دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

اقتصادی وب‌گاه مشرق نیوز

اقتصادی وب‌گاه مشرق نیوز

این روزها سرمایه‌گذاران رمزارز مانا، نماینده رسمی پروژه متاورسی دی‌سنترالند دلخوشند به پیش‌بینی‌های قیمتی این ارز در سال‌های آتی.

بیستمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران (4 اردیبهشت) برگزار می شود.

نوزدهمین حراج شمش طلا در مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز (2 اردیبهشت) با معامله 175 قطعه شمش یک کیلوگرمی به پایان رسید.

تمام کسانی که قصد خرید خودروی صفر دارند می‌دانند که خدمات گارانتی خودرو چقدر می‌تواند از هزینه‌هایشان کم کند. اما دانستن مواردی که در این مطلب گفته می شود برای هر خریدار خودرو خالی از لطف نیست.

سایت خبری المیادین در تحلیلی نوشت: بعد از یک دهه تحریم‌های شدید اقتصادی، اسرائیل انتظار داشت ایران به دلیل نگرانی نسبت به افزایش مشکلات اقتصادی واکنشی غیرمتناسب در مقابل حمله به کنسولگری نشان بدهد و این عملیات کمترین خطر را به رژیم صهیونیستی تحمیل کند؛ اما حمله گسترده موشکی به رژیم صهیونیستی نشان داد ایران بر این نگرانی فائق آمده است.

بازارهای کریپتو در آخر هفته سقوط قابل‌توجهی را تجربه کردند و احساسات سرمایه‌گذاران را از اوج سرخوشی چند هفته پیش به زیرزمین فرستادند.

تولیدات فولاد، پتروشیمی و مواد معدنی ایران در سال 1402 به بالاترین حد خود رسید.

طبق این گزارش، در دهه گذشته استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناوری بخش زیادی از بار اقتصاد اسرائیل را به دوش می‌کشیدند ولی حالا ادامه‌دار شدن جنگ غزه، عملاً وضعیت استارتاپ‌ها را طوفانی کرده است.

وزیر نیرو گفت: با توجه به پیش‌بینی بارش‌های شدید در برخی مناطق کشور طی هفته جاری تمهیدات لازم جهت جلوگیری از بروز خسارات سیل مورد توجه جدی قرار گیرد.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: سال گذشته در مجموع 984 هزار میلیارد تومان مالیات و عوارض توسط سازمان امور مالیاتی کشور وصول شد.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: نظارت مستمر با تمام توان در بازار ادامه دارد و با هرگونه افزایش قیمت غیرقانونی برخورد می‌شود.

معاون فناوری‌های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با روشهای داده کاوی 140 شرکت با رفتار مشکوک به شرکت‌های صوری با 100 هزار میلیارد تومان فاکتور صادر شده، شناسایی شدند.

نوزدهمین حراج شمش طلا از ساعت 12 امروز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه در مرکز مبادله ارز و طلای ایران برگزار خواهد شد.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی فروش گوسفند با کارت ملی را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی صحت ندارد و فروش دام به طور معمول در حال انجام است.

شرکت قطعه‌سازی کروز 43 ساله شد و مرور کارنامه این شرکت حکایت از پنج دهه تلاش و سخت کوشی برای ایجاد 14 هزار اشتغال و تولید 58 میلیون قطعه خودرو توسط این قطعه‌ساز بخش خصوصی برای استقلال و خودکفایی دارد.

طبق نرخنامه سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار قیمت انواع میوه اعلام شد.