه اقتصاد بازگشت، نرخ دلار در معاملات امروز، عرضه ارز در نیما رکورد شکست، شیب کاهش قیمت طلا تندتر شد و قیمت سکه در بازار امروز را در بر دارد.

کامیونت شیلر ایرانی به سوی بازارهای صادراتی منطقه حرکت کرد

شرکت بهمن دیزل بزرگترین تجاری ساز کشور از سال 92 طراحی دو پلتفرم شیلر (کامیونت و مینی باس) را آغاز کرد و پس از تحریم‌ها، روند کار را سرعت بخشید و سرانجام در مهر سال 98 به تولید انبوه رساند.

یک روزنامه دولتی چینی امروز اعلام کرد که دلیلی ندارد دولت چین قرارداد کثیف و غیرعادلانه برای واگذاری فعالیت‌های تیک تاک در آمریکا که بر اساس قلدری و اخاذی است تائید کند.

قیمت دلار و یورو در بازار امروز چهارشنبه 2 مهرماه 99/ افزایش شاخص ارزی در صرافی‌های مجاز

نرخ ارز در دومین روز از پاییز، با افزایش معنادار همراه شده است. در این میان، نرخ رسمی 47 ارز نیز در بانک مرکزی اعلام شد.