سیاسی خبرگزاری مهر

سیاسی خبرگزاری مهر

آقای اردوغان! فرق است بین همسایگی و چشمداشت کشورگشایی

دستیار رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: آقای رئیس‌جمهور اردوغان! فرق است بین همسایگی و چشمداشت کشورگشایی. لطفا یکبار تاریخ ایران و بویژه تاریخ جمهوری اسلامی ایران را به دقت مرور فرمایید.

اسرار پشت‌پرده سریال «خانه امن»

"خانه امن" از اولین روز پخشش تا همین شب گذشته توانسته بیننده‌های زیادی را سر ساعت خاصی پای مانیتور تلویزیون بکشاند؛ هرچند نقدهای زیادی به این سریال وارد شده...

شهید فخری زاده بزرگترین مخالف برجام / ضرورت شناسایی عوامل نفوذی

قم - فرزند شهید فخری زاده گفت: حمایت شهید فخری زاده از برجام واقعیت نداشت و دشمن با این ترور، بزرگ‌ترین مخالف برجام را از میان برداشت.

به سفیر ترکیه گفتیم بنا کردن سیاست خارجی بر خیالات خردمندانه نیست

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: به سفیر ترکیه گفته شد بنا کردن سیاست خارجی بر خیالات، خردمندانه نیست.

خطیب‌زاده درگذشت فعال ادبی افغانستانی را تسلیت گفت

سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت «رهنورد زریاب» استاد زبان فارسی و فعال ادبی افغانستانی را تسلیت گفت.

ضرورت تولد جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امیدواریم شاهد تولد جدیدی از سیاست‌های فرهنگی و علم و فناوری با رویکرد تمدن‌سازی و ایجاد شرایطی که منجر به حس افتخار ملی باشیم.

داعش از تشکیل تا سقوط؛ گروهی که حتی یک گلوله به اسرائیل شلیک نکرد

آمریکا با استفاده از بسترها و ظرفیتهای نامناسب اقتصادی در منطقه و مدیریت گروههای تروریستی، مدل جدیدی از تروریسم موسوم به داعش را ایجاد کرد که ماموریتهای جدیدی برای آن تعریف شده بود.

حاکمان عرب قدری در معنای لغت «غیرت عربی» تامل کنند

دستیار رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: علام عادی سازی روابط مراکش با رژیم جعلی و اشغالگر قدس، خیانت و فرو کردن خنجر در پیکره مقاوم فلسطین است.

سفیر ترکیه به وزارت امور خارجه احضار شد

سخنگوی وزارت امور خارجه از احضار سفیر ترکیه در ایران در واکنش به اظهارات اخیر مداخله‌جویانه رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه خبر داد.

انتقام سخت را در موعد مناسب از صهیونیست‌ها خواهیم گرفت

فرمانده کل سپاه گفت: رژیم صهیونیستی و اذنابش قطعا تاوان این جنایت‌های ددمنشانه را می پردازند و ملت بزرگ ایران در موعد مناسب انتقام سخت خود را از آنان خواهد گرفت.

حمایت‌های پیدا و نهان منطقه‌ای از تفکرات داعش ادامه دارد

سخنگوی وزارت خارجه با تبریک سالروز پیروزی عراق بر داعش گفت: گرچه نیروی داعش شکست خورد اما همچنان تفکرات تکفیری و حمایت های پیدا و نهان منطقه‌ای و فرامنطقه ای از تفکرات داعش ادامه دارد.

عقب‌ماندگی‌های خوزستان در حوزه‌های مختلف افزایش یافته است

اهواز - رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: عقب‌ماندگی‌های استان در حوزه‌های مختلف از جمله آب، شبکه فاضلاب، راه‌ها، عمران شهری و روستایی نه تنها باقی می‌ماند بلکه افزایش پیدا کرده است.

نقش سردار سلیمانی در نابودی داعش را هرگز فراموش نمی کنیم

ائتلاف الفتح عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که عراقی ها هیچگاه سردار شهید قاسم سلیمانی برادر و شریک راهبردی خود را فراموش نخواهند کرد.

تحریم‌ها تا 5 سال دیگر ادامه دارد / ریسک خطرناک دولت در بودجه 1400

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: چه بایدن رئیس‌جمهور آمریکا شود و چه ترامپ تحریم‌ها تا چهار، پنج سال دیگر ادامه خواهد داشت.

حشد شعبی قدرت کوبنده ای برای حفاظت از عراق دارد

رئیس سازمان حشد شعبی بر نقش مهم شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در پاکسازی عراق از عناصر تروریستی داعش تاکید کرد.

واکنش ظریف به اردوغان / کسی نمی‌تواند درباره آذربایجان ما صحبت کند

وزیر امور خارجه گفت: به اردوغان نگفته بودند شعری که به غلط در باکو خواند مربوط به جدایی قهری مناطق شمالی ارس از سرزمین مادریشان ایران است.