یک‌شنبه 5 تیر 1401

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

در خیلی از کشورها به دلیل مشکلات فضا و تعداد دانش آموز، مدارس ما در همه پایه‌ها مختلط است، اما موازین کاملا رعایت می‌شود. در بعضی کشورها که امکانات داریم و تعداد دانش آموز زیاد است، مدارس را جدا هم کرده ایم.

وقتی مردم به جایی برای اقدامات درمانی مراجعه می‌کنند حتما مجوزهای مربوطه را ببینند و هوشیار باشند و بررسی کنند که آیا این کلینیک یا مطب مجوز انجام چنین اقدام درمانی را دارد یا خیر

واکنش های جالب حیوانات به خودروهای عبوری در جاده را ببینید.

میل جنسی در هر دو طرف می‌تواند دچار مشکل باشد. چه مرد چه زن. اما اصطلاح ناتوانی جنسی را معمولا برای عدم تحریک جنسی در آقایان به کار می‌برند. این طبیعتا یک بیماری است و می‌تواند صرفا روانپزشکی باشد.

طبق تصمیم کارگروه آلودگی هوای خوزستان، ادارات و سازمان‌های شهرستان‌های آبادان، خرمشهر، هویزه، دشت آزادگان و شادگان در روز یکشنبه به دلیل آلودگی هوا ناشی از گرد و غبار تعطیل خواهند بود.

اخیراً مدیرکل یکی از سازمان‌ها که در دولت‌های گذشته مسئولیت داشت بازداشت شد و در خصوص چندین مورد دیگر در منطقه آزاد اروند یا کیفرخواست صادر شده یا پرونده در حال رسیدگی است. برخی مدیران نفتی نیز در چند روز گذشته بازداشت شده‌اند.

طی این مدت 2500 راکت به داخل شهر پرتاب شده‌اند که به‌جای سر جنگی، حامل یک مخزن پر شده از انواع مواد غذایی بوده‌اند.

در مجمع عمومی فدراسیون کشتی دوباره علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و محمد پولادگر معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش باز هم درگیری لفظی پیدا کردند.

دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان: خوشبختانه دانشجویانی که دچار مسمویت غذایی شدند، بهبود یافته‌اند. قابل ذکر است تعدادی از دانشجویان نیز با وجود اینکه در آن روز غذا صرف نکرده بودند، دچار مشکلات گوارشی شده بودند؛ علاوه بر میکروبی که در غذا بوده، احتمال این نیز می‌رود که ویروس‌های دیگری از سطح جامعه در این مسمومیت دخیل بودند.

اداره کل هواشناسی خوزستان هفته گذشته نسبت به تشکیل توده گرد و غبار در کشورهای عراق و سوریه و نفوذ آن به خوزستان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه یکم و دوم تیر هشدار سطح نارنجی صادر کرده بود.

محمد مهدی صالحی گفت: دو هزار و 700 پرونده در حوزه منابع طبیعی عمدی به دادگستری ارجاع داده نشد که به این مورد ورود کردیم و برای سه نفر از کارکنان رای قطعی صادر شده که تمام تخلفات منابع طبیعی مستقیم وارد دستگاه قضایی شد.

سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ از رشد ابرهای همرفتی به‌ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب و رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، گردوخاک، احتمال تگرگ از شنبه تا دوشنبه (4 تا 6 تیرماه) در ارتفاعات و دامنه در نیمه‌جنوبی سیستان و بلوچستان خبر داد.

بازیکن جدید پرسپولیس: خدا را شکر می‌کنم به آرزوی خود رسیدم و توانستم با تیم بزرگ پرسپولیس قرارداد ببندم.

موج جدیدی از گرد و غبار و طوفان شن آسمان غرب عراق را فراگرفته و در حال حرکت به سمت مرکز این کشور است.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران، وی با تاکید بر اینکه خریداران خودرو باید قبل از پرداخت هر گونه وجهی در ابتدا اصالت مدارک و سالم بودن مورد معامله را بررسی کنند، اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری این افراد را 10 میلیارد ریال برآورد کردند.

این مسئله را می‌پذیریم که اگر مصوبه‌ای در کنکور اتفاق بیفتد، سامانه‌های موجود در کشور خود را تطبیق می‌دهند تا بتوانند عدالت آموزشی را از مسیر خودش با امکانات و مولفه‌های قدرت و ثروت خارج کنند.