جمعه 7 مهر 1402

سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

حسن موسوی با ابلاغ گروهک منافقین با پوشش دانشجو، در بخش موسوم به کاریابی گروهک در ترکیه فعالیت داشت.

عبدالغفار نقشبندی سخنگوی غیررسمی گروهک تروریستی جیش العدل (شاخه‌ای از گروهک ریگی) است، اما این شخص چگونه در عرض چند ماه تا این سطح تغییر جهت داده است؟

وزیر اطلاعات گفت: تلاش برای ترور زنجیره‌ای چند مولوی، قاضی و پاسدار در کشور خنثی شد

وزیر امور خارجه با اشاره به مبارزات و فعالیت‌های موثر حزب الله در حوزه‌های مختلف گفت: امروز نقش مقاومت در معادلات منطقه و جهان بی بدیل است.

عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان گفت: انتخابات پیش‌رو با قانون اصلاح‌شده برگزار خواهد شد و شورای نگهبان بر اساس این قانون به نظارت بر انتخابات خواهد پرداخت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر خود به آفریقای جنوبی، از موزه آپارتاید ژوهانسبورگ بازدید کرد.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هیچ دشمنی بدتر از هوا و هوس نیست، گفت: محاسبه هوس و خواسته‌های هوس و خواسته‌های بیرون و خواسته‌های درون، این هر روز وظیفه ماست.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی فردا (جمعه) به اصفهان می رود، به تشریح جزییات برنامه سفر رئیس جمهور پرداخت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع فعالان اقتصادی ایرانی مقیم آفریقای جنوبی، گفت: وقتی توقع داریم در هر شرایطی ایرانیان مقیم خارج از کشور تبادل اقتصادی داشته باشند، لازمه آن این است که نماینده آن ها در مجلس حضور داشته باشد.

وزیر کشور گفت: فاقدین شناسنامه در سطح کشور با آزمایش ژنتیک و دی. ان. ای تعیین هویت خواهند شد.

فغان ها هم مثل من و شما در خرید هایی که می کنندمالیات به ایران می دهند و استثنا نیستند. سرباز یا نظامی گرفتن از اتباع خارجی در اداره ایران منع قانونی دارد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند که باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم و از آن برای آبادی دنیا و آخرت بهره گیریم.

شهر قازان روسیه فردا میزبان برگزاری نشست فرمت مسکو پیرامون تحولات افغانستان است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس با جمعی از فعالان اقتصادی ایرانی مقیم آفریقای جنوبی دیدار کرد.