سیاسی خبرگزاری میزان

سیاسی خبرگزاری میزان

رییس مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود نوشت: به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد سبدغذایی اقشار کم درآمد کوچک شود.

رییس جمهور، «علیرضا رزم حسینی» را به عنوان وزیر پیشنهادی صمت به مجلس معرفی کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در مسجدسلیمان، از 300 واحد مسکونی و 50 واحد آموزشی برای زلزله زدگان تیرماه 98 شهرستان مسجد سلیمان بهره برداری کرد.

دبیر کل مجمع بیداری اسلامی در پیامی عنوان کرد: در کنار تفکر سازش که هیچ دستاورد مثبتی نداشت، گفتمان مقاومت سیر اعجاز گونه انتفاضه سنگ تا موشک را پدید آورد و هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی را در جنگ‌های نابرابر هشت روزه، 51، 22 و دو روزه مقاومت غزه از بین برده است.

معاون استانداری تهران با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش حل مشکلات کشور است، گفت: قلم و قدم ما در دستگاه اجرایی و دولتی می‌تواند راهگشا باشد و مادامی که این مسوولیت در اختیار ما قرار دارد، باید قدردانی آن را با دستگیری و خدمت به مردم انجام دهیم.

وزیر دفاع با بیان اینکه حق تعقیب قاتلان شهید سلیمانی به قوت خود باقی است، گفت: این لرزه همواره بر تن جنایتکاران خواهد ماند.

همایش «علنی سازی روابط حکام عربی با رژیم صهیونیستی» با حضور دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی، سفیر فلسطین و نمایندگان نماینده جنبش جهاد اسلامی و جنبش حماس فلسطین در تهران و برخی از شخصیت‌های کشوری و لشکری برگزار شد.

هشتمین سخنرانی رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل امسال ساعت 21 به وقت تهران از شبکه خبر پخش خواهد شد.

رییس ستاد نماز جمعه تهران گفت: برای حفظ سلامت شهروندان نماز جمعه این هفته 4 مهرماه در شهر تهران اقامه نخواهد شد.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه فضای مجازی هم فرصت و هم تهدید است، گفت: اگر صرفا تهدیدات فضای مجازی را ببینیم از فرصت‌ها غافل می‌شویم.

مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت کشور با بیان اینکه زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت کشور تا روز چهارم مهرماه تمدید شد، گفت: 1500 نفر در بخشداری ها، فرمانداری‌ها و ستاد وزارت کشور استخدام می‌شوند.

رییس جمهور در حکمی محمدرضا صفری را برای یک دوره چهارساله دیگر به عنوان «رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

یک فرمانده جبهه مقاومت با بیان اینکه زیر بار زور نمی‌رویم، گفت: مقابل زورگویان می‌ایستیم و ایستادن در مقابل جبهه کفر دستور اسلام است.

استاندار اردبیل با بیان اینکه اردبیل، مشکین شهر و خلخال در وضعیت قرمز ابتلاء به کرونا قرار گرفتند، گفت: 68 درصد مبتلایان به کرونا در تجمعات عزا و عروسی شرکت داشته اند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تبریک به سپاه، ارتش و همه نیرو‌های مسلح و بسیجیان دلاور، گفت: امروز اقتدار نظام اسلامی عزت، شکوه و غلبه جندالله را حکایت می‌کند و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی تحت فرماندهی، ولی امرمسلمین به جایگاهی رسیده که آمریکای متجاوز و سلطه گران ستمگر از آن نگرانی دارند

یادگار دوران دفاع مقدس با بیان اینکه سیستم پدافندی ایران دنیا را تکان داده است، گفت: در سیستم قطعه‌سازی این اطمینان را به مردم می‌دهیم که هیچ مشکلی وجود ندارد و کار‌ها به خوبی پیش می‌رود.