جمعه 7 مهر 1402

اقتصادی وب‌گاه مشرق نیوز

اقتصادی وب‌گاه مشرق نیوز

همزمان با دومین سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان اصفهان، واحد اول نیروگاه 914 مگاواتی سیکل ترکیبی فولاد مبارکه اصفهان به بهره برداری می‌رسد.

معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: واردات خودرو را طی پنج سال در مناطق آزاد نداشتیم و این طلسم با مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی شکسته شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تمام رانت‌ها در حوزه خودرو حذف می‌شود، افزود: خودروسازان باید روی پاهای خود بایستند.

معاون منابع انسانی گروه بهمن گفت: شرکت بهمن موتور با افزایش اشتغال دو برابری و با توجه به جذب این افراد که عمدتا از مناطق شهر قدس و اسلام شهر (حاشیه تهران) توانسته نقش مهم در ایجاد اشتغال ایفا کند.

وزرات جهاد کشاورزی قیمت خرده فروشی شکر و روغن را اعلام کرد.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز انواع خودرو تارا به دست خواهید آورد.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت روز خودروهای رانا به دست خواهید آورد.‌

پروژه تجمیع کارت‌های بانکی در کارت ملی هوشمند در آینده‌ای نزدیک در کل شبکه شتاب و نظام پرداخت کشور اجرا خواهد شد.

قیمت اوراق تسهیلات مسکن در مقایسه با اواخر مرداد تقریبا 2.4 درصد کاهش یافته و هم‌اکنون برای دریافت وام 960 میلیون تومانی مسکن زوجین باید 168 میلیون و 576 هزار تومان هزینه کرد.

مردم منتظر اجرای مرحله سوم فروش خودرو هستند اما وزیر صمت اعلام کرده که مسئولیت سامانه با شورای رقابت است.

اواخر ماه گذشته وزیر اقتصاد در واکنش به اقدام برخی پلتفرم‌ها در عرضه گران‌تر قیمت نان و همچنین گران‌فروشی نان توسط برخی نانوایی‌ها، گفت: قیمت‌گذاری نان به صورت منطقه‌ای انجام می‌شود...

خرید ساینا دنده‌ای 330 میلیون خرج برمی‌دارد. شاهین 580 میلیون فروخته می‌شود.

در این مطلب به بررسی قیمت انواع لپ تاپ می پردازیم.