چهارشنبه 6 مهر 1401

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

اجتماعی وب‌گاه عصر ایران

متاسفانه حدود 10 روز می‌شود که دسترسی به شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص اینستاگرام قطع شده است و در این چند روز ضرر بالایی را متحمل شده‌ایم.

168 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

یکی دیگر از برنامه‌های آموزش و پرورش در حوزه نیروی انسانی توجه به جذب نیرو بر اساس پنجره جمعیتی است و تامین نیروی انسانی ماندگار، توانمند، تحولی و بر مدار سند تحول بنیادین است.

کشور ایران دارای اقلیم های گوناگونی است، وجود خاک حاصلخیز در بسیاری از مناطق موجب اقدام به کاشت انواع و اقسام میوه جات و سبزیجات مورد نیاز مردم توسط کشاورزان می شود

اعزام پذیرش مسافر از فرودگاه‌های کشور افزایش 37 درصدی داشته است و مسیر تهران - مشهد پرترددترین مسیر پروازی داخلی است.

گران بودن و کم یاب شدن این وسایل توانبخشی باعث شده تا آمارسرقت این وسایل نیز روبه افزایش باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد از متصدیان واحد‌های صنفی درخواست کرد با فعال‌سازی سامانه پیامک حساب بانکی از انجام تراکنش‌های حساب بانکی خود مطلع شده و قبل از تحویل کالا، حتما مطمئن شوید که این پیامک از سرشماره معتبر بانکی و با شماره حساب شما برایتان ارسال شده است.

دبیر رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم بیان کرد: اگر بتوانیم در ادارات به صورت جدی امر به معروف و نهی از منکر را راه بیندازیم بخشی از مشکلات ما حل می‌شود.

رئیس جمعیت حلال احمر سمیرم گفت: منطقه گردشگری آبملخ با وجود زیبایی که دارد منطقه‌ای خطرناکی است و متاسفانه هر ساله گردشگران زیادی در این منطقه بر اثر بی‌احتیاطی جان خود را از دست می‌دهند.

در شبانه روز گذشته 9 هزار و 209 دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. مجموع بیماران کووید19 در کشور به 7 میلیون و 547 هزار و 397 نفر رسید.

یک شرکت کسب و کار نوپا در هلند، به روشی نوین برای کشت سبزیجات روی آورده است. این شرکت محصولات کشاورزی را به صورت شناور روی رودخانه کشت می‌کند. در ویدئوی زیر می‌توانید تجهیزات این شرکت را مشاهده کنید.

معاون امور هویتی و حقوقی سازمان ثبت احوال شناسنامه‌های جلد قرمز یا مستعمل یا دچار تغییرات هویتی را نیازمند تغییر عنوان کرد و افزود: مدارک مورد نظر اصل شناسنامه و دو قطعه عکس است و فرمی نیز در دفاتر پیشخوان باید پر شود.

تا این لحظه مشخص نیست این اختلال تا کی ادامه خواهد داشت و موقتی است یا خیر.

برنامه ریزی این خدمات به شکل ملی و در تداوم فعالیت های ستاد اربعین وزارت بهداشت است و در راستای ارائه خدمات بهتر در این حوزه از ظرفیت بهداشت و درمان کل کشور استفاده شده است.

حمید رسایی، فعال سیاسی گفت: اولویت نیروی انتظامی در اعمال قانون و برخورد با کسانی که مشکل پوشش دارند، باید سلبریتی‌هایی باشند که با اسم و آدرس مشخص این سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند.