اقتصادی وب‌گاه تابناک

اقتصادی وب‌گاه تابناک

داستان یک اراده؛ از مرز ورشکستگی تا رونق

مدیرعامل گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین (تاسیکو) گفت: هلدینگ سلولزی شستا به علل مختلف از جمله عدم سودآوری و زیان انباشت در طی سالیان متمادی و حاشیه سود پایین و در نتیجه عدم توجیه اقتصادی از زمره هلدینگهای در حال انحلال و واگذاری شستا بود که قرار بود تا ابتدای سال 1399 برنامه خروج از صنعت در آن اجرا و واگذار گردد.

قیمت سکه طرح جدید امروز سه شنبه 12 مردادماه 1400

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران با افزایش 80 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به رقم 11 میلیون و 350 هزار تومان رسید که به نظر می‌رسد ناشی از افزایش نرخ انس جهانی طلا به میزان 2 دلار و 9 سنت باشد.

قیمت دلار در بازار امروز سه شنبه 12 مرداد 1400/ عامل افزایشی در بازار ارز چیست؟

فعالان بازار ارز در معاملات امروز شاهد افزایش نرخ خرید و فروش ارز به ویژه دلار بودند. این در حالی است که روز ابتدای روز، بهای ارز با کاهش نسبی همراه بود.

امروز مطالبی همچون افزایش قیمت دلار در صرافی‌های بانکی | بازارساز چه برنامه‌ای دارد؟، آخرین سیگنال‌های برای بورس فردا، شرکتی که زیان انباشته را 15 درصد کاهش داد، صف نشینی برای خرید این نمادها، ریزش دوباره در بازار رمزارز‌ها 12 مرداد، سهام جایزه پالایشی یکم چه شد؟، لیست کامل کابینه رئیسی مشخص شد، ثبات بازار سرمایه و بورس از مسائل مهم دولت است + فیلم، ارزش پرتفوی سهام‌های پالایش یکم 11...

آمریکا و چین بیشترین تعداد افراد ثروتمند را در جهان دارند.

رشد اقتصادی فرانسه مثبت شد

اقتصاد فرانسه موفق شد از رکود خارج شود.

ریزش رمزارزها

ارزش بیشتر ارزهای مهم دیجیتالی کاهش یافت.

ارزش دلار مقابل برخی ارزها کاهش یافت.

تأکید براجرای سریع پروژه شهرهوشمند تبریز توسط ایرانسل

در دیدار مدیرعامل ایرانسل با استاندار آذربایجان شرقی، بر تسریع در انجام پروژه‌های زیرساختی ارتباطات استان، تأکید شد.

روز خوب بورس ها در جهان

همه شاخص های مهم بورسی جهان صعود کردند.