اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

در حال حاضر 130 زندانی دیگر جرایم غیرعمد در زندان به سر می‌برند و برای آزادی منتظر کمک خیران هستند./ عکس تزئینی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام با اشاره به اینکه روضه خانگی برگزار نمی شود، تاکید کرد: بر اساس دستورالعمل با توجه به شرایط بحرانی کرونا امسال تجمع دسته های عزاداری ممنوع است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با ابراز نگرانی از کمبود امکانات تخصصی برای بیمارستان ها و مراکز درمانی گفت: اکنون همچنین نیاز به امکانات غیرتخصصی نظیر یخچال، کولر، میز و صندلی به صورت امانی از طریق فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی برای تجهیز مراکز تزریق واکسن و نقاهتگاه ها وجود دارد.

از هم‌اکنون متولدین 1347 و قبل از آن در سراسر کشور امکان دریافت آنی نوبت در سامانه salamat.gov.ir دارند.

انفجار در مرکز کابل

صدای این انفجار در بخش‌های مختلف شهر شنیده شده و دود غلیظی آسمان کابل را در برگرفته است.

اگر به صورت دقیق و کامل و هوشمندانه برنامه ریزی نشود چه بسا نتوانیم با دادن هزینه های بالای اقتصادی و اجتماعی به هدف مورد نظر برسیم.

این آتش سوزی از ظهر روز گذشته دوشنبه 11 مرداد آغاز و شامگاه همین روز اطفاء شد اما مجددا امروز صبح سه‌شنبه 12 مرداد شعله ور شد.

همچنین توزیع گالن‌های آب و کلرزنی و ضدعفونی مخازن ثابت مستقر در برخی روستاها توسط کارشناسان بهداشت محیط اعزامی از استان‌ها در کاروان‌های سلامت اجرا می‌شود.

فعالان زیست محیطی و برخی از مسئولان شهرستان فیروزآباد با ارسال پیام‌های متنی و صوتی، خواستار هم‌افزایی انسانی و تجهیزاتی برای اطفاء این آتش سوزی شده‌اند.

ارشا اقدسی بدلکار سینما چند روز پیش سر صحنه فیلمبرداری دچار سانحه شد.

وزارت بهداشت به ما گفته جسد را بپوشانید و روی آن آهک بریزید، اما خویشاوندان فرد فوت شده به زور می‌خواهند صورت میت را ببینند.

اعضای هیئت‌علمی نمونه کشوری سال تحصیلی 1399 - 1400 در مراسمی با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند

متاسفانه آمار ابتلا و جان باختن گروه سنی زیر 60 سال، بسیار بالا بوده و این رقم قابل توجهی است.