دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

سیاسی

سیاسی

خبرگزاری خبرنگاران جوان

نمایندگان مجلس با تشکیل سازمان سپند وزارت دفاع در راستای غافلگیری فناورانه دشمن و دستیابی به فناوری‌های برتر دفاعی و امنیتی موافقت کردند.

خبرگزاری تسنیم

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در راستای شناخت دیدگاه‌ها و برنامه‌های نامزدهای راه یافته به دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران راهکاری را اجرایی کرده است.

وب‌گاه عصر ایران

یک جامعه شناس گفت: «این کشور سانحه خیز است. باید فهم کنیم کجای دنیا قرار گرفته ایم.»

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - با حضور رئیس جمهور کشورمان و نخست وزیر پاکستان، نهال دوستی دو کشور در خاک کاخ نخست وزیری این کشور کاشته شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

آیت الله جوادی آملی با اشاره به امکانات کشور تأکید کرد: وجود اینقدر گرانی درست نیست.

وب‌گاه خبر آنلاین

چینی‌ها مدعی هستند که رادار جدیدشان می‌تواند جنگنده‌های رادارگریز F22 آمریکا را 65هزار برابر بهتر تشخیص داده و مختصات دقیق این جنگنده را تنها در 0.008 ثانیه محاسبه کند.

خبرگزاری ایرنا

اسلام‌آباد - ایرنا - آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران با حضور در کاخ نخست وزیری در اسلام‌آباد رسما از سوی محمد شهباز شریف نخست وزیر پاکستان مورد استقبال قرار گرفت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - منتخب دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس دوازدهم وحدت با سایر قوا برای حل مشکلات مردم و لایحه‌محوری به جای طرح‌محوری را اولویت کارها قرار خواهد داد.

وب‌گاه عصر ایران

از هفته گذشته با شروع «طرح نور» که یادآور همان گشت ارشاد سابق است، سخت‌گیری‌های مربوط به حجاب در دانشگاه ها هم بیشتر شده، تذکر‌های متوالی‌ای که دانشجویان معتقدند «کلافه کننده» شده، وقتی پای دردودلشان بنشینی، خشم، درماندگی، اضطراب، حس حقارت، بی‌کفایتی، ناامنی و عذاب وجدان، همگی تجربه‌هایی هستند که آن‌ها به زبان می‌آورند.

وب‌گاه عصر ایران

بسیاری از ما هرسال چشم‌بسته جدیدترین مدل از آیفون های اپل را خریداری می‌کنیم. اما آیا این کار در شرایط کنونی منطقی است؟ در اینجا به بررسی جزئیات بیشتر همین مساله خواهیم پرداخت.

خبرگزاری تسنیم

نخست‌وزیر پاکستان از سید ابراهیم رئیسی در ابتدای سفر رئیس جمهور به اسلام آباد استقبال رسمی کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس جمهور کشورمان صبح امروز به وقت محلی در راس یک هیات عالی رتبه سیاسی - اقتصادی وارد پایتخت پاکستان شد و دقایقی قبل مورد استقبال رسمی نخست وزیر پاکستان قرار گرفت.

وب‌گاه عصر ایران

صفحه رسمی رئال مادرید بهترین گل‌های خانگی این تیم در ال‌کلاسیکو را منتشر کرده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

یک توئیت از عضو دفتر رهبری و روایت گری او از تذکر به مسئولان برای پرهیز از رفتارهای بی قاعده در مساله حجاب با موجی از انتقادات تندروهای حامی گشت ارشاد روبرو شد، آنها که در فضای رسانه ای و مجازی لشکریان خود را برای حمله به مهدی فضائلی به خط کرده اند.