اقتصادی خبرگزاری میزان

اقتصادی خبرگزاری میزان

نرخ 47 ارز بین بانکی امروز در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شد که نرخ 27 ارز کاهشی و نرخ 13 بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند.

کارشناس انرژی گفت: طی سال‌های گذشته با افزایش فناوری قیمت تولید انرژی‌های تجدیدپذیر کاهش محسوسی داشته و بنا به آمار‌های موجود هزینه آن طی 10 سال گذشته کاهش 90 درصدی داشته است.

مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی آخرین وضعیت بازسازی مناطق سیل زده تا تاریخ 22 شهریور 99 را تشریح کرد.

برای رهن واحد 55 متری در بلوار کشاورز به سرمایه 250 میلیون تومانی نیاز است.

در این مطلب به بررسی و مقایسه خودرو جیلی امگرند X7 و بورگوارد BX7 از لحاظ مشخصات فنی و امکانات می پردازیم.

طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص وضعیت جاده های کشور، شاخص بورس در هفته ای که گذشت، راه های جلوگیری از فیشینگ و آخرین وضعیت پرداخت وام ودیعه مسکن در خبرگزاری میزان منتشر شده است.

اقتصاد اشتراکی به شرایطی گفته می شود که افراد و شرکت های می توانند دارایی خود که شامل تجهیزات و ملک است، را اجاره دهند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: همه کارت‌های سوخت متقاضیانی که درخواست صدور کارت المثنی داشته اند تا دوماه آینده، صادر و ارسال خواهد شد.

سخنگوی گمرک گفت: از ابتدای سال تا 25 شهریور حدود 4 و نیم میلیون دستگاه تلفن همراه از گمرکات ترخیص شده است.

مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: در حال حاضر به تناسب نوع پروژه و نوع سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران بسته‌های حمایتی تدارک شده است؛ به نحوی که جذابیت لازم برای سرمایه‌گذاران و تامین کنندگان سرمایه به ویژه بانک‌ها وجود داشته باشد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از سازمان حمایت درخواست کرد: تشدید بازرسی، نظارت و کنترل قیمت‌ها با اهتمام جدی در اولویت کاری این سازمان قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید 8 میلیون و 230 هزار تن گندم در قالب خرید تضمینی از کشاورزان خبر داد.

طی شبانه روز گذشته تردد در محوره‌های برون شهری نسبت به روز قبل با رشد 0.9 درصدی روبرو شد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: بر اساس آخرین آمار 120 هزار متقاضی برای دریافت وام ودیعه مسکن به بانک‌ها معرفی شدند که تاکنون تسهیلات به 12 هزار متقاضی پرداخت شده است.

کارشناس حوزه فناوری بررسی دقیق آدرس سایت های اینترنتی و عدم نصب نرم افزارهای مشکوک و غیر معتبر را در جلوگیری از فیشینگ اطلاعات موثر دانست.

طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص وضعیت ارز در بازار بین بانکی و صرافی ملی، وضعیت ترافیکی جاده ها و وضعیت بارش های کشور در خبرگزاری میزان منتشر شده است.