پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

اجتماعی

اجتماعی

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران نوشت: اگر سرما خورده اید و به دلیل شدت علائم از استراحت در رختخواب خسته شده اید، این مقاله فهرستی از سرماخوردگی خانگی را در اختیار شما قرار می دهد.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران نوشت: تاثیر 60 درصدی معدل بر کنکور سراسری قطعی شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیریت فعالیت‌های اجتماعی در کشور نیازمند سیاست‌گذاری و تسهیل‌گری است؛ در حالیکه مسئولین به تصدی‌گری تمایل دارند.

وب‌گاه مشرق نیوز

براساس اعلام پلیس راهور 4 محور اصلی کشور مسدود شده و در 15 استان شاهد بارش برف و باران هستیم.

خبرگزاری مهر

سازمان زیباسازی شهر تهران لحظاتی پس از سوت پایان بازی ایران و عراق که منجر به صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی شد، «به سفر قطر می‌کنیم» را روی سازه‌های تبلیغاتی شهر اکران کرد.

خبرگزاری مهر

شهردار تهران صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2022 را تبریک گفت.

وب‌گاه الف

آمارهای منتشر شده نشان می‌دهند صندوق‌ها وضعیت مناسبی ندارند و درآمدهای حاصل از دریافت حق بیمه به زودی کفاف پرداخت مستمری‌ها را نمی‌دهد

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مردم تهران پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در برابر تیم ملی عراق و قطعی شدن صعود آن به جام جهانی 2022 قطر با حضور در خیابان ها به جشن و پایکوبی پرداختند و آن را جشن گرفتند.

خبرگزاری مهر

گرگان - رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در گام اول مالکان همه بناهای ساخته شده در دل کوه‌های زیارت، شناسایی می‌شود و در گام بعدی، بناهای غیرمجاز مطابق قانون قلع و قمع خواهد شد.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایران - شهروندان تهرانی بعد از سوت پایان بازی ایران و عراق به خیابان ها آمده و به جشن و پایکوبی مشغول هستند.

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - رییس قوه قضائیه گفت: در شرایط کنونی به آرامش، امنیت و امیدآفرینی با استفاده از تمامی ظرفیتها نیازمندیم زیرا بدخواهان نظام به افتراق امید بسته اند تا با فشار اقتصای و روانی زندگی مردم را تلخ کنند.

خبرگزاری تسنیم

سازمان زیباسازی شهر تهران لحظاتی پس از سوت پایان بازی ایران و عراق که منجر به صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی شد،«به سفر قطر می‌کنیم» را روی سازه های تبلیغاتی شهر اکران کرد.

خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از الزامی شدن کارت واکسن برای فعالیت تاکسیرانان قمی از هفته آینده خبر داد.