جمعه 7 مهر 1402

سیاسی خبرگزاری خبرنگاران جوان

سیاسی خبرگزاری خبرنگاران جوان

زاکانی درباره اقدامات شهرداری تهران در زمینه مقابله با مافیای زباله نکاتی را بیان کرد.

وزیر اطلاعات از تلاش برای ترور زنجیره‌ای در کشور خبر داد و تاکید کرد این عملیات‌ها خنثی شده اند.

اکبری گفت: نسخه درمان اقتصاد ایجاد ساز وکار حداکثری برای حضور بخش خصوصی در فرصت‌های تازه ایجاد شده در کشور است.

معاون اجرایی رئیس جمهور جزئیات برنامه سفر یک‌روزه رئیس جمهور کشورمان به اصفهان را اعلام کرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند که باید پیام شهیدان را بدرستی بشنویم.

وزارت دفاع از آتش‌سوزی در انبار پلاستیک «سازمان توسعه منابع انرژی» این وزارتخانه واقع در نوبنیاد خبر داد.

اجتماع جوانان گام دوم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه در مجموعه شهید شیرودی تهران و با حضور خانواده معظم شهدا، جوانان تهرانی و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.

رئیس جمهور بر لزوم تهیه و تدوین سند کاهش فقر و پایش و رصد مستمر آن با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) تاکید کرد.

دریادار ایرانی گفت: برنامه ما در آینده این است که پرچم پر افتخار ایران را در قطب جنوب بالا ببریم و یک کار مشترک نظامی و علمی در آن منطقه اجرا کنیم.

مخبر دستاورد‌های شرکت‌های ایرانی در زمینه تولید دارو را قابل تحسین خواند و از حمایت‌های دولت برای کاهش کمبود‌های دارویی در کشور خبر داد.

با حضور رئیسی در سومین نشست ویژه رفع موانع تولید، سرمایه دو کارخانه بزرگ صنعتی تصویب و دو منطقه گردشگری از بلاتکلیفی خارج شد.

سردار سلامی گفت: دشمن سست، کم جان و افسرده شده است و دیگر دشمن سال‌های دور نیست.

قالیباف گفت: اهمیت کشور آفریقای جنوبی کمتر از بریکس نیست همان‌گونه که یکی از اهداف بریکس نیز ایجاد هماهنگی برای استفاده از فرصت‌هاست.

کارشناس سیاست‌خارجی گفت: تحریم‌های تسلیحاتی پایان مهرماه به صورت رسمی لغو می‌شود و تروئیکای اروپایی به دنبال تمدید آنها است.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم مجلس گفت: قرار نیست همسان سازی حقوق بازنشستگان از برنامه هفتم حذف شود، اما به بررسی‌های بیشتری نیاز دارد.

منادی سفیدان گفت: هر گونه اصلاحی درباره قانون سنجش و پذیرش به کنکور سال 1403 نمی‌رسد و فرصت کافی برای این کار وجود ندارد.