ورزشی وب‌گاه عصر ایران

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

صالحی‌امیری: برای ریاست کمیته در سال بعد تلاش نخواهم کرد / از سرمربیگری استیلی در تیم امید اطلاعی ندارم

نخست وزیر جدید ژاپن مصمم به برگزاری المپیک توکیو است و 26 مهر توماس باخ با او ملاقات داشته و تاکید کردند بازی‌ها را برگزار می‌کنیم. باخ مجددا 26 آبان دیداری با او و فرماندار توکیو و مقامات المپیک توکیو دیدار داشته و مشترکا مصاحبه داشتند و گفتند حتما بازی‌ها برگزار می‌شود.

سرپرست استقلال: ماجرای آن صدای مشکوک (اجی مجی لاترجی) را کجای دلم بگذارم؟/ خدا به داد فوتبالی برسد که آذری رئیس فدراسیونش شود

باشگاه استقلال آنقدر بزرگ است که عذرخواهی کند ولی خواهش من از کمیته اخلاق، سازمان لیگ و... این است که به مشکلات نیمکت فولاد ورود کند.

قلعه نویی: من را محاکمه کردند کی روش را قهرمان ملی /13 سال جنگیدم اما نگذاشتند به تیم ملی بروم

زمانی هدایت استقلال را برعهده گرفتم این تیم در رده نهم یا سیزدهم بود. تراکتور نیز در رتبه سیزدهم قرار داشت یا سپاهان هم چهاردهم بود ولی مسئولیت آنها را قبول کردم. هیچوقت به تیم هایی نرفتم که آرامش، پول و شرایط خوب مالی داشته باشند. گل گهر هم تیم خوبی است و ما با مطالعه این تیم را انتخاب کردیم و تلاش ما این است که یک تیم با ثبات درست کنیم.

خداحافظی کی‌روش از کلمبیا با ارسال پیام واتساپی

شکست تاریخی 6 بر یک مقابل اکوادور باعث شد تا هواداران کلمبیا خواهان برکناری این مربی پرتغالی باشند. البته درگیری بازیکنان بعد از این شکست تاریخی در رختکن به نوعی خروج کی روش از تیم ملی را قطعی کرده است.

پخش زنده مسابقات بسکتبال زنان برای اولین بار

با اینکه مسابقات زنان آنلاین پخش می‌شود، اما تصاویر مسابقات آنها سیو نمی‌شود و کسانی که موقع انجام بازی تماشای آن را از دست می‌دهند، شانس دیگری برای تماشای بازی ندارند.

هیچ‌کس از عذرخواهی نمرده!

در حالیکه فقط دو هفته از آغاز لیگ گذشته و تنها 16 دیدار برگزار شده، نزدیک به 12 بیانیه علیه داوری، فدراسیون، بازیکنان و مربیان حریف و... صادر شده است که شاید یک رکورد جهانی باشد!

اسکای اسپورت: گواردیولا از خرید مسی منصرف شد / لئو دیگر بازیکن سابق نیست!

سمرا هانتر، خبرنگار اسکای اسپورت با خبر گرفتن از منابع خود در باشگاه منچسترسیتی اظهار داشت که منچسترسیتی درهای خود را برای خرید مسی بسته است.

سید جلال حسینی: دست و پای پرسپولیس را بستند / بازیکنان مان کرونا بگیرند برای فینال آسیا به مشکل می خوریم

امیدوارم بچه ها به ویژه نفرات جایگزین تا زمان برگزاری بازی فینال بتوانند شرایط خوبی داشته باشند و تمرکز کنند.

طاهرخانی: به باشگاه رقیب رفتم تا به مدیران استقلال خیلی چیزها را ثابت کنم / شرطی برای پرسپولیس نگذاشتم

دلیل این همه تاخیر در انتخاب تیم، یک پیشنهاد از خارج از کشور بود که در آخرین روز نقل و انتقالات یعنی چهارشنبه گذشته و با توجه به مشکل ویزا تصمیم گرفتم ریسک نکنم و در نهایت به پیکان ملحق شوم.