اقتصادی خبرگزاری خبرنگاران جوان

اقتصادی خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیر کل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های دامی سازمان دامپزشکی گفت: در آستانه فرارسیدن ایام محرم به افراد توصیه می شود که از کشتار دام در معابر و خیابان ها اجتناب کنند.

مشخصات فنی هیوندای آزرا گرنجور و کیا اپیروس در این گزارش آمده است تا به کمک آن‌ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در این گزارش نگاهی به تغییرات بازار‌های مالی داخلی انداخته‌ایم و واکنش آن‌ها را به آمدن رئیس جمهور جدید بررسی کرده ایم.

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی امروز را در این خبر مشاهده می‌کنید.

قیمت اقلام و خبر‌های مختلفی امروز 12 مرداد 1400 در بسته نبض بازار باشگاه خبرنگاران جوان مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر دولت جدید مثل دولت دوازدهم نتواند کار نظارتی دقیق انجام دهد، استمرار تخصیص ارز ترجیحی چیزی جز توزیع رانت و فساد به دنبال نخواهد داشت.

قیطاسی از انجام واکسیناسیون کارکنان شاغل در شبکه بانکی کشور از ابتدای این هفته خبر داد.

مرادی گفت: ایران توانایی این را دارد که قویترین شبکه‌های اجتماعی را داشته باشد، اما افراد سودجو نمی‌گذارند.

فیضی گفت: فعالان حوزه دیجیتال موظفند که نگرانی‌های خود را در خصوص طرح صیانت مطرح کنند تا طراحان این طرح نسبت به اجرای صحیح آن و حذف برخی از بند‌های دست و پا گیر اقدام موثرتری داشته باشند.

رشد 30 درصدی تولید لوازم خانگی، فروش پوشاک ایرانی به نام ترک و کمبود بارش با بارندگی های اخیر جبران نمی‌شود از اخبار اقتصادی امروز است.

چند روزی است که دمای هوا در بیشتر مناطق کشور کاهش یافته و شاهد بارش های پراکنده در برخی استان ها هستیم.

کارشناس هواشناسی گفت: فردا در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، زنجان، قزوین، تهران و سمنان بارش باران پیش بینی می شود.

عسگری گفت: برق یکی از ابزار‌های تامین مالی در بازار مشتقه است و این کالا، در تابلوی برق در بازار فیزیکی و بازار مشتقه مورد معامله قرار می‌گیرد.

از محبوبتری خدمات بازار آنلاین استاده می‌توان به تعمیرات مبل در تهران و کرج اشاره کرد.

کارشناس بازار سرمایه گفت: حدود 50 درصد بهای تمام شده شرکت‌های دارویی بازار سرمایه، متعلق به ارز 4200 تومانی جهت خرید مواد اولیه دارویی است.

خرید روزانه مایحتاج، نیازمند اطلاع از قیمت‌های روز بازار است، شما می‌توانید قیمت مصوب اقلام اساسی مورد نیاز هر روز خود را در این خبر بخوانید.