یک‌شنبه 16 بهمن 1401

آموزشی وب‌گاه خبر آنلاین

آموزشی وب‌گاه خبر آنلاین

معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده دولت دوازدهم خطاب به خزعلی گفت: شما که با سند 2030 مخالف بودید بخش آموزش را در چارچوب این سند قبول دارید و می‌خواهید اجرا کنید.

فارس نوشت: وزیر علوم گفت که برای اینکه خیال داوطلبان راحت باشد از هرگونه تقلبی پیشگیری کردیم و از شورای امنیت کشور خواهش کردیم که در طی برگزاری آزمون اینترنت حوزه‌های برگزاری آزمون قطع شود.

در این بسته سلامت متخصصان درباره علل شایع درد و سوزش پا، و البته فریز کردن تخمک به‌عنوان یکی از روش‌های باروری می‌گویند.

روابط عمومی شبکه شاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تیم فنی و اجرایی در تلاش هستند که اختلال به وجود آمده را برطرف کنند.

تسنیم نوشت: معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش از برگزاری کنکور در روزهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30 دی خبر داد.

برای اولین بار نامه عدم صلاحیت عمومی خود و مخالفت با عضویت بنده در هیأت علمی دانشگاه تهران را در خبرگزاری‌ها دیدم.

ایسنا نوشت: به علت بارش برف و برودت هوا آموزش در همه مدارس فیروزکوه امروز 19 دی ماه «غیرحضوری» شد.

مهر نوشت: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: در خرداد 1403، همه دانش‌آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم امتحان نهایی خواهند داشت.

همشهری آنلاین نوشت: 171 سال قبل درست در چنین روزهایی بود که خبر افتتاح مدرسه درالفنون دهان به دهان در شهر تهران می‌پیچید. مدرسه‌ای که در تاریخ سیاسی و اجتماعی مردم ایران به‌ویژه پایتخت‌نشینان نقطه عطفی بود. این مدرسه دی ماه 1230،2 هفته قبل از دستور قتل امیرکبیر (بنیانگذار نخستین مدرسه علمی و آکادمیک ایران) افتتاح شد.

ایسنا نوشت: معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام و انتخاب رشته برای ظرفیت‌های خالی مانده در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی سال 1401، صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش نوبت بهمن ماه سال 1401 خبر داد.

ایسنا نوشت: معاون استاندار تهران از «غیر حضوری» شدن مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه برای دوشنبه و سه شنبه 21 و 22 آذر ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز فیروزکوه، پردیس، دماوند و شهر رودهن خبر داد.

ایرنا نوشت: مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: مشکلات گوارشی برخی دانشجویان این مرکز به حداقل رسیده و وضعیت بهداشتی بخش‌های مختلف دانشگاه تحت کنترل است.

حسن‌زاده، رییس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران می‌گوید: «هنوز شاهد همکاری 100 درصدی از سوی همه دانشگاه‌ها نیستیم. به عنوان مثال، دانشگاه‌های غیردولتی به صورت انگشت شمار، پایان‌نامه‌های خود را به ایرانداک ارسال می‌کنند. امیدواریم با هماهنگی بیشتر، مشارکت آنها را هم داشته باشیم. نکته مهم از نظر ایرانداک این است که باید نگاه‌مان را نسبت به منابع علمی تغییر دهیم. منابع علمی فقط پایان‌نامه...

ایرنا نوشت: منابع خبری از حملات موشکی و پهپادی به چند مقر در اربیل کردستان عراق از جمله در «کویسنجق» و منطقه «جیژنیکا» در نزدیکی شهر اربیل و نیز مقری در سلیمانیه خبر می‌دهند.