اقتصادی وب‌گاه تابناک

اقتصادی وب‌گاه تابناک

ما خود را عضوی از خانواده بزرگ فولاد اکسین می‌دانیم

امروز شنبه 24 مهرماه با حضور محمد دورقیان رئیس انجمن صنفی رانندگان اهواز و هیات همراه و معاون بهره برداری، مدیران حراست، فروش، سفارشات و انبارها و روابط عمومی جلسه ای بمنظور رفع مشکلات رانندگان و همچنین ارتقاء کیفیت خدمات به ایشان در دفتر مدیریت حراست این شرکت برگزار شد.

بهترین راهکار برای عادلانه کردن یارانه‌های انرژی، تعرفه‌گذاری پلکانی پرمصرف است

تفضلی با اشاره به اینکه برق یارانه ای باید عادلانه بین همه مردم تقسیم شود گفت: اگر قرار است استفاده از برق یارانه‌ای و یارانه پنهان انرژی به صورت عادلانه باشد نه اینکه عده‌ای مشترک پرمصرف از برق یارانه ای سوء استفاده کنند، بهترین راهکار در این خصوص، استفاده از مدل صحیح تعرفه‌گذاری پلکانی پرمصرف است.

با حمایت بانک ایران‌زمین و در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی، دو مدرسه به نام فرزندان ایران زمین در مناطق محروم استان خوزستان احداث و افتتاح شد.

قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران برگزار می شود

سی و پنجمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز ریالی و ارزی بانک رفاه کارگران در تاریخ 25 مهر ماه سال جاری با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی برگزار خواهد شد.

توجه به مسئولیت اجتماعی تنها وجه تمایز بانک ایران زمین

مدیران بانک ایران زمین براین باورند که مسئولیت اجتماعی تنها با صرف هزینه کلان مسیر نمی‌شود؛ بلکه اهمیت آن بالاتر از این حرف‌هاست، بنابراین این عوامل مهم سبب شده که تا از سال‌ها قبل این بانک مسیر خود را از بانکداری سنتی به سمت بانکداری دیجیتالی تغییر دهد.

با سرویس"بلیت امنیتی" بانک ایران زمین بیشتر آشنا شوید

باید گفت بانک ایران زمین این سرویس را به منظور ارتقای امنیت کاربران سامانه‌های همراه بانک و بانکداری الکترونیک و نیز به منظور جلوگیری از برداشت‌های غیر مجاز از سپرده‌های مشتریان راه‌اندازی کرده است.

قیمت دلار در بازار امروز شنبه 24 مهرماه 1400/ روند کاهشی دلار متوقف شد؟

فعالان بازار ارز در اولین روز هفته شاهد بازگشت دلار به مسیر افزایشی هستند. این در حالی است که در هفته قبل، بهای دلار با افت بیش از هزار تومانی همراه شده بود.

تقویت هم‌افزایی و همکاری در صنعت خودرو راهکار عبور از موانع تولید / تعداد خودروهای ناقص سایپا از سایر خودروسازان کمتر است

بازرس کل امور صنعت، معدن و تجارت گفت: گروه خودروسازی سایپا و گروه صنعتی ایران خودرو به سهم خود اقدامات مناسبی را در صنعت خودرو انجام دادند و به موفقیت‌های خوبی رسیدند که این امر با توجه به تحریم صنعت خودرو، بسیار مهم و با ارزش است.

تعهدات معوق سایپا را از 300 هزار دستگاه به صفر رساندیم / با وجود تحریم ها و حذف پراید، کاهش تولید و عرضه نداشته ایم / تحویل بیش از 237 هزار خودرو به مشتریان در سال جاری

معاونان و کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور با حضور در گروه سایپا، ضمن بازدید از خط تولید شاهین، مرکز تحقیقات و نوآوری و اداره تحویل و مرکز تکمیل‌کاری این گروه، در دیدار با مدیران ارشد این خودروساز در جریان مشکلات و موانع تجاری سازی محصولات و افزایش تولید و تحویل خودرو قرار گرفتند.

اولویت تامین قطعات از شرکت‌های قطعه‌ساز داخلی است / خودروهای ناقص سایپا به 10 هزار دستگاه کاهش می‌یابد

مسئولان ارشد سازمان بازرسی کل کشور، آخرین وضعیت خودروهای ناقص و نیز چگونگی فرآیند تحویل محصولات سایپا را مورد بررسی قرار دادند و برای ارتقاء کیفی و نیز کاهش خودروهای ناقص، راهکارهایی پیشنهاد دادند که مهم ترین آن، هم افزایی شرکت های خودروسازی بود.

عرضه اولیه جدید در راه است؟

امروز مطالبی همچون قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار، گزارش بورس امروز شنبه | ورود پول حقیقی به این سه گروه، پیش بینی رشد سریع این رمز ارز، دهقان دهنوی جزییات جدیدی از ماینر‌ها را افشا کرد، اخبار لحظه‌ای و مهم بورس، منت 200 میلیونی نشدن قیمت پراید، خبر مهم برای متقاضیان وام مسکن، قیمت نفت قله 85 دلار را فتح کرد؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.

این پیمانه تیتر‌هایی همچون تقویت شاخص بورس در اولین روز هفته، برای دریافت وام 480 میلیون تومانی مسکن 64 میلیون پرداخت کنید، قیمت نفت قله 85 دلار را فتح کرد، قیمت بیت‌کوین از 62 هزار دلار بالاتر رفت، لزوم هدایت نقدینگی به سمت پروژه‌های نیمه تعطیل و جهش قیمت فلزات در پی بحران انرژی را در بر دارد.

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

در 4 عنوان شغلی در بانک ایران زمین استخدام شوید

بانک ایران زمین به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز در 4 عنوان شغلی استخدام می کند.