یک‌شنبه 16 بهمن 1401

اجتماعی وب‌گاه الف

اجتماعی وب‌گاه الف

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: مترو کرج به صورت آزمایشی و غیرتجاری مسافرگیری خواهد شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی البرز گفت: مالکین خودروها برای جلوگیری از غیرفعال شدن کارت‌های سوخت شخصی، باید حداقل یک بار تا پایان سال 1401 از کارت‌های خود استفاده و از صحت عملکرد آن اطمینان پیدا کنند.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی از عدم ممنوعیت پیش‌ثبت‌نام در مدارس غیردولتی خبر داد.

مدیرکل حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: عرضه بلیت سفرهای نوروزی جاده‌ای توسط این سازمان از ابتدای اسفندماه و به شکل‌های متنوع انجام می‌شود.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با افزایش 20 درصدی عوارض طرح ترافیک برای سال آینده موافقت کردند.

سخنگوی ستاد کرونای البرز با اشاره به مسمومیت 35 نفر به دلیل نشت گاز گفت: این اتفاق در دو مسجد خرمدشت و مهرشهر اتفاق افتاد.

معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان چهار ملوان یک شناور باری با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری کشتی خارجی در اطراف زرآباد در سواحل غربی چابهار خبر داد.

رییس شورای شهر تهران در واکنش به موضوع تعیین بهای خدمات برای قبور گفت: این موضوع باید در صحن شورای شهر تهران مورد بررسی قرار گیرد.

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: مرحله اسکان اضطراری زلزله‌زدگان خوی به پایان رسید و در این راستا 40 هزار دستگاه چادر میان مردم مناطق زلزله زده توزیع شد.

بر اساس داده‌های شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت روز شنبه 15 بهمن ماه میانگین غلظت آلاینده‌ها به‌روی عدد 47 قرار گرفته بود و در نتیجه یک روز دیگر به روزهای هوای پاک تهران در سال 1401 اضافه شد.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی جدید به غرب کشور، طی فردا (17 بهمن)، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در مناطق گرمسیر و بارش برف در مناطق سردسیر خبر داد.

سرپرست دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به قرار گرفتن درنای بلژیکی در کنار «امید» در تالاب فریدون‌کنار گفت: تک درنایی که این مسیر را حفظ کرده «امید» است و اگر از بین رود مسیر موجود کور می‌شود.

سازمان مدیریت بحران استان تهران درخصوص افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در تهران هشدار داد.

‌همزمان با دهه مبارک فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران و کارکنان ایثارگر و خانواده 90 شهید این بانک از سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

معاون عملیات سازمان امداد و نحات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امداد رسانی در مناطق زلزله شهرستان خوی را اعلام کرد و گفت: در حال حاضر 95 اردوگاه اسکان اضطراری در سطح شهر و مدارس ایمن در خوی برپا شده است.