ورزشی وب‌گاه عصر ایران

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

ستاره بارسلونا در راه پیوستن به حریف تراکتور

میرالم پیانیچ ستاره بارسلونا در راه لیگ عربستان است و به صورت مشخص، النصر مقصد این ستاره مسلمان به شمار می آید.

از مشکلات مالی تا اختلاف با خطیبی؛ پایان کار دو کاپیتان تراکتور در این تیم؟!

مسئولان باشگاه تراکتور مدعی شدند شجاعی و دژاگه به مرخصی رفته و بعد از دیدار مقابل پیکان به تمرینات گروهی اضافه خواهند شد.

برانکو: تا 2022 در تیم ملی عمان می مانم

مذاکره ای با فدراسیون ایران انجام ندادم و به قراردادم با فدراسیون عمان پایبند هستم. تا سال 2022 در تیم ملی عمان می مانم و به تعهدم پایبند هستم.

مشاور هیات مدیره استقلال: مشکلی برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات وجود ندارد

مشاور هیات مدیره باشگاه استقلال درباره بحث تمدید قرارداد بازیکنان این تیم عنوان کرد: این موضوع را هم از مددی بپرسید. اگر من می‌دانستم می‌گفتم.

پزشک استقلال: مسالمت آمیز جدا شدم / زمان همه چیز را مشخص می کند

عملکرد من مشخص است. اگر میزان مصدومیت‌ها را در این فصل با سال گذشته مقایسه کنید و ببینید برخی بازیکنان در فصل قبل چند بار مصدوم شده‌اند متوجه می‌شوید با همکاری همکارانم جلوی این موضوع را گرفتیم. برای تیم محبوبم در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم.

کنعانی زادگان در یک قدمی الاهلی قطر

در این میان ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس هم در نشست خبری اخیر خودش صحبت از پیشنهادات 40-50 میلیارد تومانی تیم‌های آسیایی به برخی بازیکنان این تیم داد و عنوان کرد این موضوع حفظ آنها را برایشان سخت کرده است.

این کار تشویق و ترویج ریاکاری است. افراد در فضای عمومی پنهان می‌کنند و چون به خلوت می‌روند ده برابر در بروز هیجانات اغراق می‌کنند، حتی ممکن است به صورت ناشناس در فضای مجازی همان حس خفه شده را بروز دهند.