سیاسی خبرگزاری مهر

سیاسی خبرگزاری مهر

کسانی که 75 میلیارد به صدام کمک کردند نباید ادعای حقوق بشر کنند

وزیر امور خارجه گفت: در این منطقه 75 میلیارد به صدام کمک کردند امروز جنایتکاران علیه بشریت هستند و آنچه که به آنها نمی‌آید مدنیت، تمدن و حقوق بشر است.

جنگ تحمیلی بعد از عاشورا نابرابر ترین جنگ جهان بود

فرمانده کل سپاه، جنگ تحمیلی را بعد از عاشورا نابرابر ترین جنگ جهان دانست و در عین حال، گفت: امام (ره) معادلات جنگ را تغییر داد.

سازمان آب و برق خوزستان موزه آب اهواز را تکمیل کند

اهواز - رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: سازمان آب و برق خوزستان به جای تکمیل موزه آب تهران، موزه آب اهواز که جزو وظایف خود است را تکمیل کند.

اصابت راکت به روستای مرزی ایران در پی درگیری در قره باغ

برخی شبکه های اجتماعی با انتشار تصاویری مدعی اصابت یکی از راکت‌های درگیری های بین ارمنستان و آذربایجان به اراضی پنبه روستای قره قباق اصلاندوز شدند.

مجموعه 5 جلدی ارتش از پیروزی انقلاب و دفاع مقدس رونمایی شد

آیین رونمایی از مجموعه 5 جلدی ارتش از پیروزی انقلاب و 8 سال دفاع مقدس با حضور فرمانده کل ارتش برگزار شد.

حاجی‌صادقی: با تأسی به فرهنگ دفاع مقدس بر مشکلات غلبه می‌کنیم

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه با فرهنگ دفاع مقدس بر مشکلات فائق خواهیم آمد، گفت: ما معتقدیم فرهنگ دفاع مقدس تنها به ذکر خاطره تمام نمی شود بلکه چراغ راه آینده است.

خط تحریف دشمن از دفاع مقدس جدی است / هر هفته یک اثر رونمایی می‌شود

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: برای معرفی هریک از آثار جدید مرکز، بنا بر این است که از هفته آینده هر هفته یک اثر رونمایی شود.

روایت محتوای جلسه حاج قاسم سلیمانی با پوتین

روایت سردار رحیم صفوی دستیار نظامی فرمانده کل قوا از محتوای جلسه‌ی حاج قاسم سلیمانی با پوتین و اقامه نماز وی در کاخ کرملین را مشاهده می کنید.

بودجه 1400 با نگاه تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی بسته شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال 1400 باید با نگاه تکمیل طرح‌های نیمه تمام در کشور بسته شود.

آیین رونمایی از آثار جدید مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس آغاز شد

آیین رونمایی از آثار جدید، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با حضور فرمانده کل سپاه و تعداد دیگری از مسئولان لشکری آغاز شد.

مذاکره‌ای با آمریکا نداریم و نخواهیم داشت

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه سخنان ترامپ درباره مذاکره با آمریکا فقط مصرف داخلی دارد، گفت: نه مذاکره‌ای بوده و نه مذاکره‌ای هست و نه مذاکره‌ای انجام خواهد شد.

اقتصادمقاومتی رمز پیروزی درجنگ اقتصادی است / مسئولان جهادی عمل کنند

دبیرکل جامعه اسلامی مدیران گفت: مدیران راهبردی و میدانی برای پیروزی در جنگ اقتصادی باید همچون فرماندهان دفاع مقدس، رویکرد انقلابی و روحیه جهادی داشته باشند.

ارتباط با غرب ما را درگیر تحریف کرد / نانی از تنور آمریکا گرم نشد

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتباط با غرب و آمریکا هفت سال کشورمان را درگیر تحریف کرد و نباید بگذاریم اهداف انقلاب دستخوش تحریف شود.

خیانت امارات و بحرین علیه فلسطین دوام نمی‌آورد

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا گفت: امارات و بحرین اندک آبروی هم که در جهان اسلام داشتند را خرج ترامپ کردند تا شاید کمکی به خروج او از بحران‌های متعدد که با آنها روبروست، کنند.

روش خرید محصولات کشاورزی اصلاح می‌شود / تقویت مشارکت کشاورزان

دامغان - نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تصویب طرح اصلاح خرید محصولات کشاورزی از طرح‌های مجلس است، گفت: در طرح جدید کشاورزان هم برای قیمت نظر خواهند داد.

صبر عراقی ها حد و مرزی دارد

عضو دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق اعلام کرد که ماهیت نظام سیاسی عراق باعث تعامل ضعیف دولت این کشور با پرونده به شهادت رساندن سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس شده است.