ورزشی وب‌گاه عصر ایران

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با انتشار پستی به صورت غیرمستقیم اعلام کرد که از تیم ملی والیبال ایران خداحافظی کرده است.

من هنوز المپیک ریو را هضم نکرده ام که نتوانستم مدال بگیرم و المپیک توکیو نیز به این مسئله اضافه شده است و شاید قسمت من اینگونه بود.

علاوه بر کشتی، دومین و آخرین نماینده وزنه برداری ایران هم روی تخته می‌رود تا شانس خود را برای کسب مدال امتحان کند. علی داودی برای رسیدن به مدال المپیک رقابت خواهد کرد.

چلسی علاوه بر این، بدنبال توافق با هالند بود اما باتوجه به عدم اشتیاق باشگاه دورتموند برای فروش وی، تقریبا از این خرید ناامید شده است.

یکی از پربازدید ترین ویدیو های ساعات گذشته را ببینید.

فکر می‌کنم 2 بار آن برای فصل قبل بوده است و در هر 3 بازی که مقابل تیم‌های امیر قلعه‌نویی پیروز شدیم تیم برتر بودیم و فکر می‌کنم یک نوع عشق و صداقت مربی‌گری بوده که توانستیم پیروز باشیم.

برای آخرین حرکت نماینده ایران وزنه 228 کیلوگرم را درخواست کرد که وزنه را انداخت و اوت شد و شانس کسب مدال را نیز از دست داد.

ساروی با برتری مقابل حریفی از فنلاند به مدال برنز المپیک رسید و اولین مدال آور کشتی فرنگی ایران در المپیک توکیو و دومین مدال آور کاروان ایران نام گرفت.

محمدعلی گرایی ملی پوش وزن 77 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان مقابل حریف خود از ژاپن شکست خورد و از کسب مدال برنز بازماند.

در این نشست یک بازه دو هفته ای برای مکاتبه با شرکت‌های مورد تایید فیفا جهت ارائه VAR و جمع آوری اطلاعات مرتبط تعیین شد.

رقابتی جذاب با اجرای فنون زیبای کشتی از سوی محمدرضا گرایی را ببینید.

قرارداد قبلی مسی با بارسلونا بیش از یک ماه قبل به پایان رسیده اما تمایل او برای تمدید قرارداد مشخص بود. در واقع رویکرد مسی - کسی که سال گذشته در چنین مقطعی به صورت رسمی درخواست جدایی کرده بود - با انتخاب مجدد خوان لاپورتا به عنوان رئیس باشگاه تغییر کرد و او پدرش خورخه که مدیربرنامه‌هایش نیز هست موافقت خود را با ماندن در نوکمپ نشان دادند.

احسان حاج‌صفی تاکنون 113 بازی ملی انجام داده و 6 گل ملی هم به‌ثمر رسانده است. او در جام جهانی 2014 و جام جهانی 2018 در هر سه بازی ایران در مرحله گروهی به میدان رفت.

لوپز با 4 طلای المپیک و 5 طلای جهان در سن 38 سالگی به عنوان پرافتخارترین کشتی گیر مرد تاریخ دست یافت.

کریستینا تیمانوسکایا در فرودگاه توکیو به پلیس ژاپن مراجعه کرده بود. او حاضر نشده بود سوار هواپیمایی شود که قرار بود او را به استانبول ببرد.