یک‌شنبه 5 تیر 1401

سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در راه تنظیم قوانین مورد نیاز جهت تحقق اهداف میان مدت و بلند مدت تحول در دستگاه قضا همراه قوه قضائیه است.

وزیر اطلاعات با صدور پیامی انتصاب سردار کاظمی ریاست جدید سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

اکنون معنازدایی یا تهی‌کردن مفاهیم معرفه انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی بخشی از مبارزه با جمهوری اسلامی است.

گزارش کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس است.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: برای پرداخت مالیات هیچ فرقی بین کارگر و سلبریتی وجود ندارد و هیچ معافیت یا محدودیتی به منظور پرداخت مالیات برای سلبریتی‌ها که درآمدهای میلیاردی دارند نباید در نظر گرفته شود.

سعید حجاریان می‌گوید اصلاحات صندوق‌محور مُرد و قائم مقام حزب اعتماد ملی تأکید دارد که اصلاحات باید صندوق‌محور باشد. حل این تعارض از بزرگترین تکالیف جریان اصلاحات است.

مبارزه بی‌تعارف با "رعیت"های شاه‌نشین، طراحی نیروگاه تمام ایرانی برای تولید 10هزار مگاوات برق اتمی، کانادا را سر کشیدیم، تیتر صفحه نخست برخی از روزنامه‌های امروز کشور بودند.

چند روزی است که خبر ایجاد بحران در بلخاب به عنوان مهم‌ترین خبر قابل گزارش از افغانستان در بعضی از سایت‌ها و صفحات مجازی کانال‌ها منطقه موج می‌زند؛ در شرایط کنونی، ایجاد بحران منجر به خونریزی در افغانستان به نفع کیست؟

اندیشکده شورای آتلانتیک در ارزیابی راهبردی خود تاکید کرد موضوع ترانزیت جنوب - شمال و شرق - غرب، ایران را به‌هاب منطقه تبدیل کرده و فشار تحریم‌های آمریکا را کم فروغ ساخته است.