یک‌شنبه 5 تیر 1401

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

پهلوان در تیم‌های گسترش فولاد، ذوب‌آهن، سپاهان و تراکتورسازی نیز بازی کرده‌است. همچنین او سابقه بازی در تیم ملی جوانان، امید و بزرگسالان را هم در کارنامه دارد.

رکورد ملی کشورمان در این ماده با زمان 11.45ثانیه دو در سال 1393 در تهران در اختیار مریم طوسی دیگر قهرمان پرعنوان و مطرح دوومیدانی کشورمان بود که فصیحی موفق شد پس از هشت سال این حد نصاب ملی را شکسته و بعنوان رکورددار جدید ملی دوومیدانی ایران در ماده 100متر لقب بگیرد.

جلود تا پیش از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون بین المللی وزنه‌برداری در سمت دبیر کلی این فدراسیون فعالیت داشت.

محمد پولادگر: ما یک تفاهم نامه‌ای داشتیم که او (دبیر) حتی امضا هم نکرده است. بودجه کشتی 70 میلیارد تومان است و تا زمان محقق شدن آن کم و زیاد شود هزار اتفاق دیگر ممکن است بیفتد. لابی گری دبیر بسیار عالی است، از نماینده مجلس و برنامه بودجه لابی می‌کند.

مارک ویلموتس سرمربی پیشین تیم ملی بعد از دریافت دو میلیون یورو نقد از فدراسیون فوتبال ایران در ترکیه که از سوی شرکت شستا تامین شده بود، در شکایت به فیفا از فدراسیون فوتبال ایران درخواست 6 میلیون یورو دیگر کرد و این درخواست مورد تایید فیفا قرار گرفت.

تیم‌های ملی ایران و کانادا در آخرین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت‌های 2022 که امروز، شنبه 4 تیر 1401 در شهر صوفیه به مصاف هم رفتند که این دیدار با حساب 3 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

وینگر پیشین گل‌گهر سیرجان، صبای قم، نیروی زمینی، مس کرمان، خونه به خونه، پیکان و شهرخودرو دیگر تیم‌های بوده‌اند که وی در آن‌ها حضور داشته است.

19 فدراسیون با توجه به توزیع نامتوازن 315 میلیارد تومان اختصاص یافته به برخی فدراسیون‌ها، روسای برخی فدراسیون‌ها نسبت به این مسئله اعتراض کرده و نامه اعتراضی خود را به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کرده‌اند

نیشیدا در برابر آرژانتین موفق به کسب 25 امتیاز برای ژاپن شد و به عبارت دیگر به تنهایی یک ست برای این تیم گرفت. او 20 امتیاز از حمله برای ژاپن کسب کرد، سه امتیاز از طریق سرویس به‌دست آورد و دو بار هم بازیکنان آرژانتین را دفاع کرد.

علیرضا نیکبخت بازیکن سابق استقلال مهمان این قسمت از دورهمی با اجرای مهران مدیری بود.

جواد خیابانی به وایرال شدن ویدئوهایش در فضای مجازی واکنش نشان داد. منبع: خبرفوری

سرمربی تیم ملی والیبال درباره داوری این مسابقه هم توضیح داد: داوری در روند بازی تاثیری نداشت اما پر اشتباه بود. به هرحال این اشتباهات در نتیجه بازی اثری نداشت.

پرافتخارترین تیم والیبال جهان نیز در مجموع ست‌های این مسابقه 80 امتیاز کسب کردند که شامل 50 امتیاز حمله، هفت دفاع، پنج پوئن سرویس و 18 امتیاز از اشتباهات بازیکنان تیم ایران بود.

در پنجمین دیدار امروز که در سالن «آرنا آرمت» شهر صوفیه برگزار شد، دو تیم ملی والیبال ایران و برزیل به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان بهروز عطایی سه بر صفر با امتیاز‌های 30 بر 28، 25 بر 23 و 25 بر 19 نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کردند.

زکی پور 27 ساله است و علاوه بر بازی در گل گهر سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را نیز دارد.

جواد نکونام سرمربی اسبق تیم ملی و پیشکسوت فوتبال ایران در گفتگو با برنامه تلویزیونی در مورد شایعات پیش آمده مبنی بر سرمربیگری تیم ملی گفت: شاید گزینه سرمربیگری تیم ملی باشم ولی هیچ صحبتی با من نشده است.