یک‌شنبه 1 خرداد 1401

اقتصادی وب‌گاه منیبان

اقتصادی وب‌گاه منیبان

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نه مجلس مجوزی برای افزایش قیمت حامل های انرژی داده است و نه دولت چنین قصدی دارد.

رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار تهران گفت: ادامه روند فعلی تامین نهاده های دامی، تولید را با مشکل مواجه می کند.

دلایل منطقی می‌گویند بیت‌کوین در وهله کنونی محکوم به شکست است. تقریبا 80 درصد کارشناسان عقیده دارند سقوط بازار در راه است اما دلایل این ریزش چیست؟

قیمت بنزین افزایش نمی‌یابد. منظور امروز رییس جمهور از گرفتن تصمیمات سخت اقتصادی چه بود؟

بازار خودرو در شرایط رکودی قرار دارد. اما قیمت‌ها نوسانی است. کارشناسان نوسان قیمت را برای بازار خودرو در روز‌های آینده پیش‌بینی می‌کنند.

وزیر آموزش و پرورش از طرح رتبه بندی معلمان خبر داد و گفت: رتبه‌بندی معلمان از اول شهریور در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد.

رییس‌کل بانک مرکزی اعلام کرد که هیچ محدودیتی در ورود ارز به صورت اسکناس به کشور وجود ندارد.

صنعت غذا و رستوران که از اواخر سال گذشته همراه با کاهش آمارهای کرونا و واکسیناسیون گسترده بعد از دو سال شوک کرونایی در حال رونق گرفتن بود، از ابتدای سال جدید با دو شوک جدید در سمت هزینه‌ها مواجه شده است. افزایش حدودا 60 درصدی حداقل دستمزد و سپس حذف رانت دلار 4200 تومانی و آزادسازی قیمت برخی مواد غذایی دو جهش قیمت در سمت هزینه رستوران‌ها بودند که در کنار تورم افسارگسیخته اجاره ملک، کار...

سناریوی مزدی دولت برای کارگران مشمول قانون کار فعال در دولت و نهادهای عمومی، این افراد را نگران و ناراحت کرده است.

مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در انتظار تصویب هیئت وزیران است گفت: هیچ خانواده ثبت نام شده‌ای در طرح اعطای زمین حذف نشده است.

طی یکی دو روزه گذشته بیلبوردی با موضوع فروش مرغ در یزد، با عنوان «عرضه گوشت و مرغ با پرداخت چک دو ماهه، بدون ضامن» در سطح شهر نصب و منتشر شده است.

امروز، آخرین فرصت اصلاح اطلاعات جاماندگان سود سال 99 سهام عدالت در سامانه سجام است.

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با محتکران و قاچاقچیان پس از اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در سراسر کشور را تشریح کرد.

نائب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای تمام دهک‌ها یارانه پرداخت شود.

رصد قیمت‌ها در بازار خودروی پایتخت به فاصله دو روز پس از اجرایی شدن سامانه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، نشان‌دهنده کاهش قیمت خودروهای ایرانی و مونتاژی است.