یک‌شنبه 16 بهمن 1401

سیاسی خبرگزاری خبرنگاران جوان

سیاسی خبرگزاری خبرنگاران جوان

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: تا فردا شب موارد درآمدی بودجه را به اتمام می‌رسانیم و از روز سه شنبه وارد بررسی مصارف بودجه سال آتی خواهیم شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طبق برنامه ششم توسعه، دولت مکلف به تولید خودرو‌های برقی است، اما تاکنون اقدام موثری در این زمینه صورت نگرفته است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مردم تا چه زمانی باید تاوان خودرو‌هایی که هرچه جلوتر می‌رویم نسبت به گذشته از کیفیتش کاسته می‌شود را بپردازند؟

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: فرمان عفو رهبر معظم انقلاب، سیره ایشان در طول سال‌های گذشته بوده است.

با تصویب هیئت وزیران در جلسه بعدازظهر روز یکشنبه دولت، میزان و ضوابط پرداخت پاداش پایان سال 1401 (عیدی) کارکنان و بازنشستگان دولت تعیین شد.

معاون رئیس جمهور گفت: دشمنان از شگرد‌های تبلیغاتی و روانی برای پیشبرد اهداف خود بهره برداری می‌کنند و باید سواد رسانه‌ای جامعه را ارتقاء بخشیم.

وحیدی گفت: همه گروه‌های سیاسی و مذهبی علیه فتنه‌گری‌های استکبار جهانی و همچنین جنایات رژیم صهیونیستی به روشنی موضع‌گیری کنند.

رئیس کمیسیون قضائی مجلس گفت: حاکمیت فرزندان این سرزمین را رها نمی‌کند و متاسفانه افرادی دچار خطای سهوی و به عبارتی گرفتار جوسازی دشمن شدند.

رئیس جمهور گفت: جریان انقلابی فعال در عرصه‌های فرهنگی و هنری، با همت و قوت تلاش کرده‌اند جلوه‌ای از هنر انقلابی را به نمایش بگذارند.

ناصر کنعانی گفت: غنی سازی 60 درصد در «فردو» در تاریخ 17 نوامبر 2022 به آژانس اطلاع رسانی شده است.

منادی سفیدان گفت: با توجه به وقوع زلزله، طی نامه‌ای از وزیر علوم درخواست کردم که امتیازات ویژه برای داوطلبان کنکوری خوی در نظر گرفته شود.

مالک شریعتی از بررسی جزئیات طرح توسعه بهره‌برداری صلح آمیز از فناوری هسته‌ای در حوزه تولید برق در این کمیسیون خبر داد.

پیرهادی گفت: یکی از مهمترین چالش‌های اعتبارات محرومیت زدایی، فاصله قابل توجه بین میزان تصویب ومیزان تخصیص اعتبارات در این زمینه است.

همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز ملی جمهوری اسلامی ایران در محل اقامتگاه سفیر ایران در آفریقای جنوبی برگزار شد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: نیرو‌های مسلح ما با کسانی که ایران را تهدید کنند، مماشات ندارد و استوارتر از قبل به پیش خواهیم رفت.

محمد دهقان گفت: در راستای اجرایی‌سازی اصل 49 قانون اساسی و استیفای حقوق ملت، مسیر اجرایی پیگیری اموال غارت شده از سوی خاندان پهلوی آغاز شده است.