اجتماعی

اجتماعی

مشهد تعطیل می‌شود؟
وب‌گاه فرارو

به نمایندگی از پزشکان و پرستاران قهرمان و مدافع سلامت استان و شهر انتظار داریم با درک این شرایط مسئولانه اقدام کرده و در روز‌هایی که متبرک است به ولایت مولایمان علی (ع) با اتخاذ تصمیمات درست و اقدامات عاجل برای نجات جان مردم یاریمان کنید؛ چراکه قطعا فردا دیر است».

سومین محموله واکسن کرونا از ژاپن وارد کشور شد
خبرگزاری ایسنا

سومین محموله از سری محموله‌های واکسن آسترازنکا از طرف کشور ژاپن وارد کشور شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

افرادی که دارای تیپ شخصیتی پرخاشگر منفعل هستند علائم متعددی دارند که باید تحت درمان قرار بگیرند.

تهیه سیم کارت دانش آموزی اجباری نیست
خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت تهیه و توزیع سیم کارت دانش‌آموزی توضیح داد و گفت: تهیه سیم کارت بر اساس درخواست اولیاء صورت می‌گیرد و اجباری نیست که همه دانش‌آموزان موظف به داشتن سیم کارت باشند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

بر اساس ماده 563 قانون مجازات اسلامی، هر کس به اراضی، تپه‌ها، اماکن تاریخی و مذهبی که به ثبت آثار ملی رسیده و مالک خصوصی نداشته باشد تجاوز کند، به 6 ماه تا دو سال حبس محکوم می‌شود.

وب‌گاه الف

امام‌جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه وزارت نیرو تخصیص آب کافی برای لرستان نداشته است، گفت: اب استان کمتر از متوسط کشوری است که باید جبران شود، از این‌رو هر تصمیمی که برای جبران کم آبی خوزستان گرفته می‌شود با اشراف به این موضوع باشد که تخصیص آب لرستان افزایش یابد.

وب‌گاه عصر ایران

از این تعداد، 312 بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش های ICU، مراقبت های ویژه درمانی دریافت می کنند.

ظرفیت جسمی و روانی کارکنان نظام سلامت در حال اشباع است!
وب‌گاه مشرق نیوز

روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در نامه‌ای به رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، نسبت به تبعات موج سنگین بیماری کرونا هشدار دادند.

خبرگزاری تسنیم

روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در نامه‌ای به رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، نسبت به تبعات موج سنگین بیماری کرونا هشدار دادند‌.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: شناسه‌های کاربری رییس قوه قضائیه در دیگر شبکه‌های اجتماعی به زودی آغاز به کار می‌کنند.

وب‌گاه الف

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در آزمون سراسری 1400 در دانشگاه کاشان گفت: نتایج اولیه آزمون ارشد به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه کلیه داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون در دهه اول شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

افراد خودشان یکی از پایگاه‌ها را انتخاب و روز و ساعت دریافت واکسن را نیز تعیین می‌کنند. بدین ترتیب دیگر نیازی به انتظار برای دریافت نوبت نیست.