سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

23 تیرماه 78 نقطه عطف انقلاب سوم

راهپیمایی 23 تیرماه 78 سرآغاز تحولی بس بزرگ در تاریخ انقلاب به شمار می‌رود. حماسه عظیم 9‌دی 88 تصویر به روز شده انقلاب 23 تیرماه 78 است.

مواجهه منطقی مجلس با دولت در حال فرود

از سویی نوعی بی‌عملی، حرف‌درمانی و حتی فرافکنی در برخی مسئولان اجرایی در مواجهه با این مسائل به چشم می‌خورد که سبب ناراحتی مردم نیز شده است.

این بمب هوشمند چگونه خنثی می‌شود؟

رونق اقتصادی، راه‌حل جادویی ندارد. معجون جادویی نیست که با سر کشیدن آن، اقتصاد ناگهان شکوفا شود.

گفت و شنود / هیکل!

شغالی با دیدن هیکل گنده شتر تصمیم گرفت با او دوست شود تا در سختی‌ها از حمایت شتر برخوردار باشد و به همین منظور دم خود را به دم شتر گره زد!...

گزینه‌ها برای تعیین اعضای هیأت نظارت بر نمایندگان مشخص شدند

عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت: در نشست امروز هیأت‌رئیسه مجلس گزینه‌ها برای تعیین اعضای هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مشخص شدند.

دولت آماده همکاری با مجلس برای پیشرفت و آبادانی کشور است / سرمایه شرکت های بورسی افزایش می‌یابد

روحانی در جلسه عصر یکشنبه هیات دولت گفت: چنانکه از ابتدای شروع مجلس یازدهم گفته ایم، دولت آماده تفاهم، همکاری و تعامل سازنده با مجلس شورای اسلامی جهت پیشرفت، آبادانی و مقابله با نقشه های شوم دشمن است.

باید پای کار باشیم تا مسائل حل شود / آمارهای چندهزار میلیاردی برای ایجاد اشتغال ارائه می‌شود اما خروجی آنها منطبق بر آمارها نیست

رئیس مجلس تأکید کرد که در دوره مجلس یازدهم اصالت با کمیسیون‌ها است و باید تصمیم‌گیری‌ها بر اساس کارآمدسازی، مردمی سازی، شفافیت و هوشمندسازی باشد.