پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

اقتصادی وب‌گاه تابناک

اقتصادی وب‌گاه تابناک

هدف از حذف ارز 4200 تومانی توسط سازمان برنامه و بودجه، تضمین قدرت خرید مردم نبوده و رویکرد بیشتر در جبران کسری بودجه بوده است. مجلس هم اصرار دارد که همزمان با حذف ارز ترجیحی، راهکار حفظ قدرت خرید مردم تعیین شود. میانگین 110 هزار تومان یارانه برای 60 میلیون نفر، رقم مناسب و مطلوب برای جبران قدرت خرید کاهش یافته نیست.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: اقدامات توسعه ای بانک رفاه کارگران در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه مسئولیت های اجتماعی و ارائه خدمات و پرداخت تسهیلات به اقشار آسیب پذیر به ویژه بازنشستگان محترم جای تقدیر و تشکر دارد.

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، در راستای سنجش رشد و ارتقای دانش و مهارت فنی کارشناسان فنی و مهندسی دفاتر منطقه‌ای ایساکو در سراسر کشور آزمون مهارت عملی را برگزار کرد.

سرهنگ مهدی رحمانی رئیس قرارگاه پلیس راهور ناجا امروز از غرفه ایران دوچرخ در نمایشگاه حمل و نقل پاک بازدید کرد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه هایی نظیر شرکت صنایع تولیدی کروز با تکیه بر رویکرد دانش بنیان برای کشور ارزش افزوده ایجاد کرده است.

آزمایشگاه شبانه روزی بهمن طب آمادگی ارائه کلیه خدمات آزمایشگاهی ((با تخفیف ویژه)) را به هم وطنان عزیز دارد.

در حالی است که شب گذشته، رئیس جمهور در گفتگو با مردم اظهار داشت: بورس نباید قلک تامین مالی دولت شود. ساعتی قبل، معاون معاون اقتصادی رئیس جمهور در فضای مجازی بر حمایت تیم اقتصادی دولت از بورس تاکید کرد.

شرکت‌ها و واحدهای گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری با حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

شهردار تهران امروز از غرفه ایران دوچرخ در نمایشگاه حمل و نقل پاک بازدید کرد.

به گفته وزیر اقتصاد تصمیمات جدید، بیان گر پیام جدی حمایت دولت از صنایع، با ثبات بودن فعالیت های اقتصادی، پیش بینی پذیر بودن متغیرها و در نهایت چشم انداز اقتصادی مثبت در ماه های آینده است.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: در راستای اجرای دستورات رئیس جمهور محترم به نظام بانکی کشور، بخشنامه اعطای تسهیلات زیر 100 میلیون تومان بدون نیاز به ضامن، صادر و به واحدهای اجرایی ابلاغ شد.

نشست اعضای هیات مدیره کانون‌های بازنشستگی فولاد و شماری از نمایندگان بازنشستگان با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور در فضایی همدلانه و صمیمانه برگزار شد.

سایت ویدیویی یوتیوب در حال بررسی قابلیتهایی برای اینفلوئسنرهای این پلتفرم به منظور درآمدزایی از توکنهای غیرقابل معاوضه (NFT) است.

ایران خودرو کرمانشاه با عملکرد مثبت در بخش شفافیت مالی، مدیریت صحیح منابع، رعایت اصول و ضوابط حرفه‌ای، گزارش دهی مناسب اطلاعات و همچنین توجه ویژه به اثربخشی حسابداری در حوزه مدیریت مالی موفق به کسب تقدیرنامه دو ستاره دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.

یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه در تصمیم‌گیری برای تعیین دستمزد کارگران باید به مبناهای فنی و تخصصی نظیر تورم، خط فقر و سبد معیشت بیشتر توجه شود، از نمایندگان کارگران در کمیته مزد و شورای عالی کار خواست تا در جریان تعیین حداقل دستمزد با قدرت و هوشیاری از حقوق کارگران دفاع کنند.