سه‌شنبه 11 بهمن 1401

سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

سیاسی وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه سقف بودجه در سال 1401 تغییری نکرده است، گفت: نمایندگان مجلس قول داده اند که برای کمک به دولت، سقف بودجه سال آینده را افزایش ندهند.

ابوالفضل عموئی با یادآوری بررسی تهدیدات احتمالی و سناریوهای پاسخ به آنها در حضور معاون هماهنگ کننده ارتش، گفت: نیروی دریایی ارتش به عنوان یک نیروی راهبردی نقش موثری در تقویت دیپلماسی دفاعی داشته است.

اولین صندلی خالی را که می‌بینم می‌نشینم. با بغل دستی احوال پرسی و چاق سلامتی می‌کنم و استفاده از موقعیت برای پیدا کردن یک هم سخن تا آمدن حضرت آقا.

معاون اول رییس جمهور با حضور سرزده در مناطق زلزله زده خوی ضمن بازدید از روند امداد رسانی پای صحبت های مردم نشست و دستورات لازم را صادر کرد.

آنالیز اجزای بدنه، موتورها، منبع تغذیه و سیستم ناوبری ریز پرنده‌ی ساقط شده و تطبیق آن با نمونه‌های موجود، سازنده آن را دقیقاً مشخص نموده و سرنخ‌های مهمی را آشکار کرده است.

وزیر بهداشت گفت: درباره مسائل پزشکی ما بدون شک و بدون تعصب، قوی‌ترین حوزه سلامت منطقه را داریم. ما دانشمندان بسیار برجسته‌ای در بخش‌های درمانی و شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌ها داریم.

وزیر صمت در گفت‌وگویی بیان کرد: فعالیت‌های اقتصادی دارد در کشور حرکت می‌کند و این حرکتش را باید هم تسریع بکنیم، هم تداوم ببخشیم.

سفیر اسبق ایتالیا در تهران می‌گوید که بی‌ثبات‌سازی ایران هم به نفع واشنگتن و هم به نفع تل‌آویو است و به همین دلیل زمابندی حمله به اصفهان تصادفی نبوده است.

رئیس‌جمهور از دانشنامه الکترونیکی ویکی‌سازی شده امام خمینی (ره) رونمایی کرد.

رئیس‌جمهور بعد از خبر ساعت 21 امشب سیما به صورت زنده از طریق تلویزیون با مردم گفت‌وگو خواهد کرد.

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه‌شنبه 11 بهمن ماه به ریاست علی نیک زاد ثمرین، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور وزرای نفت و صمت و با حضور 192 نفر از نمایندگان برگزار شد.

مسعود ستایشی درباره قراردادن سپاه پاسداران در فهرست تروریستی توسط پارلمان اروپا گفت: اقدام پارلمان اروپا اقدامی ناشایست بود که این اقدام تحت تاثیر لابی گروه تروریستی منافقین صورت پذیرفته است‌.