یک‌شنبه 5 تیر 1401

سیاسی خبرگزاری خبرنگاران جوان

سیاسی خبرگزاری خبرنگاران جوان

نمایندگان مجلس کلیات طرح «ساماندهی نیرو‌های طرف قرارداد با شرکت‌های پیمانکاری تأمین نیروی انسانی» را تصویب کردند.

سرلشکر صفوی گفت: در دوره جدید مدیریتی سازمان اطلاعات سپاه شاهد شکست‌های مکرر اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و خنثی سازی نقشه‌های پلید آنان خواهیم بود.

نشست علنی امروز مجلس به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.

روند عضویت ایران در ایالت‌های بین‌المللی که در تقابل با نظم غربی هستند سرعت گرفته و پیش‌بینی می‌شود پس از شانگهای گروه بریکس سازمان بعدی باشد.

سفر مسئول سیاست خارجی اروپا به ایران و مذاکرات با مقامات عالی‌رتبه کشورمان تیتر نخست اغلب روزنامه‌های امروز کشور بود.

روند تولید شایعه و اخبار جعلی پیرامون موضوع ارتباط دیپلماتیک میان ایران و روسیه توسط جریان رسانه‌ای وابسته به غرب حکایت از اهمیت استراتژیک این ارتباط برای دو کشور دارد.

جوزف بورل گفت: دولت بایدن به‌دلایل مختلف به‌دنبال دستیابی به توافق برای احیای برجام است.

حجت‌الاسلام رئیسی گفت: کشور‌های دیگر مشکل سوخت دارند و ما هم برنامه‌ای برای تغییر قیمت سوخت نداریم.

سرلشکر سلامی گفت: مجاهدت بی انتها، نیاز یک نظام و ساختار اطلاعاتی حرفه‌ای است، لذا تلاش اطلاعات هرگز در ذهن‌ها پایان نمی‌یابد و نقطه تاثیر آن در عمل است و شما سربازان خط مقدم میدان تاثیر بر دشمن هستید.

جوزف بورل، نماینده عالی سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا عصر امروز با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس‌جمهور در پاسخ به تماس تلفنی رئیس شورای‌عالی سیاسی یمن گفت: آماده ارسال کمک‌های بشردوستانه و واکسن کرونا برای مردم یمن هستیم.

سردار حسن مشروعی‌فر با حکم سرلشکر سلامی به فرماندهی سپاه حفاظت ولی‌امر (عج) منصوب شد.

آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان اطلاعات سپاه با حضور سرلشکر حسین سلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین سپاه و جامعه اطلاعاتی کشور برگزار شد.

خانم خزعلی گفت: چون بودجه نداریم، برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار باید از بودجه بخش های دیگر مانند مسئولیت‌های اجتماعی مبالغی را دریافت کنیم.

وزیر امور خارجه گفت: برای ایران نفع کامل اقتصادی از مذاکرات مورد تاکید است و سعی می کنیم مشکلات را از مسیر گفتگو برطرف کنیم.

حجت‌الاسلام رئیسی تسریع در پرداخت حقوق و مطالبات بیمارستان‌ها و کادر درمان را جلوه عملی قدردانی از پزشکان و پرستاران زحمتکش کشور دانست.