دوشنبه 4 تیر 1403

ورزشی خبرگزاری میزان

ورزشی خبرگزاری میزان

محمدباقر قالیباف، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چهارمین مناظره با محوریت مسائل سیاسی و با عنوان «ایران در جهان امروز»، گفت: وقتی می گویم مذاکرات را قبول دارم و پیگیری می کنم بر اساس ماده 6 قانون اقدام راهبردی؛ یعنی این قانون اجازه می‌دهد قدم به قدم پیش برویم.

علیرضا زاکانی، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چهارمین مناظره با محوریت مسائل سیاسی و با عنوان «ایران در جهان امروز» با بیان اینکه دیگران را به خود وابسته کنیم، گفت: باید از همه ظرفیتها استفاده کنیم و دیگران را به خود وابسته کنیم نه اینکه وابسته دیگران باشیم.

سعید جلیلی، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چهارمین مناظره با محوریت مسائل سیاسی و با عنوان «ایران در جهان امروز» گفت: امروز 2 موضوع اصلی در کشور داریم؛ اشتغال و ارزآوری، این دو باید در سیاست خارجی خود را نشان دهند.

مصطفی پورمحمدی، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چهارمین مناظره با محوریت مسائل سیاسی و با عنوان «ایران در جهان امروز» گفت: سیاست خارجی در امتداد سیاست داخلی است؛ اگر در داخل توانمند باشیم می‌توانیم اهدافمان را در عرصه بین المللی محقق و تثبیت کنیم.

قاضی زاده هاشمی، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چهارمین مناظره با محوریت مسائل سیاسی و با عنوان «ایران در جهان امروز» با بیان اینکه آقایان اسدی و نوری با اقتدار دیپلماتیک آقای رئیسی آزاد شدند، گفت: شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان نشان دادند که استاد تعامل و مذاکره‌اند.

مسعود پزشکیان، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چهارمین مناظره با محوریت مسائل سیاسی و با عنوان «ایران در جهان امروز» گفت: اگر می‌خواهیم مشکل اقتصادی و ارتباط با بین الملل حل شود باید تحریمها و FATF را حل کنیم.

محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چهارمین مناظره با محوریت مسائل سیاسی و با عنوان «ایران در جهان امروز» با بیان اینکه سیاست خارجی ما امتداد سیاست داخلی است، گفت: اولویتم در سیاست خارجی مصوبات نظام است.

چهارمین مناظره انتخاباتی نامزد‌های چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری با حضور مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف برگزار شد.

یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه برخی نامزد‌ها از هم‌اکنون در هراسند که مبادا در ینگه دنیا آن فرد قمارباز به قدرت برسد گفت: نامزد اصلح باید نگاهش به قله‌ها باشد نه به اینکه چه کسی در فلان کشور به قدرت می‌رسد.

چهارمین مناظره انتخاباتی میان شش نامزد نهایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت 20 امشب، دوشنبه 4 تیر 1403 برگزار می‌شود.

فخاری از آمادگی کامل استان برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: 150 هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم انتخابات پایتخت را پشتیبانی می‌کنند.

سخنگوی ستادانتخابات کشور با بیان اینکه برای شرکت در انتخابات باید شناسنامه یا کارت ملی همراه افراد باشد گفت: احراز هویت ایرانیان خارج از کشور با گذرنامه انجام می‌شود.

سرپرست ریاست جمهوری گفت: یکی از کار‌های بسیار مهم در دولت مردمی تمرکز روی وزارت نفت آن هم با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی بود. از شخص وزیر نفت تا بقیه دست‌اندرکاران صنعت نفت کشور با اعتماد به نفس، دلسوزی، توکل، توسل و بهره‌گیری از متخصصین داخلی بسیج شدند تا کار‌های بزرگی را در این صنعت رقم بزنند.

استاندار تهران از تنظیم قرارداد شش شهرداری غرب استان تهران با شرکت‌های مختلف مخابراتی برای بهره‌مندی از پروژه طرح فیبر نوری خبر داد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان این سوال که آیا اگر کسی در دستگاه امنیت کار کرد و خدمتگزار بود کار بدی کرده است؟ گفت: با وجود همه بدگویی‌ها من از باقی نامزدها برنامه بهتری و عقلانی‌تری دارم.