ورزشی وب‌گاه عصر ایران

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

طارمی: با انتقال به پورتو به آرزویم رسیدم / از حضور در یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا خوشحالم

همیشه آرزو داشتم در یک تیم بزرگ حضور داشته باشیم و در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم. من اولین بازیکن ایرانی تاریخ باشگاه پورتو هستم و می دانم این باشگاه یکی از بزرگترین باشگاه های دنیاست و من از حضور در این تیم خوشحالم.

بیرانوند: رسول پناه برای مدیریت باشگاه کوچک است / با پرسپولیس قرارداد داشتم و رسول پناه به زور برای رسیدن به پول مرا به بلژیک فرستاد

این متمم یک و نیم میلیاردی لطف انصاری فرد به من بود. باشگاه آنتورپ مرا برای نیم فصل دوم لیگ بلژیک می خواست اما انصاری فرد قبل از شیوع کرونا گفت با توجه به اینکه 700 هزار دلار برای پرسپولیس آورده ای من هم این متمم را به عنوان مدیرعامل به قراردادت اضافه می کنم زیرا با وجود اینکه می توانستی تیم را در نیم فصل رها کنی، چنین کاری انجام ندادی. من هم چنین درخواستی نداشتم.

بارسلونا در شوک رفتن مسی (عکس)

خبر رفتن لیونل مسی از بارسلونا منجر به تجمع هواداران مقابل کمپ بارسلونا شده است. آنان خواستار استعفای رئیس این باشگاه هستند.

واکنش سرپرست گل‌گهر به پیشنهاد 50 میلیاردی به گل‌محمدی / قلعه نویی و تارتار در لیست گزینه‌های سرمربیگری

تا تکلیف سرمربی تیم مشخص نشود نمی‌توان در مورد لیست خروجی‌ها صحبت کرد. فقط علیرضا ابراهیمی آنطور که خودش مطرح کرده، قصد جدایی دارد. به غیر از او خروجی دیگری مشخص نیست.

قربانی: بعد از استراماچونی هیچکس جرات نداشت استقلال را تحویل بگیرد / استقلال قدر شناس زحمات مجیدی نیست

به هر حال باید دید که چه کسی دارد انتقاد می‌کند؟ بازیکنان باید رویه‌ای داشته باشند که به هر حرفی گوش نکنند چون بالاخره همین بازیکنان این فصل زمانی که تیم شرایط سختی داشتند توانستند شرایط فعلی را برای تیم رقم بزنند.

پیام رئیس‌جمهور به مسی: به وطنت برگرد!

فرناندز در پیام خود خطاب به مسی گفت: " تو در قلب ما جا دارید و ما هرگز ندیده ایم که در کشورمان بازی کنی. به باشگاه خودت نیوولز اولد بویز برگرد و کاری کن از پایان فوتبالت در این تیم لذت ببریم".

دستمزد بالای الکس نوری مانع از توافق با سپاهان / آخرین امیدهای طلایی‌پوشان برای انتخاب سرمربی

با وجود مذاکراتی که میان طرفین صورت گرفته شنیده می‌شود رقم درخواستی نوری از سپاهان بسیار بالا بوده و خارج از برنامه‌های پرداختی این باشگاه است.