اقتصادی وب‌گاه فرارو

اقتصادی وب‌گاه فرارو

محدودیت مصرف برق لغو شد

سخنگوی صنعت برق با اعلام اینکه طرح‌های مدیریت مصرف امروز روز پایانی را سپری می‌کند، گفت: از فردا نیازی به کاهش مصرف از سوی مشترکانی که در ساعات اوج مصرف کمک می‌کردند، نیست و این طرح به پایان می‌رسد.

عوارض سر گردنه برای ترانزیت ایران به ارمنستان!

به‌نظر می‌رسد جمهوری آذربایجان با اطلاع از احداث مسیر جایگزین میان ایران و ارمنستان تلاش می‌کند هر فشاری را که می‌تواند تا آبان‌ماه به روابط ایران و ارمنستان وارد کند و این مسئله ناوگان صادراتی و ترانزیتی فعال میان 2 کشور را به‌شدت نگران کرده است.

جزئیات پرداخت قبوض اقساطی برق

سخنگوی صنعت برق درخصوص جزئیات پرداخت اقساطی قبوض برق گفت: مشترکانی که مبلغ قبوض آن‌ها بالا باشد، می‌توانند در سه قسط نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام کنند.

رشد عجیب اقتصادی دو همسایه ایران

رشد اقتصادی دیگر همسایه شمالی یعنی ارمنستان نیز در سطح بالایی ثبت شده است؛ به گونه‌ای که رشد تولید ناخالص داخلی این کشور در سه ماهه دوم سال به 13.1 درصد رسید

1.5 میلیون تومان خرید اقساطی از افق کوروش؛ ویژه بازنشستگان کشوری

صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با انعقاد تفاهم‌نامه ای امکان خرید اقساطی بازنشستگان تا سقف 1.5 میلیون تومان از فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش را فراهم کردند.

مدیرعامل ایرانسل: تحول دیجیتال گریزناپذیر است

«کنفرانس بین‌المللی و پنجمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال» روز‌های 15 تا 16 شهریور، توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، به صورت آنلاین برگزار می‌شود و فردا با اعلام برندگان بخش‌های مختلف، به کار خود خاتمه می‌دهد. علاقه‌مندان می‌توانند این رویداد را به طور مستقیم از اپلیکیشن لنز ایرانسل مشاهده کنند.

بودجه در مه!

در سخنان تازه میرکاظمی نه‌تن‌ها از تنظیم و ارسال متمم بودجه به مجلس خبری نیست، بلکه حتی به نظر می‌آید اصلاحیه‌ای هم در کار نخواهد بود و احتمالا انرژی و توان خود را معطوف سال مالی پیش‌رو و بودجه 1401 خواهند کرد. به عبارت دیگر توضیحات تازه میرکاظمی درباره برنامه او و سازمانش برای این بودجه خبرساز، قطعیتی ندارد و همچنان فضای مه‌آلود نسبت دولت سیزدهم و آخرین بودجه دولت روحانی به قوت خود...

خبر مهم برای جاماندگان از یارانه

جاماندگان از دریافت یارانه می‌توانند ثبت نام کنند.

زمان واریز اولین یارانه معیشتی دولت جدید

سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با صدور اطلاعیه‌ای زمان واریز یارانه معیشتی شهریور ماه سال 1400 را اعلام کرد.

توجیه عجیب برای گرانی هویج روی آنتن زنده

عضو هیئت مدیره بارفروشان درباره گرانی بی‌سابقه هویج در بازار دلیل عجیبی را مطرح کرد. یاوری در برنامه زنده صبح بخیر ایران شبک یک سیما گفت: این قیمت هویج نیست و این قیمت‌ها فضایی است، علت گرانی هویج، بی انگیزگی کشاورزان بود!

قطع یارانه ثروتمندان جدی شد

عبدالملکی گفت: ساماندهی پرداخت یارانه‌ها یک مسئله در سطح ملی و در سطح حاکمیت است، بنده در وزارت رفاه قطعا نمی‌توانم تصمیم جدید منهای دولت و کلیات دولت بگیرم، اما در دولت برای اینکه بتوانیم به اقشار متوسط و کم درآمد کمک بیشتری بکنیم، اتفاق نظر وجود دارد.