سه‌شنبه 5 مهر 1401

اجتماعی

اجتماعی

خبرگزاری دانشجو

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران نوشت: نتایج یک پژوهش داخلی نشان می‌دهد که خطر بروز سکته مغزی در مردانی که فشار خون بالا دارند 2.5 برابر بیش از زنان مبتلا به فشار خون بالاست.

وب‌گاه مشرق نیوز

مدرسه بهمن، قدیمی‌ترین مدرسه غرب تهران، هنوز هم سرپاست و با آغاز سال تحصیلی صدای شیطنت دانش‌آموزان دوباره در آن طنین‌انداز می‌شود. مدرسه‌ای که نوه، پدر و پدربزرگ از آن خاطرات خوش دارند.

وب‌گاه الف

1 در پی حمله وحشیانه اشرار آشوبگر، استوار یکم فرید کرم پور که مجروح شده بود به علت شدت و تعدد جراحات به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

بنا بر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته هفت بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور جان خود را از دست داده‌اند.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران نوشت: نخستین گرگ شبیه سازی شده جهان در چین متولد شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

در پی حمله وحشیانه اشرار آشوبگر، استوار یکم فرید کرم پور که مجروح شده بود به علت شدت و تعدد جراحات به درجه رفیع شهادت نائل شد.

خبرگزاری تسنیم

اکبر نصراللهی رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه در پاسخ به واکنش تلویزیون سعودی ایران انیترنشال به سخنان شب گذشته اش، نوشت: لطفا قبل از اینکه کامل و دقیق بخوانید، قضاوت نکنید.

وب‌گاه مشرق نیوز

ساری - باران مهر بر سر شهرها و خیابان‌هایی که در چند روز اخیر شاهد آتش سوزی برخی امکان دولتی و نظامی توسط اغتشاگران بود، بارید و چتر حافظان امنیت بر سر مردم گسترده شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

ایران چه زمانی با اخبار خوب و تصاویر مناسب از جاذبه های گردشگری سرتیتر اخبار رسانه های جهان می‌شود؟ این سوال فعالان گردشگری همزمان با روز جهانی گردشگری و درگیری‌های اخیر است.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - استواریکم «فرید کرم پور جمعی» که بر اثر حمله وحشیانه اشرار آشوبگر و به علت شدت و تعدد جراحات وارده در بیمارستان بستری بود ظهر امروز - سه شنبه - به فیض شهادت نائل شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در شرایطی که کشور با کمبود آمبولانس رو به روست، متاسفانه در حوادث اخیر 72 دستگاه آمبولانس توسط اغتشاشگران تخریب شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

حس مادرانه‌اش می‌گفت که اتفاق بدی افتاده است اما بیمارستان نرفت تا اینکه خبر آوردند «حسین» شهید شده است. مادر «حسین اجاقی» می‌گوید: تنها حرفم این شد که ان‌شاءالله اربابم قبول کند.

خبرگزاری تسنیم

اظهارات کلی، غیرمنصفانه، غیرعقلانی و غلطِ فردی که خود را تحلیل‌گر ارشد مسائل حوزه امنیت می‌خواند اما مطالبی را به کلیت یک قشر نسبت می‌دهد، نسبتی با فضای منطقی ندارد و مقوم دوقطبی‌سازی‌های انحرافی است.