اقتصادی وب‌گاه مشرق نیوز

اقتصادی وب‌گاه مشرق نیوز

طلا را اینترنتی نخرید

بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران به مردم توصیه کرد: حتی المقدور از خرید طلا و جواهر در فضای مجازی خودداری کرده و به صورت فیزیکی به خرید این اقلام گران قیمت اقدام نمایند.

پاسخ به سوالات متقاضیان بسته جدید یارانه معیشتی

روابط عمومی وزارت رفاه درباره برخی از سوالات و ابهامات حمایت جبرانی معیشت خانوارها در محدودیت‌های شدیدکرونایی پاسخ داد.

دبیرستاد تنظیم بازار با بیان اینکه به دلیل وارد نشدن نهاده دامی، جوجه ریزی به اندازه کافی انجام نشده بود، گفت: کمتر از یک هفته دیگر، مرغ به قیمت قبل باز می‌گردد.

کاهش شدید خرید و فروش مسکن در پایتخت

بانک مرکزی گزارش تحولات بازار مسکن پایتخت مربوط به آبان ماه امسال را منتشر کرد که نشان می دهد سرعت رشد قیمت مسکن کاهش یافته است.

سود 100 هزار میلیارد تومانی دلالان خودرو

طاهری گفت: اگر بدون انتقال ارز، راهی برای واردات خودرو به کشور وجود داشته باشد، یقینا باید آن را عملی کرد، چرا که واردات خودرو به کشور باعث تنوع بازار خودرو و افزایش عرضه می شود.

قیمت لاشه خودرو خارجی برابر نرخ تولیدات داخلی / بیزینس ابربدهکار بانکی از داخل زندان / خطر بازگشت نفت به بودجه

یخبندان سرمایه‌گذاری در اقتصاد، روحانی رکورددار تورم در 60 سال اخیر و همنشینی با کرونا در صف مرغ دولتی، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه‌ها هستند.

کم‌کاری بانک مرکزی در اجرای اصلاحیه قانون چک / ممنوعیت صدور چک در وجه حامل، بدون اطلاع‌رسانی به مردم

بانک مرکزی به وظایف خود در خصوص اجرای اصلاحیه قانون چک عمل نکرده و در حالی که از 21 آذر، صدور چک در وجه حامل، ممنوع خواهد شد، بانک مرکزی هیچ اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در این زمینه انجام نداده است.

تاکید سفیر ایران و معاون وزیر برق یمن بر توسعه همکاری ها در حوزه انرژی

در جریان دیدار معاون وزیر برق یمن و سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور دو طرف درباره توسعه همکاری ها در زمینه انرژی گفتگو و تبادل نظر کردند.

وعده‌های پوچ دولت و بازار بی‌رونق پوشاک / درب کارگاه‌ها تخته شد

صنف پوشاک مشهد در روزهای کرونایی از آسیب‌های قرنطینه در امان نبود و امروز در کنار وعده‌های بی‌سرانجام دولت، نه‌تنها وضع خوبی ندارد بلکه کارگاه‌های کوچک در آستانه ورشکستگی کامل هستند.

اوپک پلاس به دنبال تمدید فریز نفتی

منابع نزدیک به سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) به رویترز گفته‌اند که با افزایش قیمت نفت و در سایه موج دوم کووید -19، اوپک پلاس از جمله روسیه به دنبال لغو افزایش تولید خود در سال آینده هستند.

رونمایی از موتورسیکلت برقی ایرانی تا دوماه دیگر

رئیس هیأت اندیشه‌ورز بسیج کارگران و کارخانجات از ارائه موتورسیکلت برقی گیربکس‌دار ایرانی برای جلوگیری از واردات موتورهای برقی بی‌کیفیت چینی خبر داد.

گرانی گوشت مرغ هیچ ربطی به تحریم‌ها است

یک کارشناس اقتصاد گفت: هنوز برخی از مذاکره سخن می‌گویند و مشکلات را به تحریم ربط می‌دهند اما این‌ها پاسخ دهند چقدر از مرغ 35 هزار تومان به تحریم ربط دارد و چقدر به مدیریت دولت.