سه‌شنبه 11 بهمن 1401

سیاسی

سیاسی

خبرگزاری مهر

روایتی از نقشه جامع دشمن اما با محاسبه‌ای غلط از زمستان سرد 1356 تا اغتشاشات اخیر کشور را در این گزارش مشاهده می‌کنید.

خبرگزاری ایرنا

ارومیه - ایرنا - معاون اول رییس جمهور با اشاره به بررسی مشکلات زلزله زده خوی در حوزه های مختلف گفت: مردم مطمئن باشند که دولت همه تلاش خود را برای آرامش مردم و بازگشت زلزله زدگان به زندگی عادی به کار خواهد گرفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

روزنامه اطلاعات نوشت: کشور دچار «فساد» فراگیر شده است. مردم مدام شاهد ضعف‌های مدیریت کلان در کشور هستند و لاجرم به‌هم‌ریختگی نسبت معقول رابطه «دولت ملت»، اصلی‌ترین بحران کنونی است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نماینده ویژه رئیس‌جمهور در سواحل مکران با بیان اینکه فعالیت‌ها در توسعه مکران نباید در حد رفع تکلیف باشد، باید با تمرکز روی اولویت‌هایی که نقش اساسی دارند، در یک بازه زمانی کوتاه عقب‌ماندگی تاریخی در حوزه مکران را جبران کنیم.

خبرگزاری مهر

واکنش جالب اعضای دولت سیزدهم به شنیدن توصیه رهبرکبیر انقلاب در حاشیه حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) را در این فیلم مشاهده می‌کنید.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی شورای نگهبان از چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای بسیج در محل لانه جاسوسی بازدید کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

روزنامه کیهان نوشت: عده‌ای تصور می‌کنند دوران شاه ارزانی بوده. وقتی مقایسه درآمدها را هم ملاحظه کنیم متوجه می‌شویم علی‌رغم چهل و چهار سال تحریم و بیش از دو برابر شدن جمعیت و هشت سال جنگ پر هزینه، توان خرید مردم امروز چندین برابر شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

الف نوشت: حسین انتظامی، معاون مطبوعاتی پیشین وزارت ارشاد تاکید کرد: دعوت از همسران رؤسای دولت‌ها کار درستی نبود. آن، چیز دیگری است و طراحی خاص خودش را هم می‌طلبد. به همین سیاق، درگیرکردن همسر رئیس‌جمهور خودمان هم نادرست بود که بازتاب‌های خوبی هم نداشت. ایشان را می‌شد با صفت دانشگاهی به عنوان یکی از مهمانان داخلی منظور داشت و بدیهی است در صف اول و بعضی ملاقات‌های همدلانه.

وب‌گاه خبر آنلاین

معاون اول رئیس‌جمهور در بازدید از خوی، دست یکی از زلزله‌زدگان را می‌بوسد. منبع: فارس

خبرگزاری خبرنگاران جوان

طحان نظیف از چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای بسیج که در محل لانه جاسوسی برگزار شد، بازدید کرد.

وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه‌ها منتشر می‌شود که دنبال کردن آن‌ها حتی برای آنانی که اهل مطالعه اخبار هستند کار دشواری است. بسته خبری تحلیلی الف، با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل‌های صورت گرفته در این زمینه، مخاطبان خود را از مهم‌ترین وقایع روز آگاه می‌کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق کشورمان پس از ماه‌ها دوباره در انظار عمومی ظاهر شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه سقف بودجه در سال 1401 تغییری نکرده است، گفت: نمایندگان مجلس قول داده اند که برای کمک به دولت، سقف بودجه سال آینده را افزایش ندهند.

خبرگزاری مهر

رئیس جمهور گفت: رشد اقتصادی که در سیاست‌های برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران پیش‌بینی شده است با نقش‌آفرینی و همکاری بخش‌های علمی و فرهنگی کشور قابل تحقق خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان برنامه و بودجه پس پایان نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق برای بررسی جزئیات لایحه بودجه سال آتی گفت: در شش تبصره مورد بررسی قرار گرفته در این کمیسیون، تغییرات چندانی در لایحه بودجه نداشتیم.