سه‌شنبه 5 مهر 1401

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

ورزشی وب‌گاه عصر ایران

شاگردان کی‌روش در نیمه اول زیر فشار حملات سنگالی‌ها قرار داشتند اما دروازه خود را بسته نگه داشتند. بازی در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

جام جهانی را باید از پشت تلویزیون نگاه کنم و این اتفاقی است که برای من اتفاق افتاد، اتفاق تلخ و البته ناراحت کننده است.

مسابقات جام جهانی 2022 به زبان‌های متنوعی گزارش و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد می‌شود که از آن جمله می‌توان به انگلیسی، فرانسه و اردو اشاره کرد.

هری کین با گلی که در دیدار برابر آلمان به ثمر رساند توانست یک رکورد را به نام خود به ثبت رساند.

امسال جام جهانی وجود نخواهد داشت. در هفته‌های اخیر همه چیز تغییر خواهد کرد.

این تساوی باعث شد تا هر دو تیم از لیگ ملت‌های اروپا وداعی زودهنگام داشته باشند.

احسان محمدی: شعار «تا پای جان، برای ایران» با توافق جمعی انتخاب و به کمیته برگزار کننده مسابقات ارسال می‌شود.

مقایسه هزینه هنگفت قطر برای جام جهانی 2022 با سایر دوره های این رویداد ورزشی را ببینید.

تیم ملی فوتبال همیشه محبوب مردم بوده و هست؛ از حماسه ملبورن و گل فراموش‌نشدنی خداداد به استرالیا تا اشک‌های استیلی بعد از گلزنی به آمریکا و روزی که حتی بعد از باخت به آرژانتین مردم از نمایش تیم ملی راضی بودند و حتی بازی عجیب مقابل مراکش که در یکی از ضعیف‌ترین نمایش‌های تیم ملی برنده شدیم.

گل‌های دیدنی دروازه بانان در تاریخ لیگ برتر انگلیس را ببینید.

شاگردان کی روش در دومین دیدار تدارکاتی از اردوی اتریش، فردا با تیم ملی سنگال قهرمان آفریقا مسابقه خواهند داد.

پیشکسوت فوتبال: اگر در جام‌جهانی هم برابر انگلیس، آمریکا و ولز اینطور خوب و با برنامه ظاهر شویم، قطعا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. مهم این است که روند بازی ما برابر اروگوئه تکرار شود و فقط به یک بازی ختم نشود.

خبرگزاری فارس مدعی شده سردار آزمون مصدوم است و بازی با سنگال را از دست می‌دهد.

یک گل تماشایی در بازی رئال سالت لیک و اطلس اف سی در لیگ آمریکا از فاصله 64 متری به ثمر رسید. آرون هررا مدافع راست رئال سالت لیک با دیدن دروازه بان که بیش از حد جلو آمده بود با شوتی از فاصله دور دروازه را باز کرد.

رافائل نادال تنیسور پرافتخار اسپانیایی که رقیب سرسخت راجر فدرر بوده است در مراسم خداحافظی رسمی راجر فدرر از دنیای تنیس به شدت ناراحت بود و اشک ریخت.

پلیس برزیل در جریان یک مسابقه فوتبال، به دلیل افزایش درگیری‌ها در زمین و ایجاد اختلاف بین بازیکنان از سوی «ویرگولی»، این مدافع را مورد تعقیب قرار داد تا از زمین خارج کند؛ آنهم در شرایطی که یک اسلحه به دست داشت. منبع: خبرآنلاین