سیاسی وب‌گاه تابناک

سیاسی وب‌گاه تابناک

حضور رئیسی در جمع عشایر دشت مغان

حضور رئیسی در جمع عشایر دشت مغان / دولت باید برای آبادانی منطقه تلاش کند

مراسم نمازجمعه تهران بعد از 20 ماه وقفه

اولین مراسم نمازجمعه تهران پس از گذشت حدود 20 ماه وقفه در دانشگاه تهران آغاز شد.

اژه‌ای: قصد کار تبلیغاتی نداریم

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه دستگاه قضا با اجرای طرح تقدیر از نقدهای برتر درباره قوه قضاییه قصد انجام کار تبلیغاتی ندارد، گفت: با انجام این کار می‌خواهیم به نظام قضایی کشور کمک و روند راهگشایی برای امور ایجاد کنیم.

تکذیب خبر سکته قلبی عزت‌الله ضرغامی

مدیر روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، خبر سکته قلبی عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی را تکذیب کرد.

سهمیه بنزین آبان امشب واریز می‌شود

سهمیه بنزین آبان ماه ساعت 24 امشب (جمعه) بدون تغییر نسبت به ماه‌های گذشته در کارت‌های سوخت واریز می‌شود.

برگزاری نخستین نماز جمعه تهران پس از 20 ماه وقفه

پس از 20 ماه انتظار و وقفه در برگزاری نماز جمعه در تهران و بسیاری از استانهای کشور به علت شیوع ویروس کرونا، امروز این آیین عبادی - سیاسی با حضور اقشار مختلف مردم تهران بار دیگر در دانشگاه تهران برگزار می شود.

مصوبه اخیر کنکور موجب عسر و حرج مردم می‌شود

رئیس هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور و رئیس مجلس، خواهان اصلاح مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی شد.

توصیه یک نماینده به دولت برای‌افزایش قدرت‌خرید مردم

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت که در صورتی وعده رئیس جمهور برای متناسب‌سازی حقوق کارمندان با تورم محقق می‌شود که تولید رونق پیدا کرده و به دنبال آن قدرت خرید مردم هم افزایش یابد.

ضررهای پنهان کاری اموال مسئولان چیست؟

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت که پنهان کاری اموال مسئولان حتی اگر با توجیه دفاع از حقوق شخصی باشد ضرر بیشتری از آشکار شدن آن دارد.

درخواست مهم علم الهدی از وزیر کشور

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در مراسم معرفی استاندار جدید خراسان رضوی گفت: فعالیت‌های مجاهدانه دولت سیزدهم آثار و برکات قابل‌توجهی داشت.

انتقال آب خزر به سمنان و اجرای سد فینسک قطعی است

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح انتقال آب خزر به سمنان و احداث سد فینسک در دوره پیش روی مجلس و دولت به طور قطع اجرا می‌شود و در آن تردیدی نیست.

ابراهیم رئیسی وارد اردبیل شد

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سفری نیم روزه برای بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در دست اجرا وارد اردبیل شد.

رونمایی سید حسن خمینی از یک نامه مهم امام

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی گفت: مسیر وحدت اسلامی که مورد بیان امام بود توسط رهبر معظم انقلاب بسیار پررنگ، درخشان و ارزشمند تعقیب شده است. یک لحظه جمهوری اسلامی و سیاست های جمهوری اسلامی در دفاع از وحدت اسلامی دچار تزلزل نشده و هزینه اش را هم داده اما با عزم راسخ در این مسأله گام برداشته است. این هم برای ما بسیار نقطه ارزش است و هم برای دوستان دیگری که در جهان اسلام زندگی می...

ماجرای پلمب ساختمان بورس تهران چه بود؟

امروز خبرهایی مبنی پلمب ساختمان شرکت بورس تهران واقع در سعادت آباد در فضای مجازی منتشر شد.

محسن هاشمی در مسند خود ابقا شد

جلسه دوم دور جدید شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در محل خانه‌موزه مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد و طبق آیین‌نامه، انتخاب هیئت‌رئیسه در دستور کار قرار گرفت.

ورود مجلس به موضوع تاثیرات تزریق واکسن کرونا

نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم انتشار نتایج تزریق واکسن کرونا بر پیشگیری از ابتلا به این بیماری گفت که مجلس ورود جدی خواهد داشت تا اثرات واکسن و داروهای کرونا مشخص شود.