فرهنگی خبرگزاری میزان

فرهنگی خبرگزاری میزان

هدف دشمن ضربه زدن به اعتقادات مردم از طریق شیطنت‌های رسانه‌ای است

معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی در واکنش به انتشار شیطنت آمیز مصاحبه امروز خود گفت: این اقدامات یک شیطنت رسانه‌ای است و دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتقادات ملت شریف ایران است.

بازیگر نقش راکی و رمبو 74 ساله شد

سیلوستر استالونه بازیگر مطرح سینمای اکشن هالیوود که تا به حال سه بار نامزد اسکار شده امروز شمع تولد 74 سالگی‌اش را خاموش می‌کند.

قدردانی رییس رسانه ملی از تلاش جهادگونه همه جهادگران عرصه سلامت کشور

رییس رسانه ملی با حضور در وزارت بهداشت، از تلاش جهادگونه همه جهادگران عرصه سلامت کشور قدردانی کرد و گفت: سعی کردیم با به نمایش گذاشتن این مجاهدت‌ها، از این جهاد مقدس قدردانی کنیم.

چگونه بازیگر شویم (104) / تاثیر کیفیت لحن در بازیگری

بازیگری یکی از مشاغل محبوب در سطح جهان محسوب می‌شود، بازیگری فارغ از شهرت و ثروتی که ممکن است برای فرد بازیگر به همراه داشته باشد، جهانی است که می‌توان در آن ایفای نقش در قالب شخصیت‌های مختلف را تجربه کرد.

جدیدترین فیلم «پوران درخشنده» در انتظار سرمایه / آخرین وضعیت جسمانی بازیگر سینما

هفدهمین روز از تیر ماه 99 با اخبار و حاشیه‌های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به اظهار نظر پوران درخشنده درباره جدیدترین فیلم خود اشاره کرد.

خواهش می‌کنم ماسک بزنید / کرونا تجربه بسیار سختی بود

بازیگر سریال «توی گوش سالمم زمزمه کن» گفت: از مردم خواهش می‌کنم ماسک بزنند، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و با یکدیگر فاصله بگیرند، باور کنید هیچکس فکرش را نمی‌کند که کرونا بگیرد اما به یکباره این اتفاق می افتد و به عنوان کسی که سختی این بیماری پشت سر گذاشته‌ام، تمنا می کنم که رعایت کنند زیرا همه شانس مرا ندارند.

گزارش تحلیلی فیلیمو از میزان بازدید اولین قسمت از سریال‌های شبکه نمایش خانگی

رشد شبکه نمایش خانگی در چند سال گذشته با تغییراتی که در بستر تماشا اتفاق افتاد و همچنین تنوع سریالهای تولید شده، وضعیت پرمخاطب و تکامل پیدا کرده امروز را به وجود آورد.

معرفی کتاب برگزیده جایزه قلم زرین / «آتون نامه» روایتی از زدودن پرده‌های ابهام

کتاب «آتون نامه» که اخیرا در هجدمین دوره جشنواره قلم زرین در بخش داستان بزرگسال به عنوان کتاب برگزیده سال معرفی شد، درباره شخصیت «اسمال طلایی» از سرداران نام‌آور دوران فتحعلی شاه و کسی است که سقاخانه اسمال طلایی در مشهد مقدس و صحن عتیق به نام اوست.

پیام تسلیت مدیرکل چاپ و نشر برای درگذشت استاد غلامرضا سحاب

مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت غلامرضا سحاب را تسلیت گفت.

مدیرعامل و هیئت مدیره موسسه جدید معاونت امور فرهنگی انتخاب شدند

نخستین جلسه هیات امنای موسسه جدید معاونت امور فرهنگی برگزار و ایوب دهقانکار به عنوان مدیرعامل این موسسه انتخاب شد.

روایت اوج نژاد پرستی در آمریکا در مستند رویای آمریکایی

مستند «رویای آمریکایی» با هدف نمایش ماهیت اصلی و چهره بدون روتوش آمریکا و اوج نژادپرستی این کشور امروز از شبکه یک روی آنتن می‌رود.

آخرین مصوبات شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی

شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت یک عنوان داستانی بلند، یک عنوان داستانی کوتاه و سه عنوان مستند موافقت کرد.

بررسی آخرین فعالیت‌های سازمان سینمایی در جلسه شورای مدیران

در جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان سینمایی فعالیت‌های انجام شده درخصوص بازگشایی سینماها، سمفا، اکران آنلاین و کارگروه آسیب‌های کرونا در سینما بررسی شد.

نخستین سریال سواد رسانه‌ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلید خورد

معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز تولید نخستین سریال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با موضوع سواد رسانه‌ای و فضای مجازی به نام «چای نت» با همکاری معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیماخبرداد.

«لشگر فرشتگان»؛ طرحی برای پاسداشت زحمات زنان در میدان مبارزه با بیماری کرونا

مدیر انتشارات تلاوت آرامش گفت: ما در فراخوان «لشگر فرشتگان» تلاش داشته‌ایم که از ظرفیت‌های زنانی که در میدان مبارزه با کرونا حضور مستمر داشته‌اند نیز استفاده و تلاش آنان را معرفی و مطرح کنیم و این بسیار مهم است اگرچه مبارزه و حضور زنان نقش بسیار پر رنگتری از مردان را دارد، اما باید دیده شود.

رئیس ستاد انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان کشور منصوب شد

حجت‌الاسلام مجید باباخانی طی حکمی از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان «رئیس ستاد انتخابات چهارمین دوره کانون مداحان کشور» منصوب شد.