سه‌شنبه 11 بهمن 1401

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

در چند هفته گذشته فیلم‌های «ملاقات خصوصی»، «چپ راست» و در روزهای اخیر فیلم «پالتو شتری» به چرخه اکران اضافه شدند تا در کنار دو فیلم «بخارست» و «جزیره فضایی» (تورنادو 2) که از اواخر آبان و آذر روی پرده رفته بودند، اصلی‌ترین فیلم‌های حال حاضر سینماها باشند.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت، اعدام یک شهروند اروپایی یک عمل وحشتناک از نظر وی است که به دقت دنبال خواهد شد و همبستگی کامل خود را با انگلیس اعلام کرد.

رئیس جمهور اردوغان با هشدار به سوئد گفت: «در صورتی که اقدامات تحریک آمیز پ‌ک‌ک در سوئد متوقف نشود، تنش در روابطمان با استکهلم افزایش خواهد یافت».

ویدئو های تکان دهنده از آخرین لحظه سقوط هواپیمای مسافربری نپال که اولی با گوشی فردی از برون و روی زمین گرفته شده و دومی با گوشی یکی از مسافران هواپیما گرفته شده بود / ایرنا

والنتین رزنیچنکو رئیس اداره نظامی منطقه‌ای دنیپروپتروفسک در صفحه رسمی خود در تلگرام نوشت: در حمله روز شنبه حداقل 73 نفر زخمی شدند که 30 نفر از آنها هنوز در بیمارستان هستند و وضعیت 12 نفر از مجروحان این حادثه وخیم است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: شاید ما بهتر می‌توانستیم ارائه خدمت کنیم، باید با برنامه‌ریزی بهتر مشکلات را به حداقل می‌رساندیم اما باز هم این اتفاق افتاد.

در اسپانیا، ایتالیا و یونان متوسط دمای هوا در این روزها، بین 16.5 تا 25 درجه گزارش شده است، این بدان معناست که 50 درجه فاصله دمایی بین سردترین نقطه ایران و متوسط دمای اسپانیا در این روزها وجود دارد.

رئیسی با اشاره به فراگیر شدن استفاده از فضای مجازی در زندگی و کسب و کار مردم، از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست دغدغه‌های مردم در زمینه کندی سرعت و دیگر مشکلات موجود را با فوریت پیگیری و رفع کند.

مسکو گفته است ارسال سلاح‌های سنگین به اوکراین کمکی به این کشور نخواهد کرد و تنها درگیری‌ها را طولانی‌تر می‌کند.

فرماندار تربت جام: هم اکنون در حال توزیع 110 هزار لیتر نفت بین مشترکینی هستیم که گاز ندارند و این روند با توزیع چند هزار بخاری نفتی و وسائل گرمایشی نفت سوز دیگر ادامه خواهد یافت.

آیا نمی دانست حتی اگر اروپا زمستان سختی داشته باشد باز هم چیزی به ارزش های وزیر نفت ایران افزوده نمی شود؟

مدیرکل انتقال خون استان تهران: کاهش مراجعات مردم به مراکز اهدای خون به دلیل برودت هوا باعث شده است تا یک بار دیگر از مردم همیشه در صحنه و وفادار استان تهران درخواست کنیم تا در این روزهای سرد سال، بیماران نیازمند به خون را فراموش نکنند و مراکز اهدای خون در تمام روزها آماده پذیرش داوطلبان اهدای خون هستند.

سردار سرتیپ احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران عصر امروز یکشنبه (25 دی) با حضور در دفتر محسنی اژه‌ای رئیس دستگاه قضا با وی دیدار کرد.

افزایش مصرف گاز در پی ورود موج بارشی جدید باعث آن شده تا فردا دوشنبه مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات تعدادی از استان‌ها تعطیل شوند.

فرماندهی نیروی هوایی اوکراین روز یکشنبه اعتراف کرد که پدافند این کشور قادر به سرنگون کردن موشک‌های «خا -22» روسیه نیست.

نخست وزیر سابق قطر: «می‌دانیم که اسرائیل به شدت برای به دست آوردن تجهیزات و تسلیحاتی که بتواند به اهداف ایران حمله کند تلاش می‌کند با این حال، آمریکا تاکنون تمایلی به ارائه این تسلیحات به اسرائیل نداشته است.»