سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

سیاسی وب‌گاه تابناک

سیاسی وب‌گاه تابناک

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای شامگاه دوشنبه ضمن قرائت فاتحه بر پیکر حجت الاسلام و المسلمین فاطمی‌نیا نماز میت اقامه کردند.

محمد خوانساری، رییس سازمان فناوری اطلاعات گفت: «این سازمان با بسترسازی مناسب جهت ارایه خدمات دولت هوشمند، درصدد شیرین کردن ذائقه مردم با فناوری است.»

نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: ائمه جمعه لازم است با ارائه توضیحات لازم به مردم دولت را در اجرای طرح اصلاح یارانه‌های معیشتی یاری کنند.

رئیسی با بیان اینکه برنامه دولت سیزدهم برای ساخت 4 میلیون واحد مسکونی نیازمند جدیت و اهتمام همه اجزای دولت است، گفت: کسانی باید مسئول عمل به این وعده شوند که از روحیه انقلابی و جهادی برخوردار باشند.

مهدی نوروزی، معلم زبان انگلیسی آیت‌الله خامنه‌ای گفت: وقتی اولین بار ایشان را زیارت کردم برای خود من خیلی جالب بود که اتاق مطالعه و کتابخانه‌شان با گلیم فرش شده بود. با میزهای مطالعه‌ای کوچک و کنار آن سماوری قرار داشت و همیشه بساط چای برقرار بود. کتاب‌هایی که اطراف همین میز پراکنده بود، مثلا کتاب «جنگ نیشکر در کوبا» بود یا کتابی در رابطه با کودتای 28 مرداد.

جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به دلیل مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران مبنی بر تعطیلی ادارات تشکیل نمی شود.

وزارت خارجه آمریکا در اولین واکنش نسبت به انتخابات لبنان، ضمن استقبال از برگزاری این انتخابات، با درخواستی مداخله‌جویانه خواستار اصلاحات اقتصادی در لبنان شد.

حذف ایران از بازار نفت چین؛ استراتژی جدید روسیه، چشم حیفا به خلیج فارس، رقابت نزدیک حزب االله و «نیرو‌های لبنان»، حمایت قاطع قوه‌قضائیه از طرح دولت برای ارتقاd عدالت اجتماعی، بازداشت یکی از سرکردگان اصلی قاچاق سوخت در جنوب کشور، اجاره پاسپورت برای سود‌های میلیونی! کالبدشکافی اصلاحات اقتصادی دولت سیزدهم و برکناری 130 مدیر ناکارآمد در ده ماه، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی...

نخست وزیر سریلانکا اعلام کرد به دلیل نبود منابع مالی، کشورش قادر به واردات بنزین نیست.

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: باید این اطمینان را به مردم بدهیم که به قیمت‌ها مسلط هستیم.

آیت الله اعرافی در پیامی درگذشت استاد فاطمی نیا را تسلیت گفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس چهارشنبه هفته آینده با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.

ایلنا از درگذشت نماینده ادوار مجلس خبر داد.

«سید عمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی درگذشت استاد فاطمی‌نیا را تسلیت گفت.

سخنگوی دولت هدف گذاری اصلی در اصلاح اقتصادی را توسعه عدالت در پرداخت یارانه‌های دولتی عنوان کرد و گفت: به زودی ثبت نام جدید یارانه‌ها آغاز می‌شود.

روغن کمیاب شده، سبد غذایی خانوار فقط طی سه ماه اخیر 28 درصد گران‌تر شده؛ این پول‌ها کجا رفته است؟ / دوره سربازی نصف می‌شود / رییس جمهوری انتخاب کنید که نفع خودش، وزرایش، دوستان و بستگانش در گرانی نباشد / خودرو‌های در تراز جهانی می‌سازیم.