جمعه 7 مهر 1402

سیاسی

سیاسی

وب‌گاه مشرق نیوز

فشارهای سیاسی حاصل از توهمات رژیم صهیونیستی سال‌هاست بر داوری و گزارش‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از فعالیت‌های هسته‌ای ایران سایه افکنده.

وب‌گاه الف

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: انتظار از شورای نگهبان این است که افراد مشمول عنوان عدم احراز صلاحیت به حداقل برسد و واقعا شامل کسانی باشد که امکان احراز صلاحیت آنان نیست.

وب‌گاه عصر ایران

علی اسفندیاری (21 آبان 1274 - 13 دی 1338) که با نام نیما یوشیج شناخته می‌شود، بنیان‌گذار شعر مدرن فارسی و ملقب به «پدر شعر نو» در ایران است.

وب‌گاه خبر آنلاین

مرحوم هاشمی‌رفسنجانی در خاطراتش از روز ششم سال 79، هم از حصر آیت‌الله منتظری نوشته هم درباره حکم دادگاه «نوارسازان» و کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا تصویری متفاوت از اولین فرمانده سپاه در کنار سردار سلامی فرمانده فعلی سپاه را منتشر کرد.

وب‌گاه الف

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از انقضای تحریم‌های موشکی علیه جمهوری اسلامی ایران، ابراز ترس کرد و گفت که اگر تحریمها برداشته شود، تهران خواهد توانست موشکهای پیشرفته مستقر کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

عصر ایران نوشت: علی لاریجانی در مصاحبه‌ای گفته بود پیش از انقلاب و در دوره دانشجویی در یک اتاق بالای نانوایی نزدیک دانشگاه (آریامهر / شریف) زندگی می‌کرده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

زاکانی درباره اقدامات شهرداری تهران در زمینه مقابله با مافیای زباله نکاتی را بیان کرد.

وب‌گاه عصر ایران

جاوید فرزامی که به همراه برادرش علی فرزامی صاحب برند هایدا معروف به ساندویچی هایدا بود به دلیل آمبولی ریه در قلهک درگذشت.

وب‌گاه عصر ایران

«سر مایکل گمبون» بازیگر معروف سری فیلم‌های هری پاتر در سن 82 سالگی درگذشت.

وب‌گاه مشرق نیوز

حسن موسوی با ابلاغ گروهک منافقین با پوشش دانشجو، در بخش موسوم به کاریابی گروهک در ترکیه فعالیت داشت.

وب‌گاه عصر ایران

فریدون جیرانی گفت: یک سریال تلویزیونی به فردین پیشنهاد داده بودند و می‌خواست بازی کند و من اشتباه کردم و او را از حضور در یک سریال منع کردم.

وب‌گاه عصر ایران

بارش شدید باران در شهر استانبول که تنها 30 دقیقه ادامه داشت، باعث آبگرفتگی شدید معابر، مغازه‌ها و منازل شد.

وب‌گاه عصر ایران

در خصوص نیمه تمام ماندن بازی با توجه به گزارش مقامات رسمی مسابقه و با توجه به مسئول شناختن تیم داماشیان در نیمه تمام ماندن مسابقه و سوء رفتار تیمی وفق ماده 62 مقررات انضباطی ضمن بازنده اعلام کردن تیم داماشیان با نتیجه سه بر صفر این باشگاه به مبلغ 1/000/000/000 ریال جریمه نقدی محکوم می شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

تاریح ایران تصویری از احمدشاه قاجار به همراه برادرش محمدحسن میرزا و خواهرش خدیجه خانم را منتشر کرد.

وب‌گاه عصر ایران

فعالیت‌های زیادی برای آزادی ایشان شد ولی کافی نبود، اگر کافی بود ایشان الان آزاد بودند. اگر فعالیت‌ها و پیگیری‌ها در خور و در شأن و حد اهمیت قضیه بود زودتر آزاد می شدند. در موقعیت‌ها و فرصت‌هایی که ایجاد شد، کاری که باید می‌شد انجام نشد.