یک‌شنبه 5 تیر 1401

اقتصادی خبرگزاری مهر

اقتصادی خبرگزاری مهر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، از پیک‌سایی روشنایی معابر این استان با اجرای طرح ابتکاری و خلاقانه استفاده از ماژول‌های LED در چراغ‌های لاک پشتی گازی خبر داد.

یک ایرلاین داخلی در پی زلزله های امروز جزیره کیش، پروازهای فوق‌العاده کیش تهران را شبانه برقرار کرد.

اهواز - مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: با استفاده از تولید دانش بنیان، 24 نوع نیشکر جدید در خوزستان تولید شد.

بورس انرژی ایران امروز (شنبه) شاهد معامله بیش از 3 هزار و 116 تن انواع فراورده‌های هیدروکربوری به ارزش 433 میلیارد و 511 میلیون و 487 هزار و 200 ریال بود.

رئیس کل دادگستری استان تهران اخرین وضعیت پرونده های بدهکاران بانکی را تشریح کرد.

مدیر بخش زلزله و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به وقوع زلزله 5.6 ریشتری صبح امروز در بندر چارک گفت: بیش از 7 هزار واحد مسکونی در این منطقه فاقد اسکلت است.

بانک ملی ایران سال گذشته در راستای تقویت امنیت تامین غذا در کشور، اقدام به پرداخت تسهیلات به شرکت های فعال این صنعت در استان خوزستان کرده است.

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در هجدهمین روز عملیات اعزام حجاج به سرزمین وحی، از هشت پرواز برای انتقال زائران از شهرهای تهران، همدان، یزد و مشهد در روز یکشنبه پنجم تیرماه خبر داد.

تالارهای مختلف بورس کالای ایران امروز (شنبه) شاهد دادوستد 117 تن انواع کالا بود.

معاون وزیر جهاد با بیان اینکه دامدارانی که از آریو تجارت سهیل نهاده خریده اند، نگران نباشند، گفت: تا آخر تیر نهاده‌های تولیدکنندگان تأمین خواهد شد.

انجمن شرکت های هواپیمایی از ایرلاین ها درخواست کرد تا نرخ بلیت پروازهای داخلی را از اتباع غیر ایرانی به دلار اخذ کنند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و لجستیک اتاق بازرگانی ایران از بالا بودن مدت زمان توقف کامیون های ترانزیتی در مرزها انتقاد کرد.

معاون حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی در دیدار هیات تاجیکی ضمن اشاره به مشترکات فرهنگی و مذهبی و منافع مشترک ایران و تاجیکستان بر لزوم افزایش میزان حمل‌ونقل و ترانزیت میان دو کشور تاکید کرد.

مقایسه آمار چک‌های مبادله‌شده در فروردین و اردیبهشت سال جاری، نشان می‌دهد که در این بازه زمانی یک ماهه، میزان استفاده از چک در مبادلات بین مردم و کسبه با رشد 21.1 درصدی همراه بوده است.

در حالی که در قانون بودجه 1401 ردیف دستگاه‌ها با زیرمجموعه آنان تجمیع شده مقایسه بودجه هر دستگاه با سال قبل از اساس اشتباه است.

مدیرکل بازرسی و مبارزه با قاچاق کالاهای سرمایه‌ای سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از تشکیل پرونده قاچاق برای بیش از 400 واحد صنفی متخلف در اردیبهشت امسال خبر داد.