اقتصادی خبرگزاری مهر

اقتصادی خبرگزاری مهر

دعوت از جامعه کشاورزی برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری

وزیر جهاد کشاورزی در پیامی از تمام اقشار مردم به ویژه جامعه کشاورزی برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری 1400 دعوت کرد.

خرداد، سکوی پرتاب شاخص / آیا رشدهای طلایی به بورس بازمی‌گردد؟

بازدهی بورس در خردادماه علیرغم ثبت ارقام منفی در دو ماهه ابتدای سال جاری، به دو درصد رسید و بسیاری از روزهای این ماه، شاخص سبزپوش بود؛ حالا هم کم‌کم پول‌های کارگزاری‌ها از پارک خارج می‌شوند.

مدعیان مخالفت با فیلترینگ انجمن بلاکچین را تعلیق کردند

یک فعال حوزه بلاک‌چین با انتقاد از تعلیق فعالیت انجمن بلاکچین، گفت: متأسفم برای دولتی که خود را مخالف فیلترینگ معرفی می‌کند، اما در عمل اقدام به فیلتر کردن و آسیب زدن به انجمن‌ها می‌کند.

خرید 47 هزار تن گندم در اردبیل /33 مرکز خرید فعال هستند

اردبیل - مدیر سامان تعاون روستایی استان اردبیل گفت: از ابتدای برداشت محصول گندم در شهرستان‌های شمالی استان اردبیل، 47 هزار تن گندم توسط تعاون روستایی خریداری شده است.

آمادگی ایدرو برای مشارکت در ایجاد طرح بازیافت هواپیما

معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از آمادگی این سازمان رای مشارکت در راه اندازی مرکز اسقاط و بازیافت هواپیما خبر داد.

مردم با حضور در پای صندوق های رای پشتیبان اقتصاد کشور شوند

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیامی ضمن دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات فردا گفت: با حضور هرچه گسترده‌تر، بسترساز و پشتیبان حقیقی تولید و رفع موانع آن باشیم.

مشارکت بالای مردم در انتخابات ضامن اقتدار دولت بعدی است

وزیر صنعت معدن و تجارت ضمن دعوت مردم برای حضور در پای صندوق های رای، مشارکت حداکثری در انتخابات را ضامن امنیت و اقتدار دولت آینده دانست.

کمبود تولیدبرق در روز انتخابات نداریم / پیش‌بینی مصرف 55هزارمگاواتی

سخنگوی صنعت برق از پیش بینی 55 هزار مگاواتی مصرف برق برای فردا 28 خرداد 1400 همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

مهلت ثبت نام و سقف تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن در سال 1400

بانک مرکزی بند (2-1) از بخش (ج) مصوبات هفتاد و دومین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مورخ 22 خرداد ماه سال جاری را به بانک های عامل ابلاغ کرد.

مصرف برق دیروز از 60 هزار مگاوات عبور کرد

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: همکاران صنعت برق برای ارائه خدمات در 28 خرداد 1400 روز انتخابات ریاست جمهوری آمادگی کامل دارند.

مشارکت بالا در انتخابات مسیر پیشرفت را هموار می کند

وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر ضرورت حضور منسجم و متحد ملت ایران در انتخابات، گفت: مردم‌سالاری دینی از نعمت‌های بزرگ الهی است که با مشارکت فعال در انتخابات محقق می‌شود.

سایپای نوین با تنوع در طراحی تولید در پی جلب رضایت مردمی

نماینده مردم یزد در مجلس با بیان اینکه نگاه مدیران سایپا، تامین قطعات خودرو در داخل و حرکت به سمت خودکفایی است، گفت: سایپای نوین با تنوع در طراحی تولید خودرو به دنبال جذب مشتری است.

آمادگی صنعت آب و برق برای روز انتخابات

ستاد فرماندهی راهبری اوج بار تابستان 1400، پیش از ظهر امروز با حضور وزیر نیرو و مدیران ارشد آب و برق این وزارتخانه برای اعلام آمادگی این دو صنعت در روز انتخابات، تشکیل جلسه داد.

حمله تروریستی به خط صادرات برق ایران به عراق

سخنگوی صنعت برق گفت: تاکنون دولت عراق علت دقیق انفجار خط صادرات برق را توضیح نداده اما بر اساس اخبار اعلام شده از طریق منابع خبری عراقی تاکنون علت این انفجار، حملات تروریستی اعلام شده است.

رانت‌جویان اقتصادی را با مشارکت بالا در انتخابات می‌توان حذف کرد

کارشناس اقتصادی معتقد است رئیس جمهوری که با پشتوانه بالای آرای مردم انتخاب شود می‌تواند دست به اصلاحات ساختاری در اقتصاد بزند.

قیمت سکه 27 خرداد 1400 به 10میلیون و 760 هزار تومان رسید

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز پنجشنبه 27 خرداد 1400 در بازار آزاد تهران به 10 میلیون و 760 هزار تومان رسید.