جمعه 4 اسفند 1402

اجتماعی

اجتماعی

وب‌گاه خبر آنلاین

جمعه (4 اسفند) به تدریج با نفوذ جریانات سرد به قلب سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران و وزش باد در گیلان و اردبیل آغاز می‌شود و در شمال غرب کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد.

وب‌گاه خبر آنلاین

یک فعال سیاسی به کاهش جهانی رتبه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور واکنش نشان داد.

وب‌گاه تابناک

بازداشت زن جیب‌بر در اتوبوس / خودکشی پس از شلیک به همسر سابق / حکم قصاص برای قاتل مادرزن / جنایت در کمربند سبز!/ اسیدپاشی با لباس زنانه در نیمه شب / ماجرای زورگیری تبهکاران مخوف از گردشگران!/ نامزدم راضی به ازدواج نبود او را کشتم

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه فرارو

«بدون داشتن برگه معاینه فنی، از تردد تمامی وسائل نقلیه جلوگیری می‌شود.»

وب‌گاه فرارو

«براساس نتایج به‌دست‌آمده از رتبه‌بندی اولیه، متاسفانه حدود 50 درصد باغ‌وحش‌های کشور در وضعیت متوسط به پایین قرار دارند. اعلام وضعیت یک باغ‌وحش از نظر بررسی کل شاخص‌ها انجام می‌شود که شامل حوزه‌های مختلفی نظیر مجوزها، بهداشت، پسماند، حقوق حیوانات، شرایط نگهداری، مسائل آموزشی، ابتکارات و... است.»

وب‌گاه الف

جدایی والدین و نبود یکی از آنها کمبودهایی را برای کودک به وجود می‌آورد که اگر به درستی بررسی نشود مشکلات جبران‌ناپذیری در پی دارد؛ این در حالی است که به گفته یک درمانگر خانواده، آسیب‌های طلاق در کودکان زمانی به وجود می‌آید که کودک حمایت روانی لازم را دریافت نکند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور پنجشنبه شب در این آیین با اشاره به ارزش ماندگار کار شهدا در زمان حیاتشان آن‌ها را نوابغ و نخبگان اصلی دوران ما دانست و گفت: نخبه کسی است که می‌تواند اثری ماندگار از خود به جا بگذارد و همچنین مسئله‌ای از عالم را حل کند بنابراین شهدا خوب فهمیدند که عمر محدود خود...

وب‌گاه خبر آنلاین

کارشناسان پنج توصیه ساده برای جلوگیری از درد و محدودیت‌های حرکتی و بهبود انعطاف‌پذیری ارائه کرده‌اند که برای حفظ سلامت مفاصل در حین افزایش سن مفید است.