چهارشنبه 6 مهر 1401

سیاسی

سیاسی

خبرگزاری خبرنگاران جوان

فائزه هاشمی رفسنجانی به‌دلیل حضور در آشوب‌های خیابانی و تحریک به اغتشاش توسط یکی از نهاد‌های امنیتی بازداشت شده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون عملیات سپاه پاسداران، با اشاره برخی تحرکات در اطراف برخی مرز‌های ایران تاکید کرد: منشاء تهدید و عملیات علیه کشورمان در هر نقطه‌ای را مورد هدف قرار می‌دهیم.

وب‌گاه مشرق نیوز

تابستان امسال در حالی به پایان رسید که دولت و وزارت نیرو توانستند بدون خاموشی، برق پایدار مورد نیاز کشور را تامین کنند و صنایع در مقایسه با قطعی‌های سال گذشته، رشد تولید را تجربه کنند.

خبرگزاری مهر

سخنگوی وزارت امور خارجه، «غمخواری» و «هواداری» مردم ایران توسط دولتهایی که با اِعلام و اِعمال سیاست «فشار حداکثری» و «تحریمهای ویرانگر»، می‌خواستند ایران را به زانو دربیاورند، شرم آور خواند.

وب‌گاه مشرق نیوز

مشاور وزیر نیرو در دولت روحانی می‌گوید: جامعه ایران به شدت بالغ شده، اما ساختار حکمرانی ناکارآمد است و دائم دارد توانش را از دست می‌دهد.

وب‌گاه مشرق نیوز

یک نشریه اقتصادی نوشت: نقض توافق با ایران از سوی آمریکا در صورت توافق جدید قطعی است.

خبرگزاری دانا

نمایندگی تعمیرات سامسونگ یکی از پرکاربردیترین نمایندگی ها است که امروزه به تعمیر، سرویس و نصب و راه اندازی لوازم خانگی شرکت سامسونگ می‌پردازد.

خبرگزاری دانا

خواننده کشورمان در یادداشتی نوشت: علت نفت نریختن بنده روی آتش این روزها شاید سن و تجربه‌ام باشد؛ می‌ترسم از خون جوانان، تجزیه ایران و نداشتن پاسخ به نسل‌های آینده! می‌دانم که اراده قوی برای تجزیه ایران وجود دارد.

خبرگزاری ایرنا

نیویورک - ایرنا - حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه که برای شرکت در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده بود، عصر سه‌شنبه به وقت محلی نیویورک را ترک کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

حضور باشکوه مردم در تجمع ضد اعتراضی روز یکشنبه تیتر بیشتر روزنامه‌های امروز بود.

وب‌گاه مشرق نیوز

یک روزنامه زنجیره‌ای اذعان کرد: اگر بهانه فوت مهسا امینی هم پیش نمی‌آمد، بانیان آشوب، «بهانه» دیگری دست و پا می‌کردند.

وب‌گاه مشرق نیوز

گفت: به گزارش واشنگتن پست «از سال 2015 تا 2020 بیش از 250 زن در آمریکا به ضرب گلوله پلیس کشته شده‌اند».

خبرگزاری ایرنا

نیویورک - ایرنا - حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه روز سه‌شنبه به وقت محلی در دیدار با چابا کروشی رئیس هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل گفت: تروریسم و افراط گرایی همچنان چالش اصلی در منطقه خاورمیانه است.

وب‌گاه مشرق نیوز

آرزوهای آمریکا و اسرائیل زیر پای مردم لگدمال شد، ضامن ایران، حماسه حضور محبان اهل بیت در حرم رضوی، قلب مقدس ایران، تیتر اول برخی از روزنامه های چهارشنبه 6 مهر بود.

وب‌گاه مشرق نیوز

مردم به خوبی سره را از ناسره و مدعی یا عامل خدمت و دفاع از خود و دفاع ازحقوق زنان را تشخیص می‌دهند و همین بی‌محلی آنها به اغتشاشگران و سلبریتی‌های عامل دست دشمن خود گویای فهم بالای مردم است.

خبرگزاری ایرنا

نیویورک - ایرنا - حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران و آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد درباره آخرین تحولات درباره مذاکرات لغو تحریم‌ها بحث و گفت وگو کردند.