پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

سیاسی خبرگزاری دانا

سیاسی خبرگزاری دانا

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به انسداد آزادراه تهران - شمال و محور کندوان، از بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع جاده فیروزکوه خبر داد و گفت: رانندگان محورهای برف‌خیز و کوهستانی حتما تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ داشته باشند.

معاون نخست وزیر و وزیر خارجه قطر در دیدار با رئیس جمهور کشورمان دعوت رسمی امیر قطر از آیت الله رئیسی برای شرکت در اجلاس سران کشورهای صادر کننده گاز را تقدیم کرد.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا در رژیم طاغوت همه کاره ایران بود و از ما حق توحش می گرفت گفت: امروز ایران امن ترین کشور منطقه خاور میانه است.

رییس کارگروه اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی گفت: بر اساس آخرین آمار به دست آمده، 506 هزار نفر دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

در دور پنجم شواری شهر یاسوج مردم یک " نه " بزرگ به اکثریت اعضای شورای شهر یاسوج دادند، این نه بزرگ مصداق مهمی در رویکردهای مختلف شهری این شورا بود اما رویه شورای جدید همانند زمان گذشته است.

حجت الاسلام اژه ای گفت: می‌توان بجای اعطای عفو به برخی از محکومان که از شرایط کاملی برای بهره‌گیری از این مزیت برخوردار نیستند، تمهیداتی اندیشید که این محکومان مابقی محکومیت خود را در بیرون از زندان به ارائه خدمات اجتماعی و عام‌المنفعه بپردازند.

اصغر نقی زاده گفت: با وجود اینکه تحریم های پس از انقلاب نتوانست مانع پیشرفت سینمای ایران شود، رسانه های دنیا پیشرفت سینمای ایران را بایکوت می کنند.

فدراسیون بسکتبال از لغو 4 دیدار دیگر از مسابقات مرحله دوم لیگ برتر بسکتبال خبر داد.

نیمه نخست دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق با نتیجه؟ خاتمه یافت.

موسی فقیه حقانی پژوهشگر انقلاب اسلامی گفت: فساد رژیم پهلوی باعث شد که در آن دوران نیز پیشرفتی متناسب با نیازهای کشور حداقل در حوزه زیرساخت‌ها هم نداشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: پاداش ها شب گذشته به حساب تک تک بازیکنان تیم ملی فوتبال واریز شده است.

رییس فدراسیون انجمن‌های رزمی ایران با رییس فدراسیون بین المللی MMA دیدار کرد.

تیم‌های سایپا، پیکان، مهرسان، باریج‌اسانس و ریف در هفته هجدهم و پایانی مرحله گروهی لیگ برتر زنان موفق به شکست حریفان خود شدند.

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: در اقدام مجددی که برای پرداخت مطالبات اوساگونا داشتیم، بانک عامل اعلام کرد، شماره حساب اعلامی از سوی این بازیکن و فیفا فعال نیست. مراتب برای رفع مشکل این حساب یا در اختیار گذاشتن شماره حساب جدید به اوساگونا و فیفا اعلام شد و منتظر پاسخ هستیم.

توسط وزیر ورزش و جوانان، احکام ریاست فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان و فدراسیون اسکیت ابلاغ شد.

شهاب عزیزی خادم، قبل از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق اظهار داشت: ان‌شاءالله به لطف الهی تیم ملی به جام جهانی صعود می‌کند، نظر خدا باشد سایر مسائل حل است.