جمعه 4 اسفند 1402

ورزشی خبرگزاری میزان

ورزشی خبرگزاری میزان

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از تدوین برنامه کاهش خطر حوادث و سوانح کلان شهر تهران با مشارکت دستگاه‌های مسؤول موضوع ماده 2 خبر داد و گفت: با تدوین سند کاهش خطر حوادث و سوانح مخاطرات اولویت بندی شده و با هدف افزایش تاب آوری آسیب پذیری‌های مناطق دسته بندی می‌شوند.

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در اطلاعیه‌ای از نامزد‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی خواست تا نمایندگان خود در شعب أخذ رأی را معرفی کنند.

آیت‌الله رئیسی با تاکید بر تسهیل امر ازدواج، اشتغال و مسکن نسل جوان بانک مرکزی را موظف کرد در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف هزاران زوج در انتظار وام ازدواج از جمله رفع مشکل اخذ تضامین بانکی اقدام کند.

فرمانده کل سپاه انتخابات 11 اسفند را یک رویداد بسیار سرنوشت‌ساز برشمرد و گفت: مردم ایران در انتخابات پیش‌رو همچون راهپیمایی 22 بهمن زنده‌تر و پرشورتر از همیشه در صحنه حاضر می‌شوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هدف از پرداخت سهام عدالت به اقشار کم‌درآمد، گسترش عدالت اجتماعی و توانمندسازی آنهاست، گفت: دولت و مجلس پیگیر تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت هستند و امیدواریم بزودی اقدامات خوبی در این حوزه انجام شود.

11 اسفند سال جاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سراسر کشور برگزار خواهد شد، در این گزارش اخبار مربوط به این 2 رویداد را بررسی خواهیم کرد.

رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دنیای اسلام حتما نابودی غده سرطانی صهیونیست را مشاهده خواهد کرد، گفتند: مردم غزه مورد ظلم کسانی قرار گرفته‌اند که هیچ بویی از انسانیت نبرده‌اند و بر همین اساس بزرگترین وظیفه، حمایت از مردم مظلوم غزه و ایستادگی شجاعانه نیرو‌های مقاومت وحمایت از کسانی است که به مردم غزه کمک می‌کنند.

رئیس جمهور ضمن تاکید بر اینکه امروز در غزه تمام «شرافت» در مقابل تمام «شرارت» قرار گرفته است، گفت: آنچه که امروز از ظلم بر بشریت شاهدش هستیم ناشی از مهجوریت قرآن کریم است.

وزیر اسبق اطلاعات گفت: شناسایی و انتقال اموال بابک زنجانی به کشور و واریز آن به خزانه دولت به مردم نشان داد علی رغم تبلیغات سوء دشمن دستگاه قضایی در تأمین امنیت مورد اعتماد آنهاست.

وزیر کشور گفت: بازگردان اموال بابک زنجانی به کشور توسط قوه قضاییه و سازمان اطلاعات سپاه اقدامی جهادی است.

سید نظام‌الدین موسوی درباره بازگرداندن اموال بابک زنجانی به کشور، گفت: قوه قضاییه در بازگرداندن این اموال به کشور، کار بسیار بزرگی انجام داده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی درباره محکومیت عمل ننگین آمریکا در وتوی قطعنامه آتش بس و ادامه حمایت از مردم مظلوم غزه در راهپیمایی جمعه‌های خشم و انزجار اطلاعیه صادر کرد.

وزیر کشور به عوامل اجرایی انتخابات گفت: شرایط باید به گونه‌ای فراهم شده باشد تا همه افراد واجد شرایط به صندوق رای دسترسی داشته و رای بدهند.

خلجی در واکنش به مسدودشدن حساب کاربری خبرگزاری میزان توسط شبکه اجتماعی ایکس، گفت: رسانه‌های اجتماعی مانند کشورهای غربی ادعای آزادی بیان و ادعای حقوق شهروندی اصلی‌ترین ناقضان هستند.

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با بیان اینکه رسانه KHAMENEI.IR تلاش کرده شرایط و بستر انتقال پیام را برای مخاطبان فراهم کند به بسته شدن حساب اینستاگرام این رسانه بدون اطلاع قبلی، گفت: گردانندگان شبکه‌های اجتماعی وقتی ببینند رسانه‌ای در کلان تأثیرگذار بوده تلاش می‌کنند جلوی فعالیت آن را بگیرند و ما از آن به دیکتاتوری دیجیتال یاد می‌کنیم.

دبیر شورای نگهبان گفت: انقلاب اسلامی در جهت تحقق این وعده الهی شکل گرفته و به امید خدا با حرکت به سمت جامعه مهدوی، زمینه ظهور حضرت مهدی (عج) را فراهم می‌کند.