پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

پدیده بهمن، ریزش سنگ، لغزندگی جاده‌ها و کاهش دید سبب مسدود شدن بسته شدن جاده‌های مواصلاتی و برف گیر خواهد شد.

توصیه اکید و حتی خواهش ما رعایت همان راهکارهای ساده اما مهم و حیاتی است؛ استفاده صحیح از ماسک، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و تزریق واکسن بویژه دز سوم."

امروز خبرهایی از کسالت این مرجع تقلید به و حضور ایشان در تهران در فضای مجازی منتشر شد که با اطلاعات کسب شده ایشان در قم مراحل مقدماتی درمانی را طی کردند که پس آزمایشات اولیه، از بیمارستان مرخص شدند.

اکنون به دلیل بارش برف سنگین و احتمال سقوط بهمن تردد وسیله نقلیه در این محور ممنوع شده است.

بر اساس هشدار سطح نارنجی هواشناسی خودداری از تردد غیرضروری بیماران تنفسی، افراد سالخورده، کودکان، گروه‌های حساس و بکارگیری تمهیدات لازم از سوی دستگاه‌های اجرایی متولی توصیه شده است.

مدارس ایرانی خارج از کشور در 2 حوزه فعالیت خود را توسعه خواهند داد که یکی در حوزه جذب دانش‌آموزان تمام‌وقت است که متشکل از فرزندان ایرانیان مامور در خارج از کشور، فرزندان ایرانیان مقیم و یا بومیان ایران‌دوست که علاقه‌مند به آموزش‌های ایرانی هستند.

عصر امروز، در میان پخش آنونس برنامه ها به مدت ده ثانیه، تصاویری از سران منافقین و صوت یکی از سخنرانی های آنها روی آنتن شبکه یک دیده شد.

رئیس اداره مراقبت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت: افزایش تعداد مبتلایان نشان می‌دهد که وارد روند صعودی موج ششم شده‌ایم و در هفته‌های آینده تعداد بیماران بسیار چشم‌گیر خواهد شد.

بنا بر گزارش روابط عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان نیشابور، تحقیقات تخصصی در خصوص علت و انگیزه قتل با دستورات تخصصی مقام قضایی ادامه دارد.

در حال حاضر یک شهرستان در وضعیت قرمز، 8 شهرستان در وضعیت نارنجی، 114 شهرستان در وضعیت زرد و 325 شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

سارق تحت عنوان مامور ادارات مختلف زنگ درب منازل را زده و پس از وارد شدن به پارکینگ و همچنین حیاطخانه‌های مسکونی اقدام به سرقت دوچرخه می‌کرده است.

رانندگان با توجه به لغزندگی سطح جاده ها ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از سبقت غیر مجاز و تغییر ناگهانی مسیر جدا خودداری کنند.

مرزبانان کشور در این عملیات ضمن توقیف 2 شناور، 900 کیلوگرم تریاک را کشف و در این رابطه سه نفر از سرشاخه های اصلی باند قاچاقچیان مواد مخدر را دستگیر کردند.

از لحاظ فرهنگی لازم است اقدامات اساسی در کشور انجام بگیرد چراکه در این بخش ضعیف عمل شده و فرهنگ ما هنوز به‌طور کامل انقلابی و اسلامی نشده است.

آدرس معتبر ورود به اینترنت بانک‌ها در سایت رسمی پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir در قسمت آدرس اینترنت بانک‌ها قرار گرفته است که هموطنان به راحتی و با اطمینان می‌توانند از آن استفاده کنند

ممکن است کودک شما پس از بلعیدن، هیچ علائمی نداشته باشد. اما نشانه هایی وجود دارد که ممکن است خبر از وجود این حادثه دهد؛ سرفه - تب - بزاق خونی - استفراغ - ترشح بیش از حد آب دهان و درد در گردن و قفسه سینه یا گلو می تواند نشانه دیگری باشد.