یک‌شنبه 5 تیر 1401

سیاسی

سیاسی

خبرگزاری دانا

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: بی شک نعمت بزرگ امنیت و آرامش پایدار مرهون الطاف و عنایات خداوندی و اخوت، هوشمندی، هماهنگی، همکاری و هم افزایی خدشه ناپذیر جامعه اطلاعاتی کشور است.

خبرگزاری دانا

سخنگوی ستاد ملی کرونا افزود: دوز یادآور واکسن کرونا برای گروه‌های سنی بالای 12 سال که 6 ماه از تزریق دوز سوم آنها گذشته است، باعث خواهد شد تا ایمنی جامعه در سال تحصیلی جدید، سفر اربعین و فصل پاییز به سطح مطلوبی برسد.

وب‌گاه تابناک

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تجربه در حوزه‌های مختلف نشان داده که قیمت‌گذاری دستوری نمی‌تواند مانع رشد چشمگیر اجاره‌بهای مسکن شود.

خبرگزاری دانا

دبیر سابق فدراسیون تنیس روی میز، دستیار ویژه رئیس فدراسیون شد‌.

خبرگزاری مهر

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: در حال حاضر برخی از بانک‌های دولتی ما نیروی مازاد دارند و پیش از جذب نیرو باید به مقوله بهره وری توجه کنیم.

وب‌گاه مشرق نیوز

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات گزارش کمیسیون اجتماعی درباره طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت موافقت کردند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: سیاهکلی نماینده قزوین: هیئت رئیسه از شأن مجلس دفاع کنند؛ چراکه استیضاح حق نمایندگان است.

خبرگزاری دانا

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از تسریع محرومیت زدایی در استان های محروم خبر داد.

وب‌گاه عصر ایران

شاپور معینیان به جرم فعالیت به عنوان مامور دولت خارجی با حداکثر 5 سال زندان و جریمه 250 هزار دلاری و به اتهام دروغ گفتن به هنگام پر کردن فرم‌های امنیتی حداکثر به 10 سال زندان و 250 هزار دلار جریمه دیگر محکوم خواهد شد.

خبرگزاری دانا

جعفر قنادباشی با بیان اینکه دعوت رئیس جمهور چین از آیت الله رئیسی برای همکاری است و می‌تواند بسیار سودآور باشد، گفت: این دعوت نشان می‌دهد که موقعیت ما در جهان موقعیت بسیار مستحکمی است و در مسیر استعماری قرار نداریم، و می‌توانیم راهبرد اقتصادی مان را گسترش داده و به سمت اقتصاد بدون نقص حرکت کنیم.

خبرگزاری دانا

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات گزارش کمیسیون اجتماعی درباره طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت موافقت کردند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مسئول سازمان بسیج رسانه گفت: رسانه‌ها ظرفیت بالایی در بیان رخدادهای امیدبخش و پیشرفت‌های کشور دارند و اگر این ظرفیت به صورت حداکثری بالفعل شود شاهد خنثی شدن اقدامات ضدایرانی رسانه‌های معاند خواهیم بود.

خبرگزاری دانا

کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب»، دربردارنده خاطرات کونیکو یامامورا، از جمله آثاری است که رهبر انقلاب اخیراً مطالعه کرده و تقریظی بر آن نوشته‌اند که منتشر می‌شود.

خبرگزاری دانا

سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری گفت: بحث مالی فدراسیون هنوز در حال بررسی است و تمام نشده.

خبرگزاری دانا

توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا این است که دز یادآور واکسن کرونا (دز چهارم) حتما تزریق شود.