جمعه 7 مهر 1402

اجتماعی

اجتماعی

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از تجمع غیر قانونی راکبان پیک موتوری در شمال تهران که منجر به قتل یکی از تجمع کنندگان شد، خبر داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

وب‌گاه مشرق نیوز

فرمانده انتظامی شهرستان قلعه‌گنج از شناسایی و دستگیری جوانی که با دسترسی به تصاویر خصوصی یک شهروند و تهدید به انتشار آنها در شبکه‌های اجتماعی قصد اخاذی داشت، خبر داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

فرمانده انتظامی اصفهان از دستگیری 2 نفر که با تهدید اسلحه گرم از رانندگان خودروهای سواری زورگیری می‌کردند، در عملیات ضربتی ماموران این فرماندهی خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: ساختمان مسکونی هشت طبقه در شیراز بر اثر نشت گاز دچار انفجار و تخلیه شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

فرمانده انتظامی مرودشت از کشف یک دستگاه گنج‌یاب قاچاق همراه با 4 شیء قدیمی مربوط به دوران هخامنشی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: یک فروشگاه اینترنتی ساز و سایر وسایل مربوط به موسیقی با سوء استفاده از اعتماد مردم و مجوزهای ادعایی، اقدام به دریافت پول از مردم می‌کند و نه تنها به آنها کالایی تحویل نمی‌دهد بلکه خریداران را هر روز با جواب‌های سربالا و وعده‌های دروغین دست به سر می‌کند.

خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - سرهنگ دوم "سعید پناهی" فرمانده عملیات یگان امداد بندرعباس در عملیات تعقیب و گریز قاچاقچیان به فیض شهادت نائل آمد.

وب‌گاه الف

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توضیحاتی را درباره وقوع آتش‌سوزی در ساعت 15:34 دقیقه امروز پنجشنبه در پایتخت ارائه داد و گفت: یک مورد آتش‌سوزی در انباری پس از میدان نوبنیاد به این سازمان اعلام شد که به همین منظور پنج ایستگاه آتش‌نشانی در محل حادثه حضور پیدا کردند.

وب‌گاه مشرق نیوز

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رامشیر تاکید کرد: برخورد قاطع و شدید قضایی با دارندگان غیرمجاز سلاح و عاملان تیراندازی در مراسم مختلف انجام می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

معصومه ابتکار با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت: این ریلز پیشنهاد اینستاگرام است. اما چرا منتشر کردم؟

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توضیحاتی را درباره وقوع آتش‌سوزی در ساعت 15:34 دقیقه امروز پنجشنبه در پایتخت ارائه داد و گفت: یک مورد آتش‌سوزی در انباری پس از میدان نوبنیاد به این سازمان اعلام شد که به همین منظور پنج ایستگاه آتش‌نشانی در محل حادثه حضور پیدا کردند.