جمعه 7 مهر 1402

اجتماعی وب‌گاه الف

اجتماعی وب‌گاه الف

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توضیحاتی را درباره وقوع آتش‌سوزی در ساعت 15:34 دقیقه امروز پنجشنبه در پایتخت ارائه داد و گفت: یک مورد آتش‌سوزی در انباری پس از میدان نوبنیاد به این سازمان اعلام شد که به همین منظور پنج ایستگاه آتش‌نشانی در محل حادثه حضور پیدا کردند.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی با اشاره به موافقت رئیس قوه قضائیه با مصوبه عفاف و حجاب گفت: باتوجه به این‌که میزان بازدارندگی لایحه بالا است، ظرف یک الی سه ماه کاهش بسیار زیاد پرونده را خواهیم داشت و فکر می‌کنم جای نگرانی وجود ندارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: در پی دستگیری باند چهارنفره سرقت سیم و کابل برق، یکی از سارقان به استفاده از فرزندش برای بریدن سیم‌های خطرناک برق اعتراف کرد.

افزایش جمعیت سگ‌های ولگرد در چند سال اخیر مشکلاتی را از لحاظ سلامتی و حتی محیط‌زیستی برای کشور رقم زده که مهمترین آنها به ترتیب ابتلا به بیماری هاری و سرگردانی حیات وحش در زیستگاه ها است، کنترل این مساله نیازمند قوانین محکمی است که باید نهادهای متولی نسبت به آن جدی‌تر باشند.

دادستان عمومی و انقلاب ری از دستگیری یکی از کارمندان جهاد کشاورزی ری هنگام دریافت یک و نیم میلیارد تومان رشوه به صورت دلار خبر داد.

بر اساس آنچه سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات اعلام کرده است؛ بالاترین نمره تراز اخذ شده در آزمون وکالت کانون‌های وکلای دادگستری که مرداد ماه گذشته برگزار شد؛ 12483 بود.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل قتل یک جوان 21 ساله در تجمع غیرقانونی خبر داد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: متخلف حامل پرندگان شکاری که دو بهله شاهین را در صندوق عقب خودرو جاسازی کرده بود، در شهرستان دنا دستگیر شد.

رییس کل دادگستری استان کرمان از دستگیری سرشبکه و تحریک‌کننده اغتشاشات در این استان خبر داد.

مدیر شهر دانش دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران درباره وضعیت تخلیه کافه‌های اطراف دانشگاه تهران توضیحاتی ارائه کرد.

دادستان عمومی و انقلاب اسکو گفت: در ادامه روند دستگیری‌های پرونده شورای اسلامی شهر جدید سهند، یک عضو دیگر این شورا توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان از دستگیری عامل شهادت دو مامور پلیس ایذه در شهرستان دزفول خبر داد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام به حداقل رسیدن دیوانسالاری و تسریع در صدور مجوزها در حوزه غذا و دارو از راه‌اندازی 33 خط تولید و 75 داروی جدید در یک سال اخیر خبر داد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: مسافران می‌توانند برای پیگیری اشیا گمشده خود در ساعات اداری با شماره تلفن‌های 33900172 و 339001 تماس برقرار کنند.

یک استاد دانشگاه گفت: تفاوت نمرات طبقه پایین و بالای اقتصادی دانش‌آموزان ایران در آزمون پرلز 112 نمره بود در حالیکه تفاوت معدل این طبقات در کل آزمون پرلز 86 نمره بود و این نشان می‌دهد دانش‌آموزان طبقات پایین نمی‌توانند رشد کنند.

رواج برخی هشتگ‌های نژادپرستانه از سوی رسانه‌های معاند در دو سوی مرز ایران و افغانستان حاکی از پروژه‌ای برای تضعیف هر دو کشور است.