دوشنبه 4 تیر 1403

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

حتما شما هم خبر تلخ فوت ضحی دختر 8 ساله نکایی یا کودک 6 ساله دزفولی رو شنیدین که به خاطر سگ گزیدگی فوت کردن!

فروشگاه های ژاپنی پوست هندوانه می فروشند. معمولا مردم برای ترشی از پوست هندوانه استفاده می‌کنند.

«دوآ لیپا» در مصاحبه‌ای با رادیو تایمز گفت که قبل از اظهار نظر بارها متن خود را بررسی کرده اما اگر احساس کند که این حرف‌ها به نفع جهان و هدفی والاتر است و ارزش ریسک را دارد، آن را منتشر می‌کند.

تهیه‌کنندگان برنامه‌های تلویزیون پول و تریبون را دراختیار کسانی قرار می‌دهند که بتوانند با «ژانگولر بازی» کاری کنند که بخش‌هایی از برنامه در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شوند. این یک شکست واضح برای صداوسیمایی است که روزی همه آرزو داشتند برای دقایقی در قاب آن قرار بگیرند، اما حالا تهیه‌کنندگانش هر کاری می‌کنند تا برنامه‌های‌شان به شبکه‌های اجتماعی راه پیدا کنند.

«کسانی که تا دیروز شاخ‌وشانه می‌کشیدند و در برابر زنان و دختران این جامعه رجزخوانی می‌کردند و داعیه ارزش‌های انقلابی و اسلامی داشتند و صریحاً از برخورد با زنان صحبت می‌کردند، اکنون که نیاز به رای آنان دارند تکذیب می‌کنند.»

دفتر حسن روحانی در نامه‌ای به صدا و سیما و خواستار آن شد تا فرصتی برای دفاع از خود به او بدهند.

علائم تب دنگی شامل تب بالا، سردرد، درد بدن، تهوع و راش پوستی است.

گلوبوس یا غم باد نام بیماری نسبتا شایع در جهان می باشد که در قسمت جلویی گردن رخ می دهد و با رعایت برخی نکات، امکان درمان سریع این بیماری وجود دارد.

گروهی از پژوهشگران «دانشگاه استنفورد»(Stanford University) سعی دارند یک فناوری امیدوارکننده را ارائه دهند که با ذخیره‌سازی هیدروژن مایع، گزینه‌های ذخیره انرژی تجدیدپذیر را تقویت می‌کنند.

انجمن تولیدکنندگان بازیافت خودرو در فنلاند اعلام کرد که سرویس جدید اسقاط خودروهای دیجیتالی به نام DELV را راه‌اندازی کرده است که انقلابی در نحوه دفع وسایل نقلیه قدیمی در این کشور ایجاد می‌کند.

این که ما پول بگذاریم پیش چینی ها که از پول خودمان به خودمان وام بدهند، جای افتخار ندارد و اسم آن هم سرمایه گذاری خارجی نیست.

کاروزریا گیا (Carrozzeria Ghia/ بنا نهاده 1916 در تورین) یک شرکت ایتالیایی طراحی و بدنه‌سازی خودرو است که توسط جاچینتو گیا و گاریجلیو با نام کاروزریا گیا اند گاریجلیو (به انگلیسی: Carrozzeria Ghia & Gariglio) تاسیس شد.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از خلوتی معابر تهران نسبت به روزهای گذشته با تغییر در ساعات کاری ادارات خبر داد.

بیماری کلیوی یک بیماری رایج در تمام دنیا است، اما این بیماری در زنان و مردان تفاوت هایی دارد که بهتر است بدانید.

هیچکدام از نامزدها نتوانستند به صورت مشخص برنامه خود را برای اقتصاد کشور به مردم ارائه دهند. همین الان از کسانی که مناظره را دیدند بپرسید، برنامه اقتصادی این نامزدها چیست، مثل «شفاعت» سریال زخم کاری می‌گویند:«هیچ، هیچ، هیچ»

گزارش شاخص صلح جهانی (GPI) یک ارزیابی سالانه است که رفاه جوامع مختلف در سراسر جهان را می‌سنجد. اطلاعات آن در مورد چندین شاخص کیفی کلیدی به‌طور مستقیم از منابع بسیار معتبر مانند شاخص دموکراسی واحد اطلاعات اکونومیست (EIU) استخراج می‌شود