ورزشی وب‌گاه عصر ایران

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

کار مدیر جمع‌کردن لایک در فضای مجازی نیست. مشت محکم کوبیدن در شبکه‌های اجتماعی نیست، سوزاندن جگر رقیبان نیست، سخنرانی درمانی نیست، تمرکز روی تیم خود و تلاش برای پیش بردن آن در توفان‌هاست.

تصمیم سازمان لیگ: بازی فولاد برگزار و استقلالی‌ها دوباره تست بدهند

تیم فولاد خوزستان نیز در قائمشهر حضور دارند باید امشب به مصاف نساجی مازندران بروند و این مسابقه باید برگزار شود.

سرپرست تیم فولاد خوزستان: بازی با نساجی لغو نشود با کرونایی ها بازی می‌کنیم!

این بیماری شوخی بردار نیست و جهانی است. از روز اول تیم ما اعلام کرد نمی خواهیم بازی کنیم اما اینکه حالا تصور می‌کنند چون سوم هستیم نمی خواهیم ادامه دهیم درست نیست. سلامتی مهم است و خواهش می‌کنیم تمهیداتی اندیشیده شود تا خانواده بازیکنان لطمه نبینند.

اطلاعیه دوم پارس جنوبی: استقلال وجاهت فوتبال باشگاهی را زیر سؤال برد / قانون رعایت نشود به فیفا شکایت می‌کنیم

اینکه یک باشگاه به واسطه حمایت و مالکیت معنوی و مدیریتی وزارت ورزش و جوانان خودش را تافته جدا بافته می‌داند، یک بدعت ناصواب و به دور از عدالت است؛ اینکه باشگاه پارس جنوبی از بضاعت و نفوذ در لایه‌های مدیریتی ورزش ایران فرسنگ‌ها نسبت به باشگاهی چون استقلال فاصله دارد، بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

وریا غفوری: حالم بهتر است؛ باید در قرنظینه باشم

در خصوص این اتفاق ناگوار و همچنین شرایط بدنی این روزهایش تماس گرفتیم که وی در این باره اظهار داشت: این روزها اصلا حال و حوصله ندارم و دوست هم ندارم زیاد صحبت کنم.

درخواست یک میلیون یورویی الکس نوری از فدراسیون فوتبال

مدیران فدراسیون درنظر داشته‌اند تا سیستم آموزشی و فنی تیم‌های پایه را به صورت کامل در اختیار الکس نوری قرار بدهند تا این مربی ایرانی که در آلمان مربیگری می‌کند، در یک پروسه بلندمدت اتفاقات خوبی را در فوتبال پایه ایران رقم بزند، منتهی رقم پیشنهادی نوری گویا به قدری زیاد بوده که مذاکرات را رسما منتفی کرده است.

سرپرست استقلال: قطعا بعد از بازی با فولاد بازیکنانمان به کرونا مبتلا شدند / مثل برخی اصول را زیر پا نمی‌گذاریم

اگر سه دروازه بان از یک تیم دچار این مشکل شوند و آن سه نفر نتوانند بازی کنند با توجه به اینکه دروازه بانی یک پست تخصصی است چه کسی باید درون دروازه قرار بگیرد؟ وقتی تصمیمات غیر کارشناسی باشد همین مشکلات را هم در پی دارد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی: تیم استقلال باید به قرنطینه برود و بازی‌هایش لغو می‌شود

یک باشگاه و دو باشگاه که نیستند. آمار در حال تغییر است. شاید نتیجه تست CPR مثبت کاذب باشد یا اینکه نتیجه تست سرولوژی درست نباشد.

مدیرعامل فولاد: به استقلالی‌ها حق می‌دهم / آقای روحانی ضابط قضایی را به فوتبال هم بفرستید

بازیکنان کرونایی تقریبا 28 درصد تیم ما را تشکیل می‌دهند و با توجه به تصمیمی که ستاد عالی کرونا در ورزش می‌گیرد، امیدواریم بازی امروز با نساجی را به تعویق بیندازند و قاعدتا طبق پروتکل‌های سازمان لیگ و با توجه به اینکه بیشتر از 25 درصد از اعضای تیم به کرونا مبتلا شده‌اند، نباید بازی برگزار شود.

باشگاه پارس جنوبی: پشت پرده عدم سفر استقلال را اطلاع می‌دهیم

همچنین جهت یادآوری خدمت آقای سعادتمند که به تازگی وارد عرصه مدیریت فوتبال شده اند باید عرض کنیم محل رزرو شده از سوی باشگاه استقلال (مجتمع توریستی ورزشی پازارگاد) طی سه سال اخیر به دلیل داشتن امکانات مناسب از سوی باشگاه های لیگ برتری چون تراکتور، پرسپولیس و سپاهان مورد استفاده قرار گرفته است.