سه‌شنبه 11 بهمن 1401

فرهنگی وب‌گاه مشرق نیوز

فرهنگی وب‌گاه مشرق نیوز

بازیگری که برای 5 جلسه نقش‌آفرینی 400 میلیون تومان دستمزد گرفته‌ای، چگونه دم از مردم می‌زنی؟ شما دل‌تان برای مردم می‌سوزد؟ برای این مردم چه کرده‌اید؟

اگر مجموعه‌های تصمیم‌گیر دولت سیزدهم با حرکت قاطع ریاست سازمان و صداو سیما همراهی نکنند، تمکین از قانون در حوزه فرهنگ دیگر محلی از اعراب نخواهد داشت.

بلیت فروشی آثار چهل ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به صورت آنلاین از امروز دوشنبه 10 بهمن ماه آغاز شد.

فیلم سینمایی «کاپیتان» از تازه‌ترین تولیدات بنیاد سینمایی فارابی با رونمایی از پوستر خود را برای اولین نمایش در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر آماده می‌کند.

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی با محتوای توهین به هنرمندان موسیقی که با واکنش برخی از اهالی موسیقی همراه بود، محمد مهدی اسماعیلی دستور پیگیری ویژه در این خصوص را صادر کرد.

مراسم تشیع این ذاکر اهل بیت روز سه شنبه 11 بهمن از میدان شهرری آغاز و در حرم عبدالعظیم حسنی بر پیکر ایشان اقامه نماز خواهد شد.

مجبتی امینی دبیر چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با حضور در یک نشست رسانه‌ای به سوالات اصحاب رسانه درباره این رویداد پاسخ گفت.

غیر از تبلیغ دگرباشی، اباحه‌گری، افکار الحادی، فیلم‌ها و سریال‌های این پلت‌فرم زمینه‌ساز گسترش اغتشاشات در ماه‌های اخیر و همصدایی با آشوبگران آسیب‌های پنهانی داشته است.

چاپ ششم رمان «زندانی کازابلانکا» نوشته موریس دوکبرا و با ترجمه ایرج پزشکزاد توسط انتشارات امیرکبیر منتشر شد.

دهمین شماره مجله گاهِ نقد، با عنوان مهاجرت در ادبیات داستانی و روایی به مقوله مهاجرت در ادبیات می‌پردازد.

تصمیمات و تنبیهات در نظر گرفته شده احتمالی توسط ریاست سازمان صدا و سیما برای سامانه فیلیمو کاملا قانونی و در راستای حفاظت از حقوق عامه فرهنگی شهروندان خواهد بود.

جدول اکران سینماهای مردمی چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر (بخش سودای سیمرغ) منتشر شد.

هم‌زمان با رونمایی از لوگو فیلم سینمایی «کت چرمی» به کارگردانی حسین میرزامحمدی، این اثر آماده نمایش در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر می‌شود.

بی‌اعتنایی فیلیمو به پشتوانه امنیتی نسبت به قواعد ساترا و ساز وکارهای تعریف شده نظام، مرزهای بی قانونی را عملا جابجا کرده است.

کشور آلمان را نگاه کنید آنجا هم به طور جدی روی پلتفرم‌های داخلی خودشان، اعمال قانون می‌کنند. اگر محتوایی خلاف قوانین و مقررات جمهوری فدرال آلمان انجام شود مجازات سنگینی برایشان در پی دارد.